Page 1 of 1

#1 Novi X3

Posted: 18/12/2010 20:49
by edvin
Evo, gledam na netu bila premijera u susjednoj nam Srbiji pa rekoh da vidim sta mislite. Lijep, ruzan, zao, dobar :) ?
Meni se sve nekako cini da nisu neke haman zaman promjene u odnosu na stari model. Ocekivo sam nesto zaobljenije.

#2 Re: Novi X3

Posted: 18/12/2010 21:46
by mišmaš
ružan ko ćuko

#3 Re: Novi X3

Posted: 18/12/2010 21:56
by avantgarde
Meni licno se dopao prilicno,posebno kad se uporedi sa starijim modelom.Zbilja puno je bolji nego stari,...ja sjedio u ovom najnovijem i sve u svemu dobar.I malo veci nego stariji model. :)

#4 Re: Novi X3

Posted: 18/12/2010 22:44
by citroen
Svaki noviji auto i nova tema :? :? :? ne kontam a otvorismo temu vezane za nove automobile i koncepte :-) :-) :-) :-) :-) :-)