Novi X3

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
edvin
Posts: 387
Joined: 03/05/2004 16:57

#1 Novi X3

Post by edvin »

Evo, gledam na netu bila premijera u susjednoj nam Srbiji pa rekoh da vidim sta mislite. Lijep, ruzan, zao, dobar :) ?
Meni se sve nekako cini da nisu neke haman zaman promjene u odnosu na stari model. Ocekivo sam nesto zaobljenije.
mišmaš
Posts: 506
Joined: 24/06/2009 00:32

#2 Re: Novi X3

Post by mišmaš »

ružan ko ćuko
User avatar
avantgarde
Posts: 7938
Joined: 01/02/2010 22:02
Location: u masi svakojako sarenih profila..

#3 Re: Novi X3

Post by avantgarde »

Meni licno se dopao prilicno,posebno kad se uporedi sa starijim modelom.Zbilja puno je bolji nego stari,...ja sjedio u ovom najnovijem i sve u svemu dobar.I malo veci nego stariji model. :)
User avatar
citroen
Posts: 5863
Joined: 19/05/2009 18:08
Location: Sarajevo,memli strana

#4 Re: Novi X3

Post by citroen »

Svaki noviji auto i nova tema :? :? :? ne kontam a otvorismo temu vezane za nove automobile i koncepte :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Post Reply