X FACTOR Adria

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
Mustang1
Posts: 29907
Joined: 29/12/2010 17:31

#376 Re: X FACTOR Adria

Post by Mustang1 »

Nadam se da ce u ovom kampu razdvojiti Biggu i onog drugog :D Bigga moze puno sam
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#377 Re: X FACTOR Adria

Post by P308 »

VenomousV wrote:sad kad sam pogledala sve klipove da prokomentarisem :D

billy idol iliti milos mi je definitivno favorit, super pjeva, drugaciji je i nadam se da ce ljudi to znati prepoznati
onaj mali ostala si uvijek ista se dere, vristi - ukakio
simpa mi je onaj MMA
daniel kajmakoski (zamalo da napisem kajmakovski :D ) fantasticno pjeva
tarkan katastrofa
one dvije kao egzoticne iz londona i bagdada su ocajne
nije los ni onaj mali sto je pjevao brunu marsa
dvojica sto su pjevali cockera, bolji mi je vladimir (onaj sa ogromnom jaknom)

iz prosle ep: ona sto je pjevala listen se pored normalnog deranja za onu pjesmu inace previse dere
hecimovica ne mogu smislit'
simpa mi je cupavi damjan
mladen sto je pjevao indiu arie mi je dobar
dobra rockercica sto je pjevala whole lotta love
zapamtila sam nikolu paunovica koji mi je simpa jos iz OT-a, sonju iz istog showa nisam nikad pretjerano voljela ali zna pjevat', dobro je pjevala ona don't you remember...
dalje mi je mrsko :D i ne, nisam zapamtila imena nego gledam po youtube kanalu kako se ko zove :D

i sto neko rece ilma karahmet je prava ona starmala, odlicno pjeva ali ne volim takvu djecu :roll:

Paunovic iz OT-a ne zna pjevati...i onda su mu govorili ali ocito ih nije poslusao :D Je li prosao dalje? Ja mislim da nece daleko dogurati...los je...
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#378 Re: X FACTOR Adria

Post by VenomousV »

prosao je ali i ja mislim da nece dalje od boot camp-a
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#379 Re: X FACTOR Adria

Post by ćiribiribela »

Meni je onaj Lukijan (mislim da se tako zove) skroz simpatican, a i fino pjeva. :D
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#380 Re: X FACTOR Adria

Post by WildRedRose »

kako se zove onaj sto je zadnji pjevao ? skroz je super :D
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#381 Re: X FACTOR Adria

Post by Havatar »

WildRedRose wrote:kako se zove onaj sto je zadnji pjevao ? skroz je super :D
daniel kajmakoski
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#382 Re: X FACTOR Adria

Post by WildRedRose »

aha, eh, danijel mi je :thumbup: :mrgreen:
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#383 Re: X FACTOR Adria

Post by Atticus Finch »

Miloš Supernova (Rat bendova) neviđeni pozer. :-)

Đe on ba dobar? :D
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#384 Re: X FACTOR Adria

Post by VenomousV »

ja se njega apsolutno ne sjecam iz rata bendova :D
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#385 Re: X FACTOR Adria

Post by Atticus Finch »



:D
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#386 Re: X FACTOR Adria

Post by MedenoSrce »

Atticus Finch wrote:Miloš Supernova (Rat bendova) neviđeni pozer. :-)

Đe on ba dobar? :D
pa ne ocjenjujemo osobnost ... necemo ga kuci voditi
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#387 Re: X FACTOR Adria

Post by WildRedRose »

i onaj mali sto je stranu pjevao , melem za usi .. :roll:

edit: nikola stanojevic :mrgreen:
Last edited by WildRedRose on 28/11/2013 20:49, edited 1 time in total.
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#388 Re: X FACTOR Adria

Post by VenomousV »

Atticus Finch wrote:

:D
upravo gledam klipove po jutubiju... i dalje ga se ne sjecam :D
mozda je postao simpaticniji u medjuvremenu :D
artime
Posts: 1331
Joined: 08/01/2013 19:36

#389 Re: X FACTOR Adria

Post by artime »

Am i the only one kome Emina ide enormno na živce :?:
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#390 Re: X FACTOR Adria

Post by Ambrozija »

artime wrote:Am i the only one kome Emina ide enormno na živce :?:
Nemoj Boga ti da se opet pocne o Emini pisati :D
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#391 Re: X FACTOR Adria

Post by Butmiran »

artime wrote:Am i the only one kome Emina ide enormno na živce :?:
Ne spominji je.
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#392 Re: X FACTOR Adria

Post by Havatar »

artime wrote:Am i the only one kome Emina ide enormno na živce :?:
Jesi
artime
Posts: 1331
Joined: 08/01/2013 19:36

#393 Re: X FACTOR Adria

Post by artime »

Ok :grin: da spomenem samo kako sam ocarana onim likom iz Makedonije što živi u Beču. Ne dao Bog da 'suradjuje' sa pruducenticom Eminom.
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#394 Re: X FACTOR Adria

Post by MedenoSrce »

Butmiran wrote:
artime wrote:Am i the only one kome Emina ide enormno na živce :?:
Ne spominji je.
Ako se pravimo da je nema mozda i nestane
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#395 Re: X FACTOR Adria

Post by VenomousV »

kristina aka teta s metlom zakon :D
User avatar
Kal El
Posts: 6290
Joined: 07/04/2013 21:49

#396 Re: X FACTOR Adria

Post by Kal El »

Kristina, draga :mrgreen: Emina :bljak:
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#397 Re: X FACTOR Adria

Post by Partizzanka »

jaoo ali mali damjan mi je MEEEEEEEEEED
kao neki lik iz crtica
ja bi njega kuci dovela da ga rascupavam po cijele dane kao kakvo kuce slatko

i sav je simpatican
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#398 Re: X FACTOR Adria

Post by Havatar »

Emina draga , Kristina :bljaaaak:
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#399 Re: X FACTOR Adria

Post by MedenoSrce »

aaaa kako mi je ova Kristina slatka :srce:
User avatar
Kona__
Posts: 667
Joined: 10/07/2006 13:55

#400 Re: X FACTOR Adria

Post by Kona__ »

Image
Post Reply