Eva Riba

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

zetareticula
Posts: 1062
Joined: 13/06/2014 12:02

#1 Eva Riba

Post by zetareticula »

Ne znam dali ovdje pase ovo ali hajde :-?
Danas za obrok uzmem Eva ribu Haringa Filti i jedem ja sve ok i onda prvo zamalo slomim zub :oops: kontam ajde reko kost mozda zalutala, ja u usta kad ono :shock: komad stakla. Sad gledam u onaj komad stakla i ne mogu da vjerujem cak usput rasjecem malo nepce u ustima :evil: Pregledam cijlu konzervu i nadjem jos 2,3 sitnija komada stakla. Evo do sada osjecam kao da mi nesto stoji u grlu ili sam mozda sebi umislio pa se tako osjecam. Ili sam prilikom jela mozda progutao neki komad. Kome da se obratim u vezi tih stvari stvarno kriminalno. :evil:

Image
To je ta :evil:
User avatar
zoza
Posts: 496
Joined: 02/04/2013 12:15

#2 Re: Eva Riba

Post by zoza »

I ja sam prije stalno Evu jeo. Nisam našo ništa slično, ali prošle godine kupio jednu. Rok uoptrebe uredu. Kad sam je otvorio usmrdila se. Stavim je u vrećicu pa u smeće, pa sam malo kasnije i smeće moro napolje iznijeti jer smarad bio užasan. Evo godinu dana već nikakvu ribu iz konzerve nisam jeo, jer mi se tolko zgadilo, ne mogu opisat.
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#3 Re: Eva Riba

Post by Kinaski »

Bakiru se obrati, za njeg ste glasali sad jedite stakla
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#4 Re: Eva Riba

Post by Hajvan »

Kinaski wrote:Bakiru se obrati, za njeg ste glasali sad jedite stakla

cijenim Vašu intelegentnu opasku.
no, hoćete li molim Vas pojasniti poveznicu između konzerve proizvedene na tajlandu, mozambiku ili madagaskaru sa glasanjem za jarcobradog Bakira malog.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#5 Re: Eva Riba

Post by spreca »

Ma sve u proizvodnj moze da se desi.......ja sam jednom u hljebu nasao sarafic.....jednom konac od vrece....jebiga desi se......a ovaj sto rece da smrdi.....vjerovatno je bila dugo negdje na toplom ili je negdje bila neka mikro rupica i pokvarila se ....ja bas volim ove sardine.....narezem luka i pomijesam sa srdinom :thumbup: ......a volim i one sa povrcem....inace volim ribu na sto nacina :mrgreen:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#6 Re: Eva Riba

Post by spreca »

Kinaski wrote:Bakiru se obrati, za njeg ste glasali sad jedite stakla
nevalja ribu jesti zlatnim kasikama :lol:
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#7 Re: Eva Riba

Post by Kinaski »

Hajvan wrote:
Kinaski wrote:Bakiru se obrati, za njeg ste glasali sad jedite stakla

cijenim Vašu intelegentnu opasku.
no, hoćete li molim Vas pojasniti poveznicu između konzerve proizvedene na tajlandu, mozambiku ili madagaskaru sa glasanjem za jarcobradog Bakira malog.
hahah e cuj jarcobradog :D kralju :thumbup:
razonoda
Posts: 3532
Joined: 27/09/2014 16:19

#8 Re: Eva Riba

Post by razonoda »

zetareticula wrote:Ne znam dali ovdje pase ovo ali hajde :-?
Danas za obrok uzmem Eva ribu Haringa Filti i jedem ja sve ok i onda prvo zamalo slomim zub :oops: kontam ajde reko kost mozda zalutala, ja u usta kad ono :shock: komad stakla. Sad gledam u onaj komad stakla i ne mogu da vjerujem cak usput rasjecem malo nepce u ustima :evil: Pregledam cijlu konzervu i nadjem jos 2,3 sitnija komada stakla. Evo do sada osjecam kao da mi nesto stoji u grlu ili sam mozda sebi umislio pa se tako osjecam. Ili sam prilikom jela mozda progutao neki komad. Kome da se obratim u vezi tih stvari stvarno kriminalno. :evil:

Image
To je ta :evil:
Na poledjini imas firmu mozda ima i neki --kontakt- javi se proizvodjacu, na zapadu bi dobio tu ribu do kraja zivota --djaba da konzumiras--- ako stisnes .
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#9 Re: Eva Riba

Post by Kinaski »

Ja ne znam jel ovo smrdi riba ili mirise pi*ka
l33t
Posts: 4784
Joined: 04/09/2011 22:15
Location: Sarajevo

#10 Re: Eva Riba

Post by l33t »

Ja mislio prica o nekoj trebi Evi...... :run:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#11 Re: Eva Riba

Post by spreca »

Kinaski wrote:Ja ne znam jel ovo smrdi riba ili mirise pi*ka
to sir parmezan mirise na ficku :oops: :lol: .........jednom neko drustvo jedemo spageti a snama bila i jedna treba.....kazemo mi konobaru daj nam jos malo naribanog parmezana........veli ona kako to mozete jesti......to smrdi isto neoprana picka :lol: :lol: :lol: :lol: .....i fakat imaju slican "miris" :lol: :lol: :lol:
User avatar
Fallen Angels
Posts: 2520
Joined: 28/09/2014 12:35
Location: Mal' ti ne rekoh

#12 Re: Eva Riba

Post by Fallen Angels »

zetareticula wrote:Ne znam dali ovdje pase ovo ali hajde :-?
Danas za obrok uzmem Eva ribu Haringa Filti i jedem ja sve ok i onda prvo zamalo slomim zub :oops: kontam ajde reko kost mozda zalutala, ja u usta kad ono :shock: komad stakla. Sad gledam u onaj komad stakla i ne mogu da vjerujem cak usput rasjecem malo nepce u ustima :evil: Pregledam cijlu konzervu i nadjem jos 2,3 sitnija komada stakla. Evo do sada osjecam kao da mi nesto stoji u grlu ili sam mozda sebi umislio pa se tako osjecam. Ili sam prilikom jela mozda progutao neki komad. Kome da se obratim u vezi tih stvari stvarno kriminalno. :evil:

Image
To je ta :evil:
Jedan savjet tebi, najvise tebi pa onda svima ostalima. Bjezi, ali bjezi, od konzervi. Bjezi od svih proizvoda koji su prosli teske i komplicirane procese prerade. Kako kazu stari dede i nane - ''sinko deder uzmi malo lepine i kajmaka, deder sine o's tanjir graha, deder sine majka ti navadi mahuna, o's sine malo blitve i spinata s jajima zdravo je.''
ORGANSKO i samo organsko. Sumnjam da si sirotinja, a rijetko tko od nas i jest. Tesko se zivi znam ali dragi ljudi cuvajte zdravlje i manite se nakih evi, haringi, argeta, kobasica, salama itd. To je zivi otrov, RAK kunem vam se.Nadam se da cu ovime pomoci na neki nacin. :)
razonoda
Posts: 3532
Joined: 27/09/2014 16:19

#13 Re: Eva Riba

Post by razonoda »

spreca wrote:
Kinaski wrote:Ja ne znam jel ovo smrdi riba ili mirise pi*ka
to sir parmezan mirise na ficku :oops: :lol: .........jednom neko drustvo jedemo spageti a snama bila i jedna treba.....kazemo mi konobaru daj nam jos malo naribanog parmezana........veli ona kako to mozete jesti......to smrdi isto neoprana picka :lol: :lol: :lol: :lol: .....i fakat imaju slican "miris" :lol: :lol: :lol:
:zzzz: nije to bio permezan :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#14 Re: Eva Riba

Post by spreca »

razonoda wrote:
spreca wrote:
Kinaski wrote:Ja ne znam jel ovo smrdi riba ili mirise pi*ka
to sir parmezan mirise na ficku :oops: :lol: .........jednom neko drustvo jedemo spageti a snama bila i jedna treba.....kazemo mi konobaru daj nam jos malo naribanog parmezana........veli ona kako to mozete jesti......to smrdi isto neoprana picka :lol: :lol: :lol: :lol: .....i fakat imaju slican "miris" :lol: :lol: :lol:
:zzzz: nije to bio permezan :lol:
nego :? ....ja znam da parmezan ide na spgete bolonjeze :lol: :lol:
razonoda
Posts: 3532
Joined: 27/09/2014 16:19

#15 Re: Eva Riba

Post by razonoda »

Fallen Angels wrote:
zetareticula wrote:Ne znam dali ovdje pase ovo ali hajde :-?
Danas za obrok uzmem Eva ribu Haringa Filti i jedem ja sve ok i onda prvo zamalo slomim zub :oops: kontam ajde reko kost mozda zalutala, ja u usta kad ono :shock: komad stakla. Sad gledam u onaj komad stakla i ne mogu da vjerujem cak usput rasjecem malo nepce u ustima :evil: Pregledam cijlu konzervu i nadjem jos 2,3 sitnija komada stakla. Evo do sada osjecam kao da mi nesto stoji u grlu ili sam mozda sebi umislio pa se tako osjecam. Ili sam prilikom jela mozda progutao neki komad. Kome da se obratim u vezi tih stvari stvarno kriminalno. :evil:

Image
To je ta :evil:
Jedan savjet tebi, najvise tebi pa onda svima ostalima. Bjezi, ali bjezi, od konzervi. Bjezi od svih proizvoda koji su prosli teske i komplicirane procese prerade. Kako kazu stari dede i nane - ''sinko deder uzmi malo lepine i kajmaka, deder sine o's tanjir graha, deder sine majka ti navadi mahuna, o's sine malo blitve i spinata s jajima zdravo je.''
ORGANSKO i samo organsko. Sumnjam da si sirotinja, a rijetko tko od nas i jest. Tesko se zivi znam ali dragi ljudi cuvajte zdravlje i manite se nakih evi, haringi, argeta, kobasica, salama itd. To je zivi otrov, RAK kunem vam se.Nadam se da cu ovime pomoci na neki nacin. :)
TACNO ali ko to moze priustiti.
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#16 Re: Eva Riba

Post by Kinaski »

razonoda wrote:
spreca wrote:
Kinaski wrote:Ja ne znam jel ovo smrdi riba ili mirise pi*ka
to sir parmezan mirise na ficku :oops: :lol: .........jednom neko drustvo jedemo spageti a snama bila i jedna treba.....kazemo mi konobaru daj nam jos malo naribanog parmezana........veli ona kako to mozete jesti......to smrdi isto neoprana picka :lol: :lol: :lol: :lol: .....i fakat imaju slican "miris" :lol: :lol: :lol:
:zzzz: nije to bio permezan :lol:
hahah ko jos stavlja parmezan na picetinu :D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#17 Re: Eva Riba

Post by spreca »

Fallen Angels wrote:
zetareticula wrote:Ne znam dali ovdje pase ovo ali hajde :-?
Danas za obrok uzmem Eva ribu Haringa Filti i jedem ja sve ok i onda prvo zamalo slomim zub :oops: kontam ajde reko kost mozda zalutala, ja u usta kad ono :shock: komad stakla. Sad gledam u onaj komad stakla i ne mogu da vjerujem cak usput rasjecem malo nepce u ustima :evil: Pregledam cijlu konzervu i nadjem jos 2,3 sitnija komada stakla. Evo do sada osjecam kao da mi nesto stoji u grlu ili sam mozda sebi umislio pa se tako osjecam. Ili sam prilikom jela mozda progutao neki komad. Kome da se obratim u vezi tih stvari stvarno kriminalno. :evil:

Image
To je ta :evil:
Jedan savjet tebi, najvise tebi pa onda svima ostalima. Bjezi, ali bjezi, od konzervi. Bjezi od svih proizvoda koji su prosli teske i komplicirane procese prerade. Kako kazu stari dede i nane - ''sinko deder uzmi malo lepine i kajmaka, deder sine o's tanjir graha, deder sine majka ti navadi mahuna, o's sine malo blitve i spinata s jajima zdravo je.''
ORGANSKO i samo organsko. Sumnjam da si sirotinja, a rijetko tko od nas i jest. Tesko se zivi znam ali dragi ljudi cuvajte zdravlje i manite se nakih evi, haringi, argeta, kobasica, salama itd. To je zivi otrov, RAK kunem vam se.Nadam se da cu ovime pomoci na neki nacin. :)
sve je to istina.......ali ponekad nemas drugog izbora.....ponekad moras i ovaj otrov kozumirati sto ima i neke dobre svrhe a to je da organizam unosenjem takvih stvari pravi svoj odbrambeni mehanizam....ono kako kazu prilagodjava se i nekim vanrednim situacijama
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#18 Re: Eva Riba

Post by spreca »

Kinaski wrote: hahah ko jos stavlja parmezan na picetinu :D
ja parmezan volim zbog mirisa koji me podsjeca na najsladji komadic mesa :oops: :lol: :lol:
razonoda
Posts: 3532
Joined: 27/09/2014 16:19

#19 Re: Eva Riba

Post by razonoda »

spreca wrote:
Kinaski wrote: hahah ko jos stavlja parmezan na picetinu :D
ja parmezan volim zbog mirisa koji me podsjeca na najsladji komadic mesa :oops: :lol: :lol:
:-) pusti to, nadji pravu zensku :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#20 Re: Eva Riba

Post by spreca »

razonoda wrote:
spreca wrote:
Kinaski wrote: hahah ko jos stavlja parmezan na picetinu :D
ja parmezan volim zbog mirisa koji me podsjeca na najsladji komadic mesa :oops: :lol: :lol:
:-) pusti to, nadji pravu zensku :lol:
ja to samo kad je deficit :oops: :lol:
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#21 Re: Eva Riba

Post by Kinaski »

Hahaha samo pravi muskarci razlikuju miris parmezana i picetine, treba na licu mjesta usporedit organolepticke osobine
ZenaZbrkovima
Posts: 1890
Joined: 06/01/2015 21:32

#22 Re: Eva Riba

Post by ZenaZbrkovima »

Ahahahah oplakah :lol: i, moram priznat, otvorih frizider da vidim ima li parmezana, zaintrigirali ste me sad s tom konstatacijom :lol: ja cure ludjakinje.. :lol:
volan
Posts: 152
Joined: 26/04/2013 10:19

#23 Re: Eva Riba

Post by volan »

Federalna Uprava za Inspekcijske poslove
http://www.fuzip.gov.ba/index.php?lang=ba&sel=23
User avatar
Snake Eyes
Posts: 5190
Joined: 12/04/2013 14:02

#24 Re: Eva Riba

Post by Snake Eyes »

ZenaZbrkovima wrote:Ahahahah oplakah :lol: i, moram priznat, otvorih frizider da vidim ima li parmezana, zaintrigirali ste me sad s tom konstatacijom :lol: ja cure ludjakinje.. :lol:
Ih... nisi je trebala oplakat ako si htjela da dobiješ pravu komparaciju :D

:run:
ZenaZbrkovima
Posts: 1890
Joined: 06/01/2015 21:32

#25 Re: Eva Riba

Post by ZenaZbrkovima »

:lol: :thumbup: osjeca se bogato iskustvo s neoplakanim u tvom postu.. :mrgreen:
Post Reply