All about Dragan Mektić

Post Reply
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#576 Re: All about Dragan Mektić

Post by Banksy »

Mekta legenda, ko ga ne bi volio.


MOJ, DRAGANE: Optuženog pomoćnika za ratne zločine Mektić nikad nije suspendirao

https://nap.ba/column/389


Kakav su tretman u društvu imali optuženi duže od dvije protekle decenije govori podatak da je Miroslav Kraljević načelnik Vlasenice, ranije poslanik u entitetskom parlamentu Republike Srpske, dok je Radenko Stanić još uvijek pomoćnik ministra sigurnosti BiH Dragana Mektića


Mektić štiti ratnog zločinca


Ministra sigurnosti BiH prozvao je i Hasan Nuhanović, jedan od rijetkih koji su preživjeli pokolj u Srebrenici. On smatra da žrtve Srebrenice ne mogu biti zadovoljne doživotnom presudom Karadžiću sve dok vlasti u BiH budu štitile ratne zločince. Kao konkretan primjer naveo je ministra Mektića koji štiti Radenka Stanića, policajca koji je odgovoran za smrt Nuhanovićeve majke.

"O čemu mi pričamo? O kakvoj pravdi govorimo? Taj čovjek Radenko Stanić, iako optužen, i dalje radi na Marindvoru, u zgradi državnih institucija, na budžetu, kao pomoćnik ministra Mektića. I da stvar bude gora, on nikada nije suspendiran. Ja sam saznao od ljudi koji tamo rade da njega Mektić ne želi suspendirati uprkos činjenici da je protiv njega potvrđena optužnica. Mektić je dužan suspendirati svakog službenika, a umjesto toga, on je rekao: ''Ne pada mi na pamet da ga suspendiram''.

"Ja sam Radenka Stanića prijavio za ubojstvo svoje majke. Taj čovjek je bio komandir Policijske stanice u Vlasenici u srpnju 1995. godine. A prema mojim saznanjima, upravo su pripadnici policije ubili moju majku i još pet-šest muškaraca na jednom mjestu. Prema svjedočenjima osoba srpske nacionalnosti, moja majka je ubijena iz blizine, a zatim polivena i zapaljena.

Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#577 Re: All about Dragan Mektić

Post by Heller »

Banksy wrote:Mekta legenda, ko ga ne bi volio.


MOJ, DRAGANE: Optuženog pomoćnika za ratne zločine Mektić nikad nije suspendirao

https://nap.ba/column/389


Kakav su tretman u društvu imali optuženi duže od dvije protekle decenije govori podatak da je Miroslav Kraljević načelnik Vlasenice, ranije poslanik u entitetskom parlamentu Republike Srpske, dok je Radenko Stanić još uvijek pomoćnik ministra sigurnosti BiH Dragana Mektića


Mektić štiti ratnog zločinca


Ministra sigurnosti BiH prozvao je i Hasan Nuhanović, jedan od rijetkih koji su preživjeli pokolj u Srebrenici. On smatra da žrtve Srebrenice ne mogu biti zadovoljne doživotnom presudom Karadžiću sve dok vlasti u BiH budu štitile ratne zločince. Kao konkretan primjer naveo je ministra Mektića koji štiti Radenka Stanića, policajca koji je odgovoran za smrt Nuhanovićeve majke.

"O čemu mi pričamo? O kakvoj pravdi govorimo? Taj čovjek Radenko Stanić, iako optužen, i dalje radi na Marindvoru, u zgradi državnih institucija, na budžetu, kao pomoćnik ministra Mektića. I da stvar bude gora, on nikada nije suspendiran. Ja sam saznao od ljudi koji tamo rade da njega Mektić ne želi suspendirati uprkos činjenici da je protiv njega potvrđena optužnica. Mektić je dužan suspendirati svakog službenika, a umjesto toga, on je rekao: ''Ne pada mi na pamet da ga suspendiram''.

"
Ja sam Radenka Stanića prijavio za ubojstvo svoje majke. Taj čovjek je bio komandir Policijske stanice u Vlasenici u srpnju 1995. godine. A prema mojim saznanjima, upravo su pripadnici policije ubili moju majku i još pet-šest muškaraca na jednom mjestu. Prema svjedočenjima osoba srpske nacionalnosti, moja majka je ubijena iz blizine, a zatim polivena i zapaljena.

Jedino mi je ovaj dio sporan. Pravi Mekta bi rekao, oću kurac.
smjesko071
Posts: 689
Joined: 07/04/2014 22:48

#578 Re: All about Dragan Mektić

Post by smjesko071 »

Bravo Mekticu uzdanico bosne i bosnjaka!

http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/128 ... anici.html
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#579 Re: All about Dragan Mektić

Post by General War »

smjesko071 wrote:Bravo Mekticu uzdanico bosne i bosnjaka!

http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/128 ... anici.html
Kakve veze Mektic ima sa ovim?
Ministar bezbjednisti ne rasporedjuje sluzbenike po granicama...bolje zahvali bakiru i njegovim probosancima kad osvanes sa kapijom jednog jutra...
smjesko071
Posts: 689
Joined: 07/04/2014 22:48

#580 Re: All about Dragan Mektić

Post by smjesko071 »

General War wrote:
smjesko071 wrote:Bravo Mekticu uzdanico bosne i bosnjaka!

http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/128 ... anici.html
Kakve veze Mektic ima sa ovim?
Ministar bezbjednisti ne rasporedjuje sluzbenike po granicama...bolje zahvali bakiru i njegovim probosancima kad osvanes sa kapijom jednog jutra...
SIPU raspoređuje Mekticev kum i partijski drug Stanic
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#581 Re: All about Dragan Mektić

Post by General War »

smjesko071 wrote:
General War wrote:
smjesko071 wrote:Bravo Mekticu uzdanico bosne i bosnjaka!

http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/128 ... anici.html
Kakve veze Mektic ima sa ovim?
Ministar bezbjednisti ne rasporedjuje sluzbenike po granicama...bolje zahvali bakiru i njegovim probosancima kad osvanes sa kapijom jednog jutra...
SIPU raspoređuje Mekticev kum i partijski drug Stanic
Nije SIPA namjenjena da cuva granicu...kao ni mup pc, ali koga boli qurko u bosnjaka + zeljko.
smjesko071
Posts: 689
Joined: 07/04/2014 22:48

#582 Re: All about Dragan Mektić

Post by smjesko071 »

Dragi obozavaoci lika i djela mekinog u kantonu Sarajevo, kada ne budete mogli hodati kroz grad od imigranata, to vam ga je meka seljacki lukavo zabio u guzove!
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#583 Re: All about Dragan Mektić

Post by high_volume »

Mektić je veliki ublehaš na političkoj sceni u nas. Od svoje ministarske pozicije napravio je pozorište, poligon za prepucavanje s Dodikom i tužilaštvima, bez ikakvih konkretnih rezultata. S nekoliko populističkih tv igrokaza i brojnim konferencijama dodvorio se naivnim Bošnjacima, i učvrstio fotelju kod Zvizdića. Godinama nije sposoban riješiti migrante u BiH, i upravo je on odgovoran za višemjesečnu krizu u Bihaću, od juče i u Sarajevu.
User avatar
Thorgerson
Posts: 8563
Joined: 15/04/2015 11:26

#584 Re: All about Dragan Mektić

Post by Thorgerson »

Naš narod voli ovakve. "komedijase"...taj za mene glupi humor izet, lud zbunjen, ti fazoni...e to fura doticni. I to prolazi.

I dok se on zajebaje. 2000 migranata je u Sarajevu, a bice ih jos. 4-5000 u Bihacu.

:thumbup: :bih:
User avatar
drug_profi
Posts: 50795
Joined: 16/07/2012 16:00

#585 Re: All about Dragan Mektić

Post by drug_profi »

Ne znam šta bi vi predložili? Neću da branim nikog da bude jasno.
Ali eto kad ne možeš da ih spriječiš da uđu, šta raditi?
Ja znam šta bih, ali to se ne bi svidjelo ni evropi ni pravnicima.
E posto ja ne odlucujem, vec evropa, oni su nam ga viknuli. Logor moras napraviti negdje.
Jedino sto bi sad jos moglo da se uradi je to da im se ne dozvoljava izlazak iz ovih logora. Hvatat ih po ulici u trpati u sabirne centre. Raditi trijazu. Lijeciti bolesne, utvrditi identitete i mjesta ulaska u BiH. Rjesiti slucajeve tako sto bi se vrsila repatrijacija brodovima ili avionima.
Da im bude jasno da kad uđu u BiH - nema izlaza. Tu je kraj puta. Igrica gotova, nemas vise zivota.
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15729
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#586 Re: All about Dragan Mektić

Post by problemnatravunu »

:lol: :thumbup:
Post Reply