
The Maniacs
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
obicnoneobican
- Posts: 28
- Joined: 03/03/2014 23:48
- Location: avanti ragazzi
#951 Re: The Maniacs
obrati se onima koji to prave, a druga stvar opce je poznato da ste vi osnivaci fudbala, navijanja a kamoli nekog fonta..


- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
#952 Re: The Maniacs
Maleni su i Times New Roman izmislili 
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#953 Re: The Maniacs
ne tvrdim ja to. ali cinjenica je da se sa vase tribine najvise cuju 'nase' pjesme. i ovo navijacka sramota, mislim b***o,t***... i drugi, sta bi rekli na ovo?!
ali svaka cast za posjetu veceras
ali svaka cast za posjetu veceras
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#954 Re: The Maniacs
Vjerovatno smo napravili uzor na vaš grb i ako tada niste bili ni u planu,vjerovatno je kibla okrenuta zato jer ste vi to izmisliliomega369 wrote:ne tvrdim ja to. ali cinjenica je da se sa vase tribine najvise cuju 'nase' pjesme. i ovo navijacka sramota, mislim b***o,t***... i drugi, sta bi rekli na ovo?!
-
obicnoneobican
- Posts: 28
- Joined: 03/03/2014 23:48
- Location: avanti ragazzi
#955 Re: The Maniacs
ne zamaraj se nebitnim stvarima pasa, na sve strane i sa vase i nase i sa milion drugih ima nekih kopiranja, uzivaj samo 
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#956 Re: The Maniacs
ma meni je drago da nam se svidjaju iste pjesme. a ko ih je prvi pjevao, hajde sta fali 
-
lajk
- Posts: 2700
- Joined: 01/06/2011 13:40
- Location: Ilijaš
#957 Re: The Maniacs
Koja pjesma ?omega369 wrote:ma meni je drago da nam se svidjaju iste pjesme. a ko ih je prvi pjevao, hajde sta fali
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#959 Re: The Maniacs
i taj rat protiv korupcije, k'o da je u 19. vijeku objavljen a ne u prošlu nedjelju, kako je sirot zaboravljen 
njegovo vrijeme je takoreći završilo i prije nego što je počelo...
njegovo vrijeme je takoreći završilo i prije nego što je počelo...
- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
#960 Re: The Maniacs
Mojne tako, formirali su komisiju i obavijestili ECA...
- FIDELCA
- Posts: 887
- Joined: 05/11/2013 20:06
#961 Re: The Maniacs
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=s_pU30UO ... e=youtu.be[/youtube]
nece da stavi,nek neko ispravi .
nece da stavi,nek neko ispravi .
- Edin H.
- Posts: 53548
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#963 Re: The Maniacs
Mocno izgleda.
-
obicnoneobican
- Posts: 28
- Joined: 03/03/2014 23:48
- Location: avanti ragazzi
#965 Re: The Maniacs


prelijepo
- smurf
- Posts: 70259
- Joined: 01/08/2008 10:53
- Location: vjerna ŽEKIPA
#966 Re: The Maniacs
Pravo NASE izdanje
- Blinker
- Posts: 44
- Joined: 15/04/2013 18:51
#967 Re: The Maniacs
http://www.youtube.com/watch?v=m4_ep122S3c
Koje pravo izdanje?? Mozda u konkurenciji osnovnih skola ili predskolskog uzrasta! Nije moje da se mijesam i nije nikakva ni provokacija ali me zanima gdje su nestali svi ovi ljudi???
Koje pravo izdanje?? Mozda u konkurenciji osnovnih skola ili predskolskog uzrasta! Nije moje da se mijesam i nije nikakva ni provokacija ali me zanima gdje su nestali svi ovi ljudi???
-
celava_dlaka
- Posts: 2244
- Joined: 24/12/2012 18:05
#968 Re: The Maniacs
Mene zanima gdje su ti ljudi bili kad su nas simo krunic, demir hotic i ostali vodili ?
-
HARIS96
- Posts: 296
- Joined: 19/06/2013 14:57
#969 Re: The Maniacs
Puno mladje raje na tribinama i to bi trebalo da bude sasvim u redu ali nekima to smeta.Bolje da dodju i da gledaju Zelju nego da navece sjede kuci i gledaju el klasiko. Stariji momci su jos uvijek prisutni i tu su za Zeljeznicar uvijek. Smjena generacija je sasvim normalna pojava u navijackom svijetu.
- smurf
- Posts: 70259
- Joined: 01/08/2008 10:53
- Location: vjerna ŽEKIPA
#970 Re: The Maniacs
Ja sam htio da kazem da smo se sinoc pokazali u pravom svjetlu kao sto nalazu nacela The Maniacs. Jesam li nesto fulio? Nisam 
-
Senad_Duster
- Posts: 453
- Joined: 15/04/2012 17:02
#971 Re: The Maniacs
Najgore od svega sto u kopu 90% niko licne karte nema, kad' se prije desilo da ti murija udje u kop msm desavalo se al' dok su stariji tu bili teze je to islo..msm sto kazete smjena sasvim normalna pojava 
-
Hedg
- Posts: 871
- Joined: 24/07/2012 03:27
- Location: Sarajevo
#972 Re: The Maniacs
koliko treba minuta od juzne tribine koseva do vilsa ako neko zna od vas
trceci?
trceci?
- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
#973 Re: The Maniacs
Da hoćeš više odrasti...
- Šibicar
- Posts: 7117
- Joined: 15/10/2007 22:57
- Location: Motel Černobil
#974 Re: The Maniacs
Garant je on nekog zaganj'o.... 
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#975 Re: The Maniacs
a dal' brucošice na studiju književnosti fakat padaju na ovo ili mu je još mrak na očima...?


