Mafija je to.
SDA-All about
- jazzer
- Posts: 7535
- Joined: 20/12/2004 14:44
#83851 Re: SDA-All about
Nemojte se vi zajebavati sa Sebijinom diplomom, hocete li da vam Kavcani pokucaju na vrata?
Mafija je to.
Mafija je to.
- DaysleepeR
- Posts: 21036
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#83852 Re: SDA-All about
ultra desnica je jako naklonjena bošnjacima i SDA, ova umjerena desnica nijedrug_profi wrote: ↑19/04/2023 10:50 Hrvatski Hrvati su uglavnom prijateljski nastrojeni BiH, osim ako nisu ultra desnica, sto je mozda 10% populacije. Ako i toliko.
BH Hrvati su u vecem procentu naklonjeni ultra desnici i takav im je i stav prema drzavi BiH.
Međutim uvijek je tu i ona tiha većina. Nisu Ultrasi i Škripari javno mnenje.
jer ultra desnica ti je HOS, dakle ustaše, dakle NDH, dakle Handžar Divizija, Busuladžić, Zlatko Hasanbegović, hrvatsko cvijeće, bratija
poznajem ih ja dosta iz Dalmacije
- drug_profi
- Posts: 65402
- Joined: 16/07/2012 16:00
#83853 Re: SDA-All about
Ma malo ti je tih ostalo što su im muslimani Hrvatsko cvijeće. Sad su svi oni zdesna u stvari katolibani. Izopačena religioznost.DaysleepeR wrote: ↑19/04/2023 11:59ultra desnica je jako naklonjena bošnjacima i SDA, ova umjerena desnica nijedrug_profi wrote: ↑19/04/2023 10:50 Hrvatski Hrvati su uglavnom prijateljski nastrojeni BiH, osim ako nisu ultra desnica, sto je mozda 10% populacije. Ako i toliko.
BH Hrvati su u vecem procentu naklonjeni ultra desnici i takav im je i stav prema drzavi BiH.
Međutim uvijek je tu i ona tiha većina. Nisu Ultrasi i Škripari javno mnenje.
jer ultra desnica ti je HOS, dakle ustaše, dakle NDH, dakle Handžar Divizija, Busuladžić, Zlatko Hasanbegović, hrvatsko cvijeće, bratija
poznajem ih ja dosta iz Dalmacije
-
Seyfo
- Posts: 4540
- Joined: 23/08/2011 14:12
#83854 Re: SDA-All about
Da , evoluiralo je i to, promijenilo se. Kako je bilo prije(hrvatsko cvijeće), koristilo je Srbima koji vole to da spomenu (handžar divizija isl). Sad to spomenu rjeđe
- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule
#83855 Re: SDA-All about
da ti nisi prespavao zadnjih nekoliko mjeseciPM72 wrote: ↑19/04/2023 10:48Ona ima diplomu ljekara opšte prakse.Bar to nije sporno.Blixen wrote: ↑19/04/2023 10:45
tako je
uopste se ne bave sa nama
ali moram priznati da sa simpatijama gledaju na BiH
bar ovi moji iz Zagreba sa kojima cesto izadjem
u zadnje vrijeme me pitaju oko gospoje Izetbegovic i cude se kako je to uopce moguce nemati diplomu, a biti prof. i direktor klinickog
cesto je index prenosio vijesti o prevarantici iz sela kraj Podgorice![]()
![]()
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#83856 Re: SDA-All about
Seka ima diplomu ljekara opšte prakse...a sve ostalo nakon toga je upitnoDaysleepeR wrote: ↑19/04/2023 11:51 Ima diplomu medicine, sa lošim prosjekom i nakon skoro 11 godina studiranja
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#83857 Re: SDA-All about
nije prvi put da se vrijedjam od strane doticnog, prijavljen si pa da vidimo!
uznemirio te koncpet odbrane sdfa jer si morao?
uznemirio te koncpet odbrane sdfa jer si morao?
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#83858 Re: SDA-All about
Pošto me etiketiraš ,omalovažavaš i podjebavaš,ovo je super šta bih ti u facu rekao i uradio.
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 37999
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#83859 Re: SDA-All about
PM72 wrote: ↑19/04/2023 13:27Seka ima diplomu ljekara opšte prakse...a sve ostalo nakon toga je upitnoDaysleepeR wrote: ↑19/04/2023 11:51 Ima diplomu medicine, sa lošim prosjekom i nakon skoro 11 godina studiranja
sumirprimus wrote: ↑19/04/2023 13:39 nije prvi put da se vrijedjam od strane doticnog, prijavljen si pa da vidimo!
uznemirio te koncpet odbrane sdfa jer si morao?
Bezveze ste
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#83860 Re: SDA-All about
prvo da vidim za prijavu. a onda imas pp. i bujrum mitraljezac u tuzlu, ja sam iz tuzle nije tajna, nem oras te seljacke fore dubrave i slicno, da to rijesimo tita mi mrtvog jedva bih ceko 
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#83862 Re: SDA-All about
a izbriso si post gdje me naziva mamlazom?
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 37999
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#83863 Re: SDA-All about
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#83864 Re: SDA-All about
jasta si nego sda mitraljezac. jasno je k dan da si poceo oivde lizat od proslih izbora
samo bujrum pp u tuzli sam, moras potegnut do mene.
samo bujrum pp u tuzli sam, moras potegnut do mene.
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 37999
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#83865 Re: SDA-All about
Pa jel se osjecas tako? Niko ne zna dok nisi sad rekao
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 37999
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
- video
- Posts: 8463
- Joined: 26/06/2006 12:13
- Location: Teheran
#83867 Re: SDA-All about
Nema sanse!
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#83869 Re: SDA-All about
znaic dozovljeno vrijedjanje?
bujrum za pp, nemoj rec da nisam ponudio
bujrum za pp, nemoj rec da nisam ponudio
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 37999
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#83870 Re: SDA-All about
Nije dozvoljeno vrijedjanje, obrisano je, nece više, ne branim ga, sta imamo ako se pobanujemo svi, nista. nece vise, ponijelo ga, ako vam dodje Anex sve ce vas pobanovat
.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#83871 Re: SDA-All about
nece nce.
mitraljezac cime su te kupili priznaj , olaksaj si dusu, nisi oduviek bio sda?
mitraljezac cime su te kupili priznaj , olaksaj si dusu, nisi oduviek bio sda?
- video
- Posts: 8463
- Joined: 26/06/2006 12:13
- Location: Teheran
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5099
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
- agent_zero
- Posts: 10478
- Joined: 27/01/2010 23:58
- Location: tamni vilajet SDA zlotvora!
#83874 Re: SDA-All about
Sumire, PM72 nije sda-ovac, to ti garantujem!
- thekupus
- Posts: 7387
- Joined: 25/06/2011 22:38
#83875 Re: SDA-All about
al se ponaša baš kao oni
