SDA-All about

User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#83851 Re: SDA-All about

Post by jazzer »

Nemojte se vi zajebavati sa Sebijinom diplomom, hocete li da vam Kavcani pokucaju na vrata?

Mafija je to. :)
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21036
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#83852 Re: SDA-All about

Post by DaysleepeR »

drug_profi wrote: 19/04/2023 10:50 Hrvatski Hrvati su uglavnom prijateljski nastrojeni BiH, osim ako nisu ultra desnica, sto je mozda 10% populacije. Ako i toliko.
BH Hrvati su u vecem procentu naklonjeni ultra desnici i takav im je i stav prema drzavi BiH.
Međutim uvijek je tu i ona tiha većina. Nisu Ultrasi i Škripari javno mnenje.
ultra desnica je jako naklonjena bošnjacima i SDA, ova umjerena desnica nije

jer ultra desnica ti je HOS, dakle ustaše, dakle NDH, dakle Handžar Divizija, Busuladžić, Zlatko Hasanbegović, hrvatsko cvijeće, bratija

poznajem ih ja dosta iz Dalmacije
User avatar
drug_profi
Posts: 65402
Joined: 16/07/2012 16:00

#83853 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

DaysleepeR wrote: 19/04/2023 11:59
drug_profi wrote: 19/04/2023 10:50 Hrvatski Hrvati su uglavnom prijateljski nastrojeni BiH, osim ako nisu ultra desnica, sto je mozda 10% populacije. Ako i toliko.
BH Hrvati su u vecem procentu naklonjeni ultra desnici i takav im je i stav prema drzavi BiH.
Međutim uvijek je tu i ona tiha većina. Nisu Ultrasi i Škripari javno mnenje.
ultra desnica je jako naklonjena bošnjacima i SDA, ova umjerena desnica nije

jer ultra desnica ti je HOS, dakle ustaše, dakle NDH, dakle Handžar Divizija, Busuladžić, Zlatko Hasanbegović, hrvatsko cvijeće, bratija

poznajem ih ja dosta iz Dalmacije
Ma malo ti je tih ostalo što su im muslimani Hrvatsko cvijeće. Sad su svi oni zdesna u stvari katolibani. Izopačena religioznost.
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#83854 Re: SDA-All about

Post by Seyfo »

Da , evoluiralo je i to, promijenilo se. Kako je bilo prije(hrvatsko cvijeće), koristilo je Srbima koji vole to da spomenu (handžar divizija isl). Sad to spomenu rjeđe
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#83855 Re: SDA-All about

Post by Blixen »

PM72 wrote: 19/04/2023 10:48
Blixen wrote: 19/04/2023 10:45

tako je
uopste se ne bave sa nama

ali moram priznati da sa simpatijama gledaju na BiH
bar ovi moji iz Zagreba sa kojima cesto izadjem

u zadnje vrijeme me pitaju oko gospoje Izetbegovic i cude se kako je to uopce moguce nemati diplomu, a biti prof. i direktor klinickog
cesto je index prenosio vijesti o prevarantici iz sela kraj Podgorice :D :D
Ona ima diplomu ljekara opšte prakse.Bar to nije sporno.
da ti nisi prespavao zadnjih nekoliko mjeseci :D
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#83856 Re: SDA-All about

Post by PM72 »

DaysleepeR wrote: 19/04/2023 11:51 Ima diplomu medicine, sa lošim prosjekom i nakon skoro 11 godina studiranja
Seka ima diplomu ljekara opšte prakse...a sve ostalo nakon toga je upitno
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#83857 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

nije prvi put da se vrijedjam od strane doticnog, prijavljen si pa da vidimo!
uznemirio te koncpet odbrane sdfa jer si morao?
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#83858 Re: SDA-All about

Post by PM72 »

Pošto me etiketiraš ,omalovažavaš i podjebavaš,ovo je super šta bih ti u facu rekao i uradio.
Bobi
Forum administrator
Posts: 37999
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#83859 Re: SDA-All about

Post by Bobi »

PM72 wrote: 19/04/2023 13:27
DaysleepeR wrote: 19/04/2023 11:51 Ima diplomu medicine, sa lošim prosjekom i nakon skoro 11 godina studiranja
Seka ima diplomu ljekara opšte prakse...a sve ostalo nakon toga je upitno
sumirprimus wrote: 19/04/2023 13:39 nije prvi put da se vrijedjam od strane doticnog, prijavljen si pa da vidimo!
uznemirio te koncpet odbrane sdfa jer si morao?
PM72 wrote: 19/04/2023 13:43 Pošto me etiketiraš ,omalovažavaš i podjebavaš,ovo je super šta bih ti u facu rekao i uradio.
Bezveze ste :lol: , šta vam je?
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#83860 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

prvo da vidim za prijavu. a onda imas pp. i bujrum mitraljezac u tuzlu, ja sam iz tuzle nije tajna, nem oras te seljacke fore dubrave i slicno, da to rijesimo tita mi mrtvog jedva bih ceko :)
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#83861 Re: SDA-All about

Post by PM72 »

Ja i SDA... :lol:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#83862 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

a izbriso si post gdje me naziva mamlazom?
Bobi
Forum administrator
Posts: 37999
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#83863 Re: SDA-All about

Post by Bobi »

:kiss: samo ljubav,manite se nasilja :D.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#83864 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

jasta si nego sda mitraljezac. jasno je k dan da si poceo oivde lizat od proslih izbora
samo bujrum pp u tuzli sam, moras potegnut do mene.
Bobi
Forum administrator
Posts: 37999
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#83865 Re: SDA-All about

Post by Bobi »

sumirprimus wrote: 19/04/2023 13:45 a izbriso si post gdje me naziva mamlazom?
Pa jel se osjecas tako? Niko ne zna dok nisi sad rekao :D. Ja da smirim vi i dalje se rogate, nidje veze, eto izvinit ce ti se.
Bobi
Forum administrator
Posts: 37999
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#83866 Re: SDA-All about

Post by Bobi »

PM72 wrote: 19/04/2023 13:45 Ja i SDA... :lol:
Hajd izvini mu se.
User avatar
video
Posts: 8463
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#83867 Re: SDA-All about

Post by video »

Nema sanse!
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#83868 Re: SDA-All about

Post by PM72 »

Sutra.U stvari-malo sutra.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#83869 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

znaic dozovljeno vrijedjanje?
bujrum za pp, nemoj rec da nisam ponudio :thumbup:
Bobi
Forum administrator
Posts: 37999
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#83870 Re: SDA-All about

Post by Bobi »

Nije dozvoljeno vrijedjanje, obrisano je, nece više, ne branim ga, sta imamo ako se pobanujemo svi, nista. nece vise, ponijelo ga, ako vam dodje Anex sve ce vas pobanovat :lol: .
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#83871 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

nece nce.
mitraljezac cime su te kupili priznaj , olaksaj si dusu, nisi oduviek bio sda?
User avatar
video
Posts: 8463
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#83872 Re: SDA-All about

Post by video »

Bobi wrote: 19/04/2023 13:54 Nije dozvoljeno vrijedjanje, obrisano je, nece više, ne branim ga, sta imamo ako se pobanujemo svi, nista. nece vise, ponijelo ga, ako vam dodje Anex sve ce vas pobanovat :lol: .
On ko robot, kod njega samo 1 i 0
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5099
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#83873 Re: SDA-All about

Post by anex »

Bobi wrote: 19/04/2023 13:54 Nije dozvoljeno vrijedjanje, obrisano je, nece više, ne branim ga, sta imamo ako se pobanujemo svi, nista. nece vise, ponijelo ga, ako vam dodje Anex sve ce vas pobanovat :lol: .
Čovjek vam fino kaže smirite se... :)
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#83874 Re: SDA-All about

Post by agent_zero »

Sumire, PM72 nije sda-ovac, to ti garantujem!
User avatar
thekupus
Posts: 7387
Joined: 25/06/2011 22:38

#83875 Re: SDA-All about

Post by thekupus »

agent_zero wrote: 19/04/2023 15:33 Sumire, PM72 nije sda-ovac, to ti garantujem!
al se ponaša baš kao oni
Post Reply