Evo moj neki doživljaj je da od preostalih takmičara jedino Iva ima faktor x. Meni je ona divna, čarobna, magična i jedina nekako posebna. Ja zaista uživam u njenom glasu i voljela bih da uspije.
Amel je odličan!
tako da navijam za Ćuriće
Moderator: anex
Lik bukvalno 3, 4 puta krene na jednu, pa na drugu stranu., nikako sići s bine.SpecialOffer wrote:Ko je onaj lik James Arthur, ne zna frajer da izadje sa bine![]()
![]()
SpecialOffer wrote:Ko je onaj lik James Arthur, ne zna frajer da izadje sa bine![]()
![]()
ispade iva, prosao ti je drugi favorit, ne padaj u depresiju!cLo wrote:Ukusi se toliko razlikuju![]()
Evo moj neki doživljaj je da od preostalih takmičara jedino Iva ima faktor x. Meni je ona divna, čarobna, magična i jedina nekako posebna. Ja zaista uživam u njenom glasu i voljela bih da uspije.
Amel je odličan!
tako da navijam za Ćuriće
Izvrn'o bhi je k'o snajder nogavicu.sunceKOtepsija wrote:evo rozge
moze bit vokal neke nove grupe koja ce za 40ak godina bit legendarnaspinel_ wrote:u pogresno vrijeme Amel rodjen. inace bi bio vokal b.dugmeta
Ja i niko vise.spinel_ wrote:i ko odlucuje gledaoci ili ziri?