Irak

Post Reply
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#9326 Re: ISIS zauzeo Mosul

Post by Challenger__ »

Hladno Opetjau ohallali Bagdad, Nedžef i Kerbelu, a meni uvalio francusku legiju da rovari po šiitistanu. Daj prebaci ga u neku bazu, u Kurdisan. Može i u američku ambasadu, samo da ga ne gledam kod sebe, biće belaja. Ali vidi kako je zajebo Kikija: Svu naftu Klaviju, a njega ostavio da se bori za SIndžar protiv Coola.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Fantassin
Posts: 1912
Joined: 04/01/2014 13:09
Location: France

#9327 Re: ISIS zauzeo Mosul

Post by Fantassin »

Challenger__ wrote:Hladno Opetjau ohallali Bagdad, Nedžef i Kerbelu, a meni uvalio francusku legiju da rovari po šiitistanu. Daj prebaci ga u neku bazu, u Kurdisan. Može i u američku ambasadu, samo da ga ne gledam kod sebe, biće belaja. Ali vidi kako je zajebo Kikija: Svu naftu Klaviju, a njega ostavio da se bori za SIndžar protiv Coola.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nema veze blizu je saveznicki Kuvajt.. tako da cheli nemoj da pomisljas da mi hapas naftu :D
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#9328 Re: ISIS zauzeo Mosul

Post by Challenger__ »

p.s.

Daj, živ bio, koriguj mapu u korist Azura, daj mu makar Kerbelu.
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#9329 Re: ISIS zauzeo Mosul

Post by Challenger__ »

Ali vidi ono čudo od provincije za Sumira... Šta je ba ono?


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Opetja033
Posts: 10041
Joined: 01/11/2011 20:33

#9330 Re: ISIS zauzeo Mosul

Post by Opetja033 »

Challenger__ wrote: daj mu makar Kerbelu.
Daj mu k.... :mrgreen:

Ja nisam nista ohalalio odjednom, naprotiv. Uvijek sam i pisao kako su Najaf i Kerbela mubarek mjesta, vrijedna i sunnitskih hodocasca i na tom polju cu dati dodatni trud. Pogotovo jer su Mekka i Medina okupirani od strane vehabijskih heretika i fanatikaa a Kuds od strane cionistickog rezima. Kerbela i Najaf su dostojne alternative dok se ova tri sveta mjesta ne oslobode okupacije. O Kerbeli i njenoj svetosti je suvisno i govoriti a Najaf je drevno mjesto u koje hrli svi oni zeljni mudrosti i znanja. Krajnje je vrijeme da muslimanski svijet prestane sa kratkovidnom, sektaskom politikom i da moramo shvatiti koliku historijsku i kulturnu vrijednost bastinimo. To ovi barbari iz ISIS-a nikada nisu shvatili i zato sam se od prvog dana zalagao za zajednicku i bratsku sunnitsko-sitsku akciju protiv tih fanatika. Ko sumnja, moze provjeriti moje dosadasnje komentare.

Bagdad, Kebela i Najaf su jedino sto vrijedi u Iraku, pa i sire na Bliskom Istoku.
User avatar
walter kurtz
Posts: 5918
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#9331 Re: ISIS zauzeo Mosul

Post by walter kurtz »

Sta se zalite ja sam ko brko u zoru enklava
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#9332 Re: ISIS zauzeo Mosul

Post by Challenger__ »

Džaba. Nakon ove mape nisam za ozbiljne priče. Vidi Sumirove provincije.

:lol:
User avatar
Opetja033
Posts: 10041
Joined: 01/11/2011 20:33

#9333 Re: ISIS zauzeo Mosul

Post by Opetja033 »

Challenger__ wrote:Džaba. Nakon ove mape nisam za ozbiljne priče. Vidi Sumirove provincije.

:lol:
Pa vidis da nisam ni ja, jbg ti :mrgreen:
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#9334 Re: ISIS zauzeo Mosul

Post by Challenger__ »

walter kurtz wrote:Sta se zalite ja sam ko brko u zoru enklava
Uvijek se možeš povući preko provnicije Insomnija pa idi u Aman kod kralja.


:lol:
User avatar
walter kurtz
Posts: 5918
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#9335 Re: ISIS zauzeo Mosul

Post by walter kurtz »

Challenger__ wrote:
walter kurtz wrote:Sta se zalite ja sam ko brko u zoru enklava
Uvijek se možeš povući preko provnicije Insomnija pa idi u Aman kod kralja.


:lol:
Insomnia mi je pouzdan ko alloush :-P
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#9336 Re: ISIS zauzeo Mosul

Post by salik79 »

Opetja033 wrote:
Challenger__ wrote: daj mu makar Kerbelu.
Daj mu k.... :mrgreen:

Ja nisam nista ohalalio odjednom, naprotiv. Uvijek sam i pisao kako su Najaf i Kerbela mubarek mjesta, vrijedna i sunnitskih hodocasca i na tom polju cu dati dodatni trud. Pogotovo jer su Mekka i Medina okupirani od strane vehabijskih heretika i fanatikaa a Kuds od strane cionistickog rezima. Kerbela i Najaf su dostojne alternative dok se ova tri sveta mjesta ne oslobode okupacije. O Kerbeli i njenoj svetosti je suvisno i govoriti a Najaf je drevno mjesto u koje hrli svi oni zeljni mudrosti i znanja. Krajnje je vrijeme da muslimanski svijet prestane sa kratkovidnom, sektaskom politikom i da moramo shvatiti koliku historijsku i kulturnu vrijednost bastinimo. To ovi barbari iz ISIS-a nikada nisu shvatili i zato sam se od prvog dana zalagao za zajednicku i bratsku sunnitsko-sitsku akciju protiv tih fanatika. Ko sumnja, moze provjeriti moje dosadasnje komentare.

Bagdad, Kebela i Najaf su jedino sto vrijedi u Iraku, pa i sire na Bliskom Istoku.

Eh, sad mozemo, ruku pod ruku, kod sejh Saliha (ili sejh Cazima, sejh Edina, sejh Halila,..., po tvom izboru) :D Znao sam ja, ba, da ispod grube provehbiaj :D povrsine cuci ona mehka sufijska dusa...samo je trebalo malo zagrebat´ :D
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#9337 Re: ISIS zauzeo Mosul

Post by Challenger__ »

salik79 wrote:Eh, sad mozemo, ruku pod ruku, kod sejh Saliha (ili sejh Cazima, sejh Edina, sejh Halila,..., po tvom izboru) :D Znao sam ja, ba, da ispod grube provehbiaj :D povrsine cuci ona mehka sufijska dusa...samo je trebalo malo zagrebat´ :D
Jašta je. Kao klinac je obilazio tekije. Ni "v" od vehabije, samo neocon. Nego, šega mi gdje uvalio Kikija: između ISIL Coola, a ispod brke Erdoana... Ovo gore od Dejtona. Hahahah...

EDIT: a prema Iranu, Kikija.

:lol: :lol: :lol:
Last edited by Challenger__ on 18/04/2015 22:35, edited 1 time in total.
User avatar
walter kurtz
Posts: 5918
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#9338 Re: ISIS zauzeo Mosul

Post by walter kurtz »

Kad ga kiki dopadne saka smanjio mu kurdistan
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#9339 Re: ISIS zauzeo Mosul

Post by salik79 »

Challenger__ wrote:
salik79 wrote:Eh, sad mozemo, ruku pod ruku, kod sejh Saliha (ili sejh Cazima, sejh Edina, sejh Halila,..., po tvom izboru) :D Znao sam ja, ba, da ispod grube provehbiaj :D povrsine cuci ona mehka sufijska dusa...samo je trebalo malo zagrebat´ :D
Jašta je. Kao klinac je obilazio tekije. Nego, šega mi gdje uvalio Kikija: između ISIL Coola, a ispod brke Erdoana... Ovo gore od Dejtona. Hahahah...
Neka i oni osjete sta je imati drzavu u ludjackoj kosulji :D
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#9340 Re: ISIS zauzeo Mosul

Post by Challenger__ »

Mogu mislit mape kad je Japin izbaci za Siriju.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#9341 Re: ISIS zauzeo Mosul

Post by salik79 »

Challenger__ wrote:Mogu mislit mape kad je Japin izbaci za Siriju.
Japin alias Richard Holbrooke jr. :D
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#9342 Re: ISIS zauzeo Mosul

Post by Challenger__ »

salik79 wrote:
Japin alias Richard Holbrooke jr. :D
Hollbrooke u kombinaciji sa Sorosom: kurdsku naftu dao Klaviju, zna da je nježna, mekana duša a nešto ne miriše onog lopova Barzanija. Sa njim susjed, a onom Sumiru dao komad uz granicu da preko njega valja robu u Siriju.

:lol:
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11829
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#9343 Re: ISIS zauzeo Mosul

Post by japin_mutapi »

salik79 wrote:
Challenger__ wrote:Mogu mislit mape kad je Japin izbaci za Siriju.
Japin alias Richard Holbrooke jr. :D
kontam da deblokiram salika ubrzo samo ne znam ko će zaplatit klavikula ili opetja ... ili da idem okolo možda je najbolje
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#9344 Re: ISIS zauzeo Mosul

Post by salik79 »

Challenger__ wrote:
salik79 wrote:
Japin alias Richard Holbrooke jr. :D
Hollbrooke u kombinaciji sa Sorosom: kurdsku naftu dao Klaviju, zna da je nježna, mekana duša a nešto ne miriše onog lopova Barzanija. Sa njim susjed, a onom Sumiru dao komad uz granicu da preko njega valja robu u Siriju.

:lol:
:lol:

Nego, niko mi ne odgovori, imal´ U mene nafte?!! :?
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#9345 Re: ISIS zauzeo Mosul

Post by Challenger__ »

A Walterova pozicija je uvala borova.

:lol:
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#9346 Re: ISIS zauzeo Mosul

Post by Challenger__ »

salik79 wrote:
:lol:

Nego, niko mi ne odgovori, imal´ U mene nafte?!! :?
Tanko Salik, tanko. Uglavnom je dole kod mene i gore kod Klavija.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#9347 Re: ISIS zauzeo Mosul

Post by salik79 »

japin_mutapi wrote:
salik79 wrote:
Challenger__ wrote:Mogu mislit mape kad je Japin izbaci za Siriju.
Japin alias Richard Holbrooke jr. :D
kontam da deblokiram salika ubrzo samo ne znam ko će zaplatit klavikula ili opetja ... ili da idem okolo možda je najbolje
Sad´smo opetja i ja :D u istom tarikatu, hocu reci federaciji :lol:
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#9348 Re: ISIS zauzeo Mosul

Post by Challenger__ »

Ali VRHUNAC, VRHUNAC za*ebancije je Fantassinova "provincija".


HAHAHAHAHAHAH.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#9349 Re: ISIS zauzeo Mosul

Post by salik79 »

Challenger__ wrote:
salik79 wrote:
:lol:

Nego, niko mi ne odgovori, imal´ U mene nafte?!! :?
Tanko Salik, tanko. Uglavnom je dole kod mene i gore kod Klavija.
Ti me vazda mozes prodat´pod siju, tako da cu se od tebe ogrebat :D A mogu i od Klavija, glede mog iransko-kurdskog poDrijeTla :oops:
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#9350 Re: ISIS zauzeo Mosul

Post by Challenger__ »

salik79 wrote: Ti me vazda mozes prodat´pod siju, tako da cu se od tebe ogrebat :D A mogu i od Klavija, glede mog iransko-kurdskog poDrijeTla :oops:

Pravo zboriš, nema zime.
Post Reply