Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
samosingle wrote:sta je najbolje za uzeti trenutno na trzistu od ponude ovih operatera telemach. logosoft telekom i sta vec jos ima da bi odnos ulozenog i dobijenog bio dobar. Trenutno sam na telemachu obicna kablovska a trebao bi taj neki paket ima li neko prijedlog? za ovaj logosoft sam cuo da je dobar
Vidi na stranici www.lol.ba novu ponudu paketa pa ako te neki interesuje objasnit cemo.
Korisnik sam logosofta 3 godine, prvu godine samo osnovni internet a ostale dvije Trio Light koji nije vise u ponudi. Po starom za 60 KM imam 200 kanala, 10 MBps, uracunao racun telefona bez njega 52 KM. Sad po novom bi trebao, kad sve TV pakete uracunam, placat oko 80 KM.
Prvo ti vidi sta bi otprilike htio u paketu pa ti moze netko pomoci. Jel ti dostupan logosoft na tvojoj adresi?
samosingle wrote:sta je najbolje za uzeti trenutno na trzistu od ponude ovih operatera telemach. logosoft telekom i sta vec jos ima da bi odnos ulozenog i dobijenog bio dobar. Trenutno sam na telemachu obicna kablovska a trebao bi taj neki paket ima li neko prijedlog? za ovaj logosoft sam cuo da je dobar
Vidi na stranici http://www.lol.ba novu ponudu paketa pa ako te neki interesuje objasnit cemo. Korisnik sam logosofta 3 godine, prvu godine samo osnovni internet a ostale dvije Trio Light koji nije vise u ponudi. Po starom za 60 KM imam 200 kanala, 10 MBps, uracunao racun telefona bez njega 52 KM. Sad po novom bi trebao, kad sve TV pakete uracunam, placat oko 80 KM.
Prvo ti vidi sta bi otprilike htio u paketu pa ti moze netko pomoci. Jel ti dostupan logosoft na tvojoj adresi?
Ispravka pogresnog (boldirano) navoda , "Uposlenik sam logosofta 3 godine" izvini brate morao sam vidim na LOL temi te handre opasno
Sto se tice tih paketa , mislim da mu je najbolja opcija Trio Grande Family , dobije 40Mbps , 150 kanala + HD , telefon... Ali eto , neka preceslja sve ako ima opciju
MTV wrote:
Vidi na stranici http://www.lol.ba novu ponudu paketa pa ako te neki interesuje objasnit cemo. Korisnik sam logosofta 3 godine, prvu godine samo osnovni internet a ostale dvije Trio Light koji nije vise u ponudi. Po starom za 60 KM imam 200 kanala, 10 MBps, uracunao racun telefona bez njega 52 KM. Sad po novom bi trebao, kad sve TV pakete uracunam, placat oko 80 KM.
Prvo ti vidi sta bi otprilike htio u paketu pa ti moze netko pomoci. Jel ti dostupan logosoft na tvojoj adresi?
Ispravka pogresnog (boldirano) navoda , "Uposlenik sam logosofta 3 godine" izvini brate morao sam vidim na LOL temi te handre opasno
Sto se tice tih paketa , mislim da mu je najbolja opcija Trio Grande Family , dobije 40Mbps , 150 kanala + HD , telefon... Ali eto , neka preceslja sve ako ima opciju
Ovo tvoje boldirano: samo se slatko nasmijem A jos jace da sam uposlenik svega i svacega al sam se sad kreno zaj.... zezat s njima uz duz i poprijeko.
samosingle wrote:sta je najbolje za uzeti trenutno na trzistu od ponude ovih operatera telemach. logosoft telekom i sta vec jos ima da bi odnos ulozenog i dobijenog bio dobar. Trenutno sam na telemachu obicna kablovska a trebao bi taj neki paket ima li neko prijedlog? za ovaj logosoft sam cuo da je dobar
Vidi na stranici http://www.lol.ba novu ponudu paketa pa ako te neki interesuje objasnit cemo. Korisnik sam logosofta 3 godine, prvu godine samo osnovni internet a ostale dvije Trio Light koji nije vise u ponudi. Po starom za 60 KM imam 200 kanala, 10 MBps, uracunao racun telefona bez njega 52 KM. Sad po novom bi trebao, kad sve TV pakete uracunam, placat oko 80 KM.
Prvo ti vidi sta bi otprilike htio u paketu pa ti moze netko pomoci. Jel ti dostupan logosoft na tvojoj adresi?
Ispravka pogresnog (boldirano) navoda , "Uposlenik sam logosofta 3 godine" izvini brate morao sam vidim na LOL temi te handre opasno
Sto se tice tih paketa , mislim da mu je najbolja opcija Trio Grande Family , dobije 40Mbps , 150 kanala + HD , telefon... Ali eto , neka preceslja sve ako ima opciju
I obavezno neka provjeri u komšiluku kakva je situacija sa signalom/konekcijom, jer će i njemu 90% biti situacija kao u komšija - ako je njima udure bit će i njemu i obrnuto!
Maharadza wrote:
I obavezno neka provjeri u komšiluku kakva je situacija sa signalom/konekcijom, jer će i njemu 90% biti situacija kao u komšija - ako je njima udure bit će i njemu i obrnuto!
Znas ono : "More , al' i ne mora bit.." , ja sam na HS-u , komsinica u zgradi iznad mene izludi , stalno puca konekcija , kanali se gube i sl , komsija do mene malo-malo pa nema interneta nikako pogotovo u dane vikenda , a kod mene sve u najboljem redu .
Maharadza wrote:
I obavezno neka provjeri u komšiluku kakva je situacija sa signalom/konekcijom, jer će i njemu 90% biti situacija kao u komšija - ako je njima udure bit će i njemu i obrnuto!
Znas ono : "More , al' i ne mora bit.." , ja sam na HS-u , komsinica u zgradi iznad mene izludi , stalno puca konekcija , kanali se gube i sl , komsija do mene malo-malo pa nema interneta nikako pogotovo u dane vikenda , a kod mene sve u najboljem redu .
Pa što si se njima nakačio na žicu i praviš smetnje sram te bilo
Maharadza wrote:
I obavezno neka provjeri u komšiluku kakva je situacija sa signalom/konekcijom, jer će i njemu 90% biti situacija kao u komšija - ako je njima udure bit će i njemu i obrnuto!
Znas ono : "More , al' i ne mora bit.." , ja sam na HS-u , komsinica u zgradi iznad mene izludi , stalno puca konekcija , kanali se gube i sl , komsija do mene malo-malo pa nema interneta nikako pogotovo u dane vikenda , a kod mene sve u najboljem redu .
Pa što si se njima nakačio na žicu i praviš smetnje sram te bilo
auuu mi sporog interneta. a ne rade ni hd kanali. je li jos neko ima problem ili je individualno. ch vila. interesantno je kako na lol-u nema kolektivnih problema nego ovi problemi se pojavljuju individualno.
karanana wrote:auuu mi sporog interneta. a ne rade ni hd kanali. je li jos neko ima problem ili je individualno. ch vila. interesantno je kako na lol-u nema kolektivnih problema nego ovi problemi se pojavljuju individualno.