spremna sam na paljbu od ostalih
X FACTOR Adria
Moderator: anex
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#301 Re: X FACTOR Adria
Hajd sto se slomio, prelomio, i sl. , nego sto nigdje ono ''glascine''da rasturi, kako se pricalo o cuvenom maidu ...
spremna sam na paljbu od ostalih

spremna sam na paljbu od ostalih
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#302 Re: X FACTOR Adria
Svaka cast momku ... ali meni nije neki talenat ogromni . I nafuran je drama, zato je i iznervirao Zeljka .
U svakom slucaju, ima mnogo boljih ...
U svakom slucaju, ima mnogo boljih ...
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#303 Re: X FACTOR Adria
I meni je Maid bio bezveze, lik se nafurao previse a pojest ce ga na ovom takmicenju, nije ovo hajat.

- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#304 Re: X FACTOR Adria
ćiribiribela wrote:I meni je Maid bio bezveze, lik se nafurao previse a pojest ce ga na ovom takmicenju, nije ovo hajat.![]()
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#305 Re: X FACTOR Adria
Hayat ... nasmijem se kada pomislim na ZMBT... pa gledam neki dan, ono glasanje, pa ukratko predstave sve sto pjevaju.
Pa oni ne pjevaju ... oni se deru, zavijaju, urlaju ...
Pa oni ne pjevaju ... oni se deru, zavijaju, urlaju ...
-
Gandra_1
- Posts: 627
- Joined: 10/05/2013 10:03
#306 Re: X FACTOR Adria
Vidim da nas se vecina slaze oko Maida i meni je on bez nekog posebnog razloga previse umisljen i nafuran... To sto je pjevao na ZMBT i sto su neke curice iz osnovne skole trcale za njim mu ne daje za pravo da leti u nebo...
Da fino pjeva, pjeva i to samo posebne vrste pjesama ali nista vise od toga, cini mi se da u ovom X factoru barem do sada ima 10 ljudi koji su za klasu bolji... I ne moze vjecno da pjeva Colu...
Da fino pjeva, pjeva i to samo posebne vrste pjesama ali nista vise od toga, cini mi se da u ovom X factoru barem do sada ima 10 ljudi koji su za klasu bolji... I ne moze vjecno da pjeva Colu...
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#307 Re: X FACTOR Adria
sad je malo off, ali zar ih ne 'posjeduje' hajat ugovorom od godinu, dvije, kako se pricalo ? 
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#308 Re: X FACTOR Adria
Gandra_1 wrote:... I ne moze vjecno da pjeva Colu...
A moze ... ima Cola pjesama kol'ko hoces
-
Gandra_1
- Posts: 627
- Joined: 10/05/2013 10:03
#309 Re: X FACTOR Adria
Samo jer pobjednik ja mislim vezan ugovorom, ostali nisu...WildRedRose wrote:sad je malo off, ali zar ih ne 'posjeduje' hajat ugovorom od godinu, dvije, kako se pricalo ?
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#310 Re: X FACTOR Adria
pricalo se da su svi finalisti , pa zato se zapitah. helem nebitno vala
ali hvala 
- tendzera
- Posts: 27540
- Joined: 28/08/2012 17:19
#311 Re: X FACTOR Adria
Ma nisuWildRedRose wrote:pricalo se da su svi finalisti , pa zato se zapitah. helem nebitno valaali hvala
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#312 Re: X FACTOR Adria
nebum ti znaal reci , tendzero, al garant je neko musko
helem, meni je ilma i dalje medju najboljima
helem, meni je ilma i dalje medju najboljima
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#313 Re: X FACTOR Adria
I ona sto je pjevala Don't you remember.WildRedRose wrote:
helem, meni je ilma i dalje medju najboljima
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#314 Re: X FACTOR Adria
ona tamara ? pa dobra je, simpa i sve, ali nema mi bas neki glas
ja onako bas strucna komentarisem
ja onako bas strucna komentarisem
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#315 Re: X FACTOR Adria
Ovo je Pink..ćiribiribela wrote:I meni je Maid bio bezveze, lik se nafurao previse a pojest ce ga na ovom takmicenju, nije ovo hajat.![]()
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#316 Re: X FACTOR Adria
Pink prenosi ... nije "njihov" show ...
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#317 Re: X FACTOR Adria
Havatar wrote:Ovo je Pink..ćiribiribela wrote:I meni je Maid bio bezveze, lik se nafurao previse a pojest ce ga na ovom takmicenju, nije ovo hajat.![]()
Jel fakat?
-
Ljuba Moljac
- Posts: 735
- Joined: 07/05/2013 23:49
#318 Re: X FACTOR Adria
show je simon cowella, a on je gori od pinka.
grobar danasnje muzike.
grobar danasnje muzike.
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#319 Re: X FACTOR Adria
bogamćiribiribela wrote:Havatar wrote:Ovo je Pink..ćiribiribela wrote:I meni je Maid bio bezveze, lik se nafurao previse a pojest ce ga na ovom takmicenju, nije ovo hajat.![]()
![]()
![]()
Jel fakat?
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#320 Re: X FACTOR Adria


luuuudiloooo
-
Mustang1
- Posts: 29902
- Joined: 29/12/2010 17:31
#321 Re: X FACTOR Adria
Jest vala divljakusa
Ja sam mislio da je ona kulturnija,obrazovanija ... Ali jasno je da mozes seljaka sa sela ali ne mozes selo iz seljaka
(nije seljak ko zivi na selu
)
A i Zeljko sa onim bravo u pola nastupa iritira .. Ako te neko fascinira zaplaces,ustanes aplaudiras.. Ali ne uzvikujes ko coban
A i Zeljko sa onim bravo u pola nastupa iritira .. Ako te neko fascinira zaplaces,ustanes aplaudiras.. Ali ne uzvikujes ko coban
-
Mustang1
- Posts: 29902
- Joined: 29/12/2010 17:31
#322 Re: X FACTOR Adria
Eno i na Zvezdama Granda neka curica 13 godina iz Sarajeva razvalila 
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#323 Re: X FACTOR Adria
joooj meni do sada u ovoj emisiji svi nekakvi blijedunjavi 
sakisa 
billy idol

billy idol
Last edited by MedenoSrce on 26/11/2013 22:27, edited 1 time in total.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#324 Re: X FACTOR Adria
uhhh ovaj rocker...ja se najezio

- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#325 Re: X FACTOR Adria
Milos bas mi je 
