Vratite se izvorima ljubavi

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderator: Euridika

Post Reply
mrki62

Vratite se izvorima ljubavi

Post by mrki62 » 17/03/2007 12:28

Image

15 osvajačkih ideja za ljubavne parove kojima je potrebno osvježenje

Monogamija ne bi trebala podrazumijevati i monotoniju. Razmislite o vremenu kada ste se upoznali. Sjetite se prvih susreta koji su se zbivali prije seksualnog odnosa… nisu li to bila duga i slatka, ali napeta druženja. To su osjećaji koje morate obnoviti.

Žalosno je što početna požuda, koja obilježava početak veze, ispari tako brzo, a seks postaje vezan za neka određena mjesta i termine… sve se zbiva nekako mehanički, iz navike. Međutim, katkad takvi obrati dolaze i kao nužni i prirodni u sklopu procesa odrastanja i zadobivanja ozbiljnosti; dobijete li novi posao važan za vašu budućnost, ili se suočite s nekim obiteljskim problemima, teško da razmišljate je li donje rublje, koje namjeravate odjenuti, dovoljno seksi za vašeg partnera.

Ipak, ne prate vas takve vanjske «ozbiljne» okolnosti čitavog života; postoje rutine i životne smjernice u koje ste upali i ne primijetivši. Ispunite te isprazne rupe navika seksom; dajte mu prioritet koji i zaslužuje. Pročitajte stoga 15 osvajačkih ideja koje će vam pomoći da u vezu ponovo vratite zabavu i poticajan ljubavni osjećaj.

Image

Kombinirajte romantiku s erotikom

Osjećate li se dobro primajući darove, recimo cvijeće? Pa, poklonite i vi nešto njoj/njemu. Ako već ne cvijeće, onda bocu nekoga finog crnog vina ili šampanjca. Pokušajte tu ljubavnu gestu preobratiti u erotsku. Poklonu pridodajte poruku u kojoj ćete objasniti svrhu vašeg poklona; čime ga je vaš partner/ica zaslužio/la. Ma ne pranjem automobila ili odlaskom u trgovinu, već, recimo, oralnim seksom iz prošloga tjedna. Je li jasno? U poruci napišite i čemu se radujete u noći koja dolazi.

Piknik u krevetu

Pripremite bocu vina i hranu koju možete jesti prstima, na primjer svježe voće ili čokoladu. Na videu u pozadini pustite neki slatki erotski film. Hranu, u pauzama gledanja filma, možete jesti na razne načine. Pustite mašti na volju.

Počnite čitati

Uložite nekih dvjestotinjak kuna u erotsku literaturu. Odaberite područje koje vas posebno zanima; tantrički seks, fantazije, kako postići desetak orgazama u jednom satu. Ne morate ih čitati od korica do korica. Samo zavirite kada vam ponestane ideja. Održite seks svježim i maštovitim.

Jednom nije uvijek dovoljno

Mnogo se priča da ženama treba priuštiti više od jednog orgazma. Ali i muškarci vole drugu priliku. Početak vikenda, subota ujutro, savršeno je vrijeme za takvo nešto. Obavite to čim otvorite oči, pa pokušajte ponovo za jedan sat. Pa ponovo za jedan sat, pa opet, i opet… do kada želite i možete.

Navlažite se

Voda čini predivne stvari. Čini nas bestežinskim i pokretljivim, i omogućuje da svaki, i najskriveniji dio divno miriše. Tuš ili bazen divna su mjesta za početak.

Rasporedite aktivnosti

Ne morate uvijek sve učiniti u jednoj seksualnoj igri. I ne mora svaki seksualni odnos voditi od ljubljenja do prodiranja. Pokušajte se svaki put usredotočiti na samo jednu aktivnost: ljubljenje i grljenje, drugi put oralni seks bez snošaja, treći put snošaj bez oralnog seksa… ma znate dalje.

Pokušavajte se svidjeti jedno drugome

Da! Pokušavajte se svidjeti jedno drugome! Pa što onda ako ste zajedno već godinama. Pretvarajte se da ste se netom upoznali, i ponašajte se kao u početku veze. Oblačite se seksi, gledajte partnera/icu ravno u oči kad vam se obraća, i pazite na pokrete tijela dok hodate zajedno.

Šaljite seksi poruke

Pisana riječ je izvanredno moćna. Ostavljajte poruke posvuda u domu (pazite da to baš ne radite ako mu/joj u posjet dolazi majka). Ostavljajte ih u hladnjaku uz bocu soka, aktovci, ili u torbici za šminku. Što pisati? Pišite o dijelovima tijela koji su vam posebno uzbudljivi, ili pišite što bi ste mu/joj radili u tom trenutku da ste u blizini.

Zezajte se

Zovete li prijatelje na večeru? Prislonite ga/je uz kuhinjski stol, spustite ruku na genitalije, i strastveno ga/je poljubite dok vam pomaže u kuhinji. Zatim se hladno vratite gostima.

Prevarite ga/je s njim/njom

Ako vas partner/ica namjerava prevariti neka to učini s vama. Iznajmite sobu u hotelu, nađite se prije toga, za vrijeme pauze, u baru. Popijte čašicu dvije i uputite se u sobu prema divljem zabranjenom seksu.

Isprobajte seks bez svlačenja

Osjetite jedno drugo kroz odjeću. Trljajte se. Rukama, nogama, tijelom…

Otvorite oči

Gledajte što se događa tijekom seksa; promatrajte partnerovo/ičino lice, genitalije u pokretu… Podražavajte i vizualni osjet, a ne samo dodir.

Anonimnost

Imate li ikakve maske u domu? Navucite ih na lice. Smijte se jedno drugome bar pet minuta, te se bacite jedno na drugo (još uvijek s maskama). Dajte mašti na volju i pretvarajte se da se međusobno ne poznajete.

Pokažite da ste uzbuđeni

Jedno od najvećih paljenja je kada osjetite koliko ste uzbudljivi vašem/vašoj partneru/ici. Ako vas uzbuđuje, pokažite to. Ili, bar recite.

Sklopite dogovor da ćete svaka dva tjedna iskušavati nove stvari

Okupajte se zajedno, izmasirajte jedno drugome stopala, skinite gornji dio odjeće bez pomoći ruku. Kad se opustite pokušajte nešto vrelije. Vežite ruke na leđa, masturbirajte jedno pred očima drugoga, ma, pokušajte što god želite. Nakon toliko godina zajedno, stid ne bi trebao predstavljati problem.

Vertigo

Post by Vertigo » 17/03/2007 16:26

Sad ce lolita :D

mrki62

Post by mrki62 » 17/03/2007 17:18

registrovan wrote:Sad ce lolita :D

Lolita , upala joj ,..... neeeee neću ja ništa reći , nisam ja bezobrazan cccccccccccc :lol:

lolita_xx

Post by lolita_xx » 17/03/2007 19:21

da da da...sad ce lolita..joj mrki znas kako ja tebe zamisljam...cini mi se da ti samo skupljas literaturu...a nama ovdje dajes da citamo..a da nista konkretno ne radis...hajd prakse malo..ovo svi znamo :D

mrki62

Post by mrki62 » 17/03/2007 21:02

lolita_xx wrote:da da da...sad ce lolita..joj mrki znas kako ja tebe zamisljam...cini mi se da ti samo skupljas literaturu...a nama ovdje dajes da citamo..a da nista konkretno ne radis...hajd prakse malo..ovo svi znamo :D

Misliš ili stvarno znaš :lol:

lolita_xx

Post by lolita_xx » 18/03/2007 20:40

znam mrki...a nisam rekla samo za sebe..vec za ove nase forumase..mislim da oni to znaju,a forumasice i ne treba da znaju..vec da uzivaju :D

mrki62

Post by mrki62 » 18/03/2007 20:47

lolita_xx wrote:znam mrki...a nisam rekla samo za sebe..vec za ove nase forumase..mislim da oni to znaju,a forumasice i ne treba da znaju..vec da uzivaju :D

Ponovo se vraćaš meni , jer jedino ja mogu toliko da te volim :) jesam li ti reko da te volim :D

lolita_xx

Post by lolita_xx » 18/03/2007 21:40

mrki,pretjerujes.... a ako me volis...onda me zabrinjavas...

Ontario_layde

Post by Ontario_layde » 20/03/2007 18:20

:-) ja mrki pa ti samo postavljas ove ljubavne theme,izgleda to je jedina stvar o kojoj ti razmisljas...

SaraLe

Post by SaraLe » 20/03/2007 18:31

@MRKI i @PENZIONER

Citati literaturu o sexu, nije SEX (probajte nesto LIVE) :oops:

Ontario_layde

Post by Ontario_layde » 20/03/2007 18:51

SaraLe wrote:@MRKI i @PENZIONER

:lol: :lol: :lol:

mrki62

Post by mrki62 » 20/03/2007 19:21

Ne znam koliko si star/a al moje iskustvo na tom području je u decenijama :lol:

lolita_xx

Post by lolita_xx » 20/03/2007 20:09

to im i ja kazem :D

mrki62

Post by mrki62 » 20/03/2007 20:37

lolita_xx wrote:

Ti meni šapni na usta , možda na taj način nađemo zajednički jezik :lol:

lolita_xx

Post by lolita_xx » 20/03/2007 20:44

mrki62 wrote:
lolita_xx wrote:

Ti meni šapni na usta , možda na taj način nađemo zajednički jezik :lol:

ne sapce se na usta,vec na uho....vise volim da pisem...a ti zamisli da ti sapucem :lol:

Post Reply