X FACTOR Adria

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#401 Re: X FACTOR Adria

Post by WildRedRose »

jel ono i vcrs bio x faktor ? uvijek fulam :roll:
User avatar
manekenka u penziji
Posts: 4000
Joined: 03/07/2013 08:37

#402 Re: X FACTOR Adria

Post by manekenka u penziji »

Ma samo su ponavljali sve sto je do sada bilo. Nisi nista propustila

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#403 Re: X FACTOR Adria

Post by WildRedRose »

e hvala ti, penzionerko :kiss:
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#404 Re: X FACTOR Adria

Post by P308 »

Besmislno mi je ovo sto su pustali veceras, ali hajd
User avatar
Better Man
Posts: 18730
Joined: 01/10/2006 20:10

#405 Re: X FACTOR Adria

Post by Better Man »

It_is_a_Leclerc wrote:Makedonka ima X factor, k'o ja vilu na obalama Grenade.
Cura ili je autistična ili ima neki drugi problem, jer je ono ponašanja u smislu - "Evo mene sad ovdje neko doveo i samo nemojte da me bijete".

Naši su najbolji. I mali i veliki.

P.S. Draga Emina, ima takmičara koji ne govore srpski. Barem bi to neko iz Pazara trebao znati. Prema tome, oprezno sa tim nekim kvalifikacijama jer kandidati moraju gutati knedle i klimati glavom, dok ih pitaš - znaju li neku na srpskom.
Nemaš ti pojma i zato bolje je nekad zašutit nego valjati gluposti. Makedonka kao što mnogi rekoše ne da je poderala show, već je ga je rasturila i dobro prodrmala, a tek joj je 15 godina! Zajebala je i samog Roberta Planta! Otpjevala je savršeno pjesmu koju pjeva muški glas! I cura je maksimalno simpatična i slatka, a to što ti i slični tebi imaju blago rečeno uvredljive zaključke na račun djevojke, vama na dušu. Dosta je bilo nakvih cmizdravih glupih pop pjesmuljaka, konačno se neko drznuo da otpjeva pravi Hard Rock Classic i to savršeno. Pored nje tu je svakako Ilma, koja sa svojih 13 godina pjeva kao da je odrasla i dobro iskusna pjevačica sa nekih 20 godina iskustva. Ostalo što sam nako poratio na YouTube je čisti prosjek i niko me nije impresionirao.
safran
Posts: 2538
Joined: 19/08/2006 22:25

#406 Re: X FACTOR Adria

Post by safran »

Better Man wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Makedonka ima X factor, k'o ja vilu na obalama Grenade.
Cura ili je autistična ili ima neki drugi problem, jer je ono ponašanja u smislu - "Evo mene sad ovdje neko doveo i samo nemojte da me bijete".
Nemaš ti pojma i zato bolje je nekad zašutit nego valjati gluposti. Makedonka kao što mnogi rekoše ne da je poderala show, već je ga je rasturila i dobro prodrmala, a tek joj je 15 godina! Zajebala je i samog Roberta Planta! Otpjevala je savršeno pjesmu koju pjeva muški glas! I cura je maksimalno simpatična i slatka, a to što ti i slični tebi imaju blago rečeno uvredljive zaključke na račun djevojke, vama na dušu. Dosta je bilo nakvih cmizdravih glupih pop pjesmuljaka, konačno se neko drznuo da otpjeva pravi Hard Rock Classic i to savršeno.
:thumbup: :thumbup: :thumbup:

Pade mi na pamet još Emina Arapović (ako se dobro sjećam) iz prvog ciklusa ovih talent/faktor projekata - nešto kao OBN talenti u Hrvatskoj. Pjevala je Whitesnake - Fool for Your Loving i pjevala je odlično. Ali Emina je bila na pragu 20-ih a Marija Ićkova je pravo dijete - sa sjajnim vokalnim sposobnostima i zapanjujućim samopouzdanjem. Nadam se da ćemo je imati prilike još puno puta čuti.
User avatar
Kal El
Posts: 6290
Joined: 07/04/2013 21:49

#407 Re: X FACTOR Adria

Post by Kal El »

Eno Maida na Face-u, joj mu frizure jbt :lol:
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#408 Re: X FACTOR Adria

Post by Entropio »

.
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#409 Re: X FACTOR Adria

Post by P308 »

Ilma i Maid su prosli dalje :) Ilma je pripala Kikijevoj grupi a Maid Zeljkovoj
User avatar
Afanasi_94
Posts: 2349
Joined: 21/06/2013 00:19
Location: Са.

#410 Re: X FACTOR Adria

Post by Afanasi_94 »



Tek večeras skontah da je ovaj bio i na OT, bio je dobar i baš šteta što nije prošao :D
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#411 Re: X FACTOR Adria

Post by P308 »

Afanasi_94 wrote:

Tek večeras skontah da je ovaj bio i na OT, bio je dobar i baš šteta što nije prošao :D
On ti dobar :shock:
Sjecam se da mu je Marina Tucakovic otvoreno rekla u OT-u da ne zna pjevati i da nadje nesto drugo cime ce se baviti. Cini se da je bila u pravu :D
User avatar
Afanasi_94
Posts: 2349
Joined: 21/06/2013 00:19
Location: Са.

#412 Re: X FACTOR Adria

Post by Afanasi_94 »

Ma meni je bio dobar, arogantan doduše ali opet ako je "Čola" prošao mogao je i on :D
Mustang1
Posts: 29908
Joined: 29/12/2010 17:31

#413 Re: X FACTOR Adria

Post by Mustang1 »

Od potencijalno dobre emisije napravise cirkus .. Bar mi je drago sto ce neki vidjeti Turske ali mogli su svi vani negdje :D
User avatar
Afanasi_94
Posts: 2349
Joined: 21/06/2013 00:19
Location: Са.

#414 Re: X FACTOR Adria

Post by Afanasi_94 »

Jedva čekam da prikažu Eminino carstvo u Istanbulu :lol:
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#415 Re: X FACTOR Adria

Post by VenomousV »

sokirana sam sto su neki ljudi prosli a bogme i sto su neki ispali :roll:

inace, nisam ljubitelj ilme karahmet ali je razvalila
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#416 Re: X FACTOR Adria

Post by JanuaryJones »

Šta je Ilma pjevala sinoć, ima li kakav snimak?


Sent from my iPad using Tapatalk
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#417 Re: X FACTOR Adria

Post by Partizzanka »

imas sve grupe na xfactor adria yt kanalu

ja sam se sinoc slozila sa Zeljkom, meni niko nije posebno valjao :)

ali da su neki prosli onako bas na lijepe oci, jesu
ne znam ko gura onu hristinu (lijepa jeste, ali zavija u pm!!!) ali je dobro gura
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#418 Re: X FACTOR Adria

Post by Partizzanka »

a ko je ona neka lejla, mislim da je iz sa...
ona kaze da je profesorica pjevanja
a kaaaaako je ispala iz intonacije kao voz iz sina, zavijala, odvijala gluho bilo!

zao mi sto je ispao mali cupavac
ali ipak on je skroz drugi fazon
Maybach
Posts: 466
Joined: 24/07/2008 15:31

#419 Re: X FACTOR Adria

Post by Maybach »

Ima li negdje snimak komentara zirija i tog ispadanja?Na kanalu su samo postavljeni snimci 10 grupa kako vidim
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#420 Re: X FACTOR Adria

Post by WildRedRose »

jel prosao mali nikola i tamara ?
Last edited by WildRedRose on 11/12/2013 09:22, edited 1 time in total.
User avatar
manekenka u penziji
Posts: 4000
Joined: 03/07/2013 08:37

#421 Re: X FACTOR Adria

Post by manekenka u penziji »

Mene cola toliko nervira da mu svaka traži samar. Još kad se u onom dedastom odijelu okrene direkt u kameru pa nešto mlati, sve mi se dlake na glavi dignu. A tek sto je bezobrazan i sebičan ispao...čini mi se da su ga pustili samo da dignu tenzije u show-u. Postupak mu je bio za eliminisanja. Mogao je onda i onaj mali žuti roker proći, kad ćemo tako
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#422 Re: X FACTOR Adria

Post by Partizzanka »

ma kakav cola
ono treba ugusiti!

tamara je prosla! :D

predobra mi je emina bila kada je samo ponavljala
ja bih djecake
ja bih djecake
pa kada se radovala :)
a bogme ih je i u istambul odvela

ne znam ko je taj nikola za kojeg pita jedan drug par postova gore
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#423 Re: X FACTOR Adria

Post by cyprus »

Čolu su pustili samo da zakuhaju... Ovaj show za razliku od mnogih drugih čini se da ima potencijala, ali mnogi mi djeluju previše izvještačeno, počev od žirija, preko takmičara, pa do same organizacije... Bojim se da to skroz ne usere stvar...
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#424 Re: X FACTOR Adria

Post by WildRedRose »

hvala za tamaru :mrgreen: :mrgreen:

a ovo je mali nikola :)

SSemir
Posts: 4584
Joined: 26/02/2009 08:42

#425 Re: X FACTOR Adria

Post by SSemir »

I <3 Vanja Misic. uh kako je mocna :-)
Post Reply