SDA-All about
-
mishic
- Posts: 8406
- Joined: 28/04/2011 16:29
#82926 Re: SDA-All about
Bakir ukopa SDA a Nikšić SDP ! Tako dvije velike stranke propadaju, država takodje a miši dolaze da grickaju...
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#82927 Re: SDA-All about
https://pressmediabih.com/vijesti/2023/ ... tam-oskar/Zbog uznemirenih životinja protokol je promijenjen, te su prvo priznanja dobili psi, a naš federalni premijer nije shvatio kome dodjeljuje priznanje pa je jednog bh. spasioca zamijenio sa psom i rekao mu “Čestitam Oskar”, na šta mu je spasioc rekao kako nije on Oskar nego pas
-
Locki
- Posts: 18
- Joined: 24/08/2006 19:40
-
Seyfo
- Posts: 4540
- Joined: 23/08/2011 14:12
#82929 Re: SDA-All about
Kao i vukovi - vuci. Poetski, otmjeno. Ovdje je svečana atmosfera
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
#82930 Re: SDA-All about
Koji od forumaski sdO glasaca je ovo napisao?

@tramvajtrojka
ODLUKE OPOZICIJE
Gradonačelnici Istanbula i Ankare odbili kandidaturu za predsjednika Turske

@tramvajtrojka
- Mishelinke
- Posts: 2360
- Joined: 16/01/2023 10:01
#82931 Re: SDA-All about
@Student_u_Ostavci ?Login77777 wrote: ↑04/03/2023 10:32 Koji od forumaski sdO glasaca je ovo napisao?![]()
ODLUKE OPOZICIJE
Gradonačelnici Istanbula i Ankare odbili kandidaturu za predsjednika Turske
@tramvajtrojka
@Hakiz ?
-
Officer Crabtree
- Posts: 3553
- Joined: 14/10/2006 10:09
- Location: Gol u selu
#82932 Re: SDA-All about
Jel ovaj tramvaja uvijek pinga ili ja ko hajvan uvijek u sobu uletim kad se drugi karindžaju...
-
giannibelif
- Posts: 2524
- Joined: 28/01/2017 22:11
#82933 Re: SDA-All about
A to se Kemale kupaj, ko te j...kad nisi stvarao državu..
- Point.
- Posts: 33477
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#82934 Re: SDA-All about
Djeca se furaju da su neki ko mangupi, šta li.Officer Crabtree wrote: ↑04/03/2023 13:40Jel ovaj tramvaja uvijek pinga ili ja ko hajvan uvijek u sobu uletim kad se drugi karindžaju...
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#82935 Re: SDA-All about
Sumrak demokratije sa sda.
Niste pobjednici u federaciji jer nemate vecinu. Niste toliko ni neuki nego kriminalno bezobrazni.
A nemate ni silu iza sebe da glumite diktature .
Niste pobjednici u federaciji jer nemate vecinu. Niste toliko ni neuki nego kriminalno bezobrazni.
A nemate ni silu iza sebe da glumite diktature .
-
Novak20
- Posts: 15236
- Joined: 11/02/2014 18:55
- Location: Taboo(t) teme i brisani postovi
#82936 Re: SDA-All about
Imaju Erdogana, da ne kažem Tursku.sumirprimus wrote: ↑04/03/2023 19:16 Sumrak demokratije sa sda.
Niste pobjednici u federaciji jer nemate vecinu. Niste toliko ni neuki nego kriminalno bezobrazni.
A nemate ni silu iza sebe da glumite diktature .
-
DonieBrasco
- Posts: 20084
- Joined: 31/08/2016 16:09
#82937 Re: SDA-All about
https://www.klix.ba/vijesti/bih/sebiji- ... /230306111
Gdje su botovi, udar na sultarniju ko te pita za bosnjake.
Gdje su botovi, udar na sultarniju ko te pita za bosnjake.
- drug_profi
- Posts: 65415
- Joined: 16/07/2012 16:00
#82938 Re: SDA-All about
Ako ovo nije vrijedno blokada i demonstracija, ne znam šta je...DonieBrasco wrote: ↑06/03/2023 15:20 https://www.klix.ba/vijesti/bih/sebiji- ... /230306111
Gdje su botovi, udar na sultarniju ko te pita za bosnjake.![]()
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#82939 Re: SDA-All about
imaju ćunu, de bogatiNovak20 wrote: ↑05/03/2023 12:00Imaju Erdogana, da ne kažem Tursku.sumirprimus wrote: ↑04/03/2023 19:16 Sumrak demokratije sa sda.
Niste pobjednici u federaciji jer nemate vecinu. Niste toliko ni neuki nego kriminalno bezobrazni.
A nemate ni silu iza sebe da glumite diktature .
dovoljan znak ti je pozicija Ziraat banke koja ne može ni da plasira kredite kako treba
zamisli kad je prije vjenčanja o tome govorio Babba
- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule
#82940 Re: SDA-All about
Kanton Sarajevo da goridrug_profi wrote: ↑06/03/2023 15:27Ako ovo nije vrijedno blokada i demonstracija, ne znam šta je...DonieBrasco wrote: ↑06/03/2023 15:20 https://www.klix.ba/vijesti/bih/sebiji- ... /230306111
Gdje su botovi, udar na sultarniju ko te pita za bosnjake.![]()
-
DonieBrasco
- Posts: 20084
- Joined: 31/08/2016 16:09
#82941 Re: SDA-All about
Sad ce oni Vogoscu, Ilijas, Brezu dici na na noge.
- kokakolas
- Posts: 1475
- Joined: 15/03/2008 21:35
#82942 Re: SDA-All about
Ne bih sad bio na Baketovom mjestu nikako 
- Roccohljup
- Posts: 6995
- Joined: 19/02/2014 18:04
#82943 Re: SDA-All about
Ode osmica, ode seka......pa dokle vise sa ovim sistematskim napadom na Bosnjake 

. Gdje su Zaha i gazije da povedu mase 
-
DonieBrasco
- Posts: 20084
- Joined: 31/08/2016 16:09
#82944 Re: SDA-All about
Sad ce ce staviti susprugu i njenu diplomu ispred svega, Dodik i Covic traljaju ruke.
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#82945 Re: SDA-All about
Car je go.
Nemaju oni vise sta ponuditi...oni bi sada svi redom guzice dali i za 1% vlasti ali nadam se da vise nikada nece biti vlast.
Zbog njih (SDA) gdje god se spomene rijec bosnjak,odmah u negativnom kontekstu i u defanzivi.
Nemaju oni vise sta ponuditi...oni bi sada svi redom guzice dali i za 1% vlasti ali nadam se da vise nikada nece biti vlast.
Zbog njih (SDA) gdje god se spomene rijec bosnjak,odmah u negativnom kontekstu i u defanzivi.
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#82946 Re: SDA-All about
uletio je najveći bot prigodnom kuhačkom izjavom da se manje priča o Sekinoj diplomi u javnosti
- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule
#82947 Re: SDA-All about
Gdje da ih vode?
Na koga da jurišaju?
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#82948 Re: SDA-All about
- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule
#82949 Re: SDA-All about
Da pokrenu bratoubilački rat između Bošnjaka jer su nekog i neku nafatali bez diplome, a opet neke uhvatili u lažiranju izbora
Bakire Bakire šta si sebi navukao na kosti
Ženu nisi u stanju kontrolisati
U obavještajnu službu si doveo jadu jadnog bez škole
Krimosu asimu si dao u ruke kadrovsku politiku
Mi smo se i od četnika odbranili 92
Zar si fakat mislio da ćemo trpiti bahaćenje sda gamadi
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#82950 Re: SDA-All about
A predugo se oni bahate...u normalnim drzavama se ovakve gamadi rjesava vec na slijedecim izborima...dakle mogu max 4 godine da uriniraju i onda kaput.
A ovdje kod nas...30 godina i jos uvijek je bara-bara hoce li u vlasti li opoziciju.
Nepismenost nas unistava kao nista drugo...evo ja svaki dan imam kontakt sa nepismenim narodom...strava i uzas...to nije sposobno procitati jednu recenicu a kamoli da razumije neke procese.
A pametnih i uopste pismenih nam je svakim danom sve manje i manje,jer odlaze ...
A ovdje kod nas...30 godina i jos uvijek je bara-bara hoce li u vlasti li opoziciju.
Nepismenost nas unistava kao nista drugo...evo ja svaki dan imam kontakt sa nepismenim narodom...strava i uzas...to nije sposobno procitati jednu recenicu a kamoli da razumije neke procese.
A pametnih i uopste pismenih nam je svakim danom sve manje i manje,jer odlaze ...
