SDA-All about

noviforumas
Posts: 3187
Joined: 12/08/2016 22:28

#81751 Re: SDA-All about

Post by noviforumas »

Meni je ovo malo smijesno. Vise ljudi na ulicu mogu izvesti Manijaci i HZ.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21046
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#81752 Re: SDA-All about

Post by DaysleepeR »

Navedene navijačke grupe i jesu baza za proteste.
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#81753 Re: SDA-All about

Post by agent_zero »

PM72 wrote: 19/01/2023 13:53
agent_zero wrote: 19/01/2023 13:31 https://www.klix.ba/vijesti/bih/din-ram ... /230119086

Probajte samo paščadi zelena balijska, taman da se jednom zavuijek obračunamo sa veleizdajnicima i bliskoistočnjacima!
To se zove?
Seljačka buna ili građanski rat? :-D
Što se mene tiče, šta god da traže i kako god se to zvalo, to bi i dobili.

Ionako mi ih je mrka kapa već 30 i kusur godina.
User avatar
Dozer
Posts: 32996
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#81754 Re: SDA-All about

Post by Dozer »

To bi bila jedinstvena prilika da se mnogi medju njima nadju u bolnici, a mozda i dalje od toga. Gomile ljudi samo cekaju taj momenat bezvlasca, pa da se obracunaju s njima i naplate im 3 decenije otetih zivota.

Zato - GO, SDA! GO! :D
costacurta
Posts: 3642
Joined: 05/05/2005 08:25

#81755 Re: SDA-All about

Post by costacurta »

trasport wrote: 19/01/2023 10:11
Roccohljup wrote: 19/01/2023 09:13 Blokirat će sve autoputeve i brze ceste na području TK :-) :-) :-)
I iz revolta uklonit sve deponije i naslage smeća uz puteve, a ako situacija eskalira očistit će i ofarbati fasadu OO SDA u Tuzli, u parku.

Tačno se po sjedištu stranke može vidjeti kakvi su t o hojrati.
:lol:
Tačno!
Sve će to Salko fulkontaš na selamet izvesti. Čudi me da autoput na Šićkoj petlji kod naplatnih kućica nije do sada blokiran. :?
Go Salko!! :bih:
User avatar
drug_profi
Posts: 65418
Joined: 16/07/2012 16:00

#81756 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

Dozer wrote: 19/01/2023 15:07 To bi bila jedinstvena prilika da se mnogi medju njima nadju u bolnici, a mozda i dalje od toga. Gomile ljudi samo cekaju taj momenat bezvlasca, pa da se obracunaju s njima i naplate im 3 decenije otetih zivota.

Zato - GO, SDA! GO! :D
Kako li bi se Poljine provele u nekoj zamišljenoj anarhičnoj epizodi?
User avatar
Truba
Posts: 93821
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#81757 Re: SDA-All about

Post by Truba »

ja mislim da SDA nema neku moć da pokrene išta
uhljebljeni se čuvaju da uživaju
bogatima se ne riskira

možda jedino ova ekipa

Image

al ne vjerujem da ni oni žele nešto riskirati
Labirint
Posts: 2931
Joined: 24/06/2013 14:37

#81758 Re: SDA-All about

Post by Labirint »

DaysleepeR wrote: 19/01/2023 14:24 Navedene navijačke grupe i jesu baza za proteste.
Jel' de, ti bio, vidio?
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21046
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#81759 Re: SDA-All about

Post by DaysleepeR »

Labirint wrote: 19/01/2023 15:41
DaysleepeR wrote: 19/01/2023 14:24 Navedene navijačke grupe i jesu baza za proteste.
Jel' de, ti bio, vidio?
jel to nisu?
User avatar
dembele
Posts: 4186
Joined: 19/06/2014 09:15

#81760 Re: SDA-All about

Post by dembele »

Ja mislim da bi uvaženi delegat Husrem trebao ponijeti zastavu i stati na čelo nezadovoljnih građana.
Naravno pod uslovom da se ne preklapaju temini protesta i Husremovog odlaska u narodnu kuhinju


Image
trasport
Posts: 92
Joined: 28/04/2022 12:34

#81761 Re: SDA-All about

Post by trasport »

costacurta wrote: 19/01/2023 15:16
trasport wrote: 19/01/2023 10:11

I iz revolta uklonit sve deponije i naslage smeća uz puteve, a ako situacija eskalira očistit će i ofarbati fasadu OO SDA u Tuzli, u parku.

Tačno se po sjedištu stranke može vidjeti kakvi su t o hojrati.
:lol:
Tačno!
Sve će to Salko fulkontaš na selamet izvesti. Čudi me da autoput na Šićkoj petlji kod naplatnih kućica nije do sada blokiran. :?
Go Salko!! :bih:
To će da blokiraju Mandze, oni su zaduženi za autoput, a Salko ce brze ceste prema Kalesiji i Sarajevu.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22767
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#81762 Re: SDA-All about

Post by GandalfSivi »

DaysleepeR wrote: 19/01/2023 14:24 Navedene navijačke grupe i jesu baza za proteste.
Davno su kod nas prosla vremena kada su se navijacke grupe koristile u politicke svrhe. Nista od toga sada. Mozda ce im doci onaj lik sto organizuje proteste protiv pride-a, pokoji vehabija, pokoji kriminalac, mozda i cakijas povede svoju raju i to je to…
User avatar
JohnnyS
Posts: 17498
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#81763 Re: SDA-All about

Post by JohnnyS »

GandalfSivi wrote: 19/01/2023 19:11
DaysleepeR wrote: 19/01/2023 14:24 Navedene navijačke grupe i jesu baza za proteste.
Davno su kod nas prosla vremena kada su se navijacke grupe koristile u politicke svrhe. Nista od toga sada. Mozda ce im doci onaj lik sto organizuje proteste protiv pride-a, pokoji vehabija, pokoji kriminalac, mozda i cakijas povede svoju raju i to je to…
Mislim da se u Mostaru uvelike koriste. Točno znaš da u izbornoj godini nije dobro šetat u periodu oko gradskog derbija
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22767
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#81764 Re: SDA-All about

Post by GandalfSivi »

JohnnyS wrote: 19/01/2023 19:37
GandalfSivi wrote: 19/01/2023 19:11

Davno su kod nas prosla vremena kada su se navijacke grupe koristile u politicke svrhe. Nista od toga sada. Mozda ce im doci onaj lik sto organizuje proteste protiv pride-a, pokoji vehabija, pokoji kriminalac, mozda i cakijas povede svoju raju i to je to…
Mislim da se u Mostaru uvelike koriste. Točno znaš da u izbornoj godini nije dobro šetat u periodu oko gradskog derbija
Dole je specificna situacija. Mislio sam vise na Sarajevo.
User avatar
billy organ
Posts: 1629
Joined: 04/07/2021 19:19

#81765 Re: SDA-All about

Post by billy organ »

GandalfSivi wrote: 19/01/2023 19:11
DaysleepeR wrote: 19/01/2023 14:24 Navedene navijačke grupe i jesu baza za proteste.
Davno su kod nas prosla vremena kada su se navijacke grupe koristile u politicke svrhe. Nista od toga sada. Mozda ce im doci onaj lik sto organizuje proteste protiv pride-a, pokoji vehabija, pokoji kriminalac, mozda i cakijas povede svoju raju i to je to…
+ uhljebi koje je sda zaposlio. A njih ima bas dosta. Spremno je to cakijat za svoj hljeb. Sjecam se na faxu kako su pojedinci, sakama bili spremni, da brane SDA ako neko lane nesto protiv njih. Kasnije sam shvatio sto - pa cekao ih posao odmah poslije diplome. Ove prijetnje sda , meni to nije toliko naivno i smijesno.
DonieBrasco
Posts: 20087
Joined: 31/08/2016 16:09

#81766 Re: SDA-All about

Post by DonieBrasco »

Nego ima li diplome ? :lol:
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#81767 Re: SDA-All about

Post by Styling »

billy organ wrote: 19/01/2023 21:38
GandalfSivi wrote: 19/01/2023 19:11

Davno su kod nas prosla vremena kada su se navijacke grupe koristile u politicke svrhe. Nista od toga sada. Mozda ce im doci onaj lik sto organizuje proteste protiv pride-a, pokoji vehabija, pokoji kriminalac, mozda i cakijas povede svoju raju i to je to…
+ uhljebi koje je sda zaposlio. A njih ima bas dosta. Spremno je to cakijat za svoj hljeb. Sjecam se na faxu kako su pojedinci, sakama bili spremni, da brane SDA ako neko lane nesto protiv njih. Kasnije sam shvatio sto - pa cekao ih posao odmah poslije diplome. Ove prijetnje sda , meni to nije toliko naivno i smijesno.
Zašto su svi SDA-ovci zakrvili. Pa svi koji rade u državnim institucijama i javnim preduzećima u stalnom radni odnosu ne mogu tek tako dobiti otkaz bez pravog razloga i procedure. Oni su barem zaštićeni sindikatima i Zakonom o radu. Đe zapelo?
mishic
Posts: 8406
Joined: 28/04/2011 16:29

#81768 Re: SDA-All about

Post by mishic »

Izetbegović: U ovim historijskim okolnostima SDA grčevito brani zemlju, bez nas nema nove Vlade FBiH

Bakire, kada ćeš ti konačno shvatiti da si ti i zemlju i SDA unazadio do te mjere da si i jednom i drugom doveo u pitanje opstanak?
I BiH i SDA bi bili daleko sretniji i napredniji da si ti daleko i od jednog i od drugog i da veće pomoči i spasa ne može nego da tebe udalje od svega.
Prvo ih treba spasiti od tebe pa onda od drugih koji u velikom broju zbog tebe i tvoje politike danas nisu na stajalištima nepokolebljivih boraca za BiH.
User avatar
drug_profi
Posts: 65418
Joined: 16/07/2012 16:00

#81769 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

mishic wrote: 19/01/2023 22:19 Izetbegović: U ovim historijskim okolnostima SDA grčevito brani zemlju, bez nas nema nove Vlade FBiH

Bakire, kada ćeš ti konačno shvatiti da si ti i zemlju i SDA unazadio do te mjere da si i jednom i drugom doveo u pitanje opstanak?
I BiH i SDA bi bili daleko sretniji i napredniji da si ti daleko i od jednog i od drugog i da veće pomoči i spasa ne može nego da tebe udalje od svega.
Prvo ih treba spasiti od tebe pa onda od drugih koji u velikom broju zbog tebe i tvoje politike danas nisu na stajalištima nepokolebljivih boraca za BiH.
:thumbup:
User avatar
SmokingMan
Posts: 22556
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#81770 Re: SDA-All about

Post by SmokingMan »

:D

Image
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#81771 Re: SDA-All about

Post by Styling »

SmokingMan wrote: 20/01/2023 06:45 :D

Image
A narod grca u inflaciji. :skoljka:
IrenaT
Posts: 109
Joined: 07/10/2021 11:53

#81772 Re: SDA-All about

Post by IrenaT »

Najvece chudo je kako niko ne pise u tome da je zbog namicanja glasova u izbornoj godini Elektroprivreda izgubila 800 miliona maraka dobiti
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#81773 Re: SDA-All about

Post by PM72 »

mishic wrote: 19/01/2023 22:19 Izetbegović: U ovim historijskim okolnostima SDA grčevito brani zemlju, bez nas nema nove Vlade FBiH

Bakire, kada ćeš ti konačno shvatiti da si ti i zemlju i SDA unazadio do te mjere da si i jednom i drugom doveo u pitanje opstanak?
I BiH i SDA bi bili daleko sretniji i napredniji da si ti daleko i od jednog i od drugog i da veće pomoči i spasa ne može nego da tebe udalje od svega.
Prvo ih treba spasiti od tebe pa onda od drugih koji u velikom broju zbog tebe i tvoje politike danas nisu na stajalištima nepokolebljivih boraca za BiH.
Ne zaboravite da je Bakir teško ranjen u grčevitoj odbrani grada i Predsjedništva od specijalaca JNA,02.05.1992.Na njegovom autu piše RVI ,sa crvenim "I".Znači,ne treba sumnjati u njegovu odlučnost da stane pred bilo koje agresore u odbrani svojih tekovina i nekretnina.

P.s.Prvu dio mog posta napisao sam pod utiscima turske serije "Alija" u kome je prikazano Bakirovo ranjavanje i kako ga majka tješi :lol:
Prava istina je da nit je ranjen nit je kad prišao liniji nit ga je majka mogla tješit jer se već ispalila u Istambul.
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 4058
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio više nisam...

#81774 Re: SDA-All about

Post by Billy The Pljuc »

Po njima med i mlijeko teče, nije da nisu upregli sve što imaju kako bi ostali na vlasti ali u ove bajke mislim da ni oni sami ne vjeruju.

Ono što je evidentno je da su počeli sa prijetnjama i nije da mi nema logike za isto, izgube li moć sasvim je realno da počnu odgovarati za sva zla koja su počinili. To je po mom mišljenju ono čega se najviše plaše mada ostaje činjenica da će biti vrlo teško poraziti sistem koji su decenijama gradili jer su naprosto infiltrirani u sve.

Najvažnija stvar koja se može napraviti jeste rušenje dinastije u kojoj se hanuma sama servirala svojom megalomanijom, ako padne ona onda možemo očekivati raspad sistema i nije više bitno hoće li ista odgovarati za svoja nedjela ili će se skloniti negdje na po nju sigurnu destinaciju. Bitno je da ih se natjera na uzmak, makne li se ona onda možemo očekivati da se sruše kao kula od karata jer će panika zavladati na nižim nivoima a bog sami zna da tamo maltene niko ne valja i da velika većina njih treba odgovarati za nešto.

Bošnjacima definitivno treba katarza i odmak od ovoga što se zove SDA, dođe li do nereda kako nam isti najavljuju eto prilike da se ista doživi i jednom za svagda pročisti ovo malo jada od naroda što je ostalo na ovim prostorima.
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#81775 Re: SDA-All about

Post by PM72 »

NJIHA je već zdušio u Tursku...ako zagusti prvi saf SDA ima apartmane i po Antaliji...fukara nek se kolje,protestuje i ide u Njemačku
Post Reply