i ona je mali patokar ljiljan, pa je psle genjca ubjedljivo najveci parazitarni uhljeb na budzetu, pa opet mnogi ga brane slijepo.
SDA-All about
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#82752 Re: SDA-All about
Volio bih znati tvoj dobrinos odbrani Bosne pa da stavimo na vagu...ili koliko imaš godina pa se primaš na propagandu.sumirprimus wrote: ↑23/02/2023 11:50i ona je mali patokar ljiljan, pa je psle genjca ubjedljivo najveci parazitarni uhljeb na budzetu, pa opet mnogi ga brane slijepo.
Uporno iznosiš gluposti i laži a da ne pominjem omalovažavanje dobitnika najvećeg ratnog priznanja.
- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule
#82753 Re: SDA-All about
jebo ba i aliju i bakira i sebiju mu
najveci dusmani BiH
izdajnici svi redom
najveci dusmani BiH
izdajnici svi redom
- drag_gost
- Posts: 6417
- Joined: 17/04/2010 19:09
- Location: Tu, odmah :)
- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule
#82755 Re: SDA-All about
- Ja sam Izetbegović, moj otac je Alija Izetbegović, moja sestra Lejla koja je faktički napravila Bošnjačku gimnaziju, moja supruga je podigla i napravila ponos od KCUS-a. To je prva borbena linija, gore ljudi umiru i gore mora biti vojna disciplina. Izetbegovići su predano služili ovu zemlju i mi smo pošteni. Ne samo pošteni, nego skromni ljudi. Dakle, skromni ljudi, poručio je Izetbegović.
ja ne znam ko jos pusi ove fore?
ima li toliko glupih ljudi da vjeruju o ovo?
ja ne znam ko jos pusi ove fore?
ima li toliko glupih ljudi da vjeruju o ovo?
- Truba
- Posts: 93823
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#82756 Re: SDA-All about
branković ganić i ostali su najpametniji
low profile a još 1994. nisu počeli trošiti
low profile a još 1994. nisu počeli trošiti
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
#82757 Re: SDA-All about
Evo par s foruma… @Prpa.ba, @palermo, @Student_u_Ostavci…Blixen wrote: ↑23/02/2023 12:07 - Ja sam Izetbegović, moj otac je Alija Izetbegović, moja sestra Lejla koja je faktički napravila Bošnjačku gimnaziju, moja supruga je podigla i napravila ponos od KCUS-a. To je prva borbena linija, gore ljudi umiru i gore mora biti vojna disciplina. Izetbegovići su predano služili ovu zemlju i mi smo pošteni. Ne samo pošteni, nego skromni ljudi. Dakle, skromni ljudi, poručio je Izetbegović.
ja ne znam ko jos pusi ove fore?
ima li toliko glupih ljudi da vjeruju o ovo?
- mayab
- Posts: 30844
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#82758 Re: SDA-All about
Budimo politički korektni, Bake biće stvarno nema auto (na sebi) , a za hanumu ga nitko nije pitaosumirprimus wrote: ↑23/02/2023 11:30Mishelinke wrote: ↑23/02/2023 08:02 Jebo sve svoje pogano, laživo
Ovaj se zajebava sa narodom, u oči laže i još sarkastičnim tonom provocira![]()
![]()
![]()
https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih ... iju-838400
Da Bog da svi koji sada nemaju i koji su zbog tebe i tvoje politike došli na ivicu gladi i istrebljenja, živjeli tako skromno kao ti i tvoja gazdarica.
Amin
ljigava, pogana, kriminalna, lazovcina jedna, futa, smecar jedan, gnjida. izdajnik.
Tko je kriv Zukiću što je glup (sarkazam) pa nije znao da to postavi kao potpitanje , kad se ovaj izjadao šta sve nema ...
- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule
#82759 Re: SDA-All about
ove izjave su ruganje zdravom razumuLogin77777 wrote: ↑23/02/2023 12:13Evo par s foruma… @Prpa.ba, @palermo, @Student_u_Ostavci…Blixen wrote: ↑23/02/2023 12:07 - Ja sam Izetbegović, moj otac je Alija Izetbegović, moja sestra Lejla koja je faktički napravila Bošnjačku gimnaziju, moja supruga je podigla i napravila ponos od KCUS-a. To je prva borbena linija, gore ljudi umiru i gore mora biti vojna disciplina. Izetbegovići su predano služili ovu zemlju i mi smo pošteni. Ne samo pošteni, nego skromni ljudi. Dakle, skromni ljudi, poručio je Izetbegović.
ja ne znam ko jos pusi ove fore?
ima li toliko glupih ljudi da vjeruju o ovo?
nakon 30 godina lazi, obmana, prevara, pljacki postoje ljudi koji vjeruju u ove bajke
- DaysleepeR
- Posts: 21047
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#82760 Re: SDA-All about
Ja sam bio u zabludi i mislio da se na KCUS-u ljudi liječe, ne da umiru.Blixen wrote: ↑23/02/2023 12:07 - Ja sam Izetbegović, moj otac je Alija Izetbegović, moja sestra Lejla koja je faktički napravila Bošnjačku gimnaziju, moja supruga je podigla i napravila ponos od KCUS-a. To je prva borbena linija, gore ljudi umiru i gore mora biti vojna disciplina. Izetbegovići su predano služili ovu zemlju i mi smo pošteni. Ne samo pošteni, nego skromni ljudi. Dakle, skromni ljudi, poručio je Izetbegović.
ja ne znam ko jos pusi ove fore?
ima li toliko glupih ljudi da vjeruju o ovo?
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
#82761 Re: SDA-All about
- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule
#82762 Re: SDA-All about
otjerala je dobar dio onih koji znaju da lijeceDaysleepeR wrote: ↑23/02/2023 12:25Ja sam bio u zabludi i mislio da se na KCUS-u ljudi liječe, ne da umiru.Blixen wrote: ↑23/02/2023 12:07 - Ja sam Izetbegović, moj otac je Alija Izetbegović, moja sestra Lejla koja je faktički napravila Bošnjačku gimnaziju, moja supruga je podigla i napravila ponos od KCUS-a. To je prva borbena linija, gore ljudi umiru i gore mora biti vojna disciplina. Izetbegovići su predano služili ovu zemlju i mi smo pošteni. Ne samo pošteni, nego skromni ljudi. Dakle, skromni ljudi, poručio je Izetbegović.
ja ne znam ko jos pusi ove fore?
ima li toliko glupih ljudi da vjeruju o ovo?
ne moze enra suljic izlijeciti nikoga
- Logovan
- Posts: 102790
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#82763 Re: SDA-All about
Ponos, a umiru ljudi?Blixen wrote: ↑23/02/2023 12:07 - Ja sam Izetbegović, moj otac je Alija Izetbegović, moja sestra Lejla koja je faktički napravila Bošnjačku gimnaziju, moja supruga je podigla i napravila ponos od KCUS-a. To je prva borbena linija, gore ljudi umiru i gore mora biti vojna disciplina. Izetbegovići su predano služili ovu zemlju i mi smo pošteni. Ne samo pošteni, nego skromni ljudi. Dakle, skromni ljudi, poručio je Izetbegović.
ja ne znam ko jos pusi ove fore?
ima li toliko glupih ljudi da vjeruju o ovo?
- jazzer
- Posts: 7535
- Joined: 20/12/2004 14:44
#82764 Re: SDA-All about
Kad' je vec ispricao sta sve nema, trebao ga je Zukic pitati a sta to ima (osim postenja).
- mirsek
- Posts: 12950
- Joined: 07/05/2010 15:40
#82765 Re: SDA-All about
Mi jos nista zvanicno ne znamo za njen postdiplomski, cekamo komisiju od Skrijelja, treba ga pitati gdje je zapelo, kad ce vise ti konacni rezultati..
Pricamo o tome da je Kurjak nicim izazvan prvo rekao da nema nikakve veze sa doktoratom Sebije da bi kasnije ipak priznao da joj je bio mentor ili na odbrani istog, sto je lagao prvi ili drugi put, to treba njega pitati.
- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule
#82766 Re: SDA-All about
ja sam diplomirao 20xx
post diplomski zavrsio 20xx
treba mi 30 sekundi da nadjem obje diplome
nekoj firmi u koju apliciram za posao treba jedan poziv ili mail da provjere vjerodostojnost diploma
ova vodi UKC i ne zna gdje joj je diploma vec 20 godina
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#82767 Re: SDA-All about
- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule
#82768 Re: SDA-All about

kenela, sepka, enra i miss piggy
kao da je uzgoj pasa u pitanju
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#82770 Re: SDA-All about
ako moze samo da kaze jasno i lgasno da li je spajala ljude na malina respiratore i kolik je ljudi umrlo na istim?Logovan wrote: ↑23/02/2023 12:28Ponos, a umiru ljudi?Blixen wrote: ↑23/02/2023 12:07 - Ja sam Izetbegović, moj otac je Alija Izetbegović, moja sestra Lejla koja je faktički napravila Bošnjačku gimnaziju, moja supruga je podigla i napravila ponos od KCUS-a. To je prva borbena linija, gore ljudi umiru i gore mora biti vojna disciplina. Izetbegovići su predano služili ovu zemlju i mi smo pošteni. Ne samo pošteni, nego skromni ljudi. Dakle, skromni ljudi, poručio je Izetbegović.
ja ne znam ko jos pusi ove fore?
ima li toliko glupih ljudi da vjeruju o ovo?![]()
hvala
- mirsek
- Posts: 12950
- Joined: 07/05/2010 15:40
#82771 Re: SDA-All about
Logicno pitanje, sta onda ceka Skrijelj ?
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
- Logovan
- Posts: 102790
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#82774 Re: SDA-All about
tipicni spin izdajincke i lopovke sda,kad hgod ih covjek uhvati i u nekoj kriminalnoj randji on se instintkivno brane a sta sa onih drugih, a sta sa onog drugog, dakle oni su toliko ogrezli u kriminalu, korupciji, useravanju drzave i instituacija, sistem,a da se vis i ne brane na ocigledna djela, nego samo skercu paznju i pricu na druge.
kakva sektasko kriminalna grupa.
kakva sektasko kriminalna grupa.
- mirsek
- Posts: 12950
- Joined: 07/05/2010 15:40
#82775 Re: SDA-All about
Isto znaci kao Osmorka.sumirprimus wrote: ↑23/02/2023 12:48 tipicni spin izdajincke i lopovke sda,kad hgod ih covjek uhvati i u nekoj kriminalnoj randji on se instintkivno brane a sta sa onih drugih, a sta sa onog drugog, dakle oni su toliko ogrezli u kriminalu, korupciji, useravanju drzave i instituacija, sistem,a da se vis i ne brane na ocigledna djela, nego samo skercu paznju i pricu na druge.
kakva sektasko kriminalna grupa.
Od price mi nismo SDA, mi cemo drugacije od SDA dosli smo do pravdanje tipa pa i SDA je to radila, sto se sad nas proziva za to.
