SDA-All about

User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#82276 Re: SDA-All about

Post by Hajvan »

drug_profi wrote: 14/02/2023 13:35
Hajvan wrote: 14/02/2023 13:24

ko i sta je pokrao tacno?
na koji nacin je kradja izvrsena?
Ko - oni koji su bili u prilici i poziciji (vidi rezultate izbora)
Šta - novac, materijal i sve drugo što je moglo da se kapitalizira
Kako - tenderima, donacijama, fiktivnim troškovima

Dokaz - Gomila milionera kojima je jedini zvanični prihod plata iz budzeta.
Posredan dokaz - izbjegavanje donosenje zakona koji bi revidirali sporne privatizacije, oduzeli nelegalno stečenu imovinu i sl.
koja je veza izmedju spornih privatizacija i donacija iz inostranstva?

kako su stizale tew donacije, ko ih je i na koji nacin rasporedjiva te u kojimn procentima (od kako i ko)?
gdje je vecina novca od doancija zavrisila i zasto?
User avatar
Haris.ba
Posts: 35300
Joined: 08/09/2005 20:08

#82277 Re: SDA-All about

Post by Haris.ba »

drug_profi wrote: 14/02/2023 13:35
Posredan dokaz - izbjegavanje donosenje zakona koji bi revidirali sporne privatizacije, oduzeli nelegalno stečenu imovinu i sl.
Ima taj zakon. Osnovana i Agencija cak. :D

Kao potpisnik zakona iz 2012. - Denis Zvizdic.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#82278 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

Student_u_Ostavci wrote: 14/02/2023 13:28 Ovaj Žak Klajn je svojevremeno imao izjave tipa 'Vama Srbima smo dali RS jer Zapad ne želi čistu muslimansku državu u srcu Evrope' :lol:

Čuj oni nama dali 14 milijardi. Grob te nejebo kakve nebuloze nećeš ovdje pročitati :lol:
da da na Bosnu su potrosene milijarde, ali je cinjenica da je u te milijarde usla i humanitarna pomoc kao i plate medjunarodnih zvanicnika, sto opet ne umanjuje stepen lopovluka kod prvih u bosnjaka.
User avatar
Mishelinke
Posts: 2360
Joined: 16/01/2023 10:01

#82279 Re: SDA-All about

Post by Mishelinke »

sumirprimus wrote: 14/02/2023 13:52
Student_u_Ostavci wrote: 14/02/2023 13:28 Ovaj Žak Klajn je svojevremeno imao izjave tipa 'Vama Srbima smo dali RS jer Zapad ne želi čistu muslimansku državu u srcu Evrope' :lol:

Čuj oni nama dali 14 milijardi. Grob te nejebo kakve nebuloze nećeš ovdje pročitati :lol:
da da na Bosnu su potrosene milijarde, ali je cinjenica da je u te milijarde usla i humanitarna pomoc kao i plate medjunarodnih zvanicnika.
Eto, vidite da je sve čisto.

Nemojte potvarati časne i poštene ljude, nije to lijepo. Tu je sve uađeno po zakonu i na HALAL način!

Eto, ne morate meni vjerovati, pitajte koga hoćete u SDA, svi će se zakleti da su pošteni i čestiti.
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#82280 Re: SDA-All about

Post by Hajvan »

sumirprimus wrote: 14/02/2023 13:52
Student_u_Ostavci wrote: 14/02/2023 13:28 Ovaj Žak Klajn je svojevremeno imao izjave tipa 'Vama Srbima smo dali RS jer Zapad ne želi čistu muslimansku državu u srcu Evrope' :lol:

Čuj oni nama dali 14 milijardi. Grob te nejebo kakve nebuloze nećeš ovdje pročitati :lol:
da da na Bosnu su potrosene milijarde, ali je cinjenica da je u te milijarde usla i humanitarna pomoc kao i plate medjunarodnih zvanicnika, sto opet ne umanjuje stepen lopovluka kod prvih u bosnjaka.
prvi u moshanjaka su i jos uvjek kradu od prikupljenih poreza 95% svukupnog ukradenog
stoga je sevap izbjegavati placati poreze ovom \shupku sveta.
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#82281 Re: SDA-All about

Post by Student_u_Ostavci »

sumirprimus wrote: 14/02/2023 13:52
Student_u_Ostavci wrote: 14/02/2023 13:28 Ovaj Žak Klajn je svojevremeno imao izjave tipa 'Vama Srbima smo dali RS jer Zapad ne želi čistu muslimansku državu u srcu Evrope' :lol:

Čuj oni nama dali 14 milijardi. Grob te nejebo kakve nebuloze nećeš ovdje pročitati :lol:
da da na Bosnu su potrosene milijarde, ali je cinjenica da je u te milijarde usla i humanitarna pomoc kao i plate medjunarodnih zvanicnika, sto opet ne umanjuje stepen lopovluka kod prvih u bosnjaka.
Na koga tačno misliš kad kažeš prvi u Bošnjaka?
Ovi što su sada u SDA ili ovi što su bili u SDA i više nisu? :lol:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#82282 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

zato i nismo drzava, ovako kako ju je sda zamislilia ko trecina bih organizovana kao serdnjovjekovni feud.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#82283 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

Student_u_Ostavci wrote: 14/02/2023 14:02
Na koga tačno misliš kad kažeš prvi u Bošnjaka?
Ovi što su sada u SDA ili ovi što su bili u SDA i više nisu? :lol:
prvi u bosnjaka, ivz i njihovo ekstremno politick krilo sda. tada i sada. taman vas i furaju na palestinu.
detroit-mercy
Posts: 16994
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#82284 Re: SDA-All about

Post by detroit-mercy »

sumirprimus wrote: 14/02/2023 12:02

a jel ovo istina? :-) kako ovo sdfa botovi u svojim dusama pravdaju?
Sto bi reko Baja, bolje da je direktorica nego da se drogira :mrgreen:
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#82285 Re: SDA-All about

Post by Student_u_Ostavci »

sumirprimus wrote: 14/02/2023 14:03
Student_u_Ostavci wrote: 14/02/2023 14:02
Na koga tačno misliš kad kažeš prvi u Bošnjaka?
Ovi što su sada u SDA ili ovi što su bili u SDA i više nisu? :lol:
prvi u bosnjaka, ivz i njihovo ekstremno politick krilo sda. tada i sada. taman vas i furaju na palestinu.
Ko je sve bio u talu za 14 milijardi? Ovi što su napustili SDA vjerujem da nisu ni marke uzeli :lol:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#82286 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

Student_u_Ostavci wrote: 14/02/2023 14:08
sumirprimus wrote: 14/02/2023 14:03

prvi u bosnjaka, ivz i njihovo ekstremno politick krilo sda. tada i sada. taman vas i furaju na palestinu.
Ko je sve bio u talu za 14 milijardi? Ovi što su napustili SDA vjerujem da nisu ni marke uzeli :lol:
jesi kreno ko sud u bih, zajedno tuziteljstvom i advokatima, samo pitas a nidje osude sve vas asim poslo :evil:
nije samo sda ima ona i svojih satelita, kojim se gad ibit u sda pa su u raznorazim bojama i sloganima, za bih, u fronti, i slicno :oops:
no na vrhu alke je izetbegovic.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#82287 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

svi se prodali za saku skuda.
prodali su drzavu, ko nekada da ne kazem sta :skoljka:
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#82288 Re: SDA-All about

Post by Student_u_Ostavci »

sumirprimus wrote: 14/02/2023 14:09
Student_u_Ostavci wrote: 14/02/2023 14:08

Ko je sve bio u talu za 14 milijardi? Ovi što su napustili SDA vjerujem da nisu ni marke uzeli :lol:
jesi kreno ko sud u bih, zajedno tuziteljstvom i advokatima, samo pitas a nidje osude sve vas asim poslo :evil:
nije samo sda ima ona i svojih satelita, kojim se gad ibit u sda pa su u raznorazim bojama i sloganima, za bih, u fronti, i slicno :oops:
no na vrhu alke je izetbegovic.
Kako Fronta? Nastali ljudi 2013te, kako su oni mogli rastalit 14 milijardi? :lol:

Možemo zaključiti da bivši SDA kadrovi nemaju veze sa 14 milijardi. A i ako su imali, nisu htjeli da uzmu. :izet:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#82289 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

Student_u_Ostavci wrote: 14/02/2023 14:13
sumirprimus wrote: 14/02/2023 14:09

jesi kreno ko sud u bih, zajedno tuziteljstvom i advokatima, samo pitas a nidje osude sve vas asim poslo :evil:
nije samo sda ima ona i svojih satelita, kojim se gad ibit u sda pa su u raznorazim bojama i sloganima, za bih, u fronti, i slicno :oops:
no na vrhu alke je izetbegovic.
Kako Fronta? Nastali ljudi 2013te, kako su oni mogli rastalit 14 milijardi? :lol:

Možemo zaključiti da bivši SDA kadrovi nemaju veze sa 14 milijardi. A i ako su imali, nisu htjeli da uzmu. :izet:
polako, iz dzepa u dzep, tal je tal :)
sumLJam da je ljilan toliki patriota za dzabe :)
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#82290 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

skreces pricu sa sda i izetbegovica, od kojeg si klana ?
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#82291 Re: SDA-All about

Post by Login77777 »

Nadam se da je od ovih 14 miljardi ostalo sta za sdO forumase, prpu, studenticu itd. :lol:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#82292 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

Login77777 wrote: 14/02/2023 14:15 Nadam se da je od ovih 14 miljardi ostalo sta za sdO forumase, prpu, studenticu itd. :lol:
ovi se tek dokazuju..
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#82293 Re: SDA-All about

Post by Student_u_Ostavci »

Ljudi postave podatak i kad ih pitaš jesu li i sadašnji i bivši SDAovci bili u talu, kae nisu, Fronta je bila. :lol: :lol:

Prestanite već jednom sami sebe šamarati. Podsjećam, vi glasate za ljude koji su mahali Baketovim zastavama :lol:
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#82294 Re: SDA-All about

Post by Hajvan »

Danas dirketorica hotela, sutra preCednik s(t)ranke, prekosutra sef drzave
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#82295 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

Student_u_Ostavci wrote: 14/02/2023 14:17 Ljudi postave podatak i kad ih pitaš jesu li i sadašnji i bivši SDAovci bili u talu, kae nisu, Fronta je bila. :lol: :lol:

Prestanite već jednom sami sebe šamarati. Podsjećam, vi glasate za ljude koji su mahali Baketovim zastavama :lol:
sdfa. sinergija lopovuka i prodaje drzave za male pare.
User avatar
sime_cipol
Posts: 23430
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#82296 Re: SDA-All about

Post by sime_cipol »

Ovi bivši SDA su otisli iz stranke jer ih nije bilo u 14 milijardi, dakle cisti su :zzzz:
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#82297 Re: SDA-All about

Post by meridiyan »

sumirprimus wrote: 14/02/2023 14:15 skreces pricu sa sda i izetbegovica, od kojeg si klana ?
Nema tip sta skrecati pricu kad je jebena istina da su se svi manje vise okoristili od donacija.
Od SDP (koji je bio jedno vrijeme glavni baja u vlasti u navedenom periodu) do ovih opskurnih strancica proizaslih iz tadasnjeg SDA.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#82298 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

Hajvan wrote: 14/02/2023 14:18 Danas dirketorica hotela, sutra preCednik s(t)ranke, prekosutra sef drzave
cisto sumjnam, klanu izetbegovic su mrki dani.. nista ne ide po njihovom.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#82299 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

taman mjera za tamni vilajet po mjeri sda...
nije ni cudo sto mnogi nemaju nistaprotiv.
kako ono ide selam poslo me asim..
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#82300 Re: SDA-All about

Post by Login77777 »

sumirprimus wrote: 14/02/2023 14:16
Login77777 wrote: 14/02/2023 14:15 Nadam se da je od ovih 14 miljardi ostalo sta za sdO forumase, prpu, studenticu itd. :lol:
ovi se tek dokazuju..
Bice nesto i za studenta. Barem sendvic…
Post Reply