X FACTOR Adria
Moderator: anex
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#401 Re: X FACTOR Adria
jel ono i vcrs bio x faktor ? uvijek fulam 
- manekenka u penziji
- Posts: 4000
- Joined: 03/07/2013 08:37
#402 Re: X FACTOR Adria
Ma samo su ponavljali sve sto je do sada bilo. Nisi nista propustila
Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#403 Re: X FACTOR Adria
e hvala ti, penzionerko 
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#404 Re: X FACTOR Adria
Besmislno mi je ovo sto su pustali veceras, ali hajd
- Better Man
- Posts: 18730
- Joined: 01/10/2006 20:10
#405 Re: X FACTOR Adria
Nemaš ti pojma i zato bolje je nekad zašutit nego valjati gluposti. Makedonka kao što mnogi rekoše ne da je poderala show, već je ga je rasturila i dobro prodrmala, a tek joj je 15 godina! Zajebala je i samog Roberta Planta! Otpjevala je savršeno pjesmu koju pjeva muški glas! I cura je maksimalno simpatična i slatka, a to što ti i slični tebi imaju blago rečeno uvredljive zaključke na račun djevojke, vama na dušu. Dosta je bilo nakvih cmizdravih glupih pop pjesmuljaka, konačno se neko drznuo da otpjeva pravi Hard Rock Classic i to savršeno. Pored nje tu je svakako Ilma, koja sa svojih 13 godina pjeva kao da je odrasla i dobro iskusna pjevačica sa nekih 20 godina iskustva. Ostalo što sam nako poratio na YouTube je čisti prosjek i niko me nije impresionirao.It_is_a_Leclerc wrote:Makedonka ima X factor, k'o ja vilu na obalama Grenade.
Cura ili je autistična ili ima neki drugi problem, jer je ono ponašanja u smislu - "Evo mene sad ovdje neko doveo i samo nemojte da me bijete".
Naši su najbolji. I mali i veliki.
P.S. Draga Emina, ima takmičara koji ne govore srpski. Barem bi to neko iz Pazara trebao znati. Prema tome, oprezno sa tim nekim kvalifikacijama jer kandidati moraju gutati knedle i klimati glavom, dok ih pitaš - znaju li neku na srpskom.
-
safran
- Posts: 2538
- Joined: 19/08/2006 22:25
#406 Re: X FACTOR Adria
Better Man wrote:Nemaš ti pojma i zato bolje je nekad zašutit nego valjati gluposti. Makedonka kao što mnogi rekoše ne da je poderala show, već je ga je rasturila i dobro prodrmala, a tek joj je 15 godina! Zajebala je i samog Roberta Planta! Otpjevala je savršeno pjesmu koju pjeva muški glas! I cura je maksimalno simpatična i slatka, a to što ti i slični tebi imaju blago rečeno uvredljive zaključke na račun djevojke, vama na dušu. Dosta je bilo nakvih cmizdravih glupih pop pjesmuljaka, konačno se neko drznuo da otpjeva pravi Hard Rock Classic i to savršeno.It_is_a_Leclerc wrote:Makedonka ima X factor, k'o ja vilu na obalama Grenade.
Cura ili je autistična ili ima neki drugi problem, jer je ono ponašanja u smislu - "Evo mene sad ovdje neko doveo i samo nemojte da me bijete".
Pade mi na pamet još Emina Arapović (ako se dobro sjećam) iz prvog ciklusa ovih talent/faktor projekata - nešto kao OBN talenti u Hrvatskoj. Pjevala je Whitesnake - Fool for Your Loving i pjevala je odlično. Ali Emina je bila na pragu 20-ih a Marija Ićkova je pravo dijete - sa sjajnim vokalnim sposobnostima i zapanjujućim samopouzdanjem. Nadam se da ćemo je imati prilike još puno puta čuti.
- Kal El
- Posts: 6290
- Joined: 07/04/2013 21:49
#407 Re: X FACTOR Adria
Eno Maida na Face-u, joj mu frizure jbt 
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#409 Re: X FACTOR Adria
Ilma i Maid su prosli dalje
Ilma je pripala Kikijevoj grupi a Maid Zeljkovoj
- Afanasi_94
- Posts: 2349
- Joined: 21/06/2013 00:19
- Location: Са.
#410 Re: X FACTOR Adria
Tek večeras skontah da je ovaj bio i na OT, bio je dobar i baš šteta što nije prošao
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#411 Re: X FACTOR Adria
On ti dobarAfanasi_94 wrote:
Tek večeras skontah da je ovaj bio i na OT, bio je dobar i baš šteta što nije prošao
Sjecam se da mu je Marina Tucakovic otvoreno rekla u OT-u da ne zna pjevati i da nadje nesto drugo cime ce se baviti. Cini se da je bila u pravu
- Afanasi_94
- Posts: 2349
- Joined: 21/06/2013 00:19
- Location: Са.
#412 Re: X FACTOR Adria
Ma meni je bio dobar, arogantan doduše ali opet ako je "Čola" prošao mogao je i on 
-
Mustang1
- Posts: 29908
- Joined: 29/12/2010 17:31
#413 Re: X FACTOR Adria
Od potencijalno dobre emisije napravise cirkus .. Bar mi je drago sto ce neki vidjeti Turske ali mogli su svi vani negdje 
- Afanasi_94
- Posts: 2349
- Joined: 21/06/2013 00:19
- Location: Са.
#414 Re: X FACTOR Adria
Jedva čekam da prikažu Eminino carstvo u Istanbulu 
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#415 Re: X FACTOR Adria
sokirana sam sto su neki ljudi prosli a bogme i sto su neki ispali
inace, nisam ljubitelj ilme karahmet ali je razvalila
inace, nisam ljubitelj ilme karahmet ali je razvalila
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#417 Re: X FACTOR Adria
imas sve grupe na xfactor adria yt kanalu
ja sam se sinoc slozila sa Zeljkom, meni niko nije posebno valjao
ali da su neki prosli onako bas na lijepe oci, jesu
ne znam ko gura onu hristinu (lijepa jeste, ali zavija u pm!!!) ali je dobro gura
ja sam se sinoc slozila sa Zeljkom, meni niko nije posebno valjao
ali da su neki prosli onako bas na lijepe oci, jesu
ne znam ko gura onu hristinu (lijepa jeste, ali zavija u pm!!!) ali je dobro gura
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#418 Re: X FACTOR Adria
a ko je ona neka lejla, mislim da je iz sa...
ona kaze da je profesorica pjevanja
a kaaaaako je ispala iz intonacije kao voz iz sina, zavijala, odvijala gluho bilo!
zao mi sto je ispao mali cupavac
ali ipak on je skroz drugi fazon
ona kaze da je profesorica pjevanja
a kaaaaako je ispala iz intonacije kao voz iz sina, zavijala, odvijala gluho bilo!
zao mi sto je ispao mali cupavac
ali ipak on je skroz drugi fazon
-
Maybach
- Posts: 466
- Joined: 24/07/2008 15:31
#419 Re: X FACTOR Adria
Ima li negdje snimak komentara zirija i tog ispadanja?Na kanalu su samo postavljeni snimci 10 grupa kako vidim
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#420 Re: X FACTOR Adria
jel prosao mali nikola i tamara ?
Last edited by WildRedRose on 11/12/2013 09:22, edited 1 time in total.
- manekenka u penziji
- Posts: 4000
- Joined: 03/07/2013 08:37
#421 Re: X FACTOR Adria
Mene cola toliko nervira da mu svaka traži samar. Još kad se u onom dedastom odijelu okrene direkt u kameru pa nešto mlati, sve mi se dlake na glavi dignu. A tek sto je bezobrazan i sebičan ispao...čini mi se da su ga pustili samo da dignu tenzije u show-u. Postupak mu je bio za eliminisanja. Mogao je onda i onaj mali žuti roker proći, kad ćemo tako
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#422 Re: X FACTOR Adria
ma kakav cola
ono treba ugusiti!
tamara je prosla!
predobra mi je emina bila kada je samo ponavljala
ja bih djecake
ja bih djecake
pa kada se radovala
a bogme ih je i u istambul odvela
ne znam ko je taj nikola za kojeg pita jedan drug par postova gore
ono treba ugusiti!
tamara je prosla!
predobra mi je emina bila kada je samo ponavljala
ja bih djecake
ja bih djecake
pa kada se radovala
a bogme ih je i u istambul odvela
ne znam ko je taj nikola za kojeg pita jedan drug par postova gore
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#423 Re: X FACTOR Adria
Čolu su pustili samo da zakuhaju... Ovaj show za razliku od mnogih drugih čini se da ima potencijala, ali mnogi mi djeluju previše izvještačeno, počev od žirija, preko takmičara, pa do same organizacije... Bojim se da to skroz ne usere stvar...
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#424 Re: X FACTOR Adria
hvala za tamaru
a ovo je mali nikola
a ovo je mali nikola
-
SSemir
- Posts: 4584
- Joined: 26/02/2009 08:42
#425 Re: X FACTOR Adria
I <3 Vanja Misic. uh kako je mocna 
