Ako nemaš neku firmu, onda tebe kao fizičko lice ne bi trebalo da zanima.Naslovnica wrote:Neka se niko ne uvrijedi, ali meni to nije bilo smiješno.![]()
Elem, zna li neko šta o tome?
Logosoft
Moderator: Benq
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8001
- Joined: 20/01/2011 11:10
#8601 Re: Logosoft ALL ABOUT
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#8602 Re: Logosoft ALL ABOUT
Hvala, to se traži!Dzontra_Volta wrote:Ako nemaš neku firmu, onda tebe kao fizičko lice ne bi trebalo da zanima.Naslovnica wrote:Neka se niko ne uvrijedi, ali meni to nije bilo smiješno.![]()
Elem, zna li neko šta o tome?
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#8603 Re: Logosoft ALL ABOUT
Jel ovo oni vrse test crne boje na RTL 2 dok RTL i RTL Kockica rade ko sat isto tako HRT 3 i HRT 4?
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#8604 Re: Logosoft ALL ABOUT
meni nije crnilo nego se slike kockaju I pink music isto tako.MTV wrote:Jel ovo oni vrse test crne boje na RTL 2 dok RTL i RTL Kockica rade ko sat isto tako HRT 3 i HRT 4?
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#8605 Re: Logosoft ALL ABOUT
Prvo je bilo crno a sad se kocka.
- lolovac
- Posts: 7
- Joined: 17/04/2013 20:53
#8606 Re: Logosoft ALL ABOUT
Kako ti se samo da da ispišeš toliko gluposti i nasmiješ dva debila koji takođe nisu znali odgovor.
Blago majci, babi i daidži što imaju tako inteligentan podmladak.
Dovoljno je bilo napisati da se ovo ne odnosi na fizička lica.
Znaš to su oni koji rade fizičko za razliku od tebe Šekspire.
Hvala na iscepnom odgovoru.
Sretno u daljnjem glupiranju.
POZZ
Blago majci, babi i daidži što imaju tako inteligentan podmladak.
Dovoljno je bilo napisati da se ovo ne odnosi na fizička lica.
Znaš to su oni koji rade fizičko za razliku od tebe Šekspire.
Hvala na iscepnom odgovoru.
Sretno u daljnjem glupiranju.
POZZ
- DoradO
- Posts: 4635
- Joined: 27/04/2008 00:39
- Location: facebook.com/dorado.images
#8607 Re: Logosoft ALL ABOUT
sto ovo nema racuna za januar 
-
Sakazulu
- Posts: 2368
- Joined: 28/04/2012 08:02
#8608 Re: Logosoft ALL ABOUT
Ima, pazi da te ne isključe!DoradO wrote:sto ovo nema racuna za januar
-
al-em
- Posts: 3173
- Joined: 01/03/2014 00:26
#8609 Re: Logosoft ALL ABOUT
Hocel biti sta od ovog rtl2
Kad ukljucim snimalicu, ima tona ali ne i slike.
Ukinuse b92,sad ce i ovo. Nek iskljuce i sportklubove pa da odjavim ova govna.
Kad ukljucim snimalicu, ima tona ali ne i slike.
Ukinuse b92,sad ce i ovo. Nek iskljuce i sportklubove pa da odjavim ova govna.
- DoradO
- Posts: 4635
- Joined: 27/04/2008 00:39
- Location: facebook.com/dorado.images
#8610 Re: Logosoft ALL ABOUT
nazvao sam, poslali su mi mailomSakazulu wrote:Ima, pazi da te ne isključe!DoradO wrote:sto ovo nema racuna za januar
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8001
- Joined: 20/01/2011 11:10
#8611 Re: Logosoft ALL ABOUT
Dok sam ja skontao da je problem samo u RTL2, tri puta sam jučer restartovao i modem i STB.al-em wrote:Hocel biti sta od ovog rtl2
Tek poslije skontam da rade ostali kanali i da je samo do tog kanala.
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#8612 Re: Logosoft ALL ABOUT
izvini sta fali to oko rtl2al-em wrote:Hocel biti sta od ovog rtl2
Kad ukljucim snimalicu, ima tona ali ne i slike.
Ukinuse b92,sad ce i ovo. Nek iskljuce i sportklubove pa da odjavim ova govna.
-
The BEN10
- Posts: 7674
- Joined: 19/09/2011 09:03
#8613 Re: Logosoft ALL ABOUT
Šta je sa Igmanom? Jel samo kod mene problem...
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#8614 Re: Logosoft ALL ABOUT
Nije.The BEN10 wrote:Šta je sa Igmanom? Jel samo kod mene problem...
- animus
- Posts: 5728
- Joined: 21/06/2012 13:13
#8615 Re: Logosoft ALL ABOUT
Vidim da je HS najavio nove brzine interneta od 01.03. a cjenovno imaju svakako bolju ponudu. Pitanje je hoce li se sta kod Logosofta mijenjati jer sada lagano pocinju zaostajati sa ponudom, jedino ih jos vadi ovo sto imaju arene i sport zajedno, sto drugi nemaju ali ni to nije vise toliko bitno pored internet dostupnosti svih dogadjaja na planeti.
-
al-em
- Posts: 3173
- Joined: 01/03/2014 00:26
#8616 Re: Logosoft ALL ABOUT
Fali sto neeeceeafannedim wrote:izvini sta fali to oko rtl2al-em wrote:Hocel biti sta od ovog rtl2
Kad ukljucim snimalicu, ima tona ali ne i slike.
Ukinuse b92,sad ce i ovo. Nek iskljuce i sportklubove pa da odjavim ova govna.
evo sad pola kanala ne radi
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#8617 Re: Logosoft ALL ABOUT
kako ba, kod mene radi sve osim mrtv I mtval-em wrote:Fali sto neeeceeafannedim wrote:izvini sta fali to oko rtl2al-em wrote:Hocel biti sta od ovog rtl2
Kad ukljucim snimalicu, ima tona ali ne i slike.
Ukinuse b92,sad ce i ovo. Nek iskljuce i sportklubove pa da odjavim ova govna.
evo sad pola kanala ne radi
-
al-em
- Posts: 3173
- Joined: 01/03/2014 00:26
#8618 Re: Logosoft ALL ABOUT
Nece ni fox, kod ovih amino stb je problem. kod hda rade
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#8619 Re: Logosoft ALL ABOUT
Traži zamjenu, tako sam i ja nekad davno imao problem sa STB-om nisam imao kanale neke a na drugom imao sve, zamijenili odmah i baš je bio Amino STBal-em wrote:Nece ni fox, kod ovih amino stb je problem. kod hda rade
- holowey
- Posts: 10852
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
#8620 Re: Logosoft ALL ABOUT
ima li logosoft neku opciju tv+tel? u haustoru vidim njihov ormaric pa kontam da nude neku uslugu ali ne znam sta konkretno nude, samo net, samo tv, neku kombinaciju? ako ima, kakva su iskustva? u haustoru ima i telemach, pa kakva su iskustva logosoft vs telemach?
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#8621 Re: Logosoft ALL ABOUT
Opcija tv+tel ne postoji. Kako ne znas sta nudeholowey wrote:ima li logosoft neku opciju tv+tel? u haustoru vidim njihov ormaric pa kontam da nude neku uslugu ali ne znam sta konkretno nude, samo net, samo tv, neku kombinaciju? ako ima, kakva su iskustva? u haustoru ima i telemach, pa kakva su iskustva logosoft vs telemach?
Imas net,TV, fiksnu, mobilnu.
https://www.lol.ba/privatniKorisnici.as ... 36f536ecc8
Ja sam jos na starom Trio Light koji nije vise u ponudi. Stabilno, stalno TV radi nemam problema, svi kanali u jednom paketu.
U haustoru ti ja imam poluproizvode bhtel i HS i jedva sam cekao kad ce logosoft pruziti svoj kabl. Za usporedbu sa telemachom ti se mora neko drugi javiti.
LP
- holowey
- Posts: 10852
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
#8622 Re: Logosoft ALL ABOUT
nacuo da nije ista ponuda po sarajevskim naseljima, negdje nude samo xdsl, negdje xdsl i supertv, ali ne znam da li nude fiksnu telefoniju na svim lokacijama... imaju li neki fiksni kontakt telefon (osim podrske korisnicima jer nisam korisnik i nemam problema sa konekcijom)?MTV wrote:Opcija tv+tel ne postoji. Kako ne znas sta nudeholowey wrote:ima li logosoft neku opciju tv+tel? u haustoru vidim njihov ormaric pa kontam da nude neku uslugu ali ne znam sta konkretno nude, samo net, samo tv, neku kombinaciju? ako ima, kakva su iskustva? u haustoru ima i telemach, pa kakva su iskustva logosoft vs telemach?Evo link pocetne stranice https://www.lol.ba/default.aspx
Imas net,TV, fiksnu, mobilnu.
https://www.lol.ba/privatniKorisnici.as ... 36f536ecc8
Ja sam jos na starom Trio Light koji nije vise u ponudi. Stabilno, stalno TV radi nemam problema, svi kanali u jednom paketu.Sad su kanali po paketima.
U haustoru ti ja imam poluproizvode bhtel i HS i jedva sam cekao kad ce logosoft pruziti svoj kabl. Za usporedbu sa telemachom ti se mora neko drugi javiti.
LP
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#8623 Re: Logosoft ALL ABOUT
holowey wrote:
nacuo da nije ista ponuda po sarajevskim naseljima, negdje nude samo xdsl, negdje xdsl i supertv, ali ne znam da li nude fiksnu telefoniju na svim lokacijama... imaju li neki fiksni kontakt telefon (osim podrske korisnicima jer nisam korisnik i nemam problema sa konekcijom)?
mislim da je ovo broj za pitanja:
Call centar
067 133 3333
-
Sakazulu
- Posts: 2368
- Joined: 28/04/2012 08:02
#8624 Re: Logosoft ALL ABOUT
Haha mislim da tip lagano mezi ekipu sa LOL foruma 
-
lajkujMe
- Posts: 12943
- Joined: 06/04/2011 17:44
- Location: Na svom mocnom racunaru
#8625 Re: Logosoft ALL ABOUT
Ne mogu vise izdrzati sad sam iznerviran totalno, svako jutro ama bas svako jutro padne mi konekcija po 20 puta ono na sekundu, dovoljno da ne mogu igrica igrati online.
Mijenjam ih sto prije
Mijenjam ih sto prije
