Logosoft

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8451 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

Image

Ko mlijeko radi
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8452 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

Sakazulu wrote:[quote="afannedim" Uključeni tiTlovi srpski I hrvatski na DOCUBOX HD.
Jesu na listi, ali meni ne rade![/quote]

Ubrzo će proraditi, bude podobrih emisija
smijesni_ste
Posts: 6315
Joined: 09/10/2009 16:46

#8453 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by smijesni_ste »

Odnosilo se, očigledno, na one kojima ne radi "kao mlijeko"... :roll: :roll:
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8454 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

smijesni_ste wrote:Odnosilo se, očigledno, na one kojima ne radi "kao mlijeko"... :roll: :roll:
Bez uvrede je bilo, znači nazovi ih :)
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#8455 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

afannedim wrote:
smijesni_ste wrote:Odnosilo se, očigledno, na one kojima ne radi "kao mlijeko"... :roll: :roll:
Bez uvrede je bilo, znači nazovi ih :)
Poziv prema njima riješi sve. I ja bih kad nešto zapinje prvo htio pitati na forumu, ali umjesto toga, ugasim svu opremu, sačekam koji minut, upalim... I ako tad ne radi, zovem i kroz slušalicu davim ko se tamo javi, i gle čuda proradi.
User avatar
Qler
Posts: 25827
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#8456 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Qler »

Ja sam im se ja mislim ovih dana popeo na vrh glave. Jebi ga, treba mi brz i stabilan internet, a to nikako nemam, i to bukvalno od kako sam presao na logo trio paket. Do tada sve bilo super. I svaki put kazu, haj ugasi modem na 5-6 minuta da mi nesto podesimo i bit ce bolje, i bude bolje tu noc/dan i onda opet sve po starom... i evo izgleda da je danas OK, da nema problema...

i jos sam primjetio da TV1000 stopa pravo kad pocnu erotski filmovi :) nisam upratio jel jos neki, ali to mi je zapalo za oko...
smijesni_ste
Posts: 6315
Joined: 09/10/2009 16:46

#8457 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by smijesni_ste »

Jel i tebe stalno pitaju koji antivirus koristiš? :lol:

Ma nema, sve pozivi rješavaju u 100% slučajeva(ovo u slučaju da nije ironija gornji post :D ) :roll:
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#8458 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Maharadza »

smijesni_ste wrote:Jel i tebe stalno pitaju koji antivirus koristiš? :lol:

Ma nema, sve pozivi rješavaju u 100% slučajeva(ovo u slučaju da nije ironija gornji post :D ) :roll:
A kad kažeš da ne koristiš nikakav, onda ti slože priču "sigurno virus uletio"?! :D
User avatar
Qler
Posts: 25827
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#8459 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Qler »

meni su rekli da je do mog routera. kad sam im objasnio da imam dva routera i,da je jedan repeater, i da sve to godinama radi bez problema, onda su rekli da ce pogledati postavke njihovog modema...
Last edited by Qler on 31/01/2015 22:19, edited 1 time in total.
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8460 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

Qler wrote:Ja sam im se ja mislim ovih dana popeo na vrh glave. Jebi ga, treba mi brz i stabilan internet, a to nikako nemam, i to bukvalno od kako sam presao na logo trio paket. Do tada sve bilo super. I svaki put kazu, haj ugasi modem na 5-6 minuta da mi nesto podesimo i bit ce bolje, i bude bolje tu noc/dan i onda opet sve po starom... i evo izgleda da je danas OK, da nema problema...

i jos sam primjetio da TV1000 stopa pravo kad pocnu erotski filmovi :) nisam upratio jel jos neki, ali to mi je zapalo za oko...
Štopaju erotski filmovi na TV1000 iza ponoći
User avatar
mokra_carapa
Posts: 335
Joined: 15/12/2009 11:52
Location: Lociran!

#8461 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by mokra_carapa »

.
Last edited by mokra_carapa on 02/02/2015 14:24, edited 1 time in total.
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#8462 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

afannedim wrote:
Qler wrote:Ja sam im se ja mislim ovih dana popeo na vrh glave. Jebi ga, treba mi brz i stabilan internet, a to nikako nemam, i to bukvalno od kako sam presao na logo trio paket. Do tada sve bilo super. I svaki put kazu, haj ugasi modem na 5-6 minuta da mi nesto podesimo i bit ce bolje, i bude bolje tu noc/dan i onda opet sve po starom... i evo izgleda da je danas OK, da nema problema...

i jos sam primjetio da TV1000 stopa pravo kad pocnu erotski filmovi :) nisam upratio jel jos neki, ali to mi je zapalo za oko...
Štopaju erotski filmovi na TV1000 iza ponoći
Ma još gore što i titlovi štopaju - iza ponoći!
User avatar
Praetorious
Posts: 1806
Joined: 07/09/2012 07:07
Contact:

#8463 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Praetorious »

Iza ponoći i ja štopam ... :zzzz:
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8464 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

:lol: :lol:
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#8465 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Šta li noćna smjena u LOL-u radi iza ponoći? Setuju li rutere, uče li za nove IT Certifikate?... :izet:
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8466 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

Sakazulu wrote:Šta li noćna smjena u LOL-u radi iza ponoći? Setuju li rutere, uče li za nove IT Certifikate?... :izet:
Nikad nećemo saznati :lol: :lol: :lol:
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#8467 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by karanana »

rade li vam svi programi?

meni nema sportklubova i jos mnogih ali nisam gledo.
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8468 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

karanana wrote:rade li vam svi programi?

meni nema sportklubova i jos mnogih ali nisam gledo.
Kratak prekid bio. imaju svi
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#8469 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by karanana »

evo ih.
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 3876
Joined: 28/02/2010 19:25

#8470 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Plavo-bijeli »

Svako koliko se može uzeti naprimjer ovaj mobitel preko njih? Da li mogu u isti mah uzeti naprimjer mobitel i tablet?
smijesni_ste
Posts: 6315
Joined: 09/10/2009 16:46

#8471 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by smijesni_ste »

mokra_carapa wrote:.
Jesi ti ono pitao do kad radi logosoft u importanneu?

Vidim nema pitanja odjednom :D...podijeli sa rajom ako si saznao :D
Dzontra_Volta
Posts: 8001
Joined: 20/01/2011 11:10

#8472 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Dzontra_Volta »

Trebalo bi da radi do kada rade i ostale radnje u Importanne-u (mislim do 21). Takav je obično ugovor u svakom tržnom centru, ne možeš otvarati i zatvarati kad ti je ćeif.
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#8473 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Plavo-bijeli wrote:Svako koliko se može uzeti naprimjer ovaj mobitel preko njih? Da li mogu u isti mah uzeti naprimjer mobitel i tablet?
Javi šta si saznao!
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#8474 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by karanana »

mogu li kakvi novi programi?
moze li H2 jer su sve sto valja pomjerili tu a na H ostavili trash tipa skladisnih ratova i slicnih sranja.
moze li bbc2 zbog dobrih bbc serija?
moze li taj cnn jebo ga ja vise? jebo mater cnn sam fato sa onom satelitskom od 20 maraka jer je dzaba kanal a ovi ga ne mogu ubaciti. a znaju krisom izbacivati kanale.
smijesni_ste
Posts: 6315
Joined: 09/10/2009 16:46

#8475 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by smijesni_ste »

Dzontra_Volta wrote:Trebalo bi da radi do kada rade i ostale radnje u Importanne-u (mislim do 21). Takav je obično ugovor u svakom tržnom centru, ne možeš otvarati i zatvarati kad ti je ćeif.
Samo da se zahvalim baš je tako kako si napisao, tačnije do 8 ako ćemo cjepidlačiti :D
Post Reply