volite li cuke?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
saviola
Posts: 517
Joined: 11/10/2005 10:50
Location: istocno sarajevo

#1 volite li cuke?

Post by saviola »

malopre ja na balkonu, kad ispod prođe neki fin cuko, trazi hranu da jede. i ja skupim nekih kostiju sto je ostalo od rucka i sletim dole da dam cuki da jede. i taman ga nađem, kad on viđe mene i pobjeze. bio tu neki cova i ja ga pitam sto li cuko pobjeze, a on kaze: "pa nije ni cudo kad ga raja tuku ko god stigne".
ne mogu da vjerujem da ima takvih idiota koji mogu udariti onakvog finog i bezazlenog cuku koji samo njuskajuci prođe i nikom ne zeli zlo. ja da vidim nekog da ga udari, glavu bi mu otkino! :x povescu malo vise racuna ubuduce da vidim ko su te junacine.
Muatez
Posts: 108
Joined: 09/03/2006 20:32

#2 Re: volite li cuke?

Post by Muatez »

saviola wrote:malopre ja na balkonu, kad ispod prođe neki fin cuko, trazi hranu da jede. i ja skupim nekih kostiju sto je ostalo od rucka i sletim dole da dam cuki da jede. i taman ga nađem, kad on viđe mene i pobjeze. bio tu neki cova i ja ga pitam sto li cuko pobjeze, a on kaze: "pa nije ni cudo kad ga raja tuku ko god stigne".
ne mogu da vjerujem da ima takvih idiota koji mogu udariti onakvog finog i bezazlenog cuku koji samo njuskajuci prođe i nikom ne zeli zlo. ja da vidim nekog da ga udari, glavu bi mu otkino! :x povescu malo vise racuna ubuduce da vidim ko su te junacine.
Evo ja prvi kada god imam priliku opalim ga u njusku ala zidane style...jedna vrsta slobodnjaka.Nije mi ga zao,cak sta vise zalio bih sebe kada ga ne bih opalio a imam priliku.Eto javila se junacina i sta cemo sad...
Shoshana
Posts: 3271
Joined: 22/10/2005 21:48
Location: okolina Montreala

#3

Post by Shoshana »

Muatez je junacina - na pekinezerima valjda... Qurac bi moj udario mog rotweilera od 66 kg :x

A udariti bilo koju zivotinju koja te ne napada je - za psihijatra!
Eshek
Posts: 2421
Joined: 12/11/2004 00:21
Location: Dunya

#4 Re: volite li cuke?

Post by Eshek »

Muatez wrote:Evo ja prvi kada god imam priliku opalim ga u njusku ala zidane style...jedna vrsta slobodnjaka.Nije mi ga zao,cak sta vise zalio bih sebe kada ga ne bih opalio a imam priliku.Eto javila se junacina i sta cemo sad...
Junačino, hajde se nađemo, pa mene opali po njušci...
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#5

Post by danas »

oooo, evo opet junaka na djelu.... :roll:

http://sarajevo-x.com/forum/viewtopic.p ... highlight=


PS ima li onaj smajo sto povraca?
Muatez
Posts: 108
Joined: 09/03/2006 20:32

#6

Post by Muatez »

danas wrote:oooo, evo opet junaka na djelu.... :roll:

http://sarajevo-x.com/forum/viewtopic.p ... highlight=


PS ima li onaj smajo sto povraca?
He he he nisam ipak zaboravljen....
Evo komad metala koji je odnio psece zivote,2 lutalice i dva rasna(gazde zamolile)......ja odradio sa zadovoljstvom.

Image
mačak u čizmama
Posts: 1189
Joined: 17/03/2004 09:18

#7 Re: volite li cuke?

Post by mačak u čizmama »

saviola wrote: ne mogu da vjerujem da ima takvih idiota koji mogu udariti onakvog finog i bezazlenog cuku koji samo njuskajuci prođe i nikom ne zeli zlo. ja da vidim nekog da ga udari, glavu bi mu otkino! :x povescu malo vise racuna ubuduce da vidim ko su te junacine.
Meni je užasno kad vidim da neko to radi, pogotovo odrasli...
Scena koju sam ja gledala: ženska vodi štene na kaišu i tuče ga baš
jako, po leđima, glavici...pas cvili, plače...Priđem i više se i ne sjećam šta sam joj rekla, mislim nema priče sa takvim osobama...ne dopire...
Eshek
Posts: 2421
Joined: 12/11/2004 00:21
Location: Dunya

#8

Post by Eshek »

Muatez wrote:He he he nisam ipak zaboravljen....
Evo komad metala koji je odnio psece zivote,2 lutalice i dva rasna(gazde zamolile)......ja odradio sa zadovoljstvom.

Image
ignorišeš moju pozivnicu. Volio bih da poneseš i metal, mogu dobiti za njega stoju i pol.

jesi jeben, u pičku materinu, volio bih da mi pokažeš koliko
User avatar
Qler
Posts: 23606
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#9

Post by Qler »

neki dan su 5 lutalica ubile macka od moje djevojke pred haustorom joj... crnjak pravo... rastrgali joj ga pod prozorm.. probudilo je kad je vrisnuo.. citav dan palakala i rekla mi je da nece vise da vidi nekog veceg cuku... a ja planirao dobermana da zbavim... :roll: :sad: :-?
DONY
Posts: 1257
Joined: 20/07/2006 18:23

#10 volite li cuke

Post by DONY »

ocito se radi o teskom bolesniku
zgembo adislić
Posts: 259
Joined: 14/01/2003 00:00
Contact:

#11

Post by zgembo adislić »

Ja volim cuke...sa krompiricima i salatom..a nije los ni cukeci sapun :-) :)
Zezam se...obozavam pse...ali samo rase poput vucjaka, doge, haskija, labradora isl...oni sto idu na baterije od volt i po su mi shega...
A koliko volim pse toliko mrzim krelce poput ovih sto to rade...
DONY
Posts: 1257
Joined: 20/07/2006 18:23

#12

Post by DONY »

koja vrsta zivotinje se krije u covjeku..... mozda vrijedjam zivotinje...
Muatez
Posts: 108
Joined: 09/03/2006 20:32

#13

Post by Muatez »

Eshek wrote:
Muatez wrote:He he he nisam ipak zaboravljen....
Evo komad metala koji je odnio psece zivote,2 lutalice i dva rasna(gazde zamolile)......ja odradio sa zadovoljstvom.

Image
ignorišeš moju pozivnicu. Volio bih da poneseš i metal, mogu dobiti za njega stoju i pol.

jesi jeben, u pičku materinu, volio bih da mi pokažeš koliko
Jesil'to ozbiljan...ili kriziras malo.Sine oces da ti skuham malo zutog na kasiku cisto da te popusti.
Kakvu bolan pozivnicu?!!!
DONY
Posts: 1257
Joined: 20/07/2006 18:23

#14

Post by DONY »

treba otvoriti novi ZOO ZA OVAKVE..
Eshek
Posts: 2421
Joined: 12/11/2004 00:21
Location: Dunya

#15

Post by Eshek »

Muatez wrote:Jesil'to ozbiljan...ili kriziras malo.Sine oces da ti skuham malo zutog na kasiku cisto da te popusti.
Kakvu bolan pozivnicu?!!!
Eshek wrote:Junačino, hajde se nađemo, pa mene opali po njušci...
DONY
Posts: 1257
Joined: 20/07/2006 18:23

#16

Post by DONY »

ESHEK,ovakvi se ignorisu.....jer onda ne postoje..
Eshek
Posts: 2421
Joined: 12/11/2004 00:21
Location: Dunya

#17

Post by Eshek »

DONY wrote:ESHEK,ovakvi se ignorisu.....jer onda ne postoje..
znam, ali su mi zabavni ovakvi jalijaši i amater-krimosi. Tipovi koji se kurče utokama se uglavnom istih najviše boje. miševi...
Muatez
Posts: 108
Joined: 09/03/2006 20:32

#18

Post by Muatez »

Eshek ja mislim da si ti neki jalijas,ja samo mrzim cuke i nista vise.Licni duel? moze hebemu, kazi mjesto i vrijeme.Ponijet cu ti dva mrtva psa onako za poklon,nego de ti meni reci ocemo' mi na duel sa utokama "jalijskim" ili nozevima,letvama,sakama,mozda cunama eshek..... ko zna.....vidim ja ti si zafrkan pravo,zafrkan do te mjere da se evo tresem.Mogul' povest kakvog rota od 100 kila da me cuva,ustvari eshek ajd ovako.....

Vidim jak si na rijecima pravo,sto znaci imas garant jake zube.Ja sam picic i ne smijem se marisat a nemam zube jer sve su navlake i dijelovi proteze ,ajd pokolji se sa cukom i platit cu ti dobro.Uvjeren sam da ces ga oderat.........hoces li eshek?
DONY
Posts: 1257
Joined: 20/07/2006 18:23

#19

Post by DONY »

zalosno je da je ovakvi znaju koristiti kompjuter i da im je dostupan internet
Eshek
Posts: 2421
Joined: 12/11/2004 00:21
Location: Dunya

#20

Post by Eshek »

Muatez wrote:Eshek ja mislim da si ti neki jalijas,ja samo mrzim cuke i nista vise.Licni duel? moze hebemu, kazi mjesto i vrijeme.Ponijet cu ti dva mrtva psa onako za poklon,nego de ti meni reci ocemo' mi na duel sa utokama "jalijskim" ili nozevima,letvama,sakama,mozda cunama eshek..... ko zna.....vidim ja ti si zafrkan pravo,zafrkan do te mjere da se evo tresem.Mogul' povest kakvog rota od 100 kila da me cuva,ustvari eshek ajd ovako.....

Vidim jak si na rijecima pravo,sto znaci imas garant jake zube.Ja sam picic i ne smijem se marisat a nemam zube jer sve su navlake i dijelovi proteze ,ajd pokolji se sa cukom i platit cu ti dobro.Uvjeren sam da ces ga oderat.........hoces li eshek?
sve si rekao. razguli.
everybody hurts
Posts: 373
Joined: 13/06/2005 13:10

#21

Post by everybody hurts »

DONY wrote:zalosno je da je ovakvi znaju koristiti kompjuter i da im je dostupan internet

Vjeruj mi da ih je sve vise i vise.... :(
User avatar
cHupjahalic@
Posts: 4943
Joined: 07/02/2006 18:37
Location: na selu

#22

Post by cHupjahalic@ »

Meni je tako tuzno kad dodjem u Bosnu i vidim pse lutalice, zatim mace. :roll:
A ko god pokusa udariti zivotinju onako cisto iz "znatizelje" ne zasluzuje da zivi ni sekundu poslije...
Eshek
Posts: 2421
Joined: 12/11/2004 00:21
Location: Dunya

#23

Post by Eshek »

DONY wrote:zalosno je da je ovakvi znaju koristiti kompjuter i da im je dostupan internet
ama znam ovakve, imam istog jednog komšiju, nose pištoljčiće radi šminke i kokica.

Ljudi koji koriste ove alatke sigurno nisu željni da ih pokazuju, ako ih ne misle i upotrijebiti.

Odoh, imam posla. pozz
Muatez
Posts: 108
Joined: 09/03/2006 20:32

#24

Post by Muatez »

Eh ovakve ja jedem za dorucak....
Image

Eshek ajd na macketinu evo kinez je pripremio....
Image
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#25

Post by _BosanaC »

Idiot koji potegne pištolj na životinju iz čista mira potegnuće i na čovjeka, jer nema muda za bilo šta drugo. Lutalice su inače toliko istraumirane i isprepadane da ih i može svaki papak šutnuti nogom a da isti podviju rep i pobjegnu cvileći glavom bez obzira.

Međutim, ima pasa koji to nisu, i bilo bi mi jako interesantno vidjeti ovog junačinu bez utoke jedan na jedan sa, recimo, mojim ljubimcem od 60kg a ima ih i puno većih i puno teže kategorije. Samo što mislim da to neću nikada vidjeti jer, kao što već spomenuh, papci su papci.
Post Reply