Irak
- Challenger__
- Posts: 26509
- Joined: 25/03/2012 09:31
- Location: In weiter Ferne, so nah!
- Contact:
#9326 Re: ISIS zauzeo Mosul
Hladno Opetjau ohallali Bagdad, Nedžef i Kerbelu, a meni uvalio francusku legiju da rovari po šiitistanu. Daj prebaci ga u neku bazu, u Kurdisan. Može i u američku ambasadu, samo da ga ne gledam kod sebe, biće belaja. Ali vidi kako je zajebo Kikija: Svu naftu Klaviju, a njega ostavio da se bori za SIndžar protiv Coola.

- Fantassin
- Posts: 1912
- Joined: 04/01/2014 13:09
- Location: France
#9327 Re: ISIS zauzeo Mosul
Nema veze blizu je saveznicki Kuvajt.. tako da cheli nemoj da pomisljas da mi hapas naftuChallenger__ wrote:Hladno Opetjau ohallali Bagdad, Nedžef i Kerbelu, a meni uvalio francusku legiju da rovari po šiitistanu. Daj prebaci ga u neku bazu, u Kurdisan. Može i u američku ambasadu, samo da ga ne gledam kod sebe, biće belaja. Ali vidi kako je zajebo Kikija: Svu naftu Klaviju, a njega ostavio da se bori za SIndžar protiv Coola.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
- Challenger__
- Posts: 26509
- Joined: 25/03/2012 09:31
- Location: In weiter Ferne, so nah!
- Contact:
#9328 Re: ISIS zauzeo Mosul
p.s.
Daj, živ bio, koriguj mapu u korist Azura, daj mu makar Kerbelu.
Daj, živ bio, koriguj mapu u korist Azura, daj mu makar Kerbelu.
- Challenger__
- Posts: 26509
- Joined: 25/03/2012 09:31
- Location: In weiter Ferne, so nah!
- Contact:
#9329 Re: ISIS zauzeo Mosul
Ali vidi ono čudo od provincije za Sumira... Šta je ba ono?

- Opetja033
- Posts: 10041
- Joined: 01/11/2011 20:33
#9330 Re: ISIS zauzeo Mosul
Daj mu k....Challenger__ wrote: daj mu makar Kerbelu.
Ja nisam nista ohalalio odjednom, naprotiv. Uvijek sam i pisao kako su Najaf i Kerbela mubarek mjesta, vrijedna i sunnitskih hodocasca i na tom polju cu dati dodatni trud. Pogotovo jer su Mekka i Medina okupirani od strane vehabijskih heretika i fanatikaa a Kuds od strane cionistickog rezima. Kerbela i Najaf su dostojne alternative dok se ova tri sveta mjesta ne oslobode okupacije. O Kerbeli i njenoj svetosti je suvisno i govoriti a Najaf je drevno mjesto u koje hrli svi oni zeljni mudrosti i znanja. Krajnje je vrijeme da muslimanski svijet prestane sa kratkovidnom, sektaskom politikom i da moramo shvatiti koliku historijsku i kulturnu vrijednost bastinimo. To ovi barbari iz ISIS-a nikada nisu shvatili i zato sam se od prvog dana zalagao za zajednicku i bratsku sunnitsko-sitsku akciju protiv tih fanatika. Ko sumnja, moze provjeriti moje dosadasnje komentare.
Bagdad, Kebela i Najaf su jedino sto vrijedi u Iraku, pa i sire na Bliskom Istoku.
- walter kurtz
- Posts: 5918
- Joined: 07/11/2014 08:27
- Location: Nung river
#9331 Re: ISIS zauzeo Mosul
Sta se zalite ja sam ko brko u zoru enklava
- Challenger__
- Posts: 26509
- Joined: 25/03/2012 09:31
- Location: In weiter Ferne, so nah!
- Contact:
#9332 Re: ISIS zauzeo Mosul
Džaba. Nakon ove mape nisam za ozbiljne priče. Vidi Sumirove provincije.

- Opetja033
- Posts: 10041
- Joined: 01/11/2011 20:33
#9333 Re: ISIS zauzeo Mosul
Pa vidis da nisam ni ja, jbg tiChallenger__ wrote:Džaba. Nakon ove mape nisam za ozbiljne priče. Vidi Sumirove provincije.
- Challenger__
- Posts: 26509
- Joined: 25/03/2012 09:31
- Location: In weiter Ferne, so nah!
- Contact:
#9334 Re: ISIS zauzeo Mosul
Uvijek se možeš povući preko provnicije Insomnija pa idi u Aman kod kralja.walter kurtz wrote:Sta se zalite ja sam ko brko u zoru enklava
- walter kurtz
- Posts: 5918
- Joined: 07/11/2014 08:27
- Location: Nung river
#9335 Re: ISIS zauzeo Mosul
Insomnia mi je pouzdan ko alloush :-PChallenger__ wrote:Uvijek se možeš povući preko provnicije Insomnija pa idi u Aman kod kralja.walter kurtz wrote:Sta se zalite ja sam ko brko u zoru enklava
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#9336 Re: ISIS zauzeo Mosul
Opetja033 wrote:Daj mu k....Challenger__ wrote: daj mu makar Kerbelu.![]()
Ja nisam nista ohalalio odjednom, naprotiv. Uvijek sam i pisao kako su Najaf i Kerbela mubarek mjesta, vrijedna i sunnitskih hodocasca i na tom polju cu dati dodatni trud. Pogotovo jer su Mekka i Medina okupirani od strane vehabijskih heretika i fanatikaa a Kuds od strane cionistickog rezima. Kerbela i Najaf su dostojne alternative dok se ova tri sveta mjesta ne oslobode okupacije. O Kerbeli i njenoj svetosti je suvisno i govoriti a Najaf je drevno mjesto u koje hrli svi oni zeljni mudrosti i znanja. Krajnje je vrijeme da muslimanski svijet prestane sa kratkovidnom, sektaskom politikom i da moramo shvatiti koliku historijsku i kulturnu vrijednost bastinimo. To ovi barbari iz ISIS-a nikada nisu shvatili i zato sam se od prvog dana zalagao za zajednicku i bratsku sunnitsko-sitsku akciju protiv tih fanatika. Ko sumnja, moze provjeriti moje dosadasnje komentare.
Bagdad, Kebela i Najaf su jedino sto vrijedi u Iraku, pa i sire na Bliskom Istoku.
Eh, sad mozemo, ruku pod ruku, kod sejh Saliha (ili sejh Cazima, sejh Edina, sejh Halila,..., po tvom izboru)
- Challenger__
- Posts: 26509
- Joined: 25/03/2012 09:31
- Location: In weiter Ferne, so nah!
- Contact:
#9337 Re: ISIS zauzeo Mosul
Jašta je. Kao klinac je obilazio tekije. Ni "v" od vehabije, samo neocon. Nego, šega mi gdje uvalio Kikija: između ISIL Coola, a ispod brke Erdoana... Ovo gore od Dejtona. Hahahah...salik79 wrote:Eh, sad mozemo, ruku pod ruku, kod sejh Saliha (ili sejh Cazima, sejh Edina, sejh Halila,..., po tvom izboru)Znao sam ja, ba, da ispod grube provehbiaj
povrsine cuci ona mehka sufijska dusa...samo je trebalo malo zagrebat´
EDIT: a prema Iranu, Kikija.
Last edited by Challenger__ on 18/04/2015 22:35, edited 1 time in total.
- walter kurtz
- Posts: 5918
- Joined: 07/11/2014 08:27
- Location: Nung river
#9338 Re: ISIS zauzeo Mosul
Kad ga kiki dopadne saka smanjio mu kurdistan
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#9339 Re: ISIS zauzeo Mosul
Neka i oni osjete sta je imati drzavu u ludjackoj kosuljiChallenger__ wrote:Jašta je. Kao klinac je obilazio tekije. Nego, šega mi gdje uvalio Kikija: između ISIL Coola, a ispod brke Erdoana... Ovo gore od Dejtona. Hahahah...salik79 wrote:Eh, sad mozemo, ruku pod ruku, kod sejh Saliha (ili sejh Cazima, sejh Edina, sejh Halila,..., po tvom izboru)Znao sam ja, ba, da ispod grube provehbiaj
povrsine cuci ona mehka sufijska dusa...samo je trebalo malo zagrebat´
- Challenger__
- Posts: 26509
- Joined: 25/03/2012 09:31
- Location: In weiter Ferne, so nah!
- Contact:
#9340 Re: ISIS zauzeo Mosul
Mogu mislit mape kad je Japin izbaci za Siriju.
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#9341 Re: ISIS zauzeo Mosul
Japin alias Richard Holbrooke jr.Challenger__ wrote:Mogu mislit mape kad je Japin izbaci za Siriju.
- Challenger__
- Posts: 26509
- Joined: 25/03/2012 09:31
- Location: In weiter Ferne, so nah!
- Contact:
#9342 Re: ISIS zauzeo Mosul
Hollbrooke u kombinaciji sa Sorosom: kurdsku naftu dao Klaviju, zna da je nježna, mekana duša a nešto ne miriše onog lopova Barzanija. Sa njim susjed, a onom Sumiru dao komad uz granicu da preko njega valja robu u Siriju.salik79 wrote:
Japin alias Richard Holbrooke jr.
- japin_mutapi
- Posts: 11829
- Joined: 11/06/2011 19:00
- Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.
#9343 Re: ISIS zauzeo Mosul
kontam da deblokiram salika ubrzo samo ne znam ko će zaplatit klavikula ili opetja ... ili da idem okolo možda je najboljesalik79 wrote:Japin alias Richard Holbrooke jr.Challenger__ wrote:Mogu mislit mape kad je Japin izbaci za Siriju.
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#9344 Re: ISIS zauzeo Mosul
Challenger__ wrote:Hollbrooke u kombinaciji sa Sorosom: kurdsku naftu dao Klaviju, zna da je nježna, mekana duša a nešto ne miriše onog lopova Barzanija. Sa njim susjed, a onom Sumiru dao komad uz granicu da preko njega valja robu u Siriju.salik79 wrote:
Japin alias Richard Holbrooke jr.
Nego, niko mi ne odgovori, imal´ U mene nafte?!!
- Challenger__
- Posts: 26509
- Joined: 25/03/2012 09:31
- Location: In weiter Ferne, so nah!
- Contact:
#9345 Re: ISIS zauzeo Mosul
A Walterova pozicija je uvala borova.

- Challenger__
- Posts: 26509
- Joined: 25/03/2012 09:31
- Location: In weiter Ferne, so nah!
- Contact:
#9346 Re: ISIS zauzeo Mosul
Tanko Salik, tanko. Uglavnom je dole kod mene i gore kod Klavija.salik79 wrote:
![]()
Nego, niko mi ne odgovori, imal´ U mene nafte?!!
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#9347 Re: ISIS zauzeo Mosul
Sad´smo opetja i jajapin_mutapi wrote:kontam da deblokiram salika ubrzo samo ne znam ko će zaplatit klavikula ili opetja ... ili da idem okolo možda je najboljesalik79 wrote:Japin alias Richard Holbrooke jr.Challenger__ wrote:Mogu mislit mape kad je Japin izbaci za Siriju.
- Challenger__
- Posts: 26509
- Joined: 25/03/2012 09:31
- Location: In weiter Ferne, so nah!
- Contact:
#9348 Re: ISIS zauzeo Mosul
Ali VRHUNAC, VRHUNAC za*ebancije je Fantassinova "provincija".
HAHAHAHAHAHAH.
HAHAHAHAHAHAH.
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#9349 Re: ISIS zauzeo Mosul
Ti me vazda mozes prodat´pod siju, tako da cu se od tebe ogrebatChallenger__ wrote:Tanko Salik, tanko. Uglavnom je dole kod mene i gore kod Klavija.salik79 wrote:
![]()
Nego, niko mi ne odgovori, imal´ U mene nafte?!!
- Challenger__
- Posts: 26509
- Joined: 25/03/2012 09:31
- Location: In weiter Ferne, so nah!
- Contact:
#9350 Re: ISIS zauzeo Mosul
salik79 wrote: Ti me vazda mozes prodat´pod siju, tako da cu se od tebe ogrebatA mogu i od Klavija, glede mog iransko-kurdskog poDrijeTla
Pravo zboriš, nema zime.
