X FACTOR Adria

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Kal El
Posts: 6290
Joined: 07/04/2013 21:49

#351 Re: X FACTOR Adria

Post by Kal El »

yildiz wrote:
P308 wrote:
yildiz wrote: Da dobar je samo ga Emina nije nista razumjela kada je pjevao Kiss Kiss :kiss:
Nisam mislio na tog, naravno :shock: Ovaj zadnji sto je pjevao....
Mozda sam nesto propustila ali ja mislim da Emina nema pojma o Turskom jer da ima sigurno bi razumjela hhhh :-D
Nema pojma,čitao sam prije da će glumiti u Turskoj seriji,ali da će preko njenog glasa ići drugi ženski glas,jer ona ne zna Turski
Last edited by Kal El on 27/11/2013 02:49, edited 1 time in total.
safran
Posts: 2538
Joined: 19/08/2006 22:25

#352 Re: X FACTOR Adria

Post by safran »

E, da se i ja tuspasim. U finalnim emisijama bih voljela vidjeti: Ilmu Karahmet, Mariju Ićkovu, Čupu od Rudog, Dečka od Negotina i ljudi moji, mene je raznijela ona djevojka iz Čačka, Aleksandra, što je pjevala Beyonce. Nisam je ljubitelj ali je djevojka otpuhala i žiri i publiku.

EDIT: Promakli mi Miloš i Kajmakoski - odlični su.
Last edited by safran on 27/11/2013 23:54, edited 1 time in total.
yildiz
Posts: 109
Joined: 03/11/2012 23:28

#353 Re: X FACTOR Adria

Post by yildiz »

http://www.youtube.com/watch?v=_8ihdgPJJzg

To je ova serija i vidi se da nije njen glas
User avatar
Kal El
Posts: 6290
Joined: 07/04/2013 21:49

#354 Re: X FACTOR Adria

Post by Kal El »

yildiz wrote:http://www.youtube.com/watch?v=_8ihdgPJJzg

To je ova serija i vidi se da nije njen glas
Kad je malo duže pogledam nekako joj se iskrive usta :lol: nekakva je čudna u faci
Baba_Droga
Posts: 407
Joined: 24/01/2006 23:16

#355 Re: X FACTOR Adria

Post by Baba_Droga »

Ja znam da me neko oduševio pjesmom kada poslije njegovog ili njenog nastupa poželim potražiti tu pjesmu na you tube da vidim ko je pjeva...te poslušati po milion puta :)
Emocije su čudo :)
Jedva čekam bootcamp da vidim kako se svi tu uklapaju :D

P.S. Emina me nervira kada pravi face kao u nekom erotskom filmu....napući usne...uzdiše...žmiri....lafo uživa..
User avatar
plain vanilla
Posts: 70249
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#356 Re: X FACTOR Adria

Post by plain vanilla »

Baba_Droga wrote: P.S. Emina me nervira kada pravi face kao u nekom erotskom filmu....napući usne...uzdiše...žmiri....lafo uživa..
joj bas takve faci pravi :-) :lol:

meni sinoc emisija bila bezze

jedino onaj Milos zanimljiv
yildiz
Posts: 109
Joined: 03/11/2012 23:28

#357 Re: X FACTOR Adria

Post by yildiz »

Kal El wrote:
yildiz wrote:http://www.youtube.com/watch?v=_8ihdgPJJzg

To je ova serija i vidi se da nije njen glas
Kad je malo duže pogledam nekako joj se iskrive usta :lol: nekakva je čudna u faci
JA zaista nemam nista protiv emine al me nekad fakat nervira jer se previse pravi jako vazna :o
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#358 Re: X FACTOR Adria

Post by P308 »

Mene je jedino iznerviralo kad je rekla za Maida nesto tipa: "On je popularan u Federaciji" :?
I zar ona nekad ranije nije pricala i pjevala na ijekavici ili sam ja nesto prolupao? :D
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#359 Re: X FACTOR Adria

Post by MedenoSrce »

jos bilesi sa Seferovim sinom bila godinama u vezi :wink:
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#360 Re: X FACTOR Adria

Post by Partizzanka »

sta ocekivati od emine koja je izjavila da je sarajevo za vrijeme ramazana podsjeca na novi pazar

toliko o showu u kojem je bila gosca zna, da ne zna da je bio regionalni show i bilo ljudi iz hr a ne samo iz bih

inace malo mi je komplet situacija u ziriju njanjava
kristina se fura na neke glupe furke
zeljko bi malo da bude kao simon (iako je po meni on jedini kompetentan tamo)
emina pokusava da bude pametna ali ne moze jbg - pa onda hvali styling i to
a kiki - kao da je sa neba pao, on je tu samo da kaze da ili ne

od ucesnika
mene je najvise dojmila ona tamara sto je pjevala pjesmu od adele
maid mi je favorit nekako ima nesto
mala ilma ... je malo previe starmala za moj ukus

jedva cekam bootcamp da vidimo sta ce i kako ce biti dalje
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#361 Re: X FACTOR Adria

Post by Mustang1 »

Stani stani. Hayat bio regularni show ? :D
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#362 Re: X FACTOR Adria

Post by P308 »

Mustang1 wrote:Stani stani. Hayat bio regularni show ? :D
Valjda regionalni. Za regularni ne znamo.
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#363 Re: X FACTOR Adria

Post by Havatar »

Partizzanka wrote:sta ocekivati od emine koja je izjavila da je sarajevo za vrijeme ramazana podsjeca na novi pazar

toliko o showu u kojem je bila gosca zna, da ne zna da je bio regionalni show i bilo ljudi iz hr a ne samo iz bih

inace malo mi je komplet situacija u ziriju njanjava
kristina se fura na neke glupe furke
zeljko bi malo da bude kao simon (iako je po meni on jedini kompetentan tamo)
emina pokusava da bude pametna ali ne moze jbg - pa onda hvali styling i to
a kiki - kao da je sa neba pao, on je tu samo da kaze da ili ne

od ucesnika
mene je najvise dojmila ona tamara sto je pjevala pjesmu od adele
maid mi je favorit nekako ima nesto
mala ilma ... je malo previe starmala za moj ukus

jedva cekam bootcamp da vidimo sta ce i kako ce biti dalje
Nju podsjeca na to nekog drugog na nesto drugo i ne vidim tu nikakav problem. Sto se tice clanova zirija Kiki i Kristina su mi najgori posto se vidi da se foliraju i da pokusavaju da izigravaju neke velicine i najvece strucnjake na svijetu a Zeljko se najbolje pokazao. Mislio sam da ce on biti najiritantniji ali me iznenadio.
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#364 Re: X FACTOR Adria

Post by Partizzanka »

ja sam napisala regionalni
ali svejedno nije FEDERALNI

o regularnosti ... necemo
to ti dodje kao da raspravljas o ukusima :P


kiki mi je totalni mutavac ispao po ovome
totalno covjek nema nikakvo misljenje niokome

zeljko mi je bas pozitiva
zna se i nasaliti
ali vidim da svemu pristupa ozbiljno tj strucno

kristina brljavi ona kao nesto ...

emina, ne zna nista pa onako trepce okicama i fino se obuce
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#365 Re: X FACTOR Adria

Post by It_is_a_Leclerc »

P308 wrote:Mene je jedino iznerviralo kad je rekla za Maida nesto tipa: "On je popularan u Federaciji" :?
I zar ona nekad ranije nije pricala i pjevala na ijekavici ili sam ja nesto prolupao? :D
"U showu Ti možeš da budeš zvijezda"... Nepismena je i laže.
Još je onog jednog iz Banovića pitala - Zna li šta na SRPSKOM ?!

A kao da je jučer bilo kad je s hitom - "Ula ula u-la-la nikad više neću biti bud-a-la" htjela predstavljati BiH na Euroviziji.

Kristina i Željko su jedini tamo sa ozbiljnim znanjem iz muzičke sfere, i jedini koji su ostvarili nešto.
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#366 Re: X FACTOR Adria

Post by Havatar »

It_is_a_Leclerc wrote:
P308 wrote:Mene je jedino iznerviralo kad je rekla za Maida nesto tipa: "On je popularan u Federaciji" :?
I zar ona nekad ranije nije pricala i pjevala na ijekavici ili sam ja nesto prolupao? :D
"U showu Ti možeš da budeš zvijezda"... Nepismena je i laže.
Još je onog jednog iz Banovića pitala - Zna li šta na SRPSKOM ?!

A kao da je jučer bilo kad je s hitom - "Ula ula u-la-la nikad više neću biti bud-a-la" htjela predstavljati BiH na Euroviziji.

Kristina i Željko su jedini tamo sa ozbiljnim znanjem iz muzičke sfere, i jedini koji su ostvarili nešto.
Kristina nije ostvarila nesto u muzici ali zna dosta o muzici
User avatar
Afanasi_94
Posts: 2349
Joined: 21/06/2013 00:19
Location: Са.

#367 Re: X FACTOR Adria

Post by Afanasi_94 »

Havatar wrote:to se tice clanova zirija Kiki i Kristina su mi najgori posto se vidi da se foliraju i da pokusavaju da izigravaju neke velicine i najvece strucnjake na svijetu a Zeljko se najbolje pokazao. Mislio sam da ce on biti najiritantniji ali me iznenadio.
Kristina i jeste veličina gledajući realno, a Kiki je "ispao" sve samo ne neko ko izigrava neku veličinu s obzirom da jedino ponavlja "Hajde da glasamo" što je po meni okej jer ne sere previše kao Željko koji na sve ima neki negativan komentar. Što se Emine tiče, ona je sasvim okej, ponaša se prijatno prema svima i svakog natjecatelja dočeka sa nekim prijateljskim komentarom koji je svakako podrška i u tome nema ništa loše. Tu i tamo se provali ali bože moj šta drugo očekivati.
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#368 Re: X FACTOR Adria

Post by Mustang1 »

P308 wrote:
Mustang1 wrote:Stani stani. Hayat bio regularni show ? :D
Valjda regionalni. Za regularni ne znamo.
Ma ya prenijelo me nisam se naspavao :oops:
Svakako nije regionalni da ga jebes :D
User avatar
lavorpunvode
Posts: 3109
Joined: 19/07/2012 19:16

#369 Re: X FACTOR Adria

Post by lavorpunvode »

ima li gdje link nastupa onog momka sto je pjevao "Ostala si uvijek ista", ja ne mogu da nadjem? ja sam se, slusajuci ga, najezila od glave do pete i bas mi se svidjelo kako je otpjevao. doduse, to je bilo onako na prvo slusanje. sad ne znam kako zvuci na svako naredno :D

EDIT: evo ga :D pjevanje nidje veze, al se opet najezim kad cujem kako pjeva ovu pjesmu. mozda je do pjesme. il do mene. :zoka:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#370 Re: X FACTOR Adria

Post by It_is_a_Leclerc »

Brat mu - Martin Ajdarević - daleko bolji pjevač. Snima za City Records. Fin album izdao nedavno, s tim da je pokrao sve što je mogao od Davida Bisbala.
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#371 Re: X FACTOR Adria

Post by P308 »

It_is_a_Leclerc wrote:Brat mu - Martin Ajdarević - daleko bolji pjevač. Snima za City Records. Fin album izdao nedavno, s tim da je pokrao sve što je mogao od Davida Bisbala.
Ma sta ti je, oni imaju dozvole za to :D
doff
Posts: 2583
Joined: 02/10/2011 17:43
Location: ZenicaCity

#372 Re: X FACTOR Adria

Post by doff »

Partizzanka wrote:sta ocekivati od emine koja je izjavila da je sarajevo za vrijeme ramazana podsjeca na novi pazar
Mene svaki dan podsjeća na NP, sandžaklija na vazdan
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#373 Re: X FACTOR Adria

Post by Partizzanka »

ovaj momak sto je pjevao ostala si uvijek ista .... mene nije ni najmanje pogodio
ok uzivio se on ali ...

nista!

ali posto su i gore od njega pustali da prodju ...
Ljuba Moljac
Posts: 735
Joined: 07/05/2013 23:49

#374 Re: X FACTOR Adria

Post by Ljuba Moljac »

It_is_a_Leclerc wrote:
P308 wrote:Mene je jedino iznerviralo kad je rekla za Maida nesto tipa: "On je popularan u Federaciji" :?
I zar ona nekad ranije nije pricala i pjevala na ijekavici ili sam ja nesto prolupao? :D
"U showu Ti možeš da budeš zvijezda"... Nepismena je i laže.
Još je onog jednog iz Banovića pitala - Zna li šta na SRPSKOM ?!

A kao da je jučer bilo kad je s hitom - "Ula ula u-la-la nikad više neću biti bud-a-la" htjela predstavljati BiH na Euroviziji.

Kristina i Željko su jedini tamo sa ozbiljnim znanjem iz muzičke sfere, i jedini koji su ostvarili nešto.
eto, zamijenila naziv bezveznog shova i i zestoko uvrijedila nacionalnu velicinu bosanaca. srpski, hrvatski i bosanski jedan te isti usrani jezik, ko da je bitno kako ga je nazvala...

a kiki lesendric jest ostvario nesto jer ima nekoliko vrhunskih pjesama koje su hitovi za sva vremena i piloti su cijenjen ex-yu bend. uglavnom, recenica da je kristina ostvarila vise od kikija je toliko apsurdna da je to smijesno... Inace su mi oboje dragi i sasvim okej.

za neupucene
http://en.wikipedia.org/wiki/Piloti_(band)
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#375 Re: X FACTOR Adria

Post by VenomousV »

sad kad sam pogledala sve klipove da prokomentarisem :D

billy idol iliti milos mi je definitivno favorit, super pjeva, drugaciji je i nadam se da ce ljudi to znati prepoznati
onaj mali ostala si uvijek ista se dere, vristi - ukakio
simpa mi je onaj MMA
daniel kajmakoski (zamalo da napisem kajmakovski :D ) fantasticno pjeva
tarkan katastrofa
one dvije kao egzoticne iz londona i bagdada su ocajne
nije los ni onaj mali sto je pjevao brunu marsa
dvojica sto su pjevali cockera, bolji mi je vladimir (onaj sa ogromnom jaknom)

iz prosle ep: ona sto je pjevala listen se pored normalnog deranja za onu pjesmu inace previse dere
hecimovica ne mogu smislit'
simpa mi je cupavi damjan
mladen sto je pjevao indiu arie mi je dobar
dobra rockercica sto je pjevala whole lotta love
zapamtila sam nikolu paunovica koji mi je simpa jos iz OT-a, sonju iz istog showa nisam nikad pretjerano voljela ali zna pjevat', dobro je pjevala ona don't you remember...
dalje mi je mrsko :D i ne, nisam zapamtila imena nego gledam po youtube kanalu kako se ko zove :D

i sto neko rece ilma karahmet je prava ona starmala, odlicno pjeva ali ne volim takvu djecu :roll:
Post Reply