X FACTOR Adria
Moderator: anex
-
staradis
- Posts: 1873
- Joined: 03/04/2012 17:40
#1026 Re: X FACTOR Adria
Pici se raspisao hahaha suze teku
Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2
Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#1027 Re: X FACTOR Adria
Ilma sere, da prostite.... ahahaha .
- Kal El
- Posts: 6292
- Joined: 07/04/2013 21:49
#1028 Re: X FACTOR Adria
Eh sada,reklame 
Sent from my LT26i using Tapatalk
Sent from my LT26i using Tapatalk
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#1029 Re: X FACTOR Adria
Kristina se ruga Emini 
-
SSemir
- Posts: 4584
- Joined: 26/02/2009 08:42
#1030 Re: X FACTOR Adria
oj ilma ne pametuj, ziva bila
Last edited by SSemir on 07/01/2014 22:22, edited 1 time in total.
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#1031 Re: X FACTOR Adria
Meni pjesma vrh, otpjevala vrh, ali udavi pricom. 
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#1032 Re: X FACTOR Adria
mene bilo stid ispred Emine kad je komentarisala Ilmu
Kristina i njen komentar
Kristina i njen komentar
- friskyoreo
- Posts: 1898
- Joined: 21/11/2011 16:55
- Location: Wysteria Lane
#1033 Re: X FACTOR Adria
Sad su obrve...Kal El wrote:Eh sada,reklame
Sent from my LT26i using Tapatalk
-
gidra
- Posts: 4106
- Joined: 17/11/2011 16:11
- Location: Sarajevo
#1034 Re: X FACTOR Adria
Aleksi predviđam blistavu hebacku karijeru
sent s'telefona
sent s'telefona
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#1035 Re: X FACTOR Adria
pola sata otvaram temu samo da napisem:
suti ilma
suti dijete drago
naporna si
krijem se iza jastuka jer se stidim za tebe
suti

suti ilma
suti dijete drago
naporna si
krijem se iza jastuka jer se stidim za tebe
suti
- Kal El
- Posts: 6292
- Joined: 07/04/2013 21:49
#1036 Re: X FACTOR Adria
Ne volim ovu djecu pjevača koji su se prijavili...
Sent from my LT26i using Tapatalk
Sent from my LT26i using Tapatalk
-
jastuk1
- Posts: 3855
- Joined: 17/09/2010 14:38
#1037 Re: X FACTOR Adria
Maja – prilično nezgrapno, što joj je ubilo dinamiku koja je glavna u ovoj pjesmi. Šteta...
-
jastuk1
- Posts: 3855
- Joined: 17/09/2010 14:38
#1038 Re: X FACTOR Adria
VenomousV wrote:pola sata otvaram temu samo da napisem:
suti ilma
suti dijete drago
naporna si
krijem se iza jastuka jer se stidim za tebe
suti
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#1040 Re: X FACTOR Adria
Partizzanka wrote:Vise brkova ima ilma nego haris
h2o opet lose
-
jastuk1
- Posts: 3855
- Joined: 17/09/2010 14:38
#1041 Re: X FACTOR Adria
Fifi je pljunuti Marc Almond. 
- Picajzla
- Posts: 2935
- Joined: 20/01/2013 18:24
- Location: U svijetu nepravde - http://i62.klix.com/ri6jht.png
#1042 Re: X FACTOR Adria
VenomousV wrote:pola sata otvaram temu samo da napisem:
suti ilma
suti dijete drago
naporna si
krijem se iza jastuka jer se stidim za tebe
suti
I mene isto stid za nju
Ja sam jeo i kad je pocela da prica ja ustao sam i napustio njeno prisustvo
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#1043 Re: X FACTOR Adria
evo slavki derneka...pet deČkiĆa na sceni...nemojte mi Ilmu dirkat ima da ujedam ko Čopor Kerova kod koševo bolnice 
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#1044 Re: X FACTOR Adria
btw lijepa kristina veceras pravo =)
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#1045 Re: X FACTOR Adria
opppaaaaaa vidi tamare i benda ženmskica....uhhhhh
ova na gitari je uhhhhh 
-
SSemir
- Posts: 4584
- Joined: 26/02/2009 08:42
#1046 Re: X FACTOR Adria
tamara mi je
uhh
ps. kako se primijeti da zeljko zna izabrati pjesme prikladnije kandidatima. danijel je razvalio, svaka mu cast. najbolji veceras
ps. kako se primijeti da zeljko zna izabrati pjesme prikladnije kandidatima. danijel je razvalio, svaka mu cast. najbolji veceras
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#1047 Re: X FACTOR Adria
tugo moja sto su stavili slavka za voditelja
losa mi je produkcija, losa je publika tj ocigledno ih neko kome je to posao ne zna animirati kako treba, pozornica je premala, previse pauza i minuta sutnje
losa mi je produkcija, losa je publika tj ocigledno ih neko kome je to posao ne zna animirati kako treba, pozornica je premala, previse pauza i minuta sutnje
-
jastuk1
- Posts: 3855
- Joined: 17/09/2010 14:38
#1048 Re: X FACTOR Adria
Moja ocjena večerašnjih nastupa:
Daniel – 10/10
Ilma – 10/10
Aleksa – 9/10
Haris – 8/10
Aleksandra – 7/10
Lukijan – 6/10
Maja – 6/10
Doktori – 4/10
Mladen – 3/10
4U – 3/10
Tamara – 2/10
H2O – 2/10
Daniel – 10/10
Ilma – 10/10
Aleksa – 9/10
Haris – 8/10
Aleksandra – 7/10
Lukijan – 6/10
Maja – 6/10
Doktori – 4/10
Mladen – 3/10
4U – 3/10
Tamara – 2/10
H2O – 2/10
-
Bojdoo
- Posts: 5
- Joined: 07/01/2014 23:35
#1049 Re: X FACTOR Adria
Kiki je imao najvece promasaje u izboru pjesama! Dosta loše!
-
Ljuba Moljac
- Posts: 735
- Joined: 07/05/2013 23:49
#1050 Re: X FACTOR Adria
Ilma dobra, Haris bezveze.
Tamara mi se svidjela bez obzira sto joj je pjesma bezveze.
Tamara mi se svidjela bez obzira sto joj je pjesma bezveze.
