X FACTOR Adria

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Picajzla
Posts: 2935
Joined: 20/01/2013 18:24
Location: U svijetu nepravde - http://i62.klix.com/ri6jht.png

#2676 Re: X FACTOR Adria

Post by Picajzla »

Big Ang wrote:Padne li vam na pamet da niste u pravu kada kažete da je arogantna? Ilma? kako ja to nisam primjetila? I dosta ljudi oko mene? To vi stručnjaci za aroganciju i prepotentnost? Mogli bi se vi malo na zemlju spustiti. Ilma je dijete a koji je vaš izgovor?
Jok eto ti si strucnjak :lol: :lol: :lol:
Mala je arogantna, i nema se tu sta vise pricati. Ti ako nisi primjetila njihovu bahatost i aroganciju onda je do tebe a ne do nas. Eto ti FB najbolji primjer a bilo je i prije izjava, tipa ljubomorni i sl.
User avatar
Big Ang
Posts: 14294
Joined: 08/05/2013 08:58

#2677 Re: X FACTOR Adria

Post by Big Ang »

Ja, i? Zaboli me. Mala zna pjevat. Takmičenje je iz pjevanja bilo a ne iz skromnosti i finih izjava na FB. :roll:
User avatar
Picajzla
Posts: 2935
Joined: 20/01/2013 18:24
Location: U svijetu nepravde - http://i62.klix.com/ri6jht.png

#2678 Re: X FACTOR Adria

Post by Picajzla »

Big Ang wrote:Ja, i? Zaboli me. Mala zna pjevat. Takmičenje je iz pjevanja bilo a ne iz skromnosti i finih izjava na FB. :roll:
Cuj zaboli te sad, a prva pocela drzati predavanje :lol: :roll: :roll:
User avatar
Picajzla
Posts: 2935
Joined: 20/01/2013 18:24
Location: U svijetu nepravde - http://i62.klix.com/ri6jht.png

#2679 Re: X FACTOR Adria

Post by Picajzla »

Big Ang wrote:Ja, i? Zaboli me. Mala zna pjevat. Takmičenje je iz pjevanja bilo a ne iz skromnosti i finih izjava na FB. :roll:
Cuj zaboli te sad, a prva pocela drzati predavanje :lol: :roll: :roll:
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2680 Re: X FACTOR Adria

Post by pici »

Ilma je regionalna zvijezda htjeli vi to priznat ili ne...ovi što su ostali su jedan manji prosjek...žiri kao ko što ranije napisaH, moreš ti biti uspješan al muzički potkovan i kompetentan e to je drugi par rukava, možda Joksimović koji i piše i sklada i pjeva već dugi niz godina uspješno, sponzoruša emina, zalutala bolje da je kod sandala ostala sogadolmu pravit, kovač :shock: otkud ona jeko ona što je ona, KiKi more proć ,mada je on nedje tu prosjek...poslije Ilme jedina nepravda da ispadne je ona Tamara, ovo je sve ostalo daprostite GoQujac :mrgreen:
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#2681 Re: X FACTOR Adria

Post by The Realist »

pici wrote:Ilma je regionalna zvijezda htjeli vi to priznat ili ne...ovi što su ostali su jedan manji prosjek...žiri kao ko što ranije napisaH, moreš ti biti uspješan al muzički potkovan i kompetentan e to je drugi par rukava, možda Joksimović koji i piše i sklada i pjeva već dugi niz godina uspješno, sponzoruša emina, zalutala bolje da je kod sandala ostala sogadolmu pravit, kovač :shock: otkud ona jeko ona što je ona, KiKi more proć ,mada je on nedje tu prosjek...poslije Ilme jedina nepravda da ispadne je ona Tamara, ovo je sve ostalo daprostite GoQujac :mrgreen:
Kovač je svoje školovanje odradila u Londonu i sigurno je kompetentnija od većine nas ovdje. Emina je tu, jer u svakom X-Factoru imaju po jednu muzičku "zvijezdu" koju uglavnom rotiraju.

Pa i oni na ZMBT imaju kompetencije, uopšte nije sporno, problemi su druge prirode.

Ne slažem se ni za ostalo, ali hajde, to je prožvakano.
User avatar
Jazzy.ba
Posts: 2061
Joined: 26/04/2012 00:43

#2682 Re: X FACTOR Adria

Post by Jazzy.ba »

pici wrote:Ilma je regionalna zvijezda htjeli vi to priznat ili ne...
Neskromnost, nadmenost, otresitost nisu odlika jedne zvijezde u stvaranju. Mala je kao i cijela njena familija obični kurton (karakterna osobina, da prostite), ovakvim nastupima su maloj zapečatili karijeru prije negoli je počela. Čuj mater joj traži duel sa Eminom u pjevanju. Hahaha

Gamad.
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2683 Re: X FACTOR Adria

Post by pici »

jedini njezin uspjeh je što joj je BaBo Kornelije Kovač...ovo ostalo je vazda tatina Ćerkica koja misli da more pjevat, pisat, skladat i jebat se a da joj ne udje...prosjek i to ispod...nebi po meni bila ni profesorica muzičkog za prvaćiće i predškolce...kompleks koji misli da je rodjenjem zagarantovala uspješnost na estradi...sprcala Ćetres KuKa a nidje je nema, da joj nema ovog X faktorijadeta, bila bi i ostala niko...eno joj ona peder grupa doktori, uspješni su ko kalesijski zvuci.
Last edited by pici on 07/03/2014 16:00, edited 1 time in total.
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2684 Re: X FACTOR Adria

Post by pici »

Jazzy.ba wrote:
pici wrote:Ilma je regionalna zvijezda htjeli vi to priznat ili ne...
Neskromnost, nadmenost, otresitost nisu odlika jedne zvijezde u stvaranju. Mala je kao i cijela njena familija obični kurton (karakterna osobina, da prostite), ovakvim nastupima su maloj zapečatili karijeru prije negoli je počela. Čuj mater joj traži duel sa Eminom u pjevanju. Hahaha

Gamad.

ma koliko god tebi bilo smešno, vjeruj mi da bi je poderala ko sandal za medeni mjesec :mrgreen:
User avatar
Jazzy.ba
Posts: 2061
Joined: 26/04/2012 00:43

#2685 Re: X FACTOR Adria

Post by Jazzy.ba »

pici wrote:
Jazzy.ba wrote:
pici wrote:Ilma je regionalna zvijezda htjeli vi to priznat ili ne...
Neskromnost, nadmenost, otresitost nisu odlika jedne zvijezde u stvaranju. Mala je kao i cijela njena familija obični kurton (karakterna osobina, da prostite), ovakvim nastupima su maloj zapečatili karijeru prije negoli je počela. Čuj mater joj traži duel sa Eminom u pjevanju. Hahaha

Gamad.

ma koliko god tebi bilo smešno, vjeruj mi da bi je poderala ko sandal za medeni mjesec :mrgreen:
Ko je rek'o da Emina zna pjevati?

Smiješan mi nastup idiota od roditelja, umjesto da budu skromni, poklope se ušima prijave curicu za koju godinu na sljedeće takmičenje koje bi pomela, ovim su joj zapečatili sva vrata.
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2686 Re: X FACTOR Adria

Post by pici »

Jazzy.ba wrote:
Ko je rek'o da Emina zna pjevati?

Smiješan mi nastup idiota od roditelja, umjesto da budu skromni, poklope se ušima prijave curicu za koju godinu na sljedeće takmičenje koje bi pomela, ovim su joj zapečatili sva vrata.

što su idioti...traže opravdanje od sponzoruše emine, neka da objašnjenje al stručno...a ne ona je još mala blablabla...pa nije trebala onda nikako na ovo Cranje od X čobanijade spustili se na papanski nivo zvezda granda...jebte pa sad sam tek ubjedjen da je onaj Hayatov ZMBT za ovo NARAS :mrgreen:
Domy31
Posts: 822
Joined: 08/06/2011 18:37

#2687 Re: X FACTOR Adria

Post by Domy31 »

pici wrote:
Jazzy.ba wrote:
Ko je rek'o da Emina zna pjevati?

Smiješan mi nastup idiota od roditelja, umjesto da budu skromni, poklope se ušima prijave curicu za koju godinu na sljedeće takmičenje koje bi pomela, ovim su joj zapečatili sva vrata.

što su idioti...traže opravdanje od sponzoruše emine, neka da objašnjenje al stručno...a ne ona je još mala blablabla...pa nije trebala onda nikako na ovo Cranje od X čobanijade spustili se na papanski nivo zvezda granda...jebte pa sad sam tek ubjedjen da je onaj Hayatov ZMBT za ovo NARAS :mrgreen:
Nije je Emina izbacila :)
User avatar
Jazzy.ba
Posts: 2061
Joined: 26/04/2012 00:43

#2688 Re: X FACTOR Adria

Post by Jazzy.ba »

Izbacila je 3 čovjeka, a maloumnici najahali na Eminu.
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2689 Re: X FACTOR Adria

Post by pici »

Domy31 wrote:
pici wrote:
Jazzy.ba wrote:
Ko je rek'o da Emina zna pjevati?

Smiješan mi nastup idiota od roditelja, umjesto da budu skromni, poklope se ušima prijave curicu za koju godinu na sljedeće takmičenje koje bi pomela, ovim su joj zapečatili sva vrata.

što su idioti...traže opravdanje od sponzoruše emine, neka da objašnjenje al stručno...a ne ona je još mala blablabla...pa nije trebala onda nikako na ovo Cranje od X čobanijade spustili se na papanski nivo zvezda granda...jebte pa sad sam tek ubjedjen da je onaj Hayatov ZMBT za ovo NARAS :mrgreen:
Nije je Emina izbacila :)
A Emina Jahović je na svom Twitter profilu napisala:

“Ilma je pretalentovano dijete, ali njeno vrijeme tek dolazi. Još uvijek je premlada za ogromnu popularnost i unovčenje talenta. Teško je to! Usput, X Factor Adria bi možda od sljedeće godine trebao povesti računa o godinama takmičara. Sedamnaest godina najviše i svi sretni, ovako ide teško”.


ovo je trebala odmah na početku kad je odpjevala od Zorice pjesmu Stijene, dje se je upiškila kad je Ćula kako neko sa trinest godina može otpjevat tako tešku i emotivnu pjesmu...Emina svaki nastup samo razjapi usta i pokazuje duge noge... :mrgreen:
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2690 Re: X FACTOR Adria

Post by pici »

Jazzy.ba wrote:Izbacila je 3 čovjeka, a maloumnici najahali na Eminu.
maloumnik ti onaj ko te napravio...
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#2691 Re: X FACTOR Adria

Post by Havatar »

“Ilma je pretalentovano dijete, ali njeno vrijeme tek dolazi. Još uvijek je premlada za ogromnu popularnost i unovčenje talenta. Teško je to! Usput, X Factor Adria bi možda od sljedeće godine trebao povesti računa o godinama takmičara. Sedamnaest godina najviše i svi sretni, ovako ide teško”.

Objasnjen ukratko razlog njenog ispadanja
User avatar
Jazzy.ba
Posts: 2061
Joined: 26/04/2012 00:43

#2692 Re: X FACTOR Adria

Post by Jazzy.ba »

pici wrote:
Jazzy.ba wrote:Izbacila je 3 čovjeka, a maloumnici najahali na Eminu.
maloumnik ti onaj ko te napravio...
Lijepo od tebe.

Mora da si joj ti otac kad se pronađe u rečenici iznad.
Last edited by Jazzy.ba on 07/03/2014 17:07, edited 2 times in total.
artime
Posts: 1331
Joined: 08/01/2013 19:36

#2693 Re: X FACTOR Adria

Post by artime »

Kako maloumnih i zlih komentara.

NIJE TAKMIČENJE KARAKTERA. KO JE VIŠE FIN.
Koliko ja znam samo arogantni tipovi su na sceni.

ILMA IMA X-FACTOR.

OČITO MEDIJI ZAKUHAVAJU.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#2694 Re: X FACTOR Adria

Post by KatarinaKosaca »

Havatar wrote:“Ilma je pretalentovano dijete, ali njeno vrijeme tek dolazi. Još uvijek je premlada za ogromnu popularnost i unovčenje talenta. Teško je to! Usput, X Factor Adria bi možda od sljedeće godine trebao povesti računa o godinama takmičara. Sedamnaest godina najviše i svi sretni, ovako ide teško”.

Objasnjen ukratko razlog njenog ispadanja
Da, objašnjen razlog. I to što je mlada možda značiti i da je nezrela za scenu, medije, slavu, da je labilna, da ne zna da se ponaša na scfeni (što definitivno mislim) i sasvim dovoljan razlog da ispadne.
User avatar
rtmper44
Posts: 682
Joined: 01/03/2014 17:43
Contact:

#2695 Re: X FACTOR Adria

Post by rtmper44 »

Ilma je od prvog nastupa pokazala da je i glasom i stasom veća od ovog šoua i ostalih takmičara. :mrgreen:
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#2696 Re: X FACTOR Adria

Post by The Realist »

Na kraju krajeva, po čemu je bila bolja od Maida u duelu? Pa Maid ju općenito pomete cjelokupnim nastupom, a ona vokalno uopšte nije toliko bolja (ako je uopšte bolja, šta god neko mislio - drugo što ima jak glas, ali ne spada samo tu u procjenu nečijeg vokala) da bi time sve ostalo palo u vodu.

To što se oni nisu ni trebali tu naći je sasvim druga priča, ali u samom duelu ona nikako nije bila "toliko bolja", ili uopšte bolja (da se sada i o tome ne krene raspravljati), da bi se trebala tolika polemika dizati zašto je ona izbačena tom prilikom (kao što rekoh, pitanje je zašto su se uopšte tu našli, ali očito da se nije dovoljno glasalo za njih).
KatarinaKosaca wrote: Da, objašnjen razlog. I to što je mlada možda značiti i da je nezrela za scenu, medije, slavu, da je labilna, da ne zna da se ponaša na scfeni (što definitivno mislim) i sasvim dovoljan razlog da ispadne.
I ne zna se nositi na sceni i to se vidjelo kada nije dobro čula bila, jer odmah je svima do znanja dala da je problem neki, na faci se vidjela "panika", umjesto da je jednostavno izbaci slušalicu i nastavi pjevati, kako to radi većina ostalih, pogotovo onih koji su već duže na sceni.

A ovo poslije što se dešava samo pokazuje da dojam koji se uglavnom mogao steći kod nje nije bio pogrešan.

I da, nevezano za ovo gore, pa skoro svako tamo zna bolje pjevati od Cowella, pa ne vidim da se to ikada kao argument neki spominjao, samo se ovdje to spominje kao argument, iako je argument blago releno "glup".
User avatar
devito
Posts: 753
Joined: 03/04/2013 17:26

#2697 Re: X FACTOR Adria

Post by devito »

Po meni je Ilma trenutno za jednog dobrog samara.

Sent from my HTC One S using Tapatalk 2
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#2698 Re: X FACTOR Adria

Post by ladyblue18 »

pici wrote:
Jazzy.ba wrote:Izbacila je 3 čovjeka, a maloumnici najahali na Eminu.
maloumnik ti onaj ko te napravio...
Pici, stari si forumas, ali ovakve stvari ne mogu proci

Isključen/a korisnik/ca iz razloga “vrijedjanje”
» pici

14 dana

Ostali, spustite tenzije :sabur:
User avatar
Jara
Posts: 31408
Joined: 27/03/2006 00:36

#2699 Re: X FACTOR Adria

Post by Jara »

Nego, izvin'te me na smetnji :kiss: šta bi s onom malom Makedonkom ( godinu-dvije starija od Ilme), što je razvalila ;-) sa Led Zepellin? 8-) Ne pjeva ni malo gore od Ilme, a nikakve frke ne bi oko nje. Ne upratih sve, samo jednom shvatih da je nema.
A o ostajanju i ispadanju - ta nije ovo neki test pa da se ispada ili ne na osnovu broja tačno rješenih zadataka. ;-) Članovi žirija imaju pravo da ostave koga žele, takva su pravila igre, i to je to.
U umjetnosti je teško biti "objektivan - de gustibus itd...

Da Ilma fantastično pjeva - pjeva! :thumbup:
User avatar
Big Ang
Posts: 14294
Joined: 08/05/2013 08:58

#2700 Re: X FACTOR Adria

Post by Big Ang »

Picajzla wrote:
Big Ang wrote:Ja, i? Zaboli me. Mala zna pjevat. Takmičenje je iz pjevanja bilo a ne iz skromnosti i finih izjava na FB. :roll:
Cuj zaboli te sad, a prva pocela drzati predavanje :lol: :roll: :roll:
Daj ba deriste popusti me. Zaboli me za njene izjave,statuse na FB i haljine koje oblaci. To se sve da korigovati, nauciti. Ona, jedina, na ovom takmicenju zna pjevati. I ne cude me burne, emotivne, nepromisljene njene reakcije. A i njenih roditelja. Da je moja i da su je izbacili jer je mlada ja bih i gore lajala od njene matere.
Post Reply