SDA-All about

User avatar
pici
Posts: 46387
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#82376 Re: SDA-All about

Post by pici »

I s ovim alijinim nedonoscetom imamo probljema a kamoli da ima jos muskijeh glOva.Sreca pa bOkir nije skino carape kad je pravio profesorici direktoricu.
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#82377 Re: SDA-All about

Post by laik1981 »

Pa i sad mu je zena gospodarica trecine drzave.. Sto ne bi bila i kcerka u buducnosti?
User avatar
scarface32
Posts: 874
Joined: 12/12/2004 11:54

#82378 Re: SDA-All about

Post by scarface32 »

Porodice Foht wrote: 15/02/2023 08:36
scarface32 wrote: 14/02/2023 19:41

I dalje salju.To im je u budzetu drzave. Nije smjesno.
To je teska laz. Ne salju nista odavno, izuzev projekata koji su zajednicki, gdje ima holandskih udruzenja i NGO, poput gradnje u MC (spomen soba, audio i video arhiva i slucno). To mi nedavno pricao civjek iz MC Potocari. Prosla su ta vremena.
prosla su vremena sto su davali narodu sad samo uzimaju sebi. Prvi onaj bivsi nacelnik uhljup.je li ti pricao covjek iz potocara. ja citam u holandskim novinama.
User avatar
Tananarive
Posts: 1597
Joined: 22/04/2021 14:45

#82379 Re: SDA-All about

Post by Tananarive »

PM72 wrote: 15/02/2023 10:51
tramvajtrojka wrote: 15/02/2023 10:47

ima li kakav clan porodice Izetbegović il neki Jasminin momak da je pravnik i da odmah postane glavni sudija :lol: :lol:

drzava za minderase :skoljka:
Sreća naša pa je Sebija rodila jedno žensko ...jebeš Sjevernu Koreju šta bi bila Bosna da imaju muških nasljednika.Ispuha im loza...
jest ali ko je otac to je pitanje.... :D
User avatar
scarface32
Posts: 874
Joined: 12/12/2004 11:54

#82380 Re: SDA-All about

Post by scarface32 »

Porodice Foht wrote: 15/02/2023 08:36
scarface32 wrote: 14/02/2023 19:41

I dalje salju.To im je u budzetu drzave. Nije smjesno.
To je teska laz. Ne salju nista odavno, izuzev projekata koji su zajednicki, gdje ima holandskih udruzenja i NGO, poput gradnje u MC (spomen soba, audio i video arhiva i slucno). To mi nedavno pricao civjek iz MC Potocari. Prosla su ta vremena.
Nederland zou sinds 1995 meer dan 120 miljoen euro hebben uitgegeven aan het plaatsje. Buitenlandse Zaken maakt er elk jaar 5 miljoen euro voor vrij. Maar nog altijd zijn veel huizen in Srebrenica zwaar beschadigd.

Imas google prevodioca pa nek ti prevede.
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#82381 Re: SDA-All about

Post by PM72 »

Tananarive wrote: 15/02/2023 11:02
PM72 wrote: 15/02/2023 10:51

Sreća naša pa je Sebija rodila jedno žensko ...jebeš Sjevernu Koreju šta bi bila Bosna da imaju muških nasljednika.Ispuha im loza...
jest ali ko je otac to je pitanje.... :D
Bakir 1000%...cura nema sekunde obraza i karaktera.
User avatar
Tananarive
Posts: 1597
Joined: 22/04/2021 14:45

#82382 Re: SDA-All about

Post by Tananarive »

PM72 wrote: 15/02/2023 11:06
Tananarive wrote: 15/02/2023 11:02

jest ali ko je otac to je pitanje.... :D
Bakir 1000%...cura nema sekunde obraza i karaktera.
ima bakir oko sebe potencijalnih "jarana" sa istim predispozicijama, nego kcerka ljepuškasta a on gadan u 3pm, na babu :lol:
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#82383 Re: SDA-All about

Post by PM72 »

Tananarive wrote: 15/02/2023 11:09
PM72 wrote: 15/02/2023 11:06

Bakir 1000%...cura nema sekunde obraza i karaktera.
ima bakir oko sebe potencijalnih "jarana" sa istim predispozicijama, nego kcerka ljepuškasta a on gadan u 3pm, na babu :lol:
Možda je na tetka Miru Purivatru :D
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22781
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#82384 Re: SDA-All about

Post by GandalfSivi »

Tananarive wrote: 15/02/2023 11:09
PM72 wrote: 15/02/2023 11:06

Bakir 1000%...cura nema sekunde obraza i karaktera.
ima bakir oko sebe potencijalnih "jarana" sa istim predispozicijama, nego kcerka ljepuškasta a on gadan u 3pm, na babu :lol:
Gluho bilo ljepuskasta. Jasmina facu istu k’o dedo ima, na njega vuce vise nego na oca…
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21061
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#82385 Re: SDA-All about

Post by DaysleepeR »

Nemojte tako, nije to babino, to je Swissotel, a znate kako su švicarci temeljiti, oni su pažljivo više mjeseci prečešljali cijeeeeeelu BiH u potrazi za najstručnijom osobom za tu poziciju i logično odabrali osobu koja je bez prethodnog iskustva u praksi sa diplomom produkt dizajna.

MIslim, samo stid može da bude one koji kritikuju.
User avatar
Tananarive
Posts: 1597
Joined: 22/04/2021 14:45

#82386 Re: SDA-All about

Post by Tananarive »

GandalfSivi wrote: 15/02/2023 11:14
Tananarive wrote: 15/02/2023 11:09

ima bakir oko sebe potencijalnih "jarana" sa istim predispozicijama, nego kcerka ljepuškasta a on gadan u 3pm, na babu :lol:
Gluho bilo ljepuskasta. Jasmina facu istu k’o dedo ima, na njega vuce vise nego na oca…
mislio sam na zadnji kraj odatle ja crpim ljepotu kod žeMskinja :D
konami666
Posts: 3697
Joined: 11/05/2015 21:57

#82387 Re: SDA-All about

Post by konami666 »

Zar ne bi trebalo biti zabranjeno u institucijama zvati selame i pomoz Bog i slične, ipak je valjda na papiru sekularna država? Kad vidim ovaj potpis Alijin gdje piše daj 2 miliona maraka, selam, ospem se.
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#82388 Re: SDA-All about

Post by Styling »

tramvajtrojka wrote: 15/02/2023 10:47
laik1981 wrote: 15/02/2023 10:43 Pravosudje u ovoj drzavi postoji samo za sitnu buraniju.. Nece sudije osudjivati vlasnike sudova, a ni tuzioci se nece muciti da kvalitetno vode slucajeve protiv svojih sefova..
ima li kakav clan porodice Izetbegović il neki Jasminin momak da je pravnik i da odmah postane glavni sudija :lol: :lol:

drzava za minderase :skoljka:
Meni se cini da bi ova dva hotela mogla otici pod stecaj pod njenom upravom.
User avatar
Porodice Foht
Posts: 3718
Joined: 14/01/2019 04:56

#82389 Re: SDA-All about

Post by Porodice Foht »

scarface32 wrote: 15/02/2023 11:03
Porodice Foht wrote: 15/02/2023 08:36

To je teska laz. Ne salju nista odavno, izuzev projekata koji su zajednicki, gdje ima holandskih udruzenja i NGO, poput gradnje u MC (spomen soba, audio i video arhiva i slucno). To mi nedavno pricao civjek iz MC Potocari. Prosla su ta vremena.
Nederland zou sinds 1995 meer dan 120 miljoen euro hebben uitgegeven aan het plaatsje. Buitenlandse Zaken maakt er elk jaar 5 miljoen euro voor vrij. Maar nog altijd zijn veel huizen in Srebrenica zwaar beschadigd.

Imas google prevodioca pa nek ti prevede.
Covjek tamo radi i upucen je preko MC u sve. Da sada, nakon 28 godina od genocida neko tek tako daje 5 miliona eura "za Srebrenicu" je nemoguce. Zar ti fakat vjerujes u to? Receno mi je da samo zajednicki projekti mogu doci u obzir a tu je zaduzena Ambasada Holandije.
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#82390 Re: SDA-All about

Post by Login77777 »

GandalfSivi wrote: 15/02/2023 11:14
Tananarive wrote: 15/02/2023 11:09

ima bakir oko sebe potencijalnih "jarana" sa istim predispozicijama, nego kcerka ljepuškasta a on gadan u 3pm, na babu :lol:
Gluho bilo ljepuskasta. Jasmina facu istu k’o dedo ima, na njega vuce vise nego na oca…
A mozda i nije Bakirova… :mrgreen:
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21061
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#82391 Re: SDA-All about

Post by DaysleepeR »

GandalfSivi wrote: 15/02/2023 11:14
Tananarive wrote: 15/02/2023 11:09

ima bakir oko sebe potencijalnih "jarana" sa istim predispozicijama, nego kcerka ljepuškasta a on gadan u 3pm, na babu :lol:
Gluho bilo ljepuskasta. Jasmina facu istu k’o dedo ima, na njega vuce vise nego na oca…
I zbog toga će joj ovaj narod sve oprostiti...
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#82392 Re: SDA-All about

Post by Login77777 »

tramvajtrojka wrote: 15/02/2023 10:47
laik1981 wrote: 15/02/2023 10:43 Pravosudje u ovoj drzavi postoji samo za sitnu buraniju.. Nece sudije osudjivati vlasnike sudova, a ni tuzioci se nece muciti da kvalitetno vode slucajeve protiv svojih sefova..
ima li kakav clan porodice Izetbegović il neki Jasminin momak da je pravnik i da odmah postane glavni sudija :lol: :lol:

drzava za minderase :skoljka:
Zamisli prpa postane Jasminin momcic… :lol: na koju bi ga poziciju stavili? :?
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#82393 Re: SDA-All about

Post by kluz franjo »

Login77777 wrote: 15/02/2023 12:20 Zamisli prpa postane Jasminin momcic… :lol: na koju bi ga poziciju stavili? :?
Off-topic, trollanje, nastavi niz...

pdf - POLITIKA, hebem li ga...
Nije tema ni izgled, a ni ljubavni život potomaka.
A fantaziranje "romantičnog upetljavanja" forumaša u sve to, je posebno ispod svakog nivoa.
User avatar
pici
Posts: 46387
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#82394 Re: SDA-All about

Post by pici »

Sam je kriv prpa sto u trojkinom trokutistanu nemre vise imat beneficije.Mora tender proc proceduru a ne dok su talibani vladali, mimo procedure.
DonieBrasco
Posts: 20107
Joined: 31/08/2016 16:09

#82395 Re: SDA-All about

Post by DonieBrasco »

Respiratori, niko nista ? :lol:
User avatar
Mishelinke
Posts: 2360
Joined: 16/01/2023 10:01

#82396 Re: SDA-All about

Post by Mishelinke »

DonieBrasco wrote: 15/02/2023 13:41 Respiratori, niko nista ? :lol:
Biće oslobođeni.

Kad god je presuda brzo nakon završnih riječi, znači nema puno posla i ide oslobađajuća. Slučaj Mutap, Slučaj Asim, Slučaj respiratori,...

Ziki se presuda čekala skoro 40 dana od završne riječi i osuđen je.
DonieBrasco
Posts: 20107
Joined: 31/08/2016 16:09

#82397 Re: SDA-All about

Post by DonieBrasco »

Naravno da ce tako biti, definitivno je tuzilastvo smijurija u svim mogucim aferama a tek onda sudstvo.
made_in_sarajevo
Posts: 6963
Joined: 06/05/2013 23:05

#82398 Re: SDA-All about

Post by made_in_sarajevo »

ja tipujem da ce malinar samo najebati i to je to
doktor78
Posts: 3947
Joined: 14/09/2006 11:02

#82399 Re: SDA-All about

Post by doktor78 »

made_in_sarajevo wrote: 15/02/2023 14:23 ja tipujem da ce malinar samo najebati i to je to
Trud'te se, rad'te se :mrgreen:
User avatar
Mishelinke
Posts: 2360
Joined: 16/01/2023 10:01

#82400 Re: SDA-All about

Post by Mishelinke »

made_in_sarajevo wrote: 15/02/2023 14:23 ja tipujem da ce malinar samo najebati i to je to
Nemoguće. Svi su previše povezani da bi jedan mogao biti oslobođen, a drugi najebati. Ko najebe, povlači sa sobom i ostale.

Ako malinar najebe, najebao ga je i frljo i motorista, kao i "komadantica".

Međutim, po svemu sudeći, biće oslobađajuća presuda.
Post Reply