Meni se sve nekako cini da nisu neke haman zaman promjene u odnosu na stari model. Ocekivo sam nesto zaobljenije.
Novi X3
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
edvin
- Posts: 387
- Joined: 03/05/2004 16:57
#1 Novi X3
Evo, gledam na netu bila premijera u susjednoj nam Srbiji pa rekoh da vidim sta mislite. Lijep, ruzan, zao, dobar
?
Meni se sve nekako cini da nisu neke haman zaman promjene u odnosu na stari model. Ocekivo sam nesto zaobljenije.
Meni se sve nekako cini da nisu neke haman zaman promjene u odnosu na stari model. Ocekivo sam nesto zaobljenije.
- avantgarde
- Posts: 7938
- Joined: 01/02/2010 22:02
- Location: u masi svakojako sarenih profila..
#3 Re: Novi X3
Meni licno se dopao prilicno,posebno kad se uporedi sa starijim modelom.Zbilja puno je bolji nego stari,...ja sjedio u ovom najnovijem i sve u svemu dobar.I malo veci nego stariji model. 
- citroen
- Posts: 5863
- Joined: 19/05/2009 18:08
- Location: Sarajevo,memli strana
#4 Re: Novi X3
Svaki noviji auto i nova tema
ne kontam a otvorismo temu vezane za nove automobile i koncepte

