Page 1 of 2
#1 Eva Riba
Posted: 22/01/2015 16:08
by zetareticula
Ne znam dali ovdje pase ovo ali hajde
Danas za obrok uzmem Eva ribu
Haringa Filti i jedem ja sve ok i onda prvo zamalo slomim zub

kontam ajde reko kost mozda zalutala, ja u usta kad ono

komad stakla. Sad gledam u onaj komad stakla i ne mogu da vjerujem cak usput rasjecem malo nepce u ustima

Pregledam cijlu konzervu i nadjem jos 2,3 sitnija komada stakla. Evo do sada osjecam kao da mi nesto stoji u grlu ili sam mozda sebi umislio pa se tako osjecam. Ili sam prilikom jela mozda progutao neki komad. Kome da se obratim u vezi tih stvari stvarno kriminalno.

To je ta

#2 Re: Eva Riba
Posted: 22/01/2015 16:31
by zoza
I ja sam prije stalno Evu jeo. Nisam našo ništa slično, ali prošle godine kupio jednu. Rok uoptrebe uredu. Kad sam je otvorio usmrdila se. Stavim je u vrećicu pa u smeće, pa sam malo kasnije i smeće moro napolje iznijeti jer smarad bio užasan. Evo godinu dana već nikakvu ribu iz konzerve nisam jeo, jer mi se tolko zgadilo, ne mogu opisat.
#3 Re: Eva Riba
Posted: 22/01/2015 16:33
by Kinaski
Bakiru se obrati, za njeg ste glasali sad jedite stakla
#4 Re: Eva Riba
Posted: 22/01/2015 16:39
by Hajvan
Kinaski wrote:Bakiru se obrati, za njeg ste glasali sad jedite stakla
cijenim Vašu intelegentnu opasku.
no, hoćete li molim Vas pojasniti poveznicu između konzerve proizvedene na tajlandu, mozambiku ili madagaskaru sa glasanjem za jarcobradog Bakira malog.
#5 Re: Eva Riba
Posted: 22/01/2015 16:42
by spreca
Ma sve u proizvodnj moze da se desi.......ja sam jednom u hljebu nasao sarafic.....jednom konac od vrece....jebiga desi se......a ovaj sto rece da smrdi.....vjerovatno je bila dugo negdje na toplom ili je negdje bila neka mikro rupica i pokvarila se ....ja bas volim ove sardine.....narezem luka i pomijesam sa srdinom

......a volim i one sa povrcem....inace volim ribu na sto nacina

#6 Re: Eva Riba
Posted: 22/01/2015 16:43
by spreca
Kinaski wrote:Bakiru se obrati, za njeg ste glasali sad jedite stakla
nevalja ribu jesti zlatnim kasikama

#7 Re: Eva Riba
Posted: 22/01/2015 16:43
by Kinaski
Hajvan wrote:Kinaski wrote:Bakiru se obrati, za njeg ste glasali sad jedite stakla
cijenim Vašu intelegentnu opasku.
no, hoćete li molim Vas pojasniti poveznicu između konzerve proizvedene na tajlandu, mozambiku ili madagaskaru sa glasanjem za jarcobradog Bakira malog.
hahah e cuj jarcobradog

kralju

#8 Re: Eva Riba
Posted: 22/01/2015 16:46
by razonoda
zetareticula wrote:Ne znam dali ovdje pase ovo ali hajde
Danas za obrok uzmem Eva ribu
Haringa Filti i jedem ja sve ok i onda prvo zamalo slomim zub

kontam ajde reko kost mozda zalutala, ja u usta kad ono

komad stakla. Sad gledam u onaj komad stakla i ne mogu da vjerujem cak usput rasjecem malo nepce u ustima

Pregledam cijlu konzervu i nadjem jos 2,3 sitnija komada stakla. Evo do sada osjecam kao da mi nesto stoji u grlu ili sam mozda sebi umislio pa se tako osjecam. Ili sam prilikom jela mozda progutao neki komad. Kome da se obratim u vezi tih stvari stvarno kriminalno.

To je ta

Na poledjini imas firmu mozda ima i neki --kontakt- javi se proizvodjacu, na zapadu bi dobio tu ribu do kraja zivota --djaba da konzumiras--- ako stisnes .
#9 Re: Eva Riba
Posted: 22/01/2015 16:47
by Kinaski
Ja ne znam jel ovo smrdi riba ili mirise pi*ka
#10 Re: Eva Riba
Posted: 22/01/2015 16:49
by l33t
Ja mislio prica o nekoj trebi Evi......

#11 Re: Eva Riba
Posted: 22/01/2015 16:53
by spreca
#12 Re: Eva Riba
Posted: 22/01/2015 16:56
by Fallen Angels
zetareticula wrote:Ne znam dali ovdje pase ovo ali hajde
Danas za obrok uzmem Eva ribu
Haringa Filti i jedem ja sve ok i onda prvo zamalo slomim zub

kontam ajde reko kost mozda zalutala, ja u usta kad ono

komad stakla. Sad gledam u onaj komad stakla i ne mogu da vjerujem cak usput rasjecem malo nepce u ustima

Pregledam cijlu konzervu i nadjem jos 2,3 sitnija komada stakla. Evo do sada osjecam kao da mi nesto stoji u grlu ili sam mozda sebi umislio pa se tako osjecam. Ili sam prilikom jela mozda progutao neki komad. Kome da se obratim u vezi tih stvari stvarno kriminalno.

To je ta

Jedan savjet tebi,
najvise tebi pa onda svima ostalima. Bjezi,
ali bjezi, od konzervi. Bjezi od svih proizvoda koji su prosli teske i komplicirane procese prerade. Kako kazu stari dede i nane - ''sinko deder uzmi malo lepine i kajmaka, deder sine o's tanjir graha, deder sine majka ti navadi mahuna, o's sine malo blitve i spinata s jajima zdravo je.''
ORGANSKO i samo organsko. Sumnjam da si sirotinja, a rijetko tko od nas i jest. Tesko se zivi znam ali dragi ljudi cuvajte zdravlje i manite se nakih evi, haringi, argeta, kobasica, salama itd. To je zivi otrov,
RAK kunem vam se.Nadam se da cu ovime pomoci na neki nacin.

#13 Re: Eva Riba
Posted: 22/01/2015 16:56
by razonoda

nije to bio permezan

#14 Re: Eva Riba
Posted: 22/01/2015 16:57
by spreca
#15 Re: Eva Riba
Posted: 22/01/2015 16:58
by razonoda
Fallen Angels wrote:zetareticula wrote:Ne znam dali ovdje pase ovo ali hajde
Danas za obrok uzmem Eva ribu
Haringa Filti i jedem ja sve ok i onda prvo zamalo slomim zub

kontam ajde reko kost mozda zalutala, ja u usta kad ono

komad stakla. Sad gledam u onaj komad stakla i ne mogu da vjerujem cak usput rasjecem malo nepce u ustima

Pregledam cijlu konzervu i nadjem jos 2,3 sitnija komada stakla. Evo do sada osjecam kao da mi nesto stoji u grlu ili sam mozda sebi umislio pa se tako osjecam. Ili sam prilikom jela mozda progutao neki komad. Kome da se obratim u vezi tih stvari stvarno kriminalno.

To je ta

Jedan savjet tebi,
najvise tebi pa onda svima ostalima. Bjezi,
ali bjezi, od konzervi. Bjezi od svih proizvoda koji su prosli teske i komplicirane procese prerade. Kako kazu stari dede i nane - ''sinko deder uzmi malo lepine i kajmaka, deder sine o's tanjir graha, deder sine majka ti navadi mahuna, o's sine malo blitve i spinata s jajima zdravo je.''
ORGANSKO i samo organsko. Sumnjam da si sirotinja, a rijetko tko od nas i jest. Tesko se zivi znam ali dragi ljudi cuvajte zdravlje i manite se nakih evi, haringi, argeta, kobasica, salama itd. To je zivi otrov,
RAK kunem vam se.Nadam se da cu ovime pomoci na neki nacin.

TACNO ali ko to moze priustiti.
#16 Re: Eva Riba
Posted: 22/01/2015 17:01
by Kinaski
razonoda wrote: 
nije to bio permezan

hahah ko jos stavlja parmezan na picetinu

#17 Re: Eva Riba
Posted: 22/01/2015 17:02
by spreca
Fallen Angels wrote:zetareticula wrote:Ne znam dali ovdje pase ovo ali hajde
Danas za obrok uzmem Eva ribu
Haringa Filti i jedem ja sve ok i onda prvo zamalo slomim zub

kontam ajde reko kost mozda zalutala, ja u usta kad ono

komad stakla. Sad gledam u onaj komad stakla i ne mogu da vjerujem cak usput rasjecem malo nepce u ustima

Pregledam cijlu konzervu i nadjem jos 2,3 sitnija komada stakla. Evo do sada osjecam kao da mi nesto stoji u grlu ili sam mozda sebi umislio pa se tako osjecam. Ili sam prilikom jela mozda progutao neki komad. Kome da se obratim u vezi tih stvari stvarno kriminalno.

To je ta

Jedan savjet tebi,
najvise tebi pa onda svima ostalima. Bjezi,
ali bjezi, od konzervi. Bjezi od svih proizvoda koji su prosli teske i komplicirane procese prerade. Kako kazu stari dede i nane - ''sinko deder uzmi malo lepine i kajmaka, deder sine o's tanjir graha, deder sine majka ti navadi mahuna, o's sine malo blitve i spinata s jajima zdravo je.''
ORGANSKO i samo organsko. Sumnjam da si sirotinja, a rijetko tko od nas i jest. Tesko se zivi znam ali dragi ljudi cuvajte zdravlje i manite se nakih evi, haringi, argeta, kobasica, salama itd. To je zivi otrov,
RAK kunem vam se.Nadam se da cu ovime pomoci na neki nacin.

sve je to istina.......ali ponekad nemas drugog izbora.....ponekad moras i ovaj otrov kozumirati sto ima i neke dobre svrhe a to je da organizam unosenjem takvih stvari pravi svoj odbrambeni mehanizam....ono kako kazu prilagodjava se i nekim vanrednim situacijama
#18 Re: Eva Riba
Posted: 22/01/2015 17:04
by spreca
#19 Re: Eva Riba
Posted: 22/01/2015 17:05
by razonoda

pusti to, nadji pravu zensku

#20 Re: Eva Riba
Posted: 22/01/2015 17:06
by spreca
#21 Re: Eva Riba
Posted: 22/01/2015 17:10
by Kinaski
Hahaha samo pravi muskarci razlikuju miris parmezana i picetine, treba na licu mjesta usporedit organolepticke osobine
#22 Re: Eva Riba
Posted: 22/01/2015 17:44
by ZenaZbrkovima
Ahahahah oplakah

i, moram priznat, otvorih frizider da vidim ima li parmezana, zaintrigirali ste me sad s tom konstatacijom

ja cure ludjakinje..

#23 Re: Eva Riba
Posted: 22/01/2015 18:32
by volan
#24 Re: Eva Riba
Posted: 22/01/2015 18:43
by Snake Eyes
ZenaZbrkovima wrote:Ahahahah oplakah

i, moram priznat, otvorih frizider da vidim ima li parmezana, zaintrigirali ste me sad s tom konstatacijom

ja cure ludjakinje..

Ih... nisi je trebala oplakat ako si htjela da dobiješ pravu komparaciju

#25 Re: Eva Riba
Posted: 22/01/2015 18:52
by ZenaZbrkovima