Whirlpool - izbjegavati zbog servisa

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...
Post Reply
rimac

Whirlpool - izbjegavati zbog servisa

Post by rimac » 07/10/2009 15:52

Samo da vas obavijestim da u pri odlučivanju koju marku bijele tehnike kupiti, u širokom luku izbjegavate Whirlpool. NIje zbog kvalitete proizvoda nego potpunog nedostatka servisa u BIH.

Prije dva mjeseca prijavio sam firmi Centronic,ovlašetnom servisu Whirlpoola za BIH, kvar perilice suđa. Trebalo je 15 dana da majstor dođe. Prvi put, drugi put. Pa će odvest u radnju, pa čeka u radnji. pa napokon javlja da je kvar motora koji košta 300 ali ode i programator koji košta 400 KM. Uglavno, ja sam bio dva mjeseca bez perilice. Danas dolazi nova, Beko, ugradbena za 699 KM i pet godina garancije.

Obilazeći što kupiti, vidjeli smo da ništa nije kvalitetno kao Whirlpool, američka marka proizvedeno u Njemačkoj. Međutim, servis je katastrofa. Mi upali u vrijeme raščišćavanja odnosa, prekida suranje Centronica i regionalnog predstavnika http://www.whirlpool.hr.

Bili kranje neprofesionalni i serviser, i centronic i posebno ovi u Zagrebu. Pisao emailove, žalio se.... ništa...

Zato, dragi moji, kkoliko god bila dobra marka, zbog servisa kupite nešto drugo.

rimac

Re: Whirlpool - izbjegavati zbog servisa

Post by rimac » 09/10/2009 12:22

Kupio Beko dsn 6835x/6837 za 699 KM. Prvi put bio razočaran kako je osušila. Sutradana poslao email uvozniku, oni uzbrzo zvali i kazali što da uradim. Opet jutros zvali da provjere je li sve ok.
Sad dobro radi.

Svaka pohvala za servis. http://www.omega.ba

bkozica

Post by bkozica » 06/04/2011 21:53

Netreba izbjegavati Whirlpool treba samo pozvati majstora Muja. Popravlja sve Njemačke mašine. Kralj je. Uz to nije ni skup.

Alhemicarkaa

Post by Alhemicarkaa » 26/02/2012 11:01

Izgleda da mi se pokvarila mašina za suđe :cry: :cry:
Može li broj ovog Muje ili nekog servisa za whirlpool? Ništa ne mogu da odgooglam :( :( :( :( :(

Post Reply