Logosoft

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
Dzontra_Volta
Posts: 8001
Joined: 20/01/2011 11:10

#8601 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Dzontra_Volta »

Naslovnica wrote:Neka se niko ne uvrijedi, ali meni to nije bilo smiješno. :-)
Elem, zna li neko šta o tome?
Ako nemaš neku firmu, onda tebe kao fizičko lice ne bi trebalo da zanima.
Naslovnica
Posts: 35422
Joined: 20/03/2013 15:38

#8602 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Naslovnica »

Dzontra_Volta wrote:
Naslovnica wrote:Neka se niko ne uvrijedi, ali meni to nije bilo smiješno. :-)
Elem, zna li neko šta o tome?
Ako nemaš neku firmu, onda tebe kao fizičko lice ne bi trebalo da zanima.
Hvala, to se traži!
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8603 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Jel ovo oni vrse test crne boje na RTL 2 dok RTL i RTL Kockica rade ko sat isto tako HRT 3 i HRT 4?
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8604 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

MTV wrote:Jel ovo oni vrse test crne boje na RTL 2 dok RTL i RTL Kockica rade ko sat isto tako HRT 3 i HRT 4?
meni nije crnilo nego se slike kockaju I pink music isto tako.
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8605 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Prvo je bilo crno a sad se kocka.
User avatar
lolovac
Posts: 7
Joined: 17/04/2013 20:53

#8606 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by lolovac »

Kako ti se samo da da ispišeš toliko gluposti i nasmiješ dva debila koji takođe nisu znali odgovor.
Blago majci, babi i daidži što imaju tako inteligentan podmladak.
Dovoljno je bilo napisati da se ovo ne odnosi na fizička lica.
Znaš to su oni koji rade fizičko za razliku od tebe Šekspire.
Hvala na iscepnom odgovoru.
Sretno u daljnjem glupiranju.
POZZ :skoljka:
User avatar
DoradO
Posts: 4635
Joined: 27/04/2008 00:39
Location: facebook.com/dorado.images

#8607 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by DoradO »

sto ovo nema racuna za januar :D
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#8608 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

DoradO wrote:sto ovo nema racuna za januar :D
Ima, pazi da te ne isključe!
al-em
Posts: 3173
Joined: 01/03/2014 00:26

#8609 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by al-em »

Hocel biti sta od ovog rtl2
Kad ukljucim snimalicu, ima tona ali ne i slike.
Ukinuse b92,sad ce i ovo. Nek iskljuce i sportklubove pa da odjavim ova govna.
User avatar
DoradO
Posts: 4635
Joined: 27/04/2008 00:39
Location: facebook.com/dorado.images

#8610 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by DoradO »

Sakazulu wrote:
DoradO wrote:sto ovo nema racuna za januar :D
Ima, pazi da te ne isključe!
nazvao sam, poslali su mi mailom :) nisu valjda tako rigorozni da za mjesec odma iskljucuju :-)
Dzontra_Volta
Posts: 8001
Joined: 20/01/2011 11:10

#8611 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Dzontra_Volta »

al-em wrote:Hocel biti sta od ovog rtl2
Dok sam ja skontao da je problem samo u RTL2, tri puta sam jučer restartovao i modem i STB. :mrgreen:
Tek poslije skontam da rade ostali kanali i da je samo do tog kanala. :-)
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8612 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

al-em wrote:Hocel biti sta od ovog rtl2
Kad ukljucim snimalicu, ima tona ali ne i slike.
Ukinuse b92,sad ce i ovo. Nek iskljuce i sportklubove pa da odjavim ova govna.
izvini sta fali to oko rtl2
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#8613 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by The BEN10 »

Šta je sa Igmanom? Jel samo kod mene problem...
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8614 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

The BEN10 wrote:Šta je sa Igmanom? Jel samo kod mene problem...
Nije.
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#8615 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by animus »

Vidim da je HS najavio nove brzine interneta od 01.03. a cjenovno imaju svakako bolju ponudu. Pitanje je hoce li se sta kod Logosofta mijenjati jer sada lagano pocinju zaostajati sa ponudom, jedino ih jos vadi ovo sto imaju arene i sport zajedno, sto drugi nemaju ali ni to nije vise toliko bitno pored internet dostupnosti svih dogadjaja na planeti.
al-em
Posts: 3173
Joined: 01/03/2014 00:26

#8616 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by al-em »

afannedim wrote:
al-em wrote:Hocel biti sta od ovog rtl2
Kad ukljucim snimalicu, ima tona ali ne i slike.
Ukinuse b92,sad ce i ovo. Nek iskljuce i sportklubove pa da odjavim ova govna.
izvini sta fali to oko rtl2
Fali sto neeecee
evo sad pola kanala ne radi
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8617 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

al-em wrote:
afannedim wrote:
al-em wrote:Hocel biti sta od ovog rtl2
Kad ukljucim snimalicu, ima tona ali ne i slike.
Ukinuse b92,sad ce i ovo. Nek iskljuce i sportklubove pa da odjavim ova govna.
izvini sta fali to oko rtl2
Fali sto neeecee
evo sad pola kanala ne radi
kako ba, kod mene radi sve osim mrtv I mtv
al-em
Posts: 3173
Joined: 01/03/2014 00:26

#8618 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by al-em »

Nece ni fox, kod ovih amino stb je problem. kod hda rade
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8619 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

al-em wrote:Nece ni fox, kod ovih amino stb je problem. kod hda rade
Traži zamjenu, tako sam i ja nekad davno imao problem sa STB-om nisam imao kanale neke a na drugom imao sve, zamijenili odmah i baš je bio Amino STB
User avatar
holowey
Posts: 10852
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#8620 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by holowey »

ima li logosoft neku opciju tv+tel? u haustoru vidim njihov ormaric pa kontam da nude neku uslugu ali ne znam sta konkretno nude, samo net, samo tv, neku kombinaciju? ako ima, kakva su iskustva? u haustoru ima i telemach, pa kakva su iskustva logosoft vs telemach?
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8621 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

holowey wrote:ima li logosoft neku opciju tv+tel? u haustoru vidim njihov ormaric pa kontam da nude neku uslugu ali ne znam sta konkretno nude, samo net, samo tv, neku kombinaciju? ako ima, kakva su iskustva? u haustoru ima i telemach, pa kakva su iskustva logosoft vs telemach?
Opcija tv+tel ne postoji. Kako ne znas sta nude :) Evo link pocetne stranice https://www.lol.ba/default.aspx
Imas net,TV, fiksnu, mobilnu.
https://www.lol.ba/privatniKorisnici.as ... 36f536ecc8
Ja sam jos na starom Trio Light koji nije vise u ponudi. Stabilno, stalno TV radi nemam problema, svi kanali u jednom paketu. :) Sad su kanali po paketima.
U haustoru ti ja imam poluproizvode bhtel i HS i jedva sam cekao kad ce logosoft pruziti svoj kabl. Za usporedbu sa telemachom ti se mora neko drugi javiti.
LP
User avatar
holowey
Posts: 10852
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#8622 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by holowey »

MTV wrote:
holowey wrote:ima li logosoft neku opciju tv+tel? u haustoru vidim njihov ormaric pa kontam da nude neku uslugu ali ne znam sta konkretno nude, samo net, samo tv, neku kombinaciju? ako ima, kakva su iskustva? u haustoru ima i telemach, pa kakva su iskustva logosoft vs telemach?
Opcija tv+tel ne postoji. Kako ne znas sta nude :) Evo link pocetne stranice https://www.lol.ba/default.aspx
Imas net,TV, fiksnu, mobilnu.
https://www.lol.ba/privatniKorisnici.as ... 36f536ecc8
Ja sam jos na starom Trio Light koji nije vise u ponudi. Stabilno, stalno TV radi nemam problema, svi kanali u jednom paketu. :) Sad su kanali po paketima.
U haustoru ti ja imam poluproizvode bhtel i HS i jedva sam cekao kad ce logosoft pruziti svoj kabl. Za usporedbu sa telemachom ti se mora neko drugi javiti.
LP
nacuo da nije ista ponuda po sarajevskim naseljima, negdje nude samo xdsl, negdje xdsl i supertv, ali ne znam da li nude fiksnu telefoniju na svim lokacijama... imaju li neki fiksni kontakt telefon (osim podrske korisnicima jer nisam korisnik i nemam problema sa konekcijom)?
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8623 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

holowey wrote:
nacuo da nije ista ponuda po sarajevskim naseljima, negdje nude samo xdsl, negdje xdsl i supertv, ali ne znam da li nude fiksnu telefoniju na svim lokacijama... imaju li neki fiksni kontakt telefon (osim podrske korisnicima jer nisam korisnik i nemam problema sa konekcijom)?
:shock: od Grbavice do Dobrinje je ista ponuda. To ti je neko bacio dezinformaciju. Na www.lol.ba u desnom cosku pise provjera dostupnosti. Ako moze xdsl more i supertv i telefon jer je iptv i iptelefon.
mislim da je ovo broj za pitanja:
Call centar
067 133 3333
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#8624 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Haha mislim da tip lagano mezi ekipu sa LOL foruma :)
lajkujMe
Posts: 12943
Joined: 06/04/2011 17:44
Location: Na svom mocnom racunaru

#8625 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by lajkujMe »

Ne mogu vise izdrzati sad sam iznerviran totalno, svako jutro ama bas svako jutro padne mi konekcija po 20 puta ono na sekundu, dovoljno da ne mogu igrica igrati online.

Mijenjam ih sto prije :roll:
Post Reply