X FACTOR Adria
Moderator: anex
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#326 Re: X FACTOR Adria
Prejak ...al prejak , svaka mu cast. Bas bih volio cuti kako pjeva Three Days Grace, Disturbed (cisto sumnjam da ce pjevati al haj
) ... ili Aerosmith ..
- Kal El
- Posts: 6290
- Joined: 07/04/2013 21:49
#327 Re: X FACTOR Adria
Aaaa BIGGA!!! Ali samo mali dio 
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#328 Re: X FACTOR Adria
Simpaticni mi ovi reperi 
-
Mustang1
- Posts: 29908
- Joined: 29/12/2010 17:31
#330 Re: X FACTOR Adria
Dobar je Bigga trebao je sam ovo nekako mi je onaj visak .. I ne mora samo brzo moze i normalno repati 
-
Mutivoda
- Posts: 12506
- Joined: 03/10/2013 13:09
#332 Re: X FACTOR Adria
joooj ove Emine i mimike..
i nema kome nije rekla "voljela bih raditi s tobom"
i nema kome nije rekla "voljela bih raditi s tobom"
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#333 Re: X FACTOR Adria
Proklinjem LP. 
-
Mustang1
- Posts: 29908
- Joined: 29/12/2010 17:31
#334 Re: X FACTOR Adria
Ne da otac gledati nista osim fudbala ?ćiribiribela wrote:Proklinjem LP.
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#335 Re: X FACTOR Adria
Ne da ni brat. 
-
Mustang1
- Posts: 29908
- Joined: 29/12/2010 17:31
#336 Re: X FACTOR Adria
Nabavi sebi tv u sobu
Ja imam 2 tv.a i 2 kompa i na svakom od ovih se moze gledati tv program
I opet se svadja ko ce sta i gdje gledati 
- TheWatcher
- Posts: 2661
- Joined: 08/03/2007 12:09
- Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***
#337 Re: X FACTOR Adria
Billy Idol

- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#338 Re: X FACTOR Adria
makedonac stvarno dobro pjeva al' mi nekako nema otaj X factor da prostite
Milica mi je isto fina
Milica mi je isto fina
- LEDA
- Posts: 1426
- Joined: 13/04/2013 16:08
#339 Re: X FACTOR Adria
X factor je super.
A ja se vama divim kako popamtite imena kandidata tako expresno
Emina mi fake in toto , ne volim ni nju ni njojzinog muža
A ja se vama divim kako popamtite imena kandidata tako expresno
Emina mi fake in toto , ne volim ni nju ni njojzinog muža
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#340 Re: X FACTOR Adria
Ovo uglavnom komentarisu ovi sto organizuju X factor zato i znaju ko se kako zoveLEDA wrote:X factor je super.
A ja se vama divim kako popamtite imena kandidata tako expresno![]()
Emina mi fake in toto , ne volim ni nju ni njojzinog muža
-
Ljuba Moljac
- Posts: 735
- Joined: 07/05/2013 23:49
#341 Re: X FACTOR Adria
Nikola Stanojevic je bio super i ovaj Makedonac zadnji.
Sto se tice ovoga rokera sto se potuca po svim shovovima, zeljko je u pravu.... nema prodaje... tako da fejk. i u supernova mi je bio iritantan na ratu bendova, sa onim hej ja sam roker, vole me trebe, najbolji sam...
mozda lik nije los, ali to je moj sud.
Sto se tice ovoga rokera sto se potuca po svim shovovima, zeljko je u pravu.... nema prodaje... tako da fejk. i u supernova mi je bio iritantan na ratu bendova, sa onim hej ja sam roker, vole me trebe, najbolji sam...
mozda lik nije los, ali to je moj sud.
-
yildiz
- Posts: 109
- Joined: 03/11/2012 23:28
#342 Re: X FACTOR Adria
Da dobar je samo ga Emina nije nista razumjela kada je pjevao Kiss KissP308 wrote:ovaj makedonac je dobar
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#343 Re: X FACTOR Adria
Nisam mislio na tog, naravnoyildiz wrote:Da dobar je samo ga Emina nije nista razumjela kada je pjevao Kiss KissP308 wrote:ovaj makedonac je dobar
-
yildiz
- Posts: 109
- Joined: 03/11/2012 23:28
#344 Re: X FACTOR Adria
Mozda sam nesto propustila ali ja mislim da Emina nema pojma o Turskom jer da ima sigurno bi razumjela hhhhP308 wrote:Nisam mislio na tog, naravnoyildiz wrote:Da dobar je samo ga Emina nije nista razumjela kada je pjevao Kiss KissP308 wrote:ovaj makedonac je dobarOvaj zadnji sto je pjevao....
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#345 Re: X FACTOR Adria
Evo ovaj:yildiz wrote: Mozda sam nesto propustila ali ja mislim da Emina nema pojma o Turskom jer da ima sigurno bi razumjela hhhh
- Afanasi_94
- Posts: 2349
- Joined: 21/06/2013 00:19
- Location: Са.
#346 Re: X FACTOR Adria
Ma bezveze je lik bioyildiz wrote:Mozda sam nesto propustila ali ja mislim da Emina nema pojma o Turskom jer da ima sigurno bi razumjela hhhh
-
yildiz
- Posts: 109
- Joined: 03/11/2012 23:28
#347 Re: X FACTOR Adria
A taj .....dobar je,a onaj je bio zanimljiv ....izvinjavam se nismo bili na istim talasnim duzinama pozzzP308 wrote:Evo ovaj:yildiz wrote: Mozda sam nesto propustila ali ja mislim da Emina nema pojma o Turskom jer da ima sigurno bi razumjela hhhh
-
yildiz
- Posts: 109
- Joined: 03/11/2012 23:28
#348 Re: X FACTOR Adria
Afanasi_94 wrote:Ma bezveze je lik bioyildiz wrote:Mozda sam nesto propustila ali ja mislim da Emina nema pojma o Turskom jer da ima sigurno bi razumjela hhhhturski manje-više ali scenski nastup bezveze
ČOVJEK hoce da bude kul hhhhhhh
- Afanasi_94
- Posts: 2349
- Joined: 21/06/2013 00:19
- Location: Са.
#349 Re: X FACTOR Adria
nije mu pošlo za rukomyildiz wrote:Afanasi_94 wrote:Ma bezveze je lik bioyildiz wrote:Mozda sam nesto propustila ali ja mislim da Emina nema pojma o Turskom jer da ima sigurno bi razumjela hhhhturski manje-više ali scenski nastup bezveze
ČOVJEK hoce da bude kul hhhhhhh
-
yildiz
- Posts: 109
- Joined: 03/11/2012 23:28
#350 Re: X FACTOR Adria
Ma bezveze je lik bio
turski manje-više ali scenski nastup bezveze
[/quote]
ČOVJEK hoce da bude kul hhhhhhh[/quote]
nije mu pošlo za rukom
[/quote]
Eh sad jel il nije to ne znamo uglavnom on je prosao
ČOVJEK hoce da bude kul hhhhhhh[/quote]
nije mu pošlo za rukom
Eh sad jel il nije to ne znamo uglavnom on je prosao
