Cijene stanova All about
Moderator: anex
- Ajatolah_
- Posts: 8609
- Joined: 11/02/2009 15:21
#9801 Re: Cijene stanova All about
Jesu to ikad počeli graditi? Imaju sigurno 3-4 godine da su ih počeli prodavati.
-
azdralovic
- Posts: 5113
- Joined: 29/05/2010 21:46
- VladaFBiH
- Posts: 6607
- Joined: 01/02/2012 12:32
- Location: rajvoSa
- VladaFBiH
- Posts: 6607
- Joined: 01/02/2012 12:32
- Location: rajvoSa
#9804 Re: Cijene stanova All about
prethodna se neće ni riješiti osim ako neko dobro ne podmaže...
-
nekome
- Posts: 3764
- Joined: 17/05/2011 10:41
#9805 Re: Cijene stanova All about
porasla i cijena stele 
-
Tyke
- Posts: 3175
- Joined: 23/02/2012 05:44
#9806 Re: Cijene stanova All about
https://www.olx.ba/artikal/48667244/my- ... ten-32-m2/
Ne mogu da vjerujem, skoro 4400KM kvadrat. Ok, razumijem dobra lokacija, nije los stan, ne znam iskreno kako izgleda zgrada izvana (da li je kao i susjedna, vidljivo na slikama?), ali opet cijena wtf?
Za koliko ja to mogu iznajmiti 32 kvadrata ovdje? 450? Pa da kazem nije lose, ako spustim na nekih 128000.
Ne mogu da vjerujem, skoro 4400KM kvadrat. Ok, razumijem dobra lokacija, nije los stan, ne znam iskreno kako izgleda zgrada izvana (da li je kao i susjedna, vidljivo na slikama?), ali opet cijena wtf?
Za koliko ja to mogu iznajmiti 32 kvadrata ovdje? 450? Pa da kazem nije lose, ako spustim na nekih 128000.
-
azdralovic
- Posts: 5113
- Joined: 29/05/2010 21:46
#9807 Re: Cijene stanova All about
450-500 maraka laganoTyke wrote: ↑12/07/2022 16:48 https://www.olx.ba/artikal/48667244/my- ... ten-32-m2/
Ne mogu da vjerujem, skoro 4400KM kvadrat. Ok, razumijem dobra lokacija, nije los stan, ne znam iskreno kako izgleda zgrada izvana (da li je kao i susjedna, vidljivo na slikama?), ali opet cijena wtf?
Za koliko ja to mogu iznajmiti 32 kvadrata ovdje? 450? Pa da kazem nije lose, ako spustim na nekih 128000.
- madesa
- Posts: 5565
- Joined: 26/07/2013 02:37
#9808 Re: Cijene stanova All about
ne mozes se okrenuti ovdje kako trebaTyke wrote: ↑12/07/2022 16:48 https://www.olx.ba/artikal/48667244/my- ... ten-32-m2/
Ne mogu da vjerujem, skoro 4400KM kvadrat. Ok, razumijem dobra lokacija, nije los stan, ne znam iskreno kako izgleda zgrada izvana (da li je kao i susjedna, vidljivo na slikama?), ali opet cijena wtf?
Za koliko ja to mogu iznajmiti 32 kvadrata ovdje? 450? Pa da kazem nije lose, ako spustim na nekih 128000.
-
vanjki
- Posts: 2236
- Joined: 26/10/2006 17:37
#9809 Re: Cijene stanova All about
Ovdje ide cijena po 3600 Nova Otoka .Ovo je previse ali prodat ce se tj naletit ce dijasporacTyke wrote: ↑12/07/2022 16:48 https://www.olx.ba/artikal/48667244/my- ... ten-32-m2/
Ne mogu da vjerujem, skoro 4400KM kvadrat. Ok, razumijem dobra lokacija, nije los stan, ne znam iskreno kako izgleda zgrada izvana (da li je kao i susjedna, vidljivo na slikama?), ali opet cijena wtf?
Za koliko ja to mogu iznajmiti 32 kvadrata ovdje? 450? Pa da kazem nije lose, ako spustim na nekih 128000.
-
Tyke
- Posts: 3175
- Joined: 23/02/2012 05:44
#9810 Re: Cijene stanova All about
To je ono najgore, sto cim prodje ovakva prodaja eto i ostalih sa svojim stanovima da iskoriste situaciju i zarade enormno. Svakome svacije, ali ovo najvise (ili u ogromnoj mjeri) pogadja mlade bracne parove koji su do prije godinu i pol pa i mogli podici neki kredit za stan, dok sad ti ne mozes vise podici toliko velik kredit da ti pokrije barem pola stana.vanjki wrote: ↑13/07/2022 22:18Ovdje ide cijena po 3600 Nova Otoka .Ovo je previse ali prodat ce se tj naletit ce dijasporacTyke wrote: ↑12/07/2022 16:48 https://www.olx.ba/artikal/48667244/my- ... ten-32-m2/
Ne mogu da vjerujem, skoro 4400KM kvadrat. Ok, razumijem dobra lokacija, nije los stan, ne znam iskreno kako izgleda zgrada izvana (da li je kao i susjedna, vidljivo na slikama?), ali opet cijena wtf?
Za koliko ja to mogu iznajmiti 32 kvadrata ovdje? 450? Pa da kazem nije lose, ako spustim na nekih 128000.
Ja evo ganjam da uzmem jos jedan manji stan/garsonjeru za rentanja, jer vec u Tuzli rentam, ali iz principa ne zelim da toliko preplacujem stanove koji to ne vrijede ni najmanje. Vise od rentanja ne mozes otplatiti stan ni za 30 godina, sto si ranije mogao za daleko krace vrijeme.
-
amko761
- Posts: 1213
- Joined: 06/06/2012 17:40
#9811 Re: Cijene stanova All about
Jah a ti ne jebeš domaće mlade bračne parove sa svojim kupovinama stanova za rentanje.

- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83424
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
-
amko761
- Posts: 1213
- Joined: 06/06/2012 17:40
#9813 Re: Cijene stanova All about
Jebem ti forume i internete i što čitam svakakve gluposti. SVaki put kažem nikad više.
Još se žali što ne može kupit više stanova
Još se žali što ne može kupit više stanova
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83424
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#9814 Re: Cijene stanova All about
I dalje se smijem hahhahaha.
Vise od muke, ali jbg...
Vise od muke, ali jbg...
- sime_cipol
- Posts: 23409
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#9815 Re: Cijene stanova All about
Kao kad bi HIFA zalila nas sto je gorivo 3.5 KM 
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52683
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#9816 Re: Cijene stanova All about
pa dobro, to je crta našeg mentaliteta. ne jebe narod sve parlamentarcima što im je plata 5000 milja... pardon 5500 milja, a što se za petaka mogu ubiti na kašiku u restoranu parlamenta.
narod im jebe što oni nisu u prilici da imaju platu 5500 milja i da se za petaka ubiju na kašiku u restoranu parlamenta dok im ostali jebu sve.

narod im jebe što oni nisu u prilici da imaju platu 5500 milja i da se za petaka ubiju na kašiku u restoranu parlamenta dok im ostali jebu sve.
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#9817 Re: Cijene stanova All about
Za rentanje najbolje kupit garaza.
- Haris.ba
- Posts: 35294
- Joined: 08/09/2005 20:08
#9818 Re: Cijene stanova All about
Dervis Susic vaskrnuo.Chmoljo wrote: ↑13/07/2022 23:07 pa dobro, to je crta našeg mentaliteta. ne jebe narod sve parlamentarcima što im je plata 5000 milja... pardon 5500 milja, a što se za petaka mogu ubiti na kašiku u restoranu parlamenta.
narod im jebe što oni nisu u prilici da imaju platu 5500 milja i da se za petaka ubiju na kašiku u restoranu parlamenta dok im ostali jebu sve.
![]()
Koliko garaza? Treba ti 10 garaza. Pa dok obidjes 10 ljudi da uzmes pare...ali da nema troska odrzavanja nekog - jeste.
Podsjeti me na jednog naseg pjevaca. Smijali mu se sto je kupio garaze u Londonu. Sada se on smije....
Last edited by Haris.ba on 13/07/2022 23:12, edited 2 times in total.
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#9819 Re: Cijene stanova All about
Samo da dodamChmoljo wrote: ↑13/07/2022 23:07 pa dobro, to je crta našeg mentaliteta. ne jebe narod sve parlamentarcima što im je plata 5000 milja... pardon 5500 milja, a što se za petaka mogu ubiti na kašiku u restoranu parlamenta.
narod im jebe što oni nisu u prilici da imaju platu 5500 milja i da se za petaka ubiju na kašiku u restoranu parlamenta dok im ostali jebu sve.
![]()
Dok su svi drugi u goroj situVaciji nego oni sada
- Truba
- Posts: 93818
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83424
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
-
Tyke
- Posts: 3175
- Joined: 23/02/2012 05:44
#9822 Re: Cijene stanova All about
Pa dobro, znaci ne smijes imati stan vise i ne smijes ga rentati (a stanove su iznajmljivali odvajkada) tvojom logikom.
Ja govorim o bezobraznom i neosnovanom podizanju cijena , i to ne kakvih cijena. U Tuzli stan star 40 godina prodaju po 3000+ KM po kvadratu, a o novogradnji da ne pricamo.
Ja prvi mogu, ali ne zelim preplacivati takav stan.
Jesi u pravi da generalno potraznja diktira prodaju velikim dijelom. Ali to ne mijenja cinjenicu neosnovano visokih cijena i daljnjeg rasta.
- Haris.ba
- Posts: 35294
- Joined: 08/09/2005 20:08
#9823 Re: Cijene stanova All about
Nije. Ovaj vise voli zabavnu muziku. A Kemo ordinira po Becu.
A sta znaci neosnovana cijena?
Evo, sutra da prodajes stan bi li ga prodavao po svojoj osnovanoj cijeni, ili trzisnoj?
Po kojoj cijeni rentas stan? Po trzisnoj ili nekoj svojoj osnovanoj ?
- Van Halen
- Posts: 2782
- Joined: 08/04/2008 10:37
#9824 Re: Cijene stanova All about
Abid Sakalaš?
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52683
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#9825 Re: Cijene stanova All about
Pa kako je neosnovano ako se prodaje?Tyke wrote: ↑14/07/2022 07:38Pa dobro, znaci ne smijes imati stan vise i ne smijes ga rentati (a stanove su iznajmljivali odvajkada) tvojom logikom.
Ja govorim o bezobraznom i neosnovanom podizanju cijena , i to ne kakvih cijena. U Tuzli stan star 40 godina prodaju po 3000+ KM po kvadratu, a o novogradnji da ne pricamo.
Ja prvi mogu, ali ne zelim preplacivati takav stan.
Jesi u pravi da generalno potraznja diktira prodaju velikim dijelom. Ali to ne mijenja cinjenicu neosnovano visokih cijena i daljnjeg rasta.
Ili očekuješ da neko povjeruje da renta ode na 700-800, to bi ti i dalje rento za 400?
