Logosoft

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#8526 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by karanana »

je li vama dosao na mail januarski racun?
meni obicno dodje vec 1. ili 2. u mjesecu a do sada nista. mozda me chaste.
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8527 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

MTV wrote:Mislim da bi bio red da su nas pocastili sa jednim kanalom umjesto reklamiranja iskljucivanja korisnika radi ne placanja i akcije reci da sam te ja poslao koja vrijedi do 1 maja.
Dobro je ovo oko upozorenja, bolje ovako nego da te isključe i da im se sve na kamaru :D :D :D :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52669
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#8528 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Chmoljo »

semirsar wrote:Ja platim kad se sjetim :lol:
Ali neki korisnici nisu jos ni decembarski racun dobili, to pouzdano znam.
MTV wrote:Meni racuni uopste ne dolaze, a e-racun ne znam ni gdje treba da se gleda.
Racun dobijam na moj gmail, istovremeno i na LOL mail.
Takodje mogu na LOL stranici, kad se ulogujem, vidjeti sve uplate, reverse i ostale podatke o svemu sto me zanima a vezano je za moj racun.
:lol:

i ja platim kad se nakanim :D obično za dva mjeseca :okac:
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#8529 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Chmoljo wrote:
semirsar wrote:Ja platim kad se sjetim :lol:
Ali neki korisnici nisu jos ni decembarski racun dobili, to pouzdano znam.
MTV wrote:Meni racuni uopste ne dolaze, a e-racun ne znam ni gdje treba da se gleda.
Racun dobijam na moj gmail, istovremeno i na LOL mail.
Takodje mogu na LOL stranici, kad se ulogujem, vidjeti sve uplate, reverse i ostale podatke o svemu sto me zanima a vezano je za moj racun.
:lol:

i ja platim kad se nakanim :D obično za dva mjeseca :okac:
Meni dođe čiko na vrata i kaže ja sam iz LOL, hoćete platiti, platim i ode... Sad da li u Igmansku u Sarajevu ili Vogošći - ne znam!
User avatar
semirsar
Posts: 9030
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#8530 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

Sakazulu wrote: Meni dođe čiko na vrata i kaže ja sam iz LOL, hoćete platiti, platim i ode... Sad da li u Igmansku u Sarajevu ili Vogošći - ne znam!
:shock: A dje ono ti rece da stanujes, moze i na PM? :mrgreen:
E vala bi i ja dos'o po pare :evil: Ja znam dje bi o'so :run:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52669
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#8531 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Chmoljo »

imaju u importaneu naplatno mjesto, ne znam je li neko pominjao...
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8532 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Chmoljo wrote:imaju u importaneu naplatno mjesto, ne znam je li neko pominjao...
Jeste, pisano je na prethodnim stranicama, al nije na odmet ponoviti :)

I pade moj prvi hiljaditi post :D :sampanjac: :serbo: Ajte na :cuga: :pijani: :janpi:
vnm
Posts: 1489
Joined: 08/07/2008 01:28

#8533 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by vnm »

mene u decembru zvali na mobitel. dobar dan, dobar dan, morate promijeniti paket (bio na beta paketu). koji hocete (odaberem omega), kontaktirat ce vas kolege te ce doci da donesu modem sa wireless routerom da postave (posto trenutno koristim vlastiti modem).

nit me ko kad zvao, nit su donijeli modem, a na omegu sam prebacen. :roll:
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#8534 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

vnm wrote:mene u decembru zvali na mobitel. dobar dan, dobar dan, morate promijeniti paket (bio na beta paketu). koji hocete (odaberem omega), kontaktirat ce vas kolege te ce doci da donesu modem sa wireless routerom da postave (posto trenutno koristim vlastiti modem).

nit me ko kad zvao, nit su donijeli modem, a na omegu sam prebacen. :roll:
Presreo ih semirsar... kao što hoće ovog čiku koji dolazi do nas :)
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8535 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Dial-up Internet paketi se povlače iz ponude Logosofta

https://www.lol.ba/Novosti.aspx?id=fcab ... b4cafd35f1
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8536 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

Joj dial up zar je to iko više koristio
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#8537 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

afannedim wrote:Joj dial up zar je to iko više koristio
Jesam ja, najsigurnije za skidanje torrenta, neeemaaa šanse da te provale!

PS
Dodatne informacije o navedenom dostupne su putem telefona +387 33 931 900 i +387 67 133 3333. - Da li je i ovaj broj besplatan, prilikom zvanja sa fiksnog, tj. bilo kojeg 06x iz bh mobilnih mreža?
User avatar
semirsar
Posts: 9030
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#8538 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

Sakazulu wrote:
afannedim wrote:Joj dial up zar je to iko više koristio
Jesam ja, najsigurnije za skidanje torrenta, neeemaaa šanse da te provale!

PS
Dodatne informacije o navedenom dostupne su putem telefona +387 33 931 900 i +387 67 133 3333. - Da li je i ovaj broj besplatan, prilikom zvanja sa fiksnog, tj. bilo kojeg 06x iz bh mobilnih mreža?
Aj ba nek se neko usput javi i sa utiscima o mobilnoj telefoniji koju LOL nudi, dostupnosti mreze, numeraciji, je l' to 'vako ko ovo gori izgleda, ma ko ce tol'ke brojeve popamtiti :shock:
svi se usutili ko "ja se zajbo, pa nek i drugi, da ne bidnem sam" :mrgreen:
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#8539 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

semirsar wrote:
Sakazulu wrote:
afannedim wrote:Joj dial up zar je to iko više koristio
Jesam ja, najsigurnije za skidanje torrenta, neeemaaa šanse da te provale!

PS
Dodatne informacije o navedenom dostupne su putem telefona +387 33 931 900 i +387 67 133 3333. - Da li je i ovaj broj besplatan, prilikom zvanja sa fiksnog, tj. bilo kojeg 06x iz bh mobilnih mreža?
Aj ba nek se neko usput javi i sa utiscima o mobilnoj telefoniji koju LOL nudi, dostupnosti mreze, numeraciji, je l' to 'vako ko ovo gori izgleda, ma ko ce tol'ke brojeve popamtiti :shock:
svi se usutili ko "ja se zajbo, pa nek i drugi, da ne bidnem sam" :mrgreen:
I mene sve to zanima!
User avatar
Praetorious
Posts: 1806
Joined: 07/09/2012 07:07
Contact:

#8540 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Praetorious »

Kako sad da se kačim na broadband, kad su ukinuli dial-up? Vidim ja da je vakat da se pređe na optički wireless ... :-)
User avatar
ElRe
Posts: 16893
Joined: 12/12/2011 11:28

#8541 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by ElRe »

Sakazulu wrote:
afannedim wrote:Joj dial up zar je to iko više koristio
Jesam ja, najsigurnije za skidanje torrenta, neeemaaa šanse da te provale!

PS
Dodatne informacije o navedenom dostupne su putem telefona +387 33 931 900 i +387 67 133 3333. - Da li je i ovaj broj besplatan, prilikom zvanja sa fiksnog, tj. bilo kojeg 06x iz bh mobilnih mreža?
Broj nije besplatan, radi se o MTEL broju ciji je Logosoft MVNO, isto kao da se zove bilo koji MTEL mobitel.
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#8542 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

LOGOSOFT
RASPISUJE

K O N K U R S

za popunu sljedećeg radnog mjesta

1. Saradnik za razvoj softvera 1 izvršilac

Uslovi:

Poznavanje razvojnih alata sa .NET platforme
Poznavanje programskih jezika Pascal i Delphi
Iskustvo u radu sa SQL Server bazom podataka
Najmanje srednja stručna sprema (SSS)
Poželjno poznavanje osnovnih poslovnih procesa prodaje i nabavke
Poželjno, ali ne i obavezno, radno iskustvo na sličnim poslovima

Zainteresovani kandidati treba da dostave svoju profesionalnu biografiju (CV), te detaljne kontakt podatke putem opcije"PRIJAVI SE NA OGLAS". Kandidati koji uđu u uži izbor, bit će pozvani na intervju i testiranje znanja.
Oglas ostaje otvoren 8 dana od dana objavljivanja.

Za sve dodatne informacije, zainteresovani se mogu obratiti na telefon 931-917, svakim danom od 9 do 16 sati (kontakt osoba: Jadranka Kreševljak Deljković)
Lokacija:Sarajevo
Broj pozicija:1
Datum objave:11.02.2015.
Trajanje oglasa:8 dana (ističe 19.02.2015.)
nevzad
Posts: 108
Joined: 17/08/2008 23:41

#8543 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by nevzad »

semirsar wrote:
Sakazulu wrote:
afannedim wrote:Joj dial up zar je to iko više koristio
Jesam ja, najsigurnije za skidanje torrenta, neeemaaa šanse da te provale!

PS
Dodatne informacije o navedenom dostupne su putem telefona +387 33 931 900 i +387 67 133 3333. - Da li je i ovaj broj besplatan, prilikom zvanja sa fiksnog, tj. bilo kojeg 06x iz bh mobilnih mreža?
Aj ba nek se neko usput javi i sa utiscima o mobilnoj telefoniji koju LOL nudi, dostupnosti mreze, numeraciji, je l' to 'vako ko ovo gori izgleda, ma ko ce tol'ke brojeve popamtiti :shock:
svi se usutili ko "ja se zajbo, pa nek i drugi, da ne bidnem sam" :mrgreen:
Evo ja da ti javim iz prve ruke. Čekao sam mjesec dana reko neću odmah dok to ne poštimaju sve kako treba. Preključe potpisao novi ugovor, QUADRO paket. Dugo sam dumao bil/nebil prešao, kanali ovo/ono i na kraju skontam da sam samo na dobitku sa ovim paketom. Što se tiče TV-a imam sve kanale osim HD paketa, ali ipak ima 15HD kanala :D . Moja Lumia 920 koju sam uzeo svojevremeno preko BHTelecoma, nije zaključana, što me iznenadilo, i kad sam ubacio LOL sim karticu sve je proferceralo odmah. Dakle GPRS, SMS i ostale funkcije nisam ništa morao štimati. Kako telefon koristim samo 2 dana jedino sam uspio primjetiti da mi na Dobrinji ima bolji signal nego Telecom. Van grada još nisam uspio testirati. Njihov tehničar mi reče da koriste GSM bazne stanice i drugih operatera tako da bi pokrivenost trebala biti dobra.
Ono što me iznerviralo na samom startu jeste da im je politika firme da prva tri mjeseca GSM nije moguće koristiti u roamingu. Kao to je u interesu korisnika radi nabijanja računa u roamingu i sl., ali vidio sam da i kod Mtel-a imaju istu politiku tako da to vjerovatno moraju tako. Srećom imam još par mjeseci broj po ugovorom BHT tako da mogu ovo testirati. Da, i ovo da kažem numeracija je sedmocifrena sa 067 pozivnim ali mogu prenjeti broj besplatno kad budem htio.
Eto, čim nešto interesantno primjetim, podjeliću sa ostalima :)
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8544 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Otvaranje nove poslovnice na Dobrinji - Dobro nam došli!

Image

Poštovani korisnici,

Obavještavamo vas da će usluge Logosofta od sutra biti na dohvat ruke stanovnicima općine Novi grad, jer na Dobrinji otvaramo našu novu poslovnicu.

Koristimo ovu priliku da vas pozovemo na otvaranje i prijateljsko druženje, koje će biti upriličeno 14.februara u 12 časova na adresi Hamdije Kapidžića 6.

Nakon otvaranja ćete imati priliku i da se igrate sa nama. Uz "Kolo sreće" provjerite koliko vam je fortuna naklonjena, a za najsrećnije Logosoft je pripremio preko 70 zanimljivih poklona.

Pored toga, kako bismo posebno obilježili subotnje popodne pozivamo vas da naše useljenje proslavimo i druženjem na ledu, jer Logosoft organizuje i "Dan za klizanje" na obližnjem klizalištu, i to od 10 do 16 sati.

Poseban dan zaslužuje i posebnu akciju, pa će prvih pet posjetilaca koji dođu u našu novu poslovnicu i potpišu ugovor zajedan od LoGo! paketa na 24 mjeseca na poklon dobiti Allview Nano tablet, dok će prvih pet naših korisnika koji dođu u našu novu poslovnicu i plate svoj zadnji mjesečni račun dobiti na poklon slušalice.

Dobro nam došli!

Vaš Logosoft

https://www.lol.ba/Novosti.aspx?id=9e39 ... 0e95fb365e
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#8545 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

E što otvaraju na sve strane... Da ne završe k'o Kerum!
FaKKe
Posts: 15
Joined: 09/01/2015 14:37

#8546 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by FaKKe »

gdje je ova ulica? :D
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#8547 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by StupskaBitanga »

Prekoputa Mrkve kod taksista negdje gore je taj broj
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8548 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Podijeljeno više od 70 poklona povodom otvaranja nove poslovnice!

Image

Objavljeno 14.02.2015 u 13:48

U sarajevskom naselju Dobrinja danas je otvorena poslovnica kompanije Logosoft, piše novinska agencija Patria.

Veliki broj korisnika usluga Logosofta prisustvovali su ovom svečanom trenutku, a mnogi su imali prilike zaigrati "Kolo sreće" te su osvojili vrijedne nagrade. Za najsrećnije učesnike Logosoft je pripremio više od 70 zanimljivih poklona.

Damir Dizdarević, izvršni direktor za usluge, prodaju i marketing Logosofta kazao je da prvenstveno cilj da njihovim korisnicima kojih je na Dobrinji jako puno približi fizički.

"Ali istovremeno da ponudimo sasvim jedan novi set usluga u odnosu na ono što je Logosoft nudio do sada. Mi smo od nedavno počeli i sa uslugama mobilne telefonije koje su upotpunile ovaj naš dosadašnji trio set usluga s kojima smo radili. Ovo je jedan od naših koraka koji smo planirali za budućnost u cilju približavanja korsnicima i fizički i u cilju ispunjavanja njihovih potreba. S obzirom da su IT tehnologije sastavni dio života želimo da budemo dio toga i da uljepšamo živote naših korisnika" kazao je Dizdarević.

On je istakao da je već na proljeće planirano i dodatno proširenje seta usluga. Ovim otvorenjem osigurana su i nova radna mjesta za 10 radnika.

"To proširenje odnosit će se kako na privatne tako i na biznis korisnike kojima ćemo ponuditi poprilično inovativan set usluga koji će i kod poslovnih korisnika pokušati objediniti pružanje svih IT usluga na jedno mjesto", dodao je Dizdarević.

Logosoft nije zaboravio ni na zaljubljene, koji danas proslavljaju praznik širom svijeta, te je pripremio i iznenađenje za odabrani zaljubljeni par koji je učestvovao u igri "Logosoft poklanja ljubav!".

Povodom otvaranja nove poslovnice, Logosoft je organizirao i Dan za klizanje za svoj novi komšiluk, i to u periodu od 10 do 16 časova.

http://www.mojportal.ba/novost/209058/P ... poslovnice
User avatar
mokra_carapa
Posts: 335
Joined: 15/12/2009 11:52
Location: Lociran!

#8549 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by mokra_carapa »

Vala svaka im čast. Baš mi je drago što logosoft napreduje :thumbup:
User avatar
ElRe
Posts: 16893
Joined: 12/12/2011 11:28

#8550 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by ElRe »

MTEL napreduje, ali nemam problem sa tim.
Post Reply