navija za Zhelju, rodi ga majkakritichar wrote:tj. gradsko dijete, od finih (uštirkanih) roditelja, plave krvi, snob
a ne ko seljanka Ilma
X FACTOR Adria
Moderator: anex
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#676 Re: X FACTOR Adria
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#677 Re: X FACTOR Adria
Rasprava je nidje veze. Ilma se bolje ponasa i bolje govori nego i dosta starije osobe od nje. DIjete ima 13 godina, sta ocekujete 
- kritichar
- Posts: 8678
- Joined: 17/10/2010 09:51
- Location: Sarajevo-x.com
#678 Re: X FACTOR Adria
on možda jedino za Plušenka navija, doduše i on je plavMedenoSrce wrote:navija za Zhelju, rodi ga majkakritichar wrote:tj. gradsko dijete, od finih (uštirkanih) roditelja, plave krvi, snob
a ne ko seljanka Ilma
- banjaluka078
- Posts: 13196
- Joined: 16/01/2007 23:38
#679 Re: X FACTOR Adria
Ima li ovih emisija po torrentima? Na YT imaju samo snimci pjesama, ništa više.
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#680 Re: X FACTOR Adria
Šta bi ovo trebalo značiti ?kritichar wrote:on možda jedino za Plušenka navija, doduše i on je plavMedenoSrce wrote:navija za Zhelju, rodi ga majkakritichar wrote:tj. gradsko dijete, od finih (uštirkanih) roditelja, plave krvi, snob
a ne ko seljanka Ilma
Ako ne kopa nos, i ne psuje boga, odmah nije dovoljno muško ?
- Loulou
- Posts: 3017
- Joined: 16/04/2008 15:18
#681 Re: X FACTOR Adria
Apsolutni kraljcyprus wrote:... A Perčoli je Tito![]()
-
majamaja
- Posts: 21
- Joined: 15/09/2011 15:05
#682 Re: X FACTOR Adria
Ma meni je nekako prepotentan, ne pjeva loše, ali mi se ona bahatost i stav nikako ne sviđaju, posebno kad shvatiš da mu je tek 15 godina, a onako se ponaša.Loulou wrote:Apsolutni kraljcyprus wrote:... A Perčoli je Tito![]()
![]()
Zato mi je fotograf za 10. Nadam se da će ga vratiti publika.
-
Ljuba Moljac
- Posts: 735
- Joined: 07/05/2013 23:49
#684 Re: X FACTOR Adria
nashi su daleko od najboljih i nemaju nikakve sanse za pobjedu. komercijalni potencijal nikakav.
Gile bi pocistio pod sa ovima, tako da
Gile bi pocistio pod sa ovima, tako da
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#685 Re: X FACTOR Adria
zar je stvarno bilo potrebe za ovim ?kritichar wrote:tj. gradsko dijete, od finih (uštirkanih) roditelja, plave krvi, snob
a ne ko seljanka Ilma
- LEDA
- Posts: 1426
- Joined: 13/04/2013 16:08
#686 Re: X FACTOR Adria
Ovo ( bold) je tačno . Mala Ilma pjeva i astura i Haris je dobar . Međutim - premladi da bi mogli parirati onim iskusnijim . Za ovo takmičenje pored glasa treba imati još nekih prednostiLjuba Moljac wrote:nashi su daleko od najboljih i nemaju nikakve sanse za pobjedu. komercijalni potencijal nikakav.
Gile bi pocistio pod sa ovima, tako da
- azurna_obala
- Posts: 5880
- Joined: 06/11/2010 03:22
- Location: Tamo gdje nebo ljubi more
#688 Re: X FACTOR Adria
neka bonaKatarinaKosaca wrote:Pa, da ti si lektor, tvoje je da ispraviš, čak i kad nema veze sa temom. Nego, kako napisahazurna_obala wrote:a Ilma je dakle ruralna jel![]()
![]()
kad smo već kod lektorisanja...kaže se RJEČNIK.
čuj nema veze s temom....pa da upravu si, pojam urbanog i nema veze sa temom, drago mi je da si to apsolvirala
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#689 Re: X FACTOR Adria
azurna_obala wrote:
neka bona![]()
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#690 Re: X FACTOR Adria
Znam da neki ovdje ne vole Maida ali budite realni
On je na onoj sceni jedini od svih takmicara bio siguran u svaki glas/notu/ton whatever je otpjevao!
On je na onoj sceni jedini od svih takmicara bio siguran u svaki glas/notu/ton whatever je otpjevao!
- LEDA
- Posts: 1426
- Joined: 13/04/2013 16:08
#691 Re: X FACTOR Adria
Samo jedna sitna ispravka U PRAVUazurna_obala wrote:neka bonaKatarinaKosaca wrote:Pa, da ti si lektor, tvoje je da ispraviš, čak i kad nema veze sa temom. Nego, kako napisahazurna_obala wrote:a Ilma je dakle ruralna jel![]()
![]()
kad smo već kod lektorisanja...kaže se RJEČNIK.
![]()
čuj nema veze s temom....pa da upravu si, pojam urbanog i nema veze sa temom, drago mi je da si to apsolvirala
- azurna_obala
- Posts: 5880
- Joined: 06/11/2010 03:22
- Location: Tamo gdje nebo ljubi more
#692 Re: X FACTOR Adria
nijeLEDA wrote: Samo jedna sitna ispravka U PRAVU![]()
![]()
- Afanasi_94
- Posts: 2349
- Joined: 21/06/2013 00:19
- Location: Са.
#693 Re: X FACTOR Adria
upravu = bosanska normaazurna_obala wrote:nijeLEDA wrote: Samo jedna sitna ispravka U PRAVU![]()
![]()
u pravu = srpska norma
i ne znam što je to toliko bitno za temu
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#694 Re: X FACTOR Adria
i ova aleksandra je predobro otpjevala, samo kad slusam, ne gledam je zbog onih grimasa

- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#695 Re: X FACTOR Adria
Sta kae "radio sam da zaradim za knjige za obrazovanje"Loulou wrote:Apsolutni kraljcyprus wrote:... A Perčoli je Tito![]()
![]()
- manekenka u penziji
- Posts: 4000
- Joined: 03/07/2013 08:37
#696 Re: Odg: X FACTOR Adria
Nisam to upratila ali sam upratila, kada je napravio onaj "nenamjerni" kiks u grupi, da u izjavi poslje nastupa spominje menadžera. Meni se skupljanje para za knjige i menadžer nikako ne uklapaju.kamen spoticanja wrote:Sta kae "radio sam da zaradim za knjige za obrazovanje"Loulou wrote:Apsolutni kraljcyprus wrote:... A Perčoli je Tito![]()
![]()
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#697 Re: X FACTOR Adria
decko fakin, sta vam je
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#698 Re: X FACTOR Adria
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#699 Re: X FACTOR Adria
Poslije knjiga Emina ga je ispisala...jos kaze "po misljenju strucnjaka ja sam svakako pobjednik"WildRedRose wrote:malo je pretjerao sa onim za knjige.. i kako rece sinoc za ono pjevanje u grupi: nisam namjerno, ponjelo me.. hau jes nou
- Loulou
- Posts: 3017
- Joined: 16/04/2008 15:18
#700 Re: X FACTOR Adria
Pa, zar nije kralj?kamen spoticanja wrote: ...jos kaze "po misljenju strucnjaka ja sam svakako pobjednik"

