Vodic za shopping...

Zanimljivosti i zbivanja u Mostaru, Čapljini, Ljubuškom, Stocu, Trebinju, Bileći, Gacku i drugim mjestima u regionu.
Post Reply
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#1 Vodic za shopping...

Post by anais_nin »

U zadnje kad god se pomene Mostar, posebno u zenskom drustvu, dodjemo na temu shoppinga....na stranu veliki supermarketi tipa VFa, Merkatora, Robota, kad je u pitanju shopping u smislu garderobe, djidja midja, cipela i tako nekih stvari Mostar ima puno vise da ponudi nego Sarajevo....ne samo u smislu izbora prodavnica i robe, nego i cescih rasprodaja i snizenja, a i cesto nizih cijena....

isto tako znam da je dosta forumasha izrazilo zelju za dolazak u shopping...pa eto kontam da napravimo mali vodic, gdje, sta, kako, koliko....gdje se sta nudi, ko je pronasao sta super, a ja sam tu ako trazite uputstva kako se dokoprcati do neke radnje :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#2

Post by anais_nin »

Trzi centar "Rondo" je nezaobilazno odrediste svakog ozbiljnijeg shopoholicara :D :lol: zgrada kao zgrada je kriminalna, i raspored radnja je nigdje veze, ali nema cega nema....

zenskom dijelu toplo preporucujem na prvom spratu u gornjem dijelu, znaci u unutrasnjosti, radnju torba i djidja midja...bude fenomenalnog i neobicnog nakita, a i dobrih sitnica tipa novcanika, tasnica, snalica itd itd :D odmah niz taj hodnik (ima pravo puno radnja cipela) ima jedna pravo luda radnja, moram pogledati kako se zove, sa desne strane hodnika, imaju bas neobicne i unikatne cipelice :D

nedavno se otvorio i novi malo manji prodajni centar, Villa Neretva....on se nalazi u parku Musala, blizu velike Bennetonove radnje....mostarska verzija "cheke" :D Vecina poslovnih prostora jos nije "useljena" ali mjesto ima potencijalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D

http://www.pid.co.ba/
Post Reply