SDA-All about

mishic
Posts: 8406
Joined: 28/04/2011 16:29

#82926 Re: SDA-All about

Post by mishic »

Bakir ukopa SDA a Nikšić SDP ! Tako dvije velike stranke propadaju, država takodje a miši dolaze da grickaju...
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#82927 Re: SDA-All about

Post by mirza_15 »

mirza_15 wrote: 03/03/2023 00:19 Je li istina ovo za Fadila i Oskara? Oskar je ime :mrgreen:
Zbog uznemirenih životinja protokol je promijenjen, te su prvo priznanja dobili psi, a naš federalni premijer nije shvatio kome dodjeljuje priznanje pa je jednog bh. spasioca zamijenio sa psom i rekao mu “Čestitam Oskar”, na šta mu je spasioc rekao kako nije on Oskar nego pas
https://pressmediabih.com/vijesti/2023/ ... tam-oskar/

:mrgreen:
Locki
Posts: 18
Joined: 24/08/2006 19:40

#82928 Re: SDA-All about

Post by Locki »

mishic wrote: 03/03/2023 11:10 Bakir ukopa SDA a Nikšić SDP ! Tako dvije velike stranke propadaju, država takodje a miši dolaze da grickaju...

Sta je to miši i koji je to jezik?
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#82929 Re: SDA-All about

Post by Seyfo »

Kao i vukovi - vuci. Poetski, otmjeno. Ovdje je svečana atmosfera
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#82930 Re: SDA-All about

Post by Login77777 »

Koji od forumaski sdO glasaca je ovo napisao? :lol:
ODLUKE OPOZICIJE

Gradonačelnici Istanbula i Ankare odbili kandidaturu za predsjednika Turske
Image

@tramvajtrojka
User avatar
Mishelinke
Posts: 2360
Joined: 16/01/2023 10:01

#82931 Re: SDA-All about

Post by Mishelinke »

Login77777 wrote: 04/03/2023 10:32 Koji od forumaski sdO glasaca je ovo napisao? :lol:
ODLUKE OPOZICIJE

Gradonačelnici Istanbula i Ankare odbili kandidaturu za predsjednika Turske
Image

@tramvajtrojka
@Student_u_Ostavci ?
@Hakiz ?
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#82932 Re: SDA-All about

Post by Officer Crabtree »

Mishelinke wrote: 04/03/2023 10:57
Login77777 wrote: 04/03/2023 10:32 Koji od forumaski sdO glasaca je ovo napisao? :lol:



Image

@tramvajtrojka
@Student_u_Ostavci ?
@Hakiz ?
Jel ovaj tramvaja uvijek pinga ili ja ko hajvan uvijek u sobu uletim kad se drugi karindžaju...
giannibelif
Posts: 2524
Joined: 28/01/2017 22:11

#82933 Re: SDA-All about

Post by giannibelif »

A to se Kemale kupaj, ko te j...kad nisi stvarao državu..
User avatar
Point.
Posts: 33475
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#82934 Re: SDA-All about

Post by Point. »

Officer Crabtree wrote: 04/03/2023 13:40
Mishelinke wrote: 04/03/2023 10:57
@Student_u_Ostavci ?
@Hakiz ?
Jel ovaj tramvaja uvijek pinga ili ja ko hajvan uvijek u sobu uletim kad se drugi karindžaju...
Djeca se furaju da su neki ko mangupi, šta li.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#82935 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

Sumrak demokratije sa sda.
Niste pobjednici u federaciji jer nemate vecinu. Niste toliko ni neuki nego kriminalno bezobrazni.
A nemate ni silu iza sebe da glumite diktature .
Novak20
Posts: 15236
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#82936 Re: SDA-All about

Post by Novak20 »

sumirprimus wrote: 04/03/2023 19:16 Sumrak demokratije sa sda.
Niste pobjednici u federaciji jer nemate vecinu. Niste toliko ni neuki nego kriminalno bezobrazni.
A nemate ni silu iza sebe da glumite diktature .
Imaju Erdogana, da ne kažem Tursku.
DonieBrasco
Posts: 20076
Joined: 31/08/2016 16:09

#82937 Re: SDA-All about

Post by DonieBrasco »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/sebiji- ... /230306111

Gdje su botovi, udar na sultarniju ko te pita za bosnjake. :lol:
User avatar
drug_profi
Posts: 65411
Joined: 16/07/2012 16:00

#82938 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

DonieBrasco wrote: 06/03/2023 15:20 https://www.klix.ba/vijesti/bih/sebiji- ... /230306111

Gdje su botovi, udar na sultarniju ko te pita za bosnjake. :lol:
Ako ovo nije vrijedno blokada i demonstracija, ne znam šta je...
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#82939 Re: SDA-All about

Post by mk ultra »

Novak20 wrote: 05/03/2023 12:00
sumirprimus wrote: 04/03/2023 19:16 Sumrak demokratije sa sda.
Niste pobjednici u federaciji jer nemate vecinu. Niste toliko ni neuki nego kriminalno bezobrazni.
A nemate ni silu iza sebe da glumite diktature .
Imaju Erdogana, da ne kažem Tursku.
imaju ćunu, de bogati
dovoljan znak ti je pozicija Ziraat banke koja ne može ni da plasira kredite kako treba
zamisli kad je prije vjenčanja o tome govorio Babba :lol:
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#82940 Re: SDA-All about

Post by Blixen »

drug_profi wrote: 06/03/2023 15:27
DonieBrasco wrote: 06/03/2023 15:20 https://www.klix.ba/vijesti/bih/sebiji- ... /230306111

Gdje su botovi, udar na sultarniju ko te pita za bosnjake. :lol:
Ako ovo nije vrijedno blokada i demonstracija, ne znam šta je...
Kanton Sarajevo da gori
DonieBrasco
Posts: 20076
Joined: 31/08/2016 16:09

#82941 Re: SDA-All about

Post by DonieBrasco »

Sad ce oni Vogoscu, Ilijas, Brezu dici na na noge.
User avatar
kokakolas
Posts: 1475
Joined: 15/03/2008 21:35

#82942 Re: SDA-All about

Post by kokakolas »

Ne bih sad bio na Baketovom mjestu nikako :run:
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#82943 Re: SDA-All about

Post by Roccohljup »

Ode osmica, ode seka......pa dokle vise sa ovim sistematskim napadom na Bosnjake 😂😂😂. Gdje su Zaha i gazije da povedu mase 😂
DonieBrasco
Posts: 20076
Joined: 31/08/2016 16:09

#82944 Re: SDA-All about

Post by DonieBrasco »

Sad ce ce staviti susprugu i njenu diplomu ispred svega, Dodik i Covic traljaju ruke.
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#82945 Re: SDA-All about

Post by zippoo87 »

Car je go.
Nemaju oni vise sta ponuditi...oni bi sada svi redom guzice dali i za 1% vlasti ali nadam se da vise nikada nece biti vlast.

Zbog njih (SDA) gdje god se spomene rijec bosnjak,odmah u negativnom kontekstu i u defanzivi.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#82946 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

uletio je najveći bot prigodnom kuhačkom izjavom da se manje priča o Sekinoj diplomi u javnosti
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#82947 Re: SDA-All about

Post by Blixen »

Roccohljup wrote: 06/03/2023 16:07 Gdje su Zaha i gazije da povedu mase 😂
Gdje da ih vode? 🤣
Na koga da jurišaju?
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#82948 Re: SDA-All about

Post by zippoo87 »

Blixen wrote: 06/03/2023 20:35
Roccohljup wrote: 06/03/2023 16:07 Gdje su Zaha i gazije da povedu mase 😂
Gdje da ih vode? 🤣
Na koga da jurišaju?
Pa na "njiha"..."one anamo neprijatelje" :lol:
Jest da ne znaju koji su to "oni anamo" neprijatelji ali nema veze...TREBA ustati,krenuti ,boriti se :lol: :lol:
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#82949 Re: SDA-All about

Post by Blixen »

zippoo87 wrote: 06/03/2023 20:38
Blixen wrote: 06/03/2023 20:35

Gdje da ih vode? 🤣
Na koga da jurišaju?
Pa na "njiha"..."one anamo neprijatelje" :lol:
Jest da ne znaju koji su to "oni anamo" neprijatelji ali nema veze...TREBA ustati,krenuti ,boriti se :lol: :lol:
Da pokrenu bratoubilački rat između Bošnjaka jer su nekog i neku nafatali bez diplome, a opet neke uhvatili u lažiranju izbora
Bakire Bakire šta si sebi navukao na kosti
Ženu nisi u stanju kontrolisati
U obavještajnu službu si doveo jadu jadnog bez škole
Krimosu asimu si dao u ruke kadrovsku politiku
Mi smo se i od četnika odbranili 92
Zar si fakat mislio da ćemo trpiti bahaćenje sda gamadi
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#82950 Re: SDA-All about

Post by zippoo87 »

A predugo se oni bahate...u normalnim drzavama se ovakve gamadi rjesava vec na slijedecim izborima...dakle mogu max 4 godine da uriniraju i onda kaput.
A ovdje kod nas...30 godina i jos uvijek je bara-bara hoce li u vlasti li opoziciju.

Nepismenost nas unistava kao nista drugo...evo ja svaki dan imam kontakt sa nepismenim narodom...strava i uzas...to nije sposobno procitati jednu recenicu a kamoli da razumije neke procese.
A pametnih i uopste pismenih nam je svakim danom sve manje i manje,jer odlaze ...
Post Reply