Ima ih trojePartizzanka wrote:al su mi voditelji ZAKON!
oboje!
X FACTOR Adria
Moderator: anex
- daky585
- Posts: 876
- Joined: 07/06/2014 01:50
#3251 Re: X FACTOR Adria
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#3252 Re: X FACTOR Adria
ona treca je imaginarna licnost
tu proforme radi
totalno isprana i neharizmaticna
tu proforme radi
totalno isprana i neharizmaticna
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#3253 Re: X FACTOR Adria
s masimom bi ja volio sjes ,malo svirat, i slusat.ima sta za rec.
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#3254 Re: X FACTOR Adria
Vrhic.
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#3255 Re: X FACTOR Adria
jao performansa, majku mu, ja 22 godine i preplašio bih se ovakve žene... a ona je još samo curica... svašta s ovim generacijama.ćiribiribela wrote:
Vrhic.
- Njanjavi
- Posts: 5019
- Joined: 09/04/2015 23:08
- Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)
#3256 Re: X FACTOR Adria
Kepec naso nesta djetetu pricat o kilama, sto je najsmjesnije mali uopste nije debel.
Joksim se malo previse nalozio na onog simon cowella pa bi na silu da glumata namcora nesta.
Odron al bas onaj papanski odron, ono shatro urbani a vamo gori od narodnjaka i turbasa.
Fuj, al bas fuj
- pink floydd
- Posts: 6043
- Joined: 04/01/2012 14:06
- Location: Vinograd
#3257 Re: X FACTOR Adria
ode Iva
al opravdano po meni, previše se oslonila na X Factor, manje na vokalne sposobnosti, odlično improvizira ali sad je to ko što Massimo reče protiv nje radilo
al opravdano po meni, previše se oslonila na X Factor, manje na vokalne sposobnosti, odlično improvizira ali sad je to ko što Massimo reče protiv nje radilo
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#3258 Re: X FACTOR Adria
Vratio ju je.pink floydd wrote:ode Iva![]()
al opravdano po meni, previše se oslonila na X Factor, manje na vokalne sposobnosti, odlično improvizira ali sad je to ko što Massimo reče protiv nje radilo
Inace ona Milica dvaput izbacena, dvaput vracena. Ma ne znam vise ni ja samo je dolazila i odlazila i na kraju u grupi zavrsila.
- Skyfox
- Posts: 7488
- Joined: 27/09/2003 00:00
- Location: Selo Strumfova
#3259 Re: X FACTOR Adria
Massimovi komentari su najkorektniji! Sav je odmjeren...phillie wrote:Koliko god Massimo bio iritantan, ipak mi se cini da su mu komentari na mjestu sto se tice takmicara, za razliku od recimo Aleksandre, kojoj takmicar treba bas da zariba, pa da ne bude "tebe sam cekala, tooo, uuh" i tako to
Dobro Ridjo rece gore
-
statixx
- Posts: 9799
- Joined: 15/12/2011 14:40
- Location: Sarajevo
#3260 Re: X FACTOR Adria
Ismaili objasnio stvari.....What goes around, goes around, goes around, huhuhu....
.....
.....
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#3261 Re: X FACTOR Adria
salis se? ja sam jedva preslusala do kraja
ne pratim x factor,nakon fijaska prosle godine i nakon odabira ovogodisnjeg zirija, ne mogu. al sam upratila Magdalenu i ona je
x factor.
ne pratim x factor,nakon fijaska prosle godine i nakon odabira ovogodisnjeg zirija, ne mogu. al sam upratila Magdalenu i ona je
-
statixx
- Posts: 9799
- Joined: 15/12/2011 14:40
- Location: Sarajevo
#3262 Re: X FACTOR Adria
Ne salim, lik odlicno pjeva, bolje od Justina...Not My Idea wrote:salis se? ja sam jedva preslusala do kraja![]()
ne pratim x factor,nakon fijaska prosle godine i nakon odabira ovogodisnjeg zirija, ne mogu. al sam upratila Magdalenu i ona jex factor.
-
Juliuscezar
- Posts: 6717
- Joined: 11/05/2014 23:47
#3263 Re: X FACTOR Adria
ko je u prosloj sezoni pobjedio, je li se probio : 
- desperate housewife
- Posts: 476
- Joined: 25/09/2010 13:47
#3264 Re: X FACTOR Adria
Projekat propao!
One "Zveze Granda" samo ove sezone imaju 10-20 videa koji imaju vise pregleda nego sav ovaj xfaktor
One "Zveze Granda" samo ove sezone imaju 10-20 videa koji imaju vise pregleda nego sav ovaj xfaktor
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#3265 Re: X FACTOR Adria
kice ce se provuci kroz x.faktor samo jer je bosanac pa da imaju ravnoteze
ispali su neki likovi 10x bolji od njega a on ostade da sjedi
realno od svih grupa najbolja ova 27+. osim naravno kiceta i one plave cure koja se toliko vjestaci da ce se pretvoriti u vjesticu.
djevojcice - slabo, magdalena je dobra i ona bolesna je simpa - ostalo se ni ne sjecam
djecaci - sjecam se onog sto je pjevao od joksimovica pjesmu (plav iz pule jel?), makedonca iako mi ide na nerve vise ta njihova skrusenost jadnost i njanjavost. i nikog vise.
grupe - osim onog dvojca iz sa niko vise ne valja, realno!
ispali su neki likovi 10x bolji od njega a on ostade da sjedi
realno od svih grupa najbolja ova 27+. osim naravno kiceta i one plave cure koja se toliko vjestaci da ce se pretvoriti u vjesticu.
djevojcice - slabo, magdalena je dobra i ona bolesna je simpa - ostalo se ni ne sjecam
djecaci - sjecam se onog sto je pjevao od joksimovica pjesmu (plav iz pule jel?), makedonca iako mi ide na nerve vise ta njihova skrusenost jadnost i njanjavost. i nikog vise.
grupe - osim onog dvojca iz sa niko vise ne valja, realno!
- Njanjavi
- Posts: 5019
- Joined: 09/04/2015 23:08
- Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)
#3266 Re: X FACTOR Adria
Şta ti imas protiv njanjavosti 
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#3267 Re: X FACTOR Adria
nikad narodu ugoditi. Prosle godine Maid bio prepotentan, ove godine makedonac isuvise skrusen, njanjav... lik trenirao mma, sumnjam da je njanjav kako ovi pisu.
Curic je fenomenalan
Curic je fenomenalan
- Njanjavi
- Posts: 5019
- Joined: 09/04/2015 23:08
- Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)
#3268 Re: X FACTOR Adria
Mante se vi njanjavosti, nemo da ja pravim belaj 
- friskyoreo
- Posts: 1898
- Joined: 21/11/2011 16:55
- Location: Wysteria Lane
#3269 Re: X FACTOR Adria
Mislim da je ova pokupila one ludjacke pokrete od oca.ćiribiribela wrote:
Vrhic.
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#3270 Re: X FACTOR Adria
ne vidim ovaj video ... o kojem kandidatu je rijec
druze njanjavi - sorry ali mi je njanjavo bio jedini izraz koji je na pameti rano ujutro
meni je maid prosle godine bio mjera za x-factor
onaj pobjednik je bio njanjav (izvini druze njanjavi)
ja ne volim takve tipove skromne nesto kao nista ja jadan ne mogu ne znam a onda odvali glasom ... budimo realni!
druze njanjavi - sorry ali mi je njanjavo bio jedini izraz koji je na pameti rano ujutro
meni je maid prosle godine bio mjera za x-factor
onaj pobjednik je bio njanjav (izvini druze njanjavi)
ja ne volim takve tipove skromne nesto kao nista ja jadan ne mogu ne znam a onda odvali glasom ... budimo realni!
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#3271 Re: X FACTOR Adria
Ma dobar je otac, ponosan.friskyoreo wrote: Mislim da je ova pokupila one ludjacke pokrete od oca.Vidi se da i on tamo u backstage-u nesto ko trza, navlaci.
Ali ispolirat ce oni nju i preusmjeriti svu tu energiju u glas, pa ce biti jos bolja. Trebali bi bar.
-
SukiJr
- Posts: 136
- Joined: 23/04/2015 17:04
- Location: Tuzla
#3272 Re: X FACTOR Adria
Izjava doticnog Masima : Siluješ mi mozak šarafcigerom ,kamo ovo ide. 
- azurna_obala
- Posts: 5880
- Joined: 06/11/2010 03:22
- Location: Tamo gdje nebo ljubi more
#3273 Re: X FACTOR Adria
nerviraju me ovi telefoni, te se slikaju, te se snimaju non stop... 
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#3274 Re: X FACTOR Adria
To je bilo i prosle godine samo tad nisu imali Galaxy A seriju
Amel Curic je prosao u live emisije.
Amel Curic je prosao u live emisije.
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#3275 Re: X FACTOR Adria
Za neke Balkan je premalo tržište.
