Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
last mohicans
Posts: 12193
Joined: 09/08/2012 23:19

#9401 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by last mohicans »

Da se razumijemo, evo večeras lijepi Ramzan nastupa, nije mi Mirvino maslo za Ramazana. Ali, sto kaze jedan moj haver, peri, petljaj, prodaji, ne interesuje me dok ima rezultata i dok je to dobro za moj klub. Za sada ne vidimo šta je tu dobro niti ima napretka. Ovim su nas kratkoročno kupili, naravno da tu ima velike odgovornosti stručnog štaba, igrača, vlasnika, itekako. Sa tipovima vrlo upitnog morala, ne samo morala, bolesnih i kriminalnih ambicija, se vrzma i vrti, kahveniše itd. Kad ti upadneš u takvo društvo onda i ne možeš glumiti neku nevinu mladu, a svako te :izet: Tako da treba pratiti nastavak i kako će se situacija odvijati. Ovo sa konstatnim tjeranjem igrača i trenera više ne ide. HZ su veoma lijepo saopštenje izdale, oni uz nas prave naviječe dođu kao neki korektiv u cijeloj priči. Mada, i oni bi se trebali obuzdati sa štetom koja se nanosi klubu, barem u ovim nekim utakmicama gdje to zaista nije potrebno.
svi u napad
Posts: 1878
Joined: 14/10/2012 14:40

#9402 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by svi u napad »

Ljudi izvinite al ja zaista ne mogu shvatiti da mi imamo ovako glupog seljacica za direktora. Pa ima li iko u tom klubu da mu kaze stani malo napij se hladne vode i izbroj do 100 pa onda pricaj ili pisi. Pa taj covjek ima veci broj cipela od IQ. Prvo izjavi da smo mi Real Madrid za sve BiH klubove. Hajd covjek se malo zapio sa jaranom Dzekom pa mu to izletilo i posto mu niko za tu izjavu nije cvoku/klepku opalio osililo se glupo seljace pa nastavio sa glupostima. Pazi sad ovo (zemljo otvori se)
Naš stručni štab ne traži krivca za rezultate, takva je priroda fudbala.
Pa jel iko iz uprave procitao njegovo saopstenje kad glupson sam nije procitao prije pustanja u javnost ovu glupost. Pa glupane zasto taj stab prima platu? Ko je odgovoran za rezultate i za igru seljacicu nafurani? Glupsone na kvadrat evo ja sam kriv za ovakve rezultate koje pretplacene zvijezde ostvaruju. Posto niko u FK Sarajevo ne trazi krivca i uzroke za lose rezultate predlazem tebi glupsonu kao glavnom i odgovornom da angazujes kao konzulte Logovanog, Maharadzu i Last Mohicanosa da oni istraze ko je kriv za ovakve rezultate i igru. Vjeruj mi da ce to bolje uraditi nego vi koji ste to trebali uraditi. Pored toga oni bi to uradili za puno manje para vjeruj mi.
Nasli ste krivca u supcicu Ziljkicu (smrad koji nije trebao ni doci u klub) i dali malo para nekim navijacima da se smiri situacija no i pored "drasticnih" mjera i "jedinstva" ne pobjedismo Igman. Znam da ce sve leci i biti u redu u srijedu kad pobjedimo Borca u dogovorenoj tekmi. Ti ces nastaviti sa prosipanjem supljeg u prazno a raja/navijaci ce sve zaboraviti jer eto pobjedili smo mrskog Borca i na putu smo da osvojimo kup. Da je gazda pravi ti bi vec bio bivsi direktor.
Za kraj "dragi" direktore ili "dragi" intelektualac ima jedna narodna koja tebi super pristaje: "NIJE PROBLEM KAD SI GLUP PA VALJAS BALVANE,VEC JE PROBLEM KAD SI BALVAN PA VALJAS GLUPOSTI." Zivjeli
izbjeglica_iz_besmisla
Posts: 1063
Joined: 15/09/2005 17:22
Location: sarajevo ...

#9403 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by izbjeglica_iz_besmisla »

Ti si se njemu bas navalio na kosti. I jedini ga zoves seljakom i papkom.

Kritika ima mjesta, najvise za ove realovske izjave, al ni ovo tvoje nije intelektualno narocito.
18mn97
Posts: 291
Joined: 21/04/2021 12:56

#9404 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by 18mn97 »

Koliko se sjecam, Ibricic nije izjavio da smo Real Madrid. Rekao je nesto u smislu da imamo uslove koje nema nijedna ekipa u ligi. Samo se dusmani slade i izvrcu tu njegovu nespretnu izjavu.

Ispratio sam dosta treninga ekipe i vidio sam da Rozman nije glup trener i da uvjezbava akcije i taktiku. Na treningu to izgleda dosta drugacije od utakmica.

Posumnjao sam da nesto nije u redu, da mozda bojkotuju Rozmana, jer jednostavno nema smisla da ne znamo povezati dupli pas ili odigrati akciju. Govor tijela igraca je ukazivao da nesto nije ok u ekipi i evo, pokazalo se da je bilo problema. Strasno je ako su igracima, strucnom stabu i porodicama stizale prijetnje. Logicno da nisu bili glavom na terenu.

Mislim da je vrijeme da napokon istrpimo trenera i pruzimo mu podrsku, a ne da ide sjeca glava svako pola godine. Iskustvo nam govori da od toga nema nista.
Opet kazem, koliko ja mogu da vidim, ono sto Rozman radi na treninzima i sto prenosi na ekipu, ima smisla i mora uroditi plodom.

Podrska strucnom stabu, igracima i idemo dobiti Borac u srijedu!
kakaljin
Posts: 11705
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#9405 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kakaljin »

svi u napad wrote: 11/03/2024 01:36 Ljudi izvinite al ja zaista ne mogu shvatiti da mi imamo ovako glupog seljacica za direktora. Pa ima li iko u tom klubu da mu kaze stani malo napij se hladne vode i izbroj do 100 pa onda pricaj ili pisi. Pa taj covjek ima veci broj cipela od IQ. Prvo izjavi da smo mi Real Madrid za sve BiH klubove. Hajd covjek se malo zapio sa jaranom Dzekom pa mu to izletilo i posto mu niko za tu izjavu nije cvoku/klepku opalio osililo se glupo seljace pa nastavio sa glupostima. Pazi sad ovo (zemljo otvori se)
Naš stručni štab ne traži krivca za rezultate, takva je priroda fudbala.
Pa jel iko iz uprave procitao njegovo saopstenje kad glupson sam nije procitao prije pustanja u javnost ovu glupost. Pa glupane zasto taj stab prima platu? Ko je odgovoran za rezultate i za igru seljacicu nafurani? Glupsone na kvadrat evo ja sam kriv za ovakve rezultate koje pretplacene zvijezde ostvaruju. Posto niko u FK Sarajevo ne trazi krivca i uzroke za lose rezultate predlazem tebi glupsonu kao glavnom i odgovornom da angazujes kao konzulte Logovanog, Maharadzu i Last Mohicanosa da oni istraze ko je kriv za ovakve rezultate i igru. Vjeruj mi da ce to bolje uraditi nego vi koji ste to trebali uraditi. Pored toga oni bi to uradili za puno manje para vjeruj mi.
Nasli ste krivca u supcicu Ziljkicu (smrad koji nije trebao ni doci u klub) i dali malo para nekim navijacima da se smiri situacija no i pored "drasticnih" mjera i "jedinstva" ne pobjedismo Igman. Znam da ce sve leci i biti u redu u srijedu kad pobjedimo Borca u dogovorenoj tekmi. Ti ces nastaviti sa prosipanjem supljeg u prazno a raja/navijaci ce sve zaboraviti jer eto pobjedili smo mrskog Borca i na putu smo da osvojimo kup. Da je gazda pravi ti bi vec bio bivsi direktor.
Za kraj "dragi" direktore ili "dragi" intelektualac ima jedna narodna koja tebi super pristaje: "NIJE PROBLEM KAD SI GLUP PA VALJAS BALVANE,VEC JE PROBLEM KAD SI BALVAN PA VALJAS GLUPOSTI." Zivjeli
Nazivanje bilo koga pogrdnim imenima a govoriti da si navijac tog kluba je bas bas da ne kazem sta.

Sarajevo i jeste Real Madrid za ostale timove po pitanju finansija i organizacije i ostalih stvari samo jos da rezultati dodju.
svi u napad
Posts: 1878
Joined: 14/10/2012 14:40

#9406 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by svi u napad »

Kakaljin ja sam navijac kluba kojem je jako stalo do kluba i njegovih uspjeha i rezultata. Mi smo otpustali/tjerali neke ljude za puno bolje rezultate. Prijatelju ako se ti slazes sa njegovom izjavom da strucni stab ne trazi krivce za rezultate onda si ti unikat kao navijac najveceg kluba u drzavi. Izvini uz duzno postovanje ne mogu shvatiti da je tebi kao navijacu kluba svejedno kakvi su rezultati i igra naseg kluba. Zelim ti zaista sve najbolje u zivotu.
kakaljin
Posts: 11705
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#9407 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kakaljin »

svi u napad wrote: 11/03/2024 17:42 Kakaljin ja sam navijac kluba kojem je jako stalo do kluba i njegovih uspjeha i rezultata. Mi smo otpustali/tjerali neke ljude za puno bolje rezultate. Prijatelju ako se ti slazes sa njegovom izjavom da strucni stab ne trazi krivce za rezultate onda si ti unikat kao navijac najveceg kluba u drzavi. Izvini uz duzno postovanje ne mogu shvatiti da je tebi kao navijacu kluba svejedno kakvi su rezultati i igra naseg kluba. Zelim ti zaista sve najbolje u zivotu.
Svakom normalnom navijacu nije svejedno kakvi su rezultati, ali isto svaki normalan navijac nece ni na koji nacin vrijedjati one koji nose sveti dres i rade u klubu na bilo koji nacin, a svi znamo da ih ima na utakmicama koji psuju i porodice i sve ostalo a nazivaju se navijacima FK Sarajevo.

Naravno svi bi mi voljeli da imamo odlicne rezultate i da dobijamo svaku utakmciu i da igramo u grupama lige prvaka, ali je problem sto se to ne moze preko noci ostvariti vec treba vremena a pogotovo vise vremena kada imas opstrukcije sa svih strana a cak i iz svojih redova koje su najgore.
User avatar
Logovan
Posts: 94740
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#9408 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

23. kolo:
Sarajevo - GOŠK

24. kolo:
Tuzla City - Sarajevo

25. kolo:
Sarajevo - Igman

26. kolo:
Željezničar - Sarajevo

27. kolo:
Sarajevo - Borac

28. kolo:
Zrinjski - Sarajevo

29. kolo:
Sarajevo - Velež

30. kolo:
Sloga - Sarajevo

31. kolo:
Sarajevo - Zvijezda 09

32. kolo:
Sarajevo - Posušje

33. kolo:
Široki Brijeg - Sarajevo
mond
Posts: 1353
Joined: 24/10/2010 20:45

#9409 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by mond »

Treba nam nekih 18 bodEva za europu. Neka ih nađu.
User avatar
Logovan
Posts: 94740
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#9410 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

mond wrote: 11/03/2024 20:20 Treba nam nekih 18 bodEva za europu. Neka ih nađu.
Pa ako bude bilo kakve pameti pola se može uzeti u prva tri kola.
mond
Posts: 1353
Joined: 24/10/2010 20:45

#9411 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by mond »

Nadam se. Ići tekmu po tekmu, takva je liga.
Paradox76
Posts: 171
Joined: 08/04/2023 23:12

#9412 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Paradox76 »

Bit će ovdje svega, Borac moze kalkulisati, Zrinjski će tražiti kup pod svaku cijenu, Sloga će svima biti tvrd orah, Velež je u krizi, mi isto nedefinisani.
Mislim da bi prolaz u kupu protiv Borca bio jako dobar u psihološkom smislu.
Kako kaže Ibricic, riješili su sve probleme, ne očekujem sad da ćemo nešto aman proigrati, ali očekujem veću borbu, želju za pobjedom.
User avatar
Logovan
Posts: 94740
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#9413 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

SVI NA KOŠEVO!

Image
User avatar
Logovan
Posts: 94740
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#9414 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Bordo nacijo, sutrašnja utakmica igrat će se za vrijeme iftara. Fudbalski klub Sarajevo ovom prilikom obavještava sve navijače, koji će sutra biti na našem stadionu, da će moći unijeti hranu, te tekućinu koja mora biti u papirnoj ambalaži.
Podsjećamo - kupovina grickalica i sokova bit će moguća i na zapadnoj tribini tokom utakmice.
Zajedno za Sarajevo!
Image
User avatar
Logovan
Posts: 94740
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#9415 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

UNFKS

Još jednom pozivamo SVE navijače Sarajeva da na večerašnjoj utakmici budu samo i isključivo PODRŠKA SVIH 90 MINUTA našim igračima!

U trenucima kada na naš klub napadaju sa svih strana, JEDINSTVO SVIH NAVIJAČA SA KLUBOM nam je potrebnije nego ikad.

Svo eventualno nezadovoljstvo igrom, igračima, stručnim štabom, rukovodstvom kluba, stanjem na tabeli ili bilo čime drugim, večeras ostavite po strani, a prioritet neka vam bude PODRŠKA SVIH 90 MINUTA!

Jedan k'o svi, a svi za Saraj'vo
User avatar
East_side
Posts: 4046
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#9416 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by East_side »

Iako je mirisalo da se napada kup, sad i to otpade...
Još jedna sezona za zaborav. Još jedna sezona gdje se vrlo dobro startalo. Dobri rezultati, odlična posjeta, sve pet...

I onda je krenuo taj pad koji je više postao navika. Samo je pitanje hoće li doći ranije ili kasnije...

Nema se šta reći za suđenje, guranje Borca... To i ptice na grani vide. Ali ono što ja još nikako ne uspijevam skontati je po kojoj logici se u po' sezone (kakva god da je bila do tog momenta) prodaješ ili raskidaš ugovore sa XY igrača a istovremeno dovodiš neke nove... A sve gori od gorih. Nigdje nikakvog smisla; ni takmičarskog, ni finansijskog, ni ovog ni onog...

Šta ustvari radi taj Mirvić, šta cilja, čemu teži? Ne zanima me sad ni Vico ni niko drugi.
Paradox76
Posts: 171
Joined: 08/04/2023 23:12

#9417 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Paradox76 »

Ne vidim večeras objave od Alena Avdica, Sedina Torlaka, Zeke Turkovića, Slavise Vukicevica i ostalih “legendi”.
Znaju sve kritikovati, unositi nemir, gdje su sad da osude ove krađe?
Njima je krivo sto ne mogu prići klubu i priključiti se na pipu.
Fuj koliko dušmana imamo.
mond
Posts: 1353
Joined: 24/10/2010 20:45

#9418 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by mond »

Sezona otišla u kurac i zvanično.
Sutra se očekuju kazne za nas. Moguće suspenzije za trenera i sportskog direktora i Mirvića.
Mirvić nek se nosi u kurac, za pola sranja je kriv svojim glupostima. Kad sjediš sa debilima, družiš se sa debilima i sam si debil. Pravi onaj parali dijasporac, daj da se sjedne sa svima i daj svima.
Loš prelazni rok, trener koji se uči, nervoza od Ibričića, ulazak u sezonu van forme, debakl na derbiju...ljudi dragi mi smo od igrača Željezničara napravili fudbalere a od Galića Zanetija :lol:
Onom keru Ziljkiću želim da završi kao road kill. Smeće.
Simon ću reći Rožman ako ga se ne suspenduje nek završi sezonu, a onda nek se Mirvić skonta šta želi, inače nek se jebu svi. Treća godina ničega.
Poseban krug pakla za ove fejzbuk legende. Pičke!
User avatar
omega369
Posts: 9567
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#9419 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by omega369 »

Paradox76 wrote: 13/03/2024 23:28 Ne vidim večeras objave od Alena Avdica, Sedina Torlaka, Zeke Turkovića, Slavise Vukicevica i ostalih “legendi”.
Znaju sve kritikovati, unositi nemir, gdje su sad da osude ove krađe?
Njima je krivo sto ne mogu prići klubu i priključiti se na pipu.
Fuj koliko dušmana imamo.
Vjeruj da neki od njih jedva cekaju bilo koji kiks sarajeva
last mohicans
Posts: 12193
Joined: 09/08/2012 23:19

#9420 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by last mohicans »

omega369 wrote: 14/03/2024 00:44
Paradox76 wrote: 13/03/2024 23:28 Ne vidim večeras objave od Alena Avdica, Sedina Torlaka, Zeke Turkovića, Slavise Vukicevica i ostalih “legendi”.
Znaju sve kritikovati, unositi nemir, gdje su sad da osude ove krađe?
Njima je krivo sto ne mogu prići klubu i priključiti se na pipu.
Fuj koliko dušmana imamo.
Vjeruj da neki od njih jedva cekaju bilo koji kiks sarajeva
Pa jah, da dođu njihovi, gdje ta kurčeva podrška? Iako je ovo s naše strane bilo nepromisljeno, zaklat će nas kaznom, ali apsolutno podržvam. Sve je izgubilo smisao. Evo hitna sjednica takmicarske sutra.
sencobih
Posts: 6961
Joined: 08/09/2010 08:33

#9421 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by sencobih »

svi u napad wrote: 11/03/2024 01:36 Ljudi izvinite al ja zaista ne mogu shvatiti da mi imamo ovako glupog seljacica za direktora. Pa ima li iko u tom klubu da mu kaze stani malo napij se hladne vode i izbroj do 100 pa onda pricaj ili pisi. Pa taj covjek ima veci broj cipela od IQ. Prvo izjavi da smo mi Real Madrid za sve BiH klubove. Hajd covjek se malo zapio sa jaranom Dzekom pa mu to izletilo i posto mu niko za tu izjavu nije cvoku/klepku opalio osililo se glupo seljace pa nastavio sa glupostima. Pazi sad ovo (zemljo otvori se)
Naš stručni štab ne traži krivca za rezultate, takva je priroda fudbala.
Pa jel iko iz uprave procitao njegovo saopstenje kad glupson sam nije procitao prije pustanja u javnost ovu glupost. Pa glupane zasto taj stab prima platu? Ko je odgovoran za rezultate i za igru seljacicu nafurani? Glupsone na kvadrat evo ja sam kriv za ovakve rezultate koje pretplacene zvijezde ostvaruju. Posto niko u FK Sarajevo ne trazi krivca i uzroke za lose rezultate predlazem tebi glupsonu kao glavnom i odgovornom da angazujes kao konzulte Logovanog, Maharadzu i Last Mohicanosa da oni istraze ko je kriv za ovakve rezultate i igru. Vjeruj mi da ce to bolje uraditi nego vi koji ste to trebali uraditi. Pored toga oni bi to uradili za puno manje para vjeruj mi.
Nasli ste krivca u supcicu Ziljkicu (smrad koji nije trebao ni doci u klub) i dali malo para nekim navijacima da se smiri situacija no i pored "drasticnih" mjera i "jedinstva" ne pobjedismo Igman. Znam da ce sve leci i biti u redu u srijedu kad pobjedimo Borca u dogovorenoj tekmi. Ti ces nastaviti sa prosipanjem supljeg u prazno a raja/navijaci ce sve zaboraviti jer eto pobjedili smo mrskog Borca i na putu smo da osvojimo kup. Da je gazda pravi ti bi vec bio bivsi direktor.
Za kraj "dragi" direktore ili "dragi" intelektualac ima jedna narodna koja tebi super pristaje: "NIJE PROBLEM KAD SI GLUP PA VALJAS BALVANE,VEC JE PROBLEM KAD SI BALVAN PA VALJAS GLUPOSTI." Zivjeli
šta bi sa dogovorenom tekmom?
ljubijankic
Posts: 1414
Joined: 20/11/2011 21:38

#9422 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by ljubijankic »

sencobih wrote: 14/03/2024 06:03
svi u napad wrote: 11/03/2024 01:36 Ljudi izvinite al ja zaista ne mogu shvatiti da mi imamo ovako glupog seljacica za direktora. Pa ima li iko u tom klubu da mu kaze stani malo napij se hladne vode i izbroj do 100 pa onda pricaj ili pisi. Pa taj covjek ima veci broj cipela od IQ. Prvo izjavi da smo mi Real Madrid za sve BiH klubove. Hajd covjek se malo zapio sa jaranom Dzekom pa mu to izletilo i posto mu niko za tu izjavu nije cvoku/klepku opalio osililo se glupo seljace pa nastavio sa glupostima. Pazi sad ovo (zemljo otvori se)
Naš stručni štab ne traži krivca za rezultate, takva je priroda fudbala.
Pa jel iko iz uprave procitao njegovo saopstenje kad glupson sam nije procitao prije pustanja u javnost ovu glupost. Pa glupane zasto taj stab prima platu? Ko je odgovoran za rezultate i za igru seljacicu nafurani? Glupsone na kvadrat evo ja sam kriv za ovakve rezultate koje pretplacene zvijezde ostvaruju. Posto niko u FK Sarajevo ne trazi krivca i uzroke za lose rezultate predlazem tebi glupsonu kao glavnom i odgovornom da angazujes kao konzulte Logovanog, Maharadzu i Last Mohicanosa da oni istraze ko je kriv za ovakve rezultate i igru. Vjeruj mi da ce to bolje uraditi nego vi koji ste to trebali uraditi. Pored toga oni bi to uradili za puno manje para vjeruj mi.
Nasli ste krivca u supcicu Ziljkicu (smrad koji nije trebao ni doci u klub) i dali malo para nekim navijacima da se smiri situacija no i pored "drasticnih" mjera i "jedinstva" ne pobjedismo Igman. Znam da ce sve leci i biti u redu u srijedu kad pobjedimo Borca u dogovorenoj tekmi. Ti ces nastaviti sa prosipanjem supljeg u prazno a raja/navijaci ce sve zaboraviti jer eto pobjedili smo mrskog Borca i na putu smo da osvojimo kup. Da je gazda pravi ti bi vec bio bivsi direktor.
Za kraj "dragi" direktore ili "dragi" intelektualac ima jedna narodna koja tebi super pristaje: "NIJE PROBLEM KAD SI GLUP PA VALJAS BALVANE,VEC JE PROBLEM KAD SI BALVAN PA VALJAS GLUPOSTI." Zivjeli
šta bi sa dogovorenom tekmom?
NIJE PROBLEM KAD SI GLUP PA VALJAS BALVANE,VEC JE PROBLEM KAD SI BALVAN PA VALJAS GLUPOSTI :lol: opisa brat svoj problem jednom recenicom uz pregršt dokaza :lol:
F&N
Posts: 4033
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: od Ciglana do Podhrastova, od Breke do Mejtasa including Jezero...

#9423 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by F&N »

Rijec dvije hladne glave... ono iz sfere lahko je dan poslije biti pametan ...

Znaci cim su delegirali ovog jada znalo se sta nas ceka.
I umjesto da pripremas utamicu tako da se igraci drze taktike i igre, da se maksimalno izbjegavaju situacije raspravljanja sa sudijom, jer nijedan nikad odluku promijenio nije (osim VARa kojeg kod nas nema)
mi u utakmicu ulazimo sve kontra.
Od prve minute igraci kao da su samo cekali svaki moguci sumnjivi zvizduk da krenu salve prema sudiji. Rezultat takve pripreme utakmice jeste totalni gubitak fokusa, propustene prilike i gol koji primamo.
Oni su namjerno delegirali ovog jada kako bi nama usli u glavu i izbacili nas iz takta. Objava UNFKS po mom sudu, ne insistiram da sam upravu ali mi se tako cini, je samo dodatno sklonila fokus igraca i kompletnog kluba s fudbala na sudiju, sudijske odluke i sve ono sto nije fudbal.

U utakmicu ulazimo nabrijano, kao sto vec gore na pisah, koncentrisani na druge stvari umjesto na one na koje smo trebali biti a to je lopta i gol...

I onda ide klanje, standardno ono najgore koje te ubija u pojam. Ne sudi ti jedan penal pa te kartonira itd, a mi smo se sve vrijeme samo primali i pecali jos vise na to.
Recimo primjer kako smo trebali igrati je prva utakmica u BL u kojoj bilo isto ovoliko kontra odluka sudije, ali su nasi bili fokus samo na fudbal i do zadnje minute nam nisu mogli nista. Onaj mi je pristup nas bio vrh. Gospodski.

Kulminacija svega, izlazak s terena....
Populisticki potez udovoljavanja (opravdano) poludjeloj masi na tribinama, potez koji ce nama donijeti vise stete nego koristi (cekamo odluku NS)
Potez koji po meni je znak slabosti.
Potez koji apsolutno nista ne moze promjeniti osim da se po carsiji prica eto kao mi smo sad izasli, ponasanje ko ljute curice.

Po meni strucni stab apsolutno zakazao. Totalno promasio s pripremom utakmie. Totalno promasio u vodjenju utakmice. Ibricicevo ponasanje za mene nije nivo FK Sarajevo, ali hajde ne treba cjepidlaciti ponesu emocije...

Da smo izasli u 60. minuti ili odmah poslije crvenog Renanu ili Rozmanu imalo bi smisao. Ovako ce svako reci izasli kad su vidjeli da gube.

Pitanje za Ismira, kada misli opet sjediti s Vicom na kafi, zna li se sta?
18mn97
Posts: 291
Joined: 21/04/2021 12:56

#9424 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by 18mn97 »

Za onakvo sudjenje se ne mozes pripremiti. Psihicki nas je terorisao sa svojim odlukama.
mond
Posts: 1353
Joined: 24/10/2010 20:45

#9425 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by mond »

A da smo izašli ranije bilo bi pičke mogli su barem probat nešto do kraja.
Neka su izašli.
Post Reply