Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
ko i sta je pokrao tacno?
na koji nacin je kradja izvrsena?
Ko - oni koji su bili u prilici i poziciji (vidi rezultate izbora)
Šta - novac, materijal i sve drugo što je moglo da se kapitalizira
Kako - tenderima, donacijama, fiktivnim troškovima
Dokaz - Gomila milionera kojima je jedini zvanični prihod plata iz budzeta.
Posredan dokaz - izbjegavanje donosenje zakona koji bi revidirali sporne privatizacije, oduzeli nelegalno stečenu imovinu i sl.
koja je veza izmedju spornih privatizacija i donacija iz inostranstva?
kako su stizale tew donacije, ko ih je i na koji nacin rasporedjiva te u kojimn procentima (od kako i ko)?
gdje je vecina novca od doancija zavrisila i zasto?
drug_profi wrote: ↑14/02/2023 13:35
Posredan dokaz - izbjegavanje donosenje zakona koji bi revidirali sporne privatizacije, oduzeli nelegalno stečenu imovinu i sl.
Student_u_Ostavci wrote: ↑14/02/2023 13:28
Ovaj Žak Klajn je svojevremeno imao izjave tipa 'Vama Srbima smo dali RS jer Zapad ne želi čistu muslimansku državu u srcu Evrope'
Čuj oni nama dali 14 milijardi. Grob te nejebo kakve nebuloze nećeš ovdje pročitati
da da na Bosnu su potrosene milijarde, ali je cinjenica da je u te milijarde usla i humanitarna pomoc kao i plate medjunarodnih zvanicnika, sto opet ne umanjuje stepen lopovluka kod prvih u bosnjaka.
Student_u_Ostavci wrote: ↑14/02/2023 13:28
Ovaj Žak Klajn je svojevremeno imao izjave tipa 'Vama Srbima smo dali RS jer Zapad ne želi čistu muslimansku državu u srcu Evrope'
Čuj oni nama dali 14 milijardi. Grob te nejebo kakve nebuloze nećeš ovdje pročitati
da da na Bosnu su potrosene milijarde, ali je cinjenica da je u te milijarde usla i humanitarna pomoc kao i plate medjunarodnih zvanicnika.
Eto, vidite da je sve čisto.
Nemojte potvarati časne i poštene ljude, nije to lijepo. Tu je sve uađeno po zakonu i na HALAL način!
Eto, ne morate meni vjerovati, pitajte koga hoćete u SDA, svi će se zakleti da su pošteni i čestiti.
Student_u_Ostavci wrote: ↑14/02/2023 13:28
Ovaj Žak Klajn je svojevremeno imao izjave tipa 'Vama Srbima smo dali RS jer Zapad ne želi čistu muslimansku državu u srcu Evrope'
Čuj oni nama dali 14 milijardi. Grob te nejebo kakve nebuloze nećeš ovdje pročitati
da da na Bosnu su potrosene milijarde, ali je cinjenica da je u te milijarde usla i humanitarna pomoc kao i plate medjunarodnih zvanicnika, sto opet ne umanjuje stepen lopovluka kod prvih u bosnjaka.
prvi u moshanjaka su i jos uvjek kradu od prikupljenih poreza 95% svukupnog ukradenog
stoga je sevap izbjegavati placati poreze ovom \shupku sveta.
Student_u_Ostavci wrote: ↑14/02/2023 13:28
Ovaj Žak Klajn je svojevremeno imao izjave tipa 'Vama Srbima smo dali RS jer Zapad ne želi čistu muslimansku državu u srcu Evrope'
Čuj oni nama dali 14 milijardi. Grob te nejebo kakve nebuloze nećeš ovdje pročitati
da da na Bosnu su potrosene milijarde, ali je cinjenica da je u te milijarde usla i humanitarna pomoc kao i plate medjunarodnih zvanicnika, sto opet ne umanjuje stepen lopovluka kod prvih u bosnjaka.
Na koga tačno misliš kad kažeš prvi u Bošnjaka?
Ovi što su sada u SDA ili ovi što su bili u SDA i više nisu?
Student_u_Ostavci wrote: ↑14/02/2023 14:02
Na koga tačno misliš kad kažeš prvi u Bošnjaka?
Ovi što su sada u SDA ili ovi što su bili u SDA i više nisu?
prvi u bosnjaka, ivz i njihovo ekstremno politick krilo sda. tada i sada. taman vas i furaju na palestinu.
Student_u_Ostavci wrote: ↑14/02/2023 14:02
Na koga tačno misliš kad kažeš prvi u Bošnjaka?
Ovi što su sada u SDA ili ovi što su bili u SDA i više nisu?
prvi u bosnjaka, ivz i njihovo ekstremno politick krilo sda. tada i sada. taman vas i furaju na palestinu.
Ko je sve bio u talu za 14 milijardi? Ovi što su napustili SDA vjerujem da nisu ni marke uzeli
prvi u bosnjaka, ivz i njihovo ekstremno politick krilo sda. tada i sada. taman vas i furaju na palestinu.
Ko je sve bio u talu za 14 milijardi? Ovi što su napustili SDA vjerujem da nisu ni marke uzeli
jesi kreno ko sud u bih, zajedno tuziteljstvom i advokatima, samo pitas a nidje osude sve vas asim poslo
nije samo sda ima ona i svojih satelita, kojim se gad ibit u sda pa su u raznorazim bojama i sloganima, za bih, u fronti, i slicno
no na vrhu alke je izetbegovic.
Ko je sve bio u talu za 14 milijardi? Ovi što su napustili SDA vjerujem da nisu ni marke uzeli
jesi kreno ko sud u bih, zajedno tuziteljstvom i advokatima, samo pitas a nidje osude sve vas asim poslo
nije samo sda ima ona i svojih satelita, kojim se gad ibit u sda pa su u raznorazim bojama i sloganima, za bih, u fronti, i slicno
no na vrhu alke je izetbegovic.
Kako Fronta? Nastali ljudi 2013te, kako su oni mogli rastalit 14 milijardi?
Možemo zaključiti da bivši SDA kadrovi nemaju veze sa 14 milijardi. A i ako su imali, nisu htjeli da uzmu.
jesi kreno ko sud u bih, zajedno tuziteljstvom i advokatima, samo pitas a nidje osude sve vas asim poslo
nije samo sda ima ona i svojih satelita, kojim se gad ibit u sda pa su u raznorazim bojama i sloganima, za bih, u fronti, i slicno
no na vrhu alke je izetbegovic.
Kako Fronta? Nastali ljudi 2013te, kako su oni mogli rastalit 14 milijardi?
Možemo zaključiti da bivši SDA kadrovi nemaju veze sa 14 milijardi. A i ako su imali, nisu htjeli da uzmu.
polako, iz dzepa u dzep, tal je tal
sumLJam da je ljilan toliki patriota za dzabe
Student_u_Ostavci wrote: ↑14/02/2023 14:17
Ljudi postave podatak i kad ih pitaš jesu li i sadašnji i bivši SDAovci bili u talu, kae nisu, Fronta je bila.
Prestanite već jednom sami sebe šamarati. Podsjećam, vi glasate za ljude koji su mahali Baketovim zastavama
sdfa. sinergija lopovuka i prodaje drzave za male pare.
sumirprimus wrote: ↑14/02/2023 14:15
skreces pricu sa sda i izetbegovica, od kojeg si klana ?
Nema tip sta skrecati pricu kad je jebena istina da su se svi manje vise okoristili od donacija.
Od SDP (koji je bio jedno vrijeme glavni baja u vlasti u navedenom periodu) do ovih opskurnih strancica proizaslih iz tadasnjeg SDA.