#1 Novi X3
Posted: 18/12/2010 20:49
Evo, gledam na netu bila premijera u susjednoj nam Srbiji pa rekoh da vidim sta mislite. Lijep, ruzan, zao, dobar
?
Meni se sve nekako cini da nisu neke haman zaman promjene u odnosu na stari model. Ocekivo sam nesto zaobljenije.
Meni se sve nekako cini da nisu neke haman zaman promjene u odnosu na stari model. Ocekivo sam nesto zaobljenije.