Vox populi by Mimo Š.

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...
Post Reply
StupskaBitanga

#1 Vox populi by Mimo Š.

Post by StupskaBitanga » 17/02/2010 20:23

Svaka čast na ovoj emisiji večeras

Niko nije pošteđen i sve u sridu :thumbup:
Mimo svaka ti je na mjestu

StupskaBitanga

#2 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by StupskaBitanga » 18/02/2010 22:51

ew sad će emsiija poslije EL

baš me interesuje pta je večeras tema

StupskaBitanga

#3 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by StupskaBitanga » 18/02/2010 23:15

i ova emsiija vezana za N/F savez BiH je bila odlična
najbolje je na kraju i preko mrtvih do novaca

DJe_Nana

#4 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by DJe_Nana » 18/02/2010 23:17

Dobro se pravo nagovori savezu moloprije,
izlaganje je za 5 i 100% je za sve u pravu sto je govorio.

Sta reci protiv saveza jos sto nije receno i opet st.. (pogrdni naziv za zivotinje) jos uvijek vladaju.. :x :x :x

Jedino licno sto mi smeta kod Mime , OBN-a ukupno, sto kada zovnu u emisiju (Mimohod) nekoga, ugoste ga ko najvecu zvijezdu koja postoji , bez ikakvih provokativnih pitanja,doslovno glade goste (krmka niz dlaku), da hoce ovako nastaviti i poceti sa agresivnim pitanjima i u Mimohodu extra bi bilo.

StupskaBitanga

#5 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by StupskaBitanga » 18/02/2010 23:20

DJe_Nana wrote:Dobro se pravo nagovori savezu moloprije,
izlaganje je za 5 i 100% je za sve u pravu sto je govorio.

Sta reci protiv saveza jos sto nije receno i opet st.. (pogrdni naziv za zivotinje) jos uvijek vladaju.. :x :x :x

Jedino licno sto mi smeta kod Mime , OBN-a ukupno, sto kada zovnu u emisiju (Mimohod) nekoga, ugoste ga ko najvecu zvijezdu koja postoji , bez ikakvih provokativnih pitanja,doslovno glade goste (krmka niz dlaku), da hoce ovako nastaviti i poceti sa agresivnim pitanjima i u Mimohodu extra bi bilo.

izgleda da su promijenili ploču

Edin H.

#6 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by Edin H. » 18/02/2010 23:59

Sta je rekao?

Ovo je pitanje za pokretaca teme.
Ne mozes pretpostaviti da je svako imao priliku pratiti.

Lekler

#7 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by Lekler » 19/02/2010 00:48

Edin H. wrote:Sta je rekao?

Nikad cuo za ovu emisiju,u kojem terminu ide,jel na OBN?

ultima_palabra

#8 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by ultima_palabra » 19/02/2010 09:59

Kad te Mimo napada bolje ti je nego da te neko drugi brani :D

StupskaBitanga

#9 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by StupskaBitanga » 19/02/2010 10:09

emisija je jučer bila poslije EL a u srijedu u 20h
u srijedu je govvorio o ovome oko ove djevojke i nadovezao se na maloljetno prestupništvo.
Najbolje je bilo kada je govorio o Besimu Mehmediću kao da mu nadimak svileni baš odgovara
Poslao policiju na zaštitare kluba u kojem nije bilo dozvoljeno njegovom siu ući
I između ostalog rekao je dragi roditelji zapitajte se šta vam rade djeca, s kim se druže, šta nose sa sobom
Onda kako nije sramota političare doći i naslikavati se sa patnjom jadne djevojke

Jučer o N/f savezu BiH
Kako su 2x prodali TV prava
Kako su se pare djelile po hotelskim sobama
Kako je onaj direktor uložio u gradnju stadiona u Orašju a ide u HR i navija sa kockastim dresom za reprezentaciju druge države
Kako su u N/F savezu priželjkivali Englesku, Italiju, Njemačku za kvalifikacije za EP2012 samo radi skupih TV prava

Edin H.

#10 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by Edin H. » 19/02/2010 14:59

StupskaBitanga wrote:

emisija je jučer bila poslije EL a u srijedu u 20h
u srijedu je govvorio o ovome oko ove djevojke i nadovezao se na maloljetno prestupništvo.
Najbolje je bilo kada je govorio o Besimu Mehmediću kao da mu nadimak svileni baš odgovara
Poslao policiju na zaštitare kluba u kojem nije bilo dozvoljeno njegovom siu ući
I između ostalog rekao je dragi roditelji zapitajte se šta vam rade djeca, s kim se druže, šta nose sa sobom
Onda kako nije sramota političare doći i naslikavati se sa patnjom jadne djevojke

Jučer o N/f savezu BiH
Kako su 2x prodali TV prava
Kako su se pare djelile po hotelskim sobama
Kako je onaj direktor uložio u gradnju stadiona u Orašju a ide u HR i navija sa kockastim dresom za reprezentaciju druge države
Kako su u N/F savezu priželjkivali Englesku, Italiju, Njemačku za kvalifikacije za EP2012 samo radi skupih TV prava

Hvala, zvuci kao veoma interesentne emisije.

Steta sto se ne moze na netu pogledati.

skojotovski

#11 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by skojotovski » 19/02/2010 20:27

jel to CAZIM konacno skontao kako sastaviti 10 minuta emisije? CAZIM - kucna carolija! :lol: :run:

StupskaBitanga

#12 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by StupskaBitanga » 22/02/2010 20:52

:thumbup:
odlično i u sridu
Mimo dobar si

Jara

#13 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by Jara » 23/02/2010 23:59

Ne znadoh da ima ta emisija...prvi put gledah večeras.
Mimo o situaciji u bh. zdravstvu! Odlično! Sve je rek'o!
:thumbup: :thumbup: :thumbup:

StupskaBitanga

#14 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by StupskaBitanga » 24/02/2010 20:21

Mimo MAAAAJSTORE :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :bih:

od svježe natapirane udobno zavaljene predsjednice B.Krišto preko Arzije koja ubija djed mraza pa do čistačice Suade Palavrić koja je ožete misliti predsjednica U.Suda pa skroz i do Majkičke gospođa koja je nepismena jer ne zna ništa osim srpskog pa Alićka koja djecu uči da je marihuana o.k da bikovi se gnjezde pa i pjevačica Alma Čardžić kojoj trebaju nadljudski napori da shvati o čemu se govori u parlamentu jer je za nju sve špansko selo

Mimooo kralju
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Fordas

#15 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by Fordas » 24/02/2010 23:26

Ma cekaj malo, odgledao sam jedva nekako par emisija i od njegovog pecenja, kreveljenja, jeftinih i pateticnih grimasa nije mi se dalo da slusam o cemu prica tj. cita. Neki pokusaj oponasanja D. Kaletovica, A. Avdica sta li :shock: :?
Prejeftin pokusaj da se napravi nesto...

P.S. Ime emisije je neki plagijat ili...? nisam upratio, a i cudilo bi me da na toj televiziji ima ista orginalno :roll: :roll:

salihh

#16 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by salihh » 24/02/2010 23:54

meni mimo ide na zivce... emisija i nije losa ko voli ovakve poprilicno plitke komentare i na nivou zute stampe... i naravno, tu su neizbjezni crnjaci u cilju daljeg ubijanja svake zelje da se krene...
mimo, mimo, agente tajne sile... odavno te znamo

StupskaBitanga

#17 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by StupskaBitanga » 25/02/2010 10:37

Ovaj gospodin koji gore reče da su komentari plitki, na niovu žute štampe

Gospodine, da li je Mimo šta slagao?
Ovo jeste emisija glas naroda i nek neko konačno kaže što bi mi gledaoci (normalni) rekli
Pod pojmom normalni mislim na one kojima smeta da je predsjednica Ustavnog suda BiH ex čistačica koja je pod kojekakvim okolnostima postala pravnica

Možda Vi aplaudirate Melihi Alić i njenom vođenju Ministarstva obrazovanja a svi znamo kakvo je poslato obrazovanje
Njegovi komentari nisu niti plitki niti na niovu žute štampe već REALNOST

a realnost mnoge ovdje boli

Fordas

#18 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by Fordas » 26/02/2010 00:32

Pretpostavio sam da mozda neko nece shvatiti na cemu je akcenat pa sam to namjerno boldirao. Pa sigurno joj nije jedini zadatak borba protiv djeda mraza a ubjedjen sam da ona licno nije unijela salmonelu u vrtice. I sta cemo sa tim? Jeftini senzacionalizam. Da mi je znati samo ko mu pise komentare, pardon osvrte :roll:

stecak

#19 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by stecak » 26/02/2010 16:36

Smjenite Šahinpašića ili naziv emisije promjenite u VOX MAHALI

Komisija za jednakopravnost spolova Predstavničkog doma FBiH izražava protest i najoštriju osudu povodom javnog istupa Mime Šahinpašića u emisiji VOX POPULI TV OBN, emitiranoj 24. februara.

Spomenuti novinar je u emisiji s nazivom koji pretendira da prenese glas naroda iznio isključivo svoje stavove koji govore mnogo o njemu samome, i po onoj narodnoj ''Nije važno šta kaže, nego ko kaže", otkrivši javnosti lice primitivca zadojenog predrasudama svake vrste, saopćeno je iz Komisije.

Njegov bahati i prostački istup degradira sam naziv emisije, jer umjesto ''glasa naroda" dočekao nas je na ekranu zajapureni, polupismeni, loše vaspitani kvazinovinar i svojim razgolićenim aktom diskriminacije, muškog šovinizma i mizogimije svrstao se otvoreno u vojsku onih koji smatraju da bh. žene na javnim funkcijama nisu kadre da ravnopravno s muškim kolegama učestvuju u kreiranju održivog, pravednijeg i razvijenijeg društva - saopćeno je.

Komisija sugeriše spomenutoj televiziji ili da promijeni ovog novinara, ili naziv emisije iz VOX POPULI u VOX MAHALI, navodi se u saopćenju koje potpisuje predsjednica Komisije Aida Čikić.

ratata

#20 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by ratata » 26/02/2010 16:48

stecak wrote:Smjenite Šahinpašića ili naziv emisije promjenite u VOX MAHALI

Komisija za jednakopravnost spolova Predstavničkog doma FBiH izražava protest i najoštriju osudu povodom javnog istupa Mime Šahinpašića u emisiji VOX POPULI TV OBN, emitiranoj 24. februara.

Spomenuti novinar je u emisiji s nazivom koji pretendira da prenese glas naroda iznio isključivo svoje stavove koji govore mnogo o njemu samome, i po onoj narodnoj ''Nije važno šta kaže, nego ko kaže", otkrivši javnosti lice primitivca zadojenog predrasudama svake vrste, saopćeno je iz Komisije.

Njegov bahati i prostački istup degradira sam naziv emisije, jer umjesto ''glasa naroda" dočekao nas je na ekranu zajapureni, polupismeni, loše vaspitani kvazinovinar i svojim razgolićenim aktom diskriminacije, muškog šovinizma i mizogimije svrstao se otvoreno u vojsku onih koji smatraju da bh. žene na javnim funkcijama nisu kadre da ravnopravno s muškim kolegama učestvuju u kreiranju održivog, pravednijeg i razvijenijeg društva - saopćeno je.

Komisija sugeriše spomenutoj televiziji ili da promijeni ovog novinara, ili naziv emisije iz VOX POPULI u VOX MAHALI, navodi se u saopćenju koje potpisuje predsjednica Komisije Aida Čikić.
Da nismo malo pretjerali, i sa takvim komentarom (boldirano) bas postali ono cime kvalifikujemo doticnog ?

StupskaBitanga

#21 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by StupskaBitanga » 26/02/2010 20:31

Mimin odgovor na sve ovo je bio odličan

i 100% se slažem s njim
Političari su javne osobe podložne kritici i to tako mora biti

S druge strane slažem se u potpunosti kada Mimo kaže zar ova država ima samo jedan problem a to je šta tamo neki mimo kaže na OBN

i svi stavovi večeras kao i prethodni večeri su na mjestu
Od toga da nam djeca siluju životinje, pale starice VLAST ulaže 5mil KM za stranke i izbore a ni 1kf za porodilje, bolensu djecu

MIMO samo naprijed

vee-jay

#22 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by vee-jay » 26/02/2010 21:51

dobra emisija sinoc, ali mi se ipak vise svidjela ona sto je bila prije i poslije ove navedene sa onim moderatorom klocom :D

Fordas

#23 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by Fordas » 26/02/2010 22:31

StupskaBitanga wrote:Mimin odgovor na sve ovo je bio odličan

i 100% se slažem s njim

S druge strane slažem se u potpunosti kada Mimo kaže zar ova država ima samo jedan problem a to je šta tamo neki mimo kaže na OBN

Od toga da nam djeca siluju životinje, pale starice VLAST ulaže 5mil KM za stranke i izbore a ni 1kf za porodilje, bolensu djecu

MIMO samo naprijed
Ovo i jeste bio cilj njegovog uzurpiranja medijskog prostora. Lupetaj, ujedaj da se vise prica o meni kao zeznutom, nezgodnom momku... opet kazem prejeftin, providan nacin...ma na kraju, ko ga sisa eto nek laprda sta hoce, sve danas ima svoju publiku pa i nekakav mimo

samo malo

#24 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by samo malo » 26/02/2010 23:12

Pazi sto su se prepoznali :D :-)

StupskaBitanga

#25 Re: Vox populi by Mimo Š.

Post by StupskaBitanga » 26/02/2010 23:17

Fordas wrote:
StupskaBitanga wrote:Mimin odgovor na sve ovo je bio odličan

i 100% se slažem s njim

MIMO samo naprijed
Ovo i jeste bio cilj njegovog uzurpiranja medijskog prostora. Lupetaj, ujedaj da se vise prica o meni kao zeznutom, nezgodnom momku... opet kazem prejeftin, providan nacin...ma na kraju, ko ga sisa eto nek laprda sta hoce, sve danas ima svoju publiku pa i nekakav mimo
ček ček
ti hoćeš da kažeš da je sve laž šta mimo kaže
i da mi jedemo zlatnim kašikama??

Post Reply