X FACTOR Adria
Moderator: anex
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#226 Re: X FACTOR Adria
Meni je Haris bio sladak k'o med sinoc 
- dust in the wind
- Posts: 2114
- Joined: 26/08/2012 23:52
- Location: isključena
#227 Re: X FACTOR Adria
znam da rizikujem mrznu, ali meni je haris bezveze...nema ono nesto.
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#228 Re: X FACTOR Adria
Ma, nema mržnje. Meni se ona prva pjesma ne sviđa, ali on sa svojom elokvencijom za dijete od 13 godina, onim kako se snalazio i ponašao na bini, ruku na srce ko se od nas ne bi zbunio daj sad neku sevdalinku, daj nemoj ovo.. fenomenalno je to i onako baš hrabro, što mi se najviše svidjelo, odluševilo me hrabro je rekao "Pjevaću, pjevaću" kao nema veze , ne sluša sevdalinke, ali pjevaće. Extra dijetedust in the wind wrote:znam da rizikujem mrznu, ali meni je haris bezveze...nema ono nesto.
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#229 Re: X FACTOR Adria
I mom muzu isto 
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#230 Re: X FACTOR Adria
hajd' da se i ja složim sa kaćom 
a onaj sa pala mi je baš onako
k'o kakav divljak
a onaj sa pala mi je baš onako
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#231 Re: X FACTOR Adria
Haris je sve sto kaze Katarina, kulturan , snalazljiv, ali Ilma ima daljeko bolje glasovne sposobnosti .. Bar za sada .. Ali oboje zasluzuju pohvale

- LEDA
- Posts: 1426
- Joined: 13/04/2013 16:08
#232 Re: X FACTOR Adria
I Ilma i Haris dobro pjevaju. ma šta dobro -odlično.
Ne zaboravimo da imaju jedno 13,a drugo 14 godina.
Za taj uzrast izuzetno zreli nastupi,kao i djevojčica ( 15 god) iz Makedonije.
Ne zaboravimo da imaju jedno 13,a drugo 14 godina.
Za taj uzrast izuzetno zreli nastupi,kao i djevojčica ( 15 god) iz Makedonije.
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#233 Re: X FACTOR Adria
Uprvo zato što odlično pjevaju , Ilma, po meni najbolje od njih, ali kako po rječima JK što je istina, estrada već dugo nije takmičenje u lijepom pjevanju, nego pored pjevanja ili , hajdemo reći i sa nesavršenim pjevanjem treba imati onaj X, onda mi je tu Hare
. Osim toga, Hare mi izgleda puno spremniji i stabilniji za nadolazeću, gotovo izvjesnu slavu. Jer, veliki je to teret djeci tako malog doba , i neki primjeri tipa Slavko Štimac i slično pokazuju da se treba biti vrlo oprezan, okolina, zajdenica itd, ali i dijete karakterno stabilno. Meni Hare na takvog liči.
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#234 Re: X FACTOR Adria
meni su sinoc svi bili, onako, bezze
ovaj mali...not my cup of tea.
seljo s Pala...
jos poslije emisija s Borom Corbom, govori za njega kako je elokventan
ovaj mali...not my cup of tea.
seljo s Pala...
jos poslije emisija s Borom Corbom, govori za njega kako je elokventan
- devito
- Posts: 753
- Joined: 03/04/2013 17:26
#235 Re: X FACTOR Adria
Joj onaj sa pala ima "crve u guzici" nije dobar 
Sent from my HTC One S using Tapatalk 2
Sent from my HTC One S using Tapatalk 2
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#236 Re: X FACTOR Adria
Na nekim drogama je bio sigurno. Na sve načine je pokušavao da ga ne 'provale' što je naravno imalo kontraefekat. Najbolje se vidi po reakciji kad se vratio u backstagedevito wrote:Joj onaj sa pala ima "crve u guzici" nije dobar
Sent from my HTC One S using Tapatalk 2
Sent from my iPad using Tapatalk
- devito
- Posts: 753
- Joined: 03/04/2013 17:26
#237 Re: X FACTOR Adria
Vrlo moguce,malo prije nastupaJanuaryJones wrote:Na nekim drogama je bio sigurno. Na sve načine je pokušavao da ga ne 'provale' što je naravno imalo kontraefekat. Najbolje se vidi po reakciji kad se vratio u backstagedevito wrote:Joj onaj sa pala ima "crve u guzici" nije dobar
Sent from my HTC One S using Tapatalk 2(a mislila sam da će mu glava i vrat eksplodirati u jednom trenutku)
Sent from my iPad using Tapatalk
Sent from my HTC One S using Tapatalk 2
- Sirri
- Posts: 64
- Joined: 23/04/2013 22:22
#238 Re: X FACTOR Adria
Od ovih naših, meni je jedino onaj iz Banovića bio donekle dobar. Haris je simpatično dijete, dobro se snašao sa sevdalinkom, međutim, mislim da je izabrao pogrešnu pjesmu i da može bolje od onoga što je pokazao. Što se tiče onog lika s Pala, iznenadila su me ona tri DA.
... i moram reći da mi se jako dopao njen stajling.

Održala je svima lekciju iz pjevanjadust in the wind wrote:makedonka je poderala show... i dijete nije autisticno, vec je bez mikrofona stidna, sto cak i prilici njenim godinama, ipak je curica koja je pred masom ljudi i koja dobro pjeva, medjutim i dalje je samo dijete.
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#239 Re: X FACTOR Adria
Od ovih naših, ja još čekam Maida iz ZMBT jer vidjeh u džinglu da se prijavio pa da zaokružimoSirri wrote:Od ovih naših, meni je jedino onaj iz Banovića bio donekle dobar. Haris je simpatično dijete, dobro se snašao sa sevdalinkom, međutim, mislim da je izabrao pogrešnu pjesmu i da može bolje od onoga što je pokazao. Što se tiče onog lika s Pala, iznenadila su me ona tri DA.![]()
Održala je svima lekciju iz pjevanjadust in the wind wrote:makedonka je poderala show... i dijete nije autisticno, vec je bez mikrofona stidna, sto cak i prilici njenim godinama, ipak je curica koja je pred masom ljudi i koja dobro pjeva, medjutim i dalje je samo dijete.... i moram reći da mi se jako dopao njen stajling.
![]()
Sent from my iPad using Tapatalk
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#240 Re: X FACTOR Adria
Meni onaj Haris nije nista ekstra. 
- Picajzla
- Posts: 2935
- Joined: 20/01/2013 18:24
- Location: U svijetu nepravde - http://i62.klix.com/ri6jht.png
#241 Re: X FACTOR Adria
Ni meni vala. Ni Haris a ni onaj drugi, Armin, nista posebno.
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#242 Re: X FACTOR Adria
Od nasih je meni samo Ilma dobra i niko vise, za sada
-
klixo
- Posts: 2020
- Joined: 09/07/2012 03:28
#243 Re: X FACTOR Adria
Al ona rokerka od 15 godina sto mi je odvratna
, Boze sacuvaj
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#244 Re: X FACTOR Adria
ima li neko klip te makedonke ? 
- TheWatcher
- Posts: 2661
- Joined: 08/03/2007 12:09
- Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***
#245 Re: X FACTOR Adria
Last edited by TheWatcher on 13/11/2013 23:05, edited 1 time in total.
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#247 Re: X FACTOR Adria
hvalaaa
a meni nesto 'fali' kod nje
a meni nesto 'fali' kod nje
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#248 Re: X FACTOR Adria
X factorWildRedRose wrote:hvalaaa![]()
a meni nesto 'fali' kod nje
-
ted10
- Posts: 254
- Joined: 15/09/2013 17:36
#250 Re: X FACTOR Adria
klixo wrote:Ilma i Tamara bez premca
