Interesuju me vasa misljenja vezano za audi 80 i plin.
Da li je bolja kombinacija 1.8 Einspritz ili karburator? i da li je uopce preporucljivo to sa ovim motorom, koje su prednosti i mane? kakva je potrosnja kvarljivost ima li neko iskustva?
Gledam na oglasima cijene sa ugradjenim plinom nekih 4500-5000 KM
Dvoumim se izmedju GOLFA III tdi ili audi 80 plin, stim da bi volio vise da jeftinije prodjem
audi 80 i plin
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
jah_
- Posts: 61
- Joined: 24/08/2009 14:46
#2 Re: audi 80 i plin
ja imam audi jaje plin, plin sam ugradio prije nekih 4-5 godina,non stop vozim na plin mogu ti rec da sam se navozo na plinu, i zaborvim kad sam zadnji put sipao plin.tako da se se isplati 100%. jedino se mora voditi racuna kad se vozi da ga skroz ne ispraznis, jer je onda zahebano ga upalit i prebacivat sa benzina na plin i obrnuto pogotov ako ti je starija ugradnja. sve u svemu nisam imo nekih vecih problema i prilicno sam zadovoljan
