SDA-All about

sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#82751 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

Blixen wrote: 23/02/2023 11:47
PM72 wrote: 23/02/2023 09:06 Ja stvarno ne znam šta imate protiv Bakira? bio borac-ranjavan u odbrani grada...
bilo na TV-u :D
i ona je mali patokar ljiljan, pa je psle genjca ubjedljivo najveci parazitarni uhljeb na budzetu, pa opet mnogi ga brane slijepo.
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#82752 Re: SDA-All about

Post by PM72 »

sumirprimus wrote: 23/02/2023 11:50
Blixen wrote: 23/02/2023 11:47

bilo na TV-u :D
i ona je mali patokar ljiljan, pa je psle genjca ubjedljivo najveci parazitarni uhljeb na budzetu, pa opet mnogi ga brane slijepo.
Volio bih znati tvoj dobrinos odbrani Bosne pa da stavimo na vagu...ili koliko imaš godina pa se primaš na propagandu.
Uporno iznosiš gluposti i laži a da ne pominjem omalovažavanje dobitnika najvećeg ratnog priznanja.
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#82753 Re: SDA-All about

Post by Blixen »

jebo ba i aliju i bakira i sebiju mu
najveci dusmani BiH
izdajnici svi redom
User avatar
drag_gost
Posts: 6417
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#82754 Re: SDA-All about

Post by drag_gost »

dembele wrote: 23/02/2023 09:56 Pa kako ne pustiti suzu na ovakvu doktorsku disertaciju?

"Operativna histeroskopija u liječenju intrauterinih nenormalnosti kao faktora bračne neplodnosti"



Image
Nazalost mnogi su plakali zbog te "disertacije".
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#82755 Re: SDA-All about

Post by Blixen »

- Ja sam Izetbegović, moj otac je Alija Izetbegović, moja sestra Lejla koja je faktički napravila Bošnjačku gimnaziju, moja supruga je podigla i napravila ponos od KCUS-a. To je prva borbena linija, gore ljudi umiru i gore mora biti vojna disciplina. Izetbegovići su predano služili ovu zemlju i mi smo pošteni. Ne samo pošteni, nego skromni ljudi. Dakle, skromni ljudi, poručio je Izetbegović.

ja ne znam ko jos pusi ove fore?
ima li toliko glupih ljudi da vjeruju o ovo?
User avatar
Truba
Posts: 93823
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#82756 Re: SDA-All about

Post by Truba »

branković ganić i ostali su najpametniji

low profile a još 1994. nisu počeli trošiti
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#82757 Re: SDA-All about

Post by Login77777 »

Blixen wrote: 23/02/2023 12:07 - Ja sam Izetbegović, moj otac je Alija Izetbegović, moja sestra Lejla koja je faktički napravila Bošnjačku gimnaziju, moja supruga je podigla i napravila ponos od KCUS-a. To je prva borbena linija, gore ljudi umiru i gore mora biti vojna disciplina. Izetbegovići su predano služili ovu zemlju i mi smo pošteni. Ne samo pošteni, nego skromni ljudi. Dakle, skromni ljudi, poručio je Izetbegović.

ja ne znam ko jos pusi ove fore?
ima li toliko glupih ljudi da vjeruju o ovo?
Evo par s foruma… @Prpa.ba, @palermo, @Student_u_Ostavci
User avatar
mayab
Posts: 30844
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#82758 Re: SDA-All about

Post by mayab »

sumirprimus wrote: 23/02/2023 11:30
Mishelinke wrote: 23/02/2023 08:02 Jebo sve svoje pogano, laživo

Ovaj se zajebava sa narodom, u oči laže i još sarkastičnim tonom provocira :-x :-x :-x

https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih ... iju-838400





Da Bog da svi koji sada nemaju i koji su zbog tebe i tvoje politike došli na ivicu gladi i istrebljenja, živjeli tako skromno kao ti i tvoja gazdarica.

Amin
Image

ljigava, pogana, kriminalna, lazovcina jedna, futa, smecar jedan, gnjida. izdajnik.
Budimo politički korektni, Bake biće stvarno nema auto (na sebi) , a za hanumu ga nitko nije pitao :oops:
Tko je kriv Zukiću što je glup (sarkazam) pa nije znao da to postavi kao potpitanje , kad se ovaj izjadao šta sve nema ... :izet:
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#82759 Re: SDA-All about

Post by Blixen »

Login77777 wrote: 23/02/2023 12:13
Blixen wrote: 23/02/2023 12:07 - Ja sam Izetbegović, moj otac je Alija Izetbegović, moja sestra Lejla koja je faktički napravila Bošnjačku gimnaziju, moja supruga je podigla i napravila ponos od KCUS-a. To je prva borbena linija, gore ljudi umiru i gore mora biti vojna disciplina. Izetbegovići su predano služili ovu zemlju i mi smo pošteni. Ne samo pošteni, nego skromni ljudi. Dakle, skromni ljudi, poručio je Izetbegović.

ja ne znam ko jos pusi ove fore?
ima li toliko glupih ljudi da vjeruju o ovo?
Evo par s foruma… @Prpa.ba, @palermo, @Student_u_Ostavci…
ove izjave su ruganje zdravom razumu
nakon 30 godina lazi, obmana, prevara, pljacki postoje ljudi koji vjeruju u ove bajke
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21047
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#82760 Re: SDA-All about

Post by DaysleepeR »

Blixen wrote: 23/02/2023 12:07 - Ja sam Izetbegović, moj otac je Alija Izetbegović, moja sestra Lejla koja je faktički napravila Bošnjačku gimnaziju, moja supruga je podigla i napravila ponos od KCUS-a. To je prva borbena linija, gore ljudi umiru i gore mora biti vojna disciplina. Izetbegovići su predano služili ovu zemlju i mi smo pošteni. Ne samo pošteni, nego skromni ljudi. Dakle, skromni ljudi, poručio je Izetbegović.

ja ne znam ko jos pusi ove fore?
ima li toliko glupih ljudi da vjeruju o ovo?
Ja sam bio u zabludi i mislio da se na KCUS-u ljudi liječe, ne da umiru.
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#82761 Re: SDA-All about

Post by Login77777 »

Blixen wrote: 23/02/2023 12:23
Login77777 wrote: 23/02/2023 12:13

Evo par s foruma… @Prpa.ba, @palermo, @Student_u_Ostavci…
ove izjave su ruganje zdravom razumu
nakon 30 godina lazi, obmana, prevara, pljacki postoje ljudi koji vjeruju u ove bajke
Koga zanima zdrav razum? Sve dok im srede, posao, neki tender, nesto preko reda, dobro je.
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#82762 Re: SDA-All about

Post by Blixen »

DaysleepeR wrote: 23/02/2023 12:25
Blixen wrote: 23/02/2023 12:07 - Ja sam Izetbegović, moj otac je Alija Izetbegović, moja sestra Lejla koja je faktički napravila Bošnjačku gimnaziju, moja supruga je podigla i napravila ponos od KCUS-a. To je prva borbena linija, gore ljudi umiru i gore mora biti vojna disciplina. Izetbegovići su predano služili ovu zemlju i mi smo pošteni. Ne samo pošteni, nego skromni ljudi. Dakle, skromni ljudi, poručio je Izetbegović.

ja ne znam ko jos pusi ove fore?
ima li toliko glupih ljudi da vjeruju o ovo?
Ja sam bio u zabludi i mislio da se na KCUS-u ljudi liječe, ne da umiru.
otjerala je dobar dio onih koji znaju da lijece
ne moze enra suljic izlijeciti nikoga
User avatar
Logovan
Posts: 102790
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#82763 Re: SDA-All about

Post by Logovan »

Blixen wrote: 23/02/2023 12:07 - Ja sam Izetbegović, moj otac je Alija Izetbegović, moja sestra Lejla koja je faktički napravila Bošnjačku gimnaziju, moja supruga je podigla i napravila ponos od KCUS-a. To je prva borbena linija, gore ljudi umiru i gore mora biti vojna disciplina. Izetbegovići su predano služili ovu zemlju i mi smo pošteni. Ne samo pošteni, nego skromni ljudi. Dakle, skromni ljudi, poručio je Izetbegović.

ja ne znam ko jos pusi ove fore?
ima li toliko glupih ljudi da vjeruju o ovo?
Ponos, a umiru ljudi? :oops:
User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#82764 Re: SDA-All about

Post by jazzer »

mayab wrote: 23/02/2023 12:15
Budimo politički korektni, Bake biće stvarno nema auto (na sebi) , a za hanumu ga nitko nije pitao :oops:
Tko je kriv Zukiću što je glup (sarkazam) pa nije znao da to postavi kao potpitanje , kad se ovaj izjadao šta sve nema ... :izet:
Kad' je vec ispricao sta sve nema, trebao ga je Zukic pitati a sta to ima (osim postenja). :)
User avatar
mirsek
Posts: 12950
Joined: 07/05/2010 15:40

#82765 Re: SDA-All about

Post by mirsek »

The BEN10 wrote: 23/02/2023 10:28
mirsek wrote: 23/02/2023 08:54
Na predivne rijeci hvale Dr Kurjaka na odbrani Sebijinog doktorata su zene plakale a onda taj isti Kurjak se odjednom ne sjeca da je bio na odbrani istog doktorata, to je Bakir rekao.
Čekaj, govorimo o doktoratu kojeg je branila studentica koja nema regularno završen postdiplomski? :-D
O dužini specijalizacije manjoj od zakonom propisanog roka, kao i prosjeku dotične, da ovog puta ne govorimo. Jel...
Mi jos nista zvanicno ne znamo za njen postdiplomski, cekamo komisiju od Skrijelja, treba ga pitati gdje je zapelo, kad ce vise ti konacni rezultati..
Pricamo o tome da je Kurjak nicim izazvan prvo rekao da nema nikakve veze sa doktoratom Sebije da bi kasnije ipak priznao da joj je bio mentor ili na odbrani istog, sto je lagao prvi ili drugi put, to treba njega pitati.
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#82766 Re: SDA-All about

Post by Blixen »

mirsek wrote: 23/02/2023 12:32 Mi jos nista zvanicno ne znamo za njen postdiplomski
ja sam diplomirao 20xx
post diplomski zavrsio 20xx

treba mi 30 sekundi da nadjem obje diplome
nekoj firmi u koju apliciram za posao treba jedan poziv ili mail da provjere vjerodostojnost diploma

ova vodi UKC i ne zna gdje joj je diploma vec 20 godina
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#82767 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

Blixen wrote: 23/02/2023 12:37

ja sam diplomirao 20xx
post diplomski zavrsio 20xx

treba mi 30 sekundi da nadjem obje diplome
nekoj firmi u koju apliciram za posao treba jedan poziv ili mail da provjere vjerodostojnost diploma

ova vodi UKC i ne zna gdje joj je diploma vec 20 godina
:thumbup: bas tako, ko ima fdiplome a da ne zna gdje su :lol:
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#82768 Re: SDA-All about

Post by Blixen »

Image

kenela, sepka, enra i miss piggy
kao da je uzgoj pasa u pitanju
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#82769 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

Blixen wrote: 23/02/2023 12:43 Image

kenela, sepka, enra i miss piggy
kao da je uzgoj pasa u pitanju
otpad
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#82770 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

Logovan wrote: 23/02/2023 12:28
Blixen wrote: 23/02/2023 12:07 - Ja sam Izetbegović, moj otac je Alija Izetbegović, moja sestra Lejla koja je faktički napravila Bošnjačku gimnaziju, moja supruga je podigla i napravila ponos od KCUS-a. To je prva borbena linija, gore ljudi umiru i gore mora biti vojna disciplina. Izetbegovići su predano služili ovu zemlju i mi smo pošteni. Ne samo pošteni, nego skromni ljudi. Dakle, skromni ljudi, poručio je Izetbegović.

ja ne znam ko jos pusi ove fore?
ima li toliko glupih ljudi da vjeruju o ovo?
Ponos, a umiru ljudi? :oops:
ako moze samo da kaze jasno i lgasno da li je spajala ljude na malina respiratore i kolik je ljudi umrlo na istim?
hvala
User avatar
mirsek
Posts: 12950
Joined: 07/05/2010 15:40

#82771 Re: SDA-All about

Post by mirsek »

Blixen wrote: 23/02/2023 12:37
mirsek wrote: 23/02/2023 12:32 Mi jos nista zvanicno ne znamo za njen postdiplomski
ja sam diplomirao 20xx
post diplomski zavrsio 20xx

treba mi 30 sekundi da nadjem obje diplome
nekoj firmi u koju apliciram za posao treba jedan poziv ili mail da provjere vjerodostojnost diploma

ova vodi UKC i ne zna gdje joj je diploma vec 20 godina
Logicno pitanje, sta onda ceka Skrijelj ?
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#82772 Re: SDA-All about

Post by Login77777 »

Blixen wrote: 23/02/2023 12:43 Image

kenela, sepka, enra i miss piggy
kao da je uzgoj pasa u pitanju
Pazi ekipe… :lol:
@tramvajtrojka
User avatar
Logovan
Posts: 102790
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#82773 Re: SDA-All about

Post by Logovan »

Blixen wrote: 23/02/2023 12:37 ova vodi UKC i ne zna gdje joj je diploma vec 20 godina
Pa kako ce znati kad joj je neko otudjio :mrgreen:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#82774 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

tipicni spin izdajincke i lopovke sda,kad hgod ih covjek uhvati i u nekoj kriminalnoj randji on se instintkivno brane a sta sa onih drugih, a sta sa onog drugog, dakle oni su toliko ogrezli u kriminalu, korupciji, useravanju drzave i instituacija, sistem,a da se vis i ne brane na ocigledna djela, nego samo skercu paznju i pricu na druge.
kakva sektasko kriminalna grupa.
User avatar
mirsek
Posts: 12950
Joined: 07/05/2010 15:40

#82775 Re: SDA-All about

Post by mirsek »

sumirprimus wrote: 23/02/2023 12:48 tipicni spin izdajincke i lopovke sda,kad hgod ih covjek uhvati i u nekoj kriminalnoj randji on se instintkivno brane a sta sa onih drugih, a sta sa onog drugog, dakle oni su toliko ogrezli u kriminalu, korupciji, useravanju drzave i instituacija, sistem,a da se vis i ne brane na ocigledna djela, nego samo skercu paznju i pricu na druge.
kakva sektasko kriminalna grupa.
Isto znaci kao Osmorka. :thumbup:
Od price mi nismo SDA, mi cemo drugacije od SDA dosli smo do pravdanje tipa pa i SDA je to radila, sto se sad nas proziva za to.
Post Reply