Vrbopuc u ranu jesen

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
contara
Posts: 159
Joined: 22/08/2006 11:57

#1 Vrbopuc u ranu jesen

Post by contara »

Ljudi neznam sta se samnom desava, krenulo je prije nekih 10 dana. Svako zensko koje upoznam odmah se pocnem upucavat, i sad je situacija da imam 5-6 razlicitih sema. Nikad mi se ovo prije nije desilo. Ko da je neki duh *ebac usao u mene i sjebaje me pravo. Da li vam se ikad ovo desilo i kako ste izasli na kraj sa tim problemom(da ga tako nazovem)....
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#2 Re: Vrbopuc u ranu jesen

Post by ztluhcs »

contara wrote:Ko da je neki duh *ebac usao u mene i sjebaje me pravo. Da li vam se ikad ovo desilo i kako ste izasli na kraj sa tim problemom(da ga tako nazovem)....
Kroz ¹ta taèno je u¹ao? :lol: :lol: :lol:
User avatar
cHupjahalic@
Posts: 4943
Joined: 07/02/2006 18:37
Location: na selu

#3 Re: Vrbopuc u ranu jesen

Post by cHupjahalic@ »

contara wrote:Ljudi neznam sta se samnom desava, krenulo je prije nekih 10 dana. Svako zensko koje upoznam odmah se pocnem upucavat, i sad je situacija da imam 5-6 razlicitih sema. Nikad mi se ovo prije nije desilo. Ko da je neki duh *ebac usao u mene i sjebaje me pravo. Da li vam se ikad ovo desilo i kako ste izasli na kraj sa tim problemom(da ga tako nazovem)....
Samo nemoj traziti kraja i sve ce biti ok. :)

:D :D

p.s. behar zna da utice :? ... pardon.... zuto lisce je za sve :oops: :oops: krivo. :? :D
Last edited by cHupjahalic@ on 22/08/2006 15:04, edited 1 time in total.
contara
Posts: 159
Joined: 22/08/2006 11:57

#4

Post by contara »

Nije zajebancija. Ozbiljno pitam, otkud odjednom da ja koji sam inace flegman po prirodi, odjednom pocnem muvati svaku zensku na koju naidjem????
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#5

Post by ztluhcs »

Pa da nisi u¹ao u pubertet? :D
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#6 Re: Vrbopuc u ranu jesen

Post by ztluhcs »

cHupjahalic@ wrote:
contara wrote:Ljudi neznam sta se samnom desava, krenulo je prije nekih 10 dana. Svako zensko koje upoznam odmah se pocnem upucavat, i sad je situacija da imam 5-6 razlicitih sema. Nikad mi se ovo prije nije desilo. Ko da je neki duh *ebac usao u mene i sjebaje me pravo. Da li vam se ikad ovo desilo i kako ste izasli na kraj sa tim problemom(da ga tako nazovem)....
Samo nemoj traziti kraja i sve ce biti ok. :)

:D :D

p.s. behar zna da utice :? ... pardon.... zuto lisce je za sve :oops: :oops: krivo. :? :D
S èupkom nikad nemo'¹ kraj dostiæ' :D:D:D
contara
Posts: 159
Joined: 22/08/2006 11:57

#7

Post by contara »

[quote="ztluhcs"]Pa da nisi ušao u pubertet? :D[/quote]Ako pubertet dolazi u 36-oj onda jesam.... :?
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#8

Post by zena21 »

contara wrote:Nije zajebancija. Ozbiljno pitam, otkud odjednom da ja koji sam inace flegman po prirodi, odjednom pocnem muvati svaku zensku na koju naidjem????
Bas svaku :shock: :? :D
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#9

Post by zena21 »

contara wrote:
ztluhcs wrote:Pa da nisi ušao u pubertet? :D
Ako pubertet dolazi u 36-oj onda jesam.... :?
36 godina i tako se ponasas... tststs... :oops:
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#10

Post by Pearl »

contara wrote:Nije zajebancija. Ozbiljno pitam, otkud odjednom da ja koji sam inace flegman po prirodi, odjednom pocnem muvati svaku zensku na koju naidjem????
pubertet? zakasnjeli pubertet? :roll: :lol:
testosteron se sjetio da nije poceo da djeluje na vrijeme, pa sad malo jace radi, da nadoknaci propusteno

:lol:
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#11

Post by ztluhcs »

contara wrote:Ako pubertet dolazi u 36-oj onda jesam.... :?
Eh sad imamo odgovor... Lagano se gasi pa mu ne pa¹e spoznaja.... :D:D:D

Ama sunce... Zrak... Hoæe¹ da ka¾e¹ da nisi bio takav cijelo ljeto dok su gole hodale? :D

No hard feelings! :)
MRAVOJED
Posts: 5224
Joined: 03/12/2003 00:00
Location: temple of vtec

#12

Post by MRAVOJED »

hm.....zakasnio
Last edited by MRAVOJED on 22/08/2006 15:12, edited 1 time in total.
User avatar
cHupjahalic@
Posts: 4943
Joined: 07/02/2006 18:37
Location: na selu

#13

Post by cHupjahalic@ »

contara wrote:Nije zajebancija. Ozbiljno pitam, otkud odjednom da ja koji sam inace flegman po prirodi, odjednom pocnem muvati svaku zensku na koju naidjem????
Koliko imas godina?
Jesi negdje na odmoru?
Utice mozda ljeto, suknjice na sve to?

p.s. Smorit ces se ti od toga :D , a za par godina ces kontati kako je fino bilo kad si mogao odvojiti vremena za 5-6 istovremeno. :D :D
contara
Posts: 159
Joined: 22/08/2006 11:57

#14

Post by contara »

Ma ama bas svaku, cak sam i po komsiluku krenuo...Mogo bi ja i fasovat od komsija... :sad:
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#15

Post by _BosanaC »

contara wrote:Ma ama bas svaku, cak sam i po komsiluku krenuo...Mogo bi ja i fasovat od komsija... :sad:
Gledaj da ne fasujes od komsinica :oops: :D
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#16

Post by zena21 »

contara wrote:Ma ama bas svaku, cak sam i po komsiluku krenuo...Mogo bi ja i fasovat od komsija... :sad:
Pa imas li bolan nebio vremena za to sve :shock:
User avatar
cHupjahalic@
Posts: 4943
Joined: 07/02/2006 18:37
Location: na selu

#17 Re: Vrbopuc u ranu jesen

Post by cHupjahalic@ »

ztluhcs wrote:S čupkom nikad nemo'š kraj dostić' :D:D:D
Pletem brze od tebe :? :? :D :D

Ho`s kakvu :oops: mustru :? :D :D
contara
Posts: 159
Joined: 22/08/2006 11:57

#18

Post by contara »

[quote="cHupjahalic@"][quote="contara"]Nije zajebancija. Ozbiljno pitam, otkud odjednom da ja koji sam inace flegman po prirodi, odjednom pocnem muvati svaku zensku na koju naidjem????[/quote]

Koliko imas godina?
Jesi negdje na odmoru?
Utice mozda ljeto, suknjice na sve to?Nisam na odmoru, nemam novaca za odmora. :sad:

p.s. Smorit ces se ti od toga :D , a za par godina ces kontati kako je fino bilo kad si mogao odvojiti vremena za 5-6 istovremeno. :D :D[/quote]
User avatar
cHupjahalic@
Posts: 4943
Joined: 07/02/2006 18:37
Location: na selu

#19

Post by cHupjahalic@ »

zena21 wrote:
contara wrote:Ma ama bas svaku, cak sam i po komsiluku krenuo...Mogo bi ja i fasovat od komsija... :sad:
Pa imas li bolan nebio vremena za to sve :shock:
Izgleda da ima. :roll: :D

Razocara me pravo... 36 godina i sad se uzvrtio oko komsinica. :roll:
Pa sta si do sad :oops: radio? :D :D
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#20

Post by Pearl »

contara wrote:Ma ama bas svaku, cak sam i po komsiluku krenuo...Mogo bi ja i fasovat od komsija... :sad:
klimaks... it's official, ako je dovde doslo :D
contara
Posts: 159
Joined: 22/08/2006 11:57

#21

Post by contara »

[quote="zena21"][quote="contara"]Ma ama bas svaku, cak sam i po komsiluku krenuo...Mogo bi ja i fasovat od komsija... :sad:[/quote]

Pa imas li bolan nebio vremena za to sve :shock:[/quote]Sto je najgore imam i vremena a i prostora. Imam stan od nene, a imam i kucu od bake, a nezaposlen sam.
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#22

Post by Pearl »

contara wrote:
zena21 wrote:
contara wrote:Ma ama bas svaku, cak sam i po komsiluku krenuo...Mogo bi ja i fasovat od komsija... :sad:
Pa imas li bolan nebio vremena za to sve :shock:
Sto je najgore imam i vremena a i prostora. Imam stan od nene, a imam i kucu od bake, a nezaposlen sam.
ma uzvrtili se momci.. 2 stana, a ni zene, ni djece... kome ces babovinu ostaviti :D:D:D
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#23

Post by _BosanaC »

contara wrote:
zena21 wrote:
contara wrote:Ma ama bas svaku, cak sam i po komsiluku krenuo...Mogo bi ja i fasovat od komsija... :sad:
Pa imas li bolan nebio vremena za to sve :shock:
Sto je najgore imam i vremena a i prostora. Imam stan od nene, a imam i kucu od bake, a nezaposlen sam.
A jebo ga ti pa saberi dva i dva - zaradi od te silne zelje i dva stana :D :D
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#24

Post by zena21 »

contara wrote:
zena21 wrote:
contara wrote:Ma ama bas svaku, cak sam i po komsiluku krenuo...Mogo bi ja i fasovat od komsija... :sad:
Pa imas li bolan nebio vremena za to sve :shock:
Sto je najgore imam i vremena a i prostora. Imam stan od nene, a imam i kucu od bake, a nezaposlen sam.
Joj, jos malo pa eto te ko Hugh Hefner,,, Zamisljam stan i kucu punu zecica :lol: :lol: :lol:
Ti lezis, nist ne radis, one te hrane grozdjem :lol: :lol: :lol:
contara
Posts: 159
Joined: 22/08/2006 11:57

#25

Post by contara »

[quote="Pearl"][quote="contara"]Ma ama bas svaku, cak sam i po komsiluku krenuo...Mogo bi ja i fasovat od komsija... :sad:[/quote]

klimaks... it's official, ako je dovde doslo :D[/quote] Ma neznam sta je al me odjednom uhvatilo. Ko zna mozda i jeste klimaks...Uglavnom neznam dokad i koliko cu moci izdrzati i kakav ce na kraju ishod svega toga biti....
Post Reply