X FACTOR Adria

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#151 Re: X FACTOR Adria

Post by fixer »

plain vanilla wrote:
fixer wrote:
plain vanilla wrote: jer nije lagao da mu se svidja?

lik nije pjevao nista posebno i to je to
Nije on njemu ocjenjivao glasovne mogucnosti. Odmah se uhvatio ismijavanja spola, izgleda i slicno. Papku se moze nesto ne svidjeti, sto je legitimno pravo, ali to pravo ga ne cini manjim papkom.
jesi li ti gledao uopste X Factor?? pa dao mu je jos jednu priliku

tebi haman Fifi bas prirastao srcu :mrgreen:
Je li ovo stvarno put kojim mislis ici? Nije on njemu dao priliku zbog glasa koji je sporan, nego zbog izgleda. Pa poceo je pricu sa izjavom da nije tolika konzerva. Kakve veze to ima ako je sporan glas? Ne mogu da vjerujem da ces ti ici toliko nisko i zatvarati oci pred onim sto se desilo. Moje misljenje je takvo da se nju trebalo promatrati i ocjenjivati kao sto su i tri clana ucinila.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70225
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#152 Re: X FACTOR Adria

Post by plain vanilla »

fixer wrote: Je li ovo stvarno put kojim mislis ici? Nije on njemu dao priliku zbog glasa koji je sporan, nego zbog izgleda. Pa poceo je pricu sa izjavom da nije tolika konzerva. Kakve veze to ima ako je sporan glas? Ne mogu da vjerujem da ces ti ici toliko nisko i zatvarati oci pred onim sto se desilo. Moje misljenje je takvo da se nju trebalo promatrati i ocjenjivati kao sto su i tri clana ucinila.
jel stvarno mislis da je Fifi u nivou Ilme ili Tamare ili ove Hristine?

desilo se da ga je Zeljko dobro ocijenio jer nije nista narocito
organizujte prosvjede- svi smo mi Fifi :mrgreen:
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#153 Re: X FACTOR Adria

Post by fixer »

plain vanilla wrote:
fixer wrote: Je li ovo stvarno put kojim mislis ici? Nije on njemu dao priliku zbog glasa koji je sporan, nego zbog izgleda. Pa poceo je pricu sa izjavom da nije tolika konzerva. Kakve veze to ima ako je sporan glas? Ne mogu da vjerujem da ces ti ici toliko nisko i zatvarati oci pred onim sto se desilo. Moje misljenje je takvo da se nju trebalo promatrati i ocjenjivati kao sto su i tri clana ucinila.
jel stvarno mislis da je Fifi u nivou Ilme ili Tamare ili ove Hristine?

desilo se da ga je Zeljko dobro ocijenio jer nije nista narocito
organizujte prosvjede- svi smo mi Fifi :mrgreen:
Ono troje je reklo da jest, Zeljko nije rekao da nije, nego da to ne moze da svari, te da neko mora imati puno bolji glas ako takav zeli proci.
Spustit cu se na tvoj nivo - mislim da ovaj transvestit izgleda bolje od tebe, pa je zbog toga ne gotivis.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70225
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#154 Re: X FACTOR Adria

Post by plain vanilla »

fixer wrote:
plain vanilla wrote:
fixer wrote: Je li ovo stvarno put kojim mislis ici? Nije on njemu dao priliku zbog glasa koji je sporan, nego zbog izgleda. Pa poceo je pricu sa izjavom da nije tolika konzerva. Kakve veze to ima ako je sporan glas? Ne mogu da vjerujem da ces ti ici toliko nisko i zatvarati oci pred onim sto se desilo. Moje misljenje je takvo da se nju trebalo promatrati i ocjenjivati kao sto su i tri clana ucinila.
jel stvarno mislis da je Fifi u nivou Ilme ili Tamare ili ove Hristine?

desilo se da ga je Zeljko dobro ocijenio jer nije nista narocito
organizujte prosvjede- svi smo mi Fifi :mrgreen:
Ono troje je reklo da jest, Zeljko nije rekao da nije, nego da to ne moze da svari, te da neko mora imati puno bolji glas ako takav zeli proci.
Spustit cu se na tvoj nivo - mislim da ovaj transvestit izgleda bolje od tebe, pa je zbog toga ne gotivis.
Pa vjerujem da ti se on/a vise svidja, uvjerio si me :mrgreen:
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#155 Re: X FACTOR Adria

Post by fixer »

plain vanilla wrote:
Pa vjerujem da ti se on/a vise svidja, uvjerio si me :mrgreen:
Mislim da je veca sansa da ona zavrsi u braku. :D
User avatar
plain vanilla
Posts: 70225
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#156 Re: X FACTOR Adria

Post by plain vanilla »

fixer wrote:
plain vanilla wrote:
Pa vjerujem da ti se on/a vise svidja, uvjerio si me :mrgreen:
Mislim da je veca sansa da ona zavrsi u braku. :D
jasta kad je pedera na svakom cosku :mrgreen:
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#157 Re: X FACTOR Adria

Post by fixer »

plain vanilla wrote: jasta kad je pedera na svakom cosku :mrgreen:
Mislim da je ipak do tebe. :D
User avatar
plain vanilla
Posts: 70225
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#158 Re: X FACTOR Adria

Post by plain vanilla »

fixer wrote:
plain vanilla wrote: jasta kad je pedera na svakom cosku :mrgreen:
Mislim da je ipak do tebe. :D
ma ja, nisam LGBT i eto problema

hajd popusti..i cestitam sto si izasao iz ormara
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#159 Re: X FACTOR Adria

Post by fixer »

plain vanilla wrote:
ma ja, nisam LGBT i eto problema

hajd popusti..i cestitam sto si izasao iz ormara
Nije problem sto ti nisi LGBT. Problem je sto se ovakvim ljudima spocitava da nikad nece ostaviti potomstvo, da to nije normalno jer djecu moze da napravi samo musko i zensko. Licemjerno mi je kad protiv ovakvih ljudi kenjaju osobe koje su jednako daleko od svega toga. Moze na forumu sve.
Moja sexualna orjentacija je hetero. Ponudio bi ti da ti dokazem da sam u istom trenutku svastojeb.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70225
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#160 Re: X FACTOR Adria

Post by plain vanilla »

fixer wrote:
plain vanilla wrote:
ma ja, nisam LGBT i eto problema

hajd popusti..i cestitam sto si izasao iz ormara
Nije problem sto ti nisi LGBT. Problem je sto se ovakvim ljudima spocitava da nikad nece ostaviti potomstvo, da to nije normalno jer djecu moze da napravi samo musko i zensko. Licemjerno mi je kad protiv ovakvih ljudi kenjaju osobe koje su jednako daleko od svega toga. Moze na forumu sve.
Moja sexualna orjentacija je hetero. Ponudio bi ti da ti dokazem da sam u istom trenutku svastojeb.
kao prvo ne budi bezobrazan
kao drugo, nadji temu o LGBT populaciji, pa vidi jesam li ikad napisala ista protiv njih...to jednostavno nije moj stil i uvijek zagovaram da svako treba zivjeti kako zeli dokle god ne ugrozava druge ljude

ja sam samo za ista prava za sve, a ne da neko bude povlasten samo jer je/nije LGBT

sto neko rece, i onoj su zeni rekli da je zvucala kao ukrajinska vjestica, pa ne vidim da iko ista rece o tome..a da je lezbejka sad bi se ovdje lile suze...e to ti je licemjerje i kupljenje poena/sazaljenja

a ti si svojim postovima upucenim meni pokazao kakav si covjek... LGBT ili str8, dzabe zi kad nisi insan
toliko
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#161 Re: X FACTOR Adria

Post by fixer »

Prvo i osnovno, ja sam raspravljao normalno dok ti nisi pocela sa podjebavanjem tipa svi smo mi fifi, tebi se fifi stvarno svidio...
Cak sam ti i govorio da ne ides u tom smjeru.

Drugo, ja sam replicirao da je Zeljko ispao papak, sto jeste, jer na takav nacin suditi o nekome kako je on sudio je papanluk. Bilo je i gorih pjevaca od nje, pa nisu dobili od njega ono sto ona jest. Ne mislim da treba da pobjedi, ali ne treba da se u javnim emisijama odnose prema takvim osobama sa podsmjehom, zgrazanjem i slicno. To je on radio.

Ja sam los insan jer sam ti ukazao da ovo isto drustvo moze da pronadje razlog da tebe stigmatizira, a ti si dobar covjek jer si prva pocela sa "svi smo mi fifi", "tebi se izgleda svidjala fifi" itd. E, pa, svi smo mi vanilla.
User avatar
JOINT_1921
Posts: 2431
Joined: 22/06/2012 16:03
Location: Grbavica
Vozim: odlično

#162 Re: X FACTOR Adria

Post by JOINT_1921 »

Jok, treba se odnositi prema takvim osobama sa postovanjem, svojoj djeci reci da se ugledaju na Fifija koji "zna" ko je i sta je i spreman je da sa ponosom nosi svoju licnost po cijelom svijetu... Iako je vjerovatno pretrpio teske psihicke ili fizicke torture dok je bio sasvim mali i normalan pa na ovaj nacin zeli sebe predstaviti drugacijim nego sto mu je Bog dao...
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#163 Re: X FACTOR Adria

Post by fixer »

JOINT_1921 wrote:Jok, treba se odnositi prema takvim osobama sa postovanjem, svojoj djeci reci da se ugledaju na Fifija koji "zna" ko je i sta je i spreman je da sa ponosom nosi svoju licnost po cijelom svijetu... Iako je vjerovatno pretrpio teske psihicke ili fizicke torture dok je bio sasvim mali i normalan pa na ovaj nacin zeli sebe predstaviti drugacijim nego sto mu je Bog dao...
I posto je pretrpio psihicke i fizicke torture i ovo postao, sad cemo mu prirediti psihicke i fizicke torture da ispravimo ovo sto je postao. :D Ne mogu zamisliti da bi neko bio ovoliki sadista da bi sebi ovo radio namjerno i svjesno. Uostalom, sta cemo za one skrivene pedere za koje niko ne zna da se jebu "djenetreba"? Kako se oni predstavljaju drugacijim kad se svim silama trude da niko ne sazna. :shock:
User avatar
harač
Posts: 5273
Joined: 13/02/2006 13:30

#164 Re: X FACTOR Adria

Post by harač »

kakvih se samo gluposti čovjek ovdje može načitati. ovo je muzički show; haman bi se trebalo gledati pjevanje i eventualno neki nastup, šta god da to značilo. sve ostalo je papanlučenje. ko me se ba je*e šta željko misli o pederima, ciganima, židovima? ko je on, neka moralna vertikala društva :-)
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#165 Re: X FACTOR Adria

Post by ladyblue18 »

Jos jedan post o Fifiju i pederima i pravima LGBT zajednice, svi cete na odmor.
Ovdje zavrsava prica o tome :sax:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51127
Joined: 29/06/2011 23:39

#166 Re: X FACTOR Adria

Post by dječak sa šibicama »

Ja citam sta pisete, pa sve kontam nisu valjda Stanija i Filip i ovdje dosli na audiciju :roll:

Ilma najbolja, mada ne pratim, nije sto je nasa ali je dobra. Samo da se ne ufura, ali vec je krenula sa pricom "mnogi su ljubomorni na mene"... ne valja joj to, bice zanimljiva dok je normalna, cim se pocne ufuravati, vise to nije to.
User avatar
TheWatcher
Posts: 2661
Joined: 08/03/2007 12:09
Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***

#167 Re: X FACTOR Adria

Post by TheWatcher »

ona Tamara u drugoj emisiji je haos cura :thumbup: mislim da je pjevala Adel :izet: mala Ilma iz Kiseljaka takodjer :thumbup:

p.s.
Fifi ne smijem da spominjem rekla Lady :mrgreen:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65947
Joined: 03/08/2010 19:04

#168 Re: X FACTOR Adria

Post by kakavdanakneiskustvu »

.
User avatar
magi87
Posts: 188
Joined: 23/07/2011 11:43

#169 Re: X FACTOR Adria

Post by magi87 »

kako je katarina jovanovic pokidala chain of fools
za sad, moj favorit! :thumbup: btw, ovdje je imala 18 god.
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#170 Re: X FACTOR Adria

Post by Havatar »

User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#171 Re: X FACTOR Adria

Post by Havatar »

Georgiev oduševljen „zvezdom“ X faktora!

http://www.pulsonline.rs/puls-poznatih/ ... -x-faktora
Mustang1
Posts: 29901
Joined: 29/12/2010 17:31

#172 Re: X FACTOR Adria

Post by Mustang1 »

Nek joj neko kaze da do daljnjeg ne pjeva pjesme na engleskom :D

User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#173 Re: X FACTOR Adria

Post by It_is_a_Leclerc »

:lol:

Brate, mili, nek' se pazi kakve pjesme bira. Ovaj izgovor engleskog je baš baš loš.

"Somtajms it lo" valjda nešto znači.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#174 Re: X FACTOR Adria

Post by skafiskafsnjak »

Ne znam jesam li jedini kojem je ova mala odvratna ... pa ona izjava na pocetku "ljubomrni su na mene ... " .

Image
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#175 Re: X FACTOR Adria

Post by Havatar »

skafiskafsnjak wrote:Ne znam jesam li jedini kojem je ova mala odvratna ... pa ona izjava na pocetku "ljubomrni su na mene ... " .

Image
Jesi jedini
Post Reply