#1 audi 80 i plin
Posted: 28/06/2010 21:50
Interesuju me vasa misljenja vezano za audi 80 i plin.
Da li je bolja kombinacija 1.8 Einspritz ili karburator? i da li je uopce preporucljivo to sa ovim motorom, koje su prednosti i mane? kakva je potrosnja kvarljivost ima li neko iskustva?
Gledam na oglasima cijene sa ugradjenim plinom nekih 4500-5000 KM
Dvoumim se izmedju GOLFA III tdi ili audi 80 plin, stim da bi volio vise da jeftinije prodjem
Da li je bolja kombinacija 1.8 Einspritz ili karburator? i da li je uopce preporucljivo to sa ovim motorom, koje su prednosti i mane? kakva je potrosnja kvarljivost ima li neko iskustva?
Gledam na oglasima cijene sa ugradjenim plinom nekih 4500-5000 KM
Dvoumim se izmedju GOLFA III tdi ili audi 80 plin, stim da bi volio vise da jeftinije prodjem