afannedim wrote:ima haman 2 godine.The BEN10 wrote:Nisam skontao kad su izbacili Al Jazeera Arabic.
Logosoft
Moderator: Benq
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#8426 Re: Logosoft ALL ABOUT
- mokra_carapa
- Posts: 335
- Joined: 15/12/2009 11:52
- Location: Lociran!
#8427 Re: Logosoft ALL ABOUT
14 MegaBita (Mb) je 1.7 MegaBajta (MB), da bi imao download speed od 3MB/s trebao bi imati 24Mb/sBravehearttt wrote:U pravu si. Na online checku mi je malo, a na torrentu veliko. je li to razlika bajt i bit ili? Mozes li mi poblize objasnitiDzontra_Volta wrote:Obrati pažnju na malo i veliko "b".Bravehearttt wrote:Drugovi i drugarice, moze li jedno pitanje?
Ovako kad odem na online speed intrnet check pise mi (download speed) oko 14Mb/s, a kada skidam sa torrenta filmove ne prelazi mi 3.0MB/s.
U čemu je kvaka? Zašto mi piše da mi je puno brži internet, a kad mi skida preko torrenta uglavnom se vrti oko 3MB/S, nekad rijetko 4.
Hvala vam dobri ljudi
Aha, evo našao sam na netu. Hvala ti
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#8428 Re: Logosoft ALL ABOUT
PravoMTV wrote:afannedim wrote:ima haman 2 godine.The BEN10 wrote:Nisam skontao kad su izbacili Al Jazeera Arabic.Vidi se koliko se kanal gledao.
- Praetorious
- Posts: 1806
- Joined: 07/09/2012 07:07
- Contact:
#8429 Re: Logosoft ALL ABOUT
Snimalica opet prekida, štuca, staje, pixelizacija ... negledljivo. Zatreba mi dvaput mjesečno i ni tada ne radi ... Nemaju nikoga ni u BH ni u SR ko im to zna napraviti ...
Bolje da izbace uslugu nego da se ovako javno stalno piše kako im ta usluga ne valja ni za ... khm!
Bolje da izbace uslugu nego da se ovako javno stalno piše kako im ta usluga ne valja ni za ... khm!
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#8430 Re: Logosoft ALL ABOUT
Jucer je fino radila. Ni meni nije jasno nekad radi nekad je za baciti u smece.Praetorious wrote:Snimalica opet prekida, štuca, staje, pixelizacija ... negledljivo. Zatreba mi dvaput mjesečno i ni tada ne radi ... Nemaju nikoga ni u BH ni u SR ko im to zna napraviti ...
Bolje da izbace uslugu nego da se ovako javno stalno piše kako im ta usluga ne valja ni za ... khm!
- Praetorious
- Posts: 1806
- Joined: 07/09/2012 07:07
- Contact:
#8431 Re: Logosoft ALL ABOUT
Upravo tako, nekada prekida, a nekada radi ko Swiss sat
Ma nerviram se zbog sitnica, ali te sitnice zaista znaju krv popiti, tačnije, pijuckati je na slamčicu. Koga briga, prošla me volja za datim sadržajem. Problem je što se nikad ne zna hoće li raditi ili ne. Ono što me zanimalo prekida, a snimci sa drugih kanala u istom periodu rade OK ... pa ko će ga znati šta je. No, kako već rekoh ... nema veze ... ima i bitnijih stvari za nervirati se 
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#8432 Re: Logosoft ALL ABOUT
Svi veci kabl operateri mijenjaju VH1 Adria za VH1 Europe.
VH1 Adria
Prednosti:
-raznovrsnija muzika, nema pjesme koje se svako malo ponavljaju
-dodatak koji nema europska verija: najava sljedece pjesme
Nedostaci:
-4:3 format
-slabiji kvalitet slike i zvuka
VH1 Europe
Prednosti:
-16:9 format
-kvalitetnija slika i zvuk
Nedostaci:
-ponajvljaju se pjesme svako malo, nije raznovrsno kao Adria
-nema najave sljedece pjesme
Drugi operateri koji imaju Boxove kanale dobili su prevod na pojedine emisije na kanalu DocuBox kao i na FilmBox.
VH1 Adria
Prednosti:
-raznovrsnija muzika, nema pjesme koje se svako malo ponavljaju
-dodatak koji nema europska verija: najava sljedece pjesme
Nedostaci:
-4:3 format
-slabiji kvalitet slike i zvuka
VH1 Europe
Prednosti:
-16:9 format
-kvalitetnija slika i zvuk
Nedostaci:
-ponajvljaju se pjesme svako malo, nije raznovrsno kao Adria
-nema najave sljedece pjesme
Drugi operateri koji imaju Boxove kanale dobili su prevod na pojedine emisije na kanalu DocuBox kao i na FilmBox.
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#8433 Re: Logosoft ALL ABOUT
Kod nas je VH1 adria imasvakakvih spotova i stranih i domaćihMTV wrote:Svi veci kabl operateri mijenjaju VH1 Adria za VH1 Europe.
VH1 Adria
Prednosti:
-raznovrsnija muzika, nema pjesme koje se svako malo ponavljaju
-dodatak koji nema europska verija: najava sljedece pjesme
Nedostaci:
-4:3 format
-slabiji kvalitet slike i zvuka
VH1 Europe
Prednosti:
-16:9 format
-kvalitetnija slika i zvuk
Nedostaci:
-ponajvljaju se pjesme svako malo, nije raznovrsno kao Adria
-nema najave sljedece pjesme
Drugi operateri koji imaju Boxove kanale dobili su prevod na pojedine emisije na kanalu DocuBox kao i na FilmBox.
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8001
- Joined: 20/01/2011 11:10
#8434 Re: Logosoft ALL ABOUT
Vidim BH Telecom vratio Nova TV u MojaTV pakete. Pa kontam hoće li i ovi naši to isto uraditi ili je to neka ekskluziva kod njih? Nije da mi nešto fali taj kanal, ali eto...
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#8435 Re: Logosoft ALL ABOUT
Vala ga nisam ni prije nešto posebno gledao, al eto nebi bilo loše da ga vrateDzontra_Volta wrote:Vidim BH Telecom vratio Nova TV u MojaTV pakete. Pa kontam hoće li i ovi naši to isto uraditi ili je to neka ekskluziva kod njih? Nije da mi nešto fali taj kanal, ali eto...
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#8436 Re: Logosoft ALL ABOUT
Preko nove sam vise znao o svojoj zemlji, a tek emisija provjereno to je najvise sto mi fali zajedno sa njihovim vijestima.Dzontra_Volta wrote:Vidim BH Telecom vratio Nova TV u MojaTV pakete. Pa kontam hoće li i ovi naši to isto uraditi ili je to neka ekskluziva kod njih? Nije da mi nešto fali taj kanal, ali eto...
Hoce Logosoft ce je pustiti https://www.lol.ba/Novosti.aspx?id=8f5a ... a27a6478ef
Do sada su samo sefovi mogli gledati na Mojoj TV. E sad jel njen povratak ili greska pa pustena svima. Izgleda da su je samo slucajno pustili svima. Ipak ekskluziva za visoko pozicionirane sefove.U slučaju da se stvore zakonske i druge pretpostavke za distribuciju Nove TV u Bosni i Hercegovini, Logosoft će odmah pristupiti distribuciji programa ove TV kuće u našem IPTV sistemu Super TV.
Hvala na razumijevanju.
Logosoft Online
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#8437 Re: Logosoft ALL ABOUT
VH1 Adria zamijenjen za VH1 Europe u Logosoftu.
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#8438 Re: Logosoft ALL ABOUT
Nisam to primjetio vidim ima domaćih spotova. više gledam opet VH1 CLASSICMTV wrote:VH1 Adria zamijenjen za VH1 Europe u Logosoftu.
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#8439 Re: Logosoft ALL ABOUT
E pa nema vise domacih spotova, sad ima i pauza koje vrte 4 iste pauze svako malo.afannedim wrote:Nisam to primjetio vidim ima domaćih spotova. više gledam opet VH1 CLASSICMTV wrote:VH1 Adria zamijenjen za VH1 Europe u Logosoftu.
-
Sakazulu
- Posts: 2368
- Joined: 28/04/2012 08:02
#8440 Re: Logosoft ALL ABOUT
Ja kad god uštekam MyTV1 i MyTV...234 nema nikakvih spotova, samo torrent program, nema ni reklama. Jedino prekid nastane kad zafali pića, grickalica i kad pretjeram pa wc zove na razgovor.MTV wrote:E pa nema vise domacih spotova, sad ima i pauza koje vrte 4 iste pauze svako malo.afannedim wrote:Nisam to primjetio vidim ima domaćih spotova. više gledam opet VH1 CLASSICMTV wrote:VH1 Adria zamijenjen za VH1 Europe u Logosoftu.
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#8441 Re: Logosoft ALL ABOUT
Drago mi je. Pitao bi te kako My TV 7493938 na kanti on racunara, youtube na 360 p steka, HD videozapis moze pokrenuti samo u 720p kad ga preuzmem na komp. Za sad Word radi OK, ostalo koliko toliko.Sakazulu wrote: Ja kad god uštekam MyTV1 i MyTV...234 nema nikakvih spotova, samo torrent program, nema ni reklama. Jedino prekid nastane kad zafali pića, grickalica i kad pretjeram pa wc zove na razgovor.
LP
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#8442 Re: Logosoft ALL ABOUT
Uključeni tiTlovi srpski I hrvatski na DOCUBOX HD.MTV wrote:Drago mi je. Pitao bi te kako My TV 7493938 na kanti on racunara, youtube na 360 p steka, HD videozapis moze pokrenuti samo u 720p kad ga preuzmem na komp. Za sad Word radi OK, ostalo koliko toliko.Sakazulu wrote: Ja kad god uštekam MyTV1 i MyTV...234 nema nikakvih spotova, samo torrent program, nema ni reklama. Jedino prekid nastane kad zafali pića, grickalica i kad pretjeram pa wc zove na razgovor.
LP
-
Sakazulu
- Posts: 2368
- Joined: 28/04/2012 08:02
#8443 Re: Logosoft ALL ABOUT
Ma znam da je frustrirajuće kako stalno nešto mijenjaju, a mi taman stvorimo naviku za nešto....
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#8444 Re: Logosoft ALL ABOUT
@afannedim
@Sakazulu
Juce sam rekao da ima titl na Docubox ali da nam nije omogucen i da su svi promijenili i stavili VH1 Europe a danas se sve to desilo. Izgleda da radim kod njih ali to jos uvijek ne znam
Sakazulu nisam nista lose mislio sa svojim postom My TV 7483837
@Sakazulu
Juce sam rekao da ima titl na Docubox ali da nam nije omogucen i da su svi promijenili i stavili VH1 Europe a danas se sve to desilo. Izgleda da radim kod njih ali to jos uvijek ne znam
Sakazulu nisam nista lose mislio sa svojim postom My TV 7483837
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#8445 Re: Logosoft ALL ABOUT
bar mi znamo da radišMTV wrote:@afannedim
@Sakazulu
Juce sam rekao da ima titl na Docubox ali da nam nije omogucen i da su svi promijenili i stavili VH1 Europe a danas se sve to desilo. Izgleda da radim kod njih ali to jos uvijek ne znam![]()
Sakazulu nisam nista lose mislio sa svojim postom My TV 7483837
- karanana
- Posts: 50762
- Joined: 26/02/2004 00:00
#8446 Re: Logosoft ALL ABOUT
internet nesto zeza.
-
Sakazulu
- Posts: 2368
- Joined: 28/04/2012 08:02
#8447 Re: Logosoft ALL ABOUT
MTV wrote:@afannedim
@Sakazulu
Juce sam rekao da ima titl na Docubox ali da nam nije omogucen i da su svi promijenili i stavili VH1 Europe a danas se sve to desilo. Izgleda da radim kod njih ali to jos uvijek ne znam![]()
Sakazulu nisam nista lose mislio sa svojim postom My TV 7483837
Kako nisi, pa znaš li ti koliko ljudi moraju da se pate i rade za takav uređaj kao što je tvoj My TV 7483837
-
Sakazulu
- Posts: 2368
- Joined: 28/04/2012 08:02
#8449 Re: Logosoft ALL ABOUT
[quote="afannedim" Uključeni tiTlovi srpski I hrvatski na DOCUBOX HD.[/quote]
Jesu na listi, ali meni ne rade!
Jesu na listi, ali meni ne rade!
-
smijesni_ste
- Posts: 6314
- Joined: 09/10/2009 16:46
#8450 Re: Logosoft ALL ABOUT
Šta je ovo sa internetom već 2 dana?

