X FACTOR Adria

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
daky585
Posts: 876
Joined: 07/06/2014 01:50

#3251 Re: X FACTOR Adria

Post by daky585 »

Partizzanka wrote:al su mi voditelji ZAKON!
oboje!
Ima ih troje :-D
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#3252 Re: X FACTOR Adria

Post by Partizzanka »

ona treca je imaginarna licnost
tu proforme radi
totalno isprana i neharizmaticna
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#3253 Re: X FACTOR Adria

Post by sumirprimus »

s masimom bi ja volio sjes ,malo svirat, i slusat.ima sta za rec.
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#3254 Re: X FACTOR Adria

Post by ćiribiribela »




Vrhic. :mrgreen:
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#3255 Re: X FACTOR Adria

Post by sizifinho »

ćiribiribela wrote:


Vrhic. :mrgreen:
jao performansa, majku mu, ja 22 godine i preplašio bih se ovakve žene... a ona je još samo curica... svašta s ovim generacijama.
User avatar
Njanjavi
Posts: 5019
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#3256 Re: X FACTOR Adria

Post by Njanjavi »



Kepec naso nesta djetetu pricat o kilama, sto je najsmjesnije mali uopste nije debel.
Joksim se malo previse nalozio na onog simon cowella pa bi na silu da glumata namcora nesta.
Odron al bas onaj papanski odron, ono shatro urbani a vamo gori od narodnjaka i turbasa.
Fuj, al bas fuj :-?
User avatar
pink floydd
Posts: 6043
Joined: 04/01/2012 14:06
Location: Vinograd

#3257 Re: X FACTOR Adria

Post by pink floydd »

ode Iva :run:

al opravdano po meni, previše se oslonila na X Factor, manje na vokalne sposobnosti, odlično improvizira ali sad je to ko što Massimo reče protiv nje radilo
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#3258 Re: X FACTOR Adria

Post by MTV »

pink floydd wrote:ode Iva :run:

al opravdano po meni, previše se oslonila na X Factor, manje na vokalne sposobnosti, odlično improvizira ali sad je to ko što Massimo reče protiv nje radilo
Vratio ju je.

Inace ona Milica dvaput izbacena, dvaput vracena. Ma ne znam vise ni ja samo je dolazila i odlazila i na kraju u grupi zavrsila.
User avatar
Skyfox
Posts: 7488
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#3259 Re: X FACTOR Adria

Post by Skyfox »

phillie wrote:Koliko god Massimo bio iritantan, ipak mi se cini da su mu komentari na mjestu sto se tice takmicara, za razliku od recimo Aleksandre, kojoj takmicar treba bas da zariba, pa da ne bude "tebe sam cekala, tooo, uuh" i tako to :D
Dobro Ridjo rece gore :D
Massimovi komentari su najkorektniji! Sav je odmjeren...
statixx
Posts: 9799
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#3260 Re: X FACTOR Adria

Post by statixx »

Ismaili objasnio stvari.....What goes around, goes around, goes around, huhuhu.... :izet:

..... :izet:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#3261 Re: X FACTOR Adria

Post by Not My Idea »

salis se? ja sam jedva preslusala do kraja :|

ne pratim x factor,nakon fijaska prosle godine i nakon odabira ovogodisnjeg zirija, ne mogu. al sam upratila Magdalenu i ona je :thumbup: x factor.
statixx
Posts: 9799
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#3262 Re: X FACTOR Adria

Post by statixx »

Not My Idea wrote:salis se? ja sam jedva preslusala do kraja :|

ne pratim x factor,nakon fijaska prosle godine i nakon odabira ovogodisnjeg zirija, ne mogu. al sam upratila Magdalenu i ona je :thumbup: x factor.
Ne salim, lik odlicno pjeva, bolje od Justina... :D
Juliuscezar
Posts: 6717
Joined: 11/05/2014 23:47

#3263 Re: X FACTOR Adria

Post by Juliuscezar »

ko je u prosloj sezoni pobjedio, je li se probio : :D
User avatar
desperate housewife
Posts: 476
Joined: 25/09/2010 13:47

#3264 Re: X FACTOR Adria

Post by desperate housewife »

Projekat propao!

One "Zveze Granda" samo ove sezone imaju 10-20 videa koji imaju vise pregleda nego sav ovaj xfaktor
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#3265 Re: X FACTOR Adria

Post by Partizzanka »

kice ce se provuci kroz x.faktor samo jer je bosanac pa da imaju ravnoteze
ispali su neki likovi 10x bolji od njega a on ostade da sjedi

realno od svih grupa najbolja ova 27+. osim naravno kiceta i one plave cure koja se toliko vjestaci da ce se pretvoriti u vjesticu.
djevojcice - slabo, magdalena je dobra i ona bolesna je simpa - ostalo se ni ne sjecam
djecaci - sjecam se onog sto je pjevao od joksimovica pjesmu (plav iz pule jel?), makedonca iako mi ide na nerve vise ta njihova skrusenost jadnost i njanjavost. i nikog vise.
grupe - osim onog dvojca iz sa niko vise ne valja, realno!
User avatar
Njanjavi
Posts: 5019
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#3266 Re: X FACTOR Adria

Post by Njanjavi »

Şta ti imas protiv njanjavosti :twisted:
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#3267 Re: X FACTOR Adria

Post by sizifinho »

nikad narodu ugoditi. Prosle godine Maid bio prepotentan, ove godine makedonac isuvise skrusen, njanjav... lik trenirao mma, sumnjam da je njanjav kako ovi pisu.
Curic je fenomenalan
User avatar
Njanjavi
Posts: 5019
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#3268 Re: X FACTOR Adria

Post by Njanjavi »

Mante se vi njanjavosti, nemo da ja pravim belaj :twisted:
User avatar
friskyoreo
Posts: 1898
Joined: 21/11/2011 16:55
Location: Wysteria Lane

#3269 Re: X FACTOR Adria

Post by friskyoreo »

ćiribiribela wrote:


Vrhic. :mrgreen:
Mislim da je ova pokupila one ludjacke pokrete od oca. :D Vidi se da i on tamo u backstage-u nesto ko trza, navlaci. :D Ali ispolirat ce oni nju i preusmjeriti svu tu energiju u glas, pa ce biti jos bolja. Trebali bi bar. :)
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#3270 Re: X FACTOR Adria

Post by Partizzanka »

ne vidim ovaj video ... o kojem kandidatu je rijec


druze njanjavi - sorry ali mi je njanjavo bio jedini izraz koji je na pameti rano ujutro

meni je maid prosle godine bio mjera za x-factor
onaj pobjednik je bio njanjav (izvini druze njanjavi)
ja ne volim takve tipove skromne nesto kao nista ja jadan ne mogu ne znam a onda odvali glasom ... budimo realni!
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#3271 Re: X FACTOR Adria

Post by ćiribiribela »

friskyoreo wrote: Mislim da je ova pokupila one ludjacke pokrete od oca. :D Vidi se da i on tamo u backstage-u nesto ko trza, navlaci. :D Ali ispolirat ce oni nju i preusmjeriti svu tu energiju u glas, pa ce biti jos bolja. Trebali bi bar. :)
Ma dobar je otac, ponosan. :D
SukiJr
Posts: 136
Joined: 23/04/2015 17:04
Location: Tuzla

#3272 Re: X FACTOR Adria

Post by SukiJr »

Izjava doticnog Masima : Siluješ mi mozak šarafcigerom ,kamo ovo ide. :shock:
User avatar
azurna_obala
Posts: 5880
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#3273 Re: X FACTOR Adria

Post by azurna_obala »

nerviraju me ovi telefoni, te se slikaju, te se snimaju non stop... :roll:
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#3274 Re: X FACTOR Adria

Post by MTV »

To je bilo i prosle godine samo tad nisu imali Galaxy A seriju :D

Amel Curic je prosao u live emisije.
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#3275 Re: X FACTOR Adria

Post by JanuaryJones »

Za neke Balkan je premalo tržište.
Post Reply