Sarajevo Construction

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
biggrin
Posts: 3459
Joined: 23/11/2010 09:47

#8176 Re: Sarajevo Construction

Post by biggrin »

"....ubjedljivo najbolje stojeći fakultet po svakom parametru na UNSA..." :roll:
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#8177 Re: Sarajevo Construction

Post by alibaba_i_30_godina »

biggrin nisi loš momak pa ćemo ti samo zaboraviti nonsense što si piskarao. :)

btw. jesil' vidio finansijske izvještaje za 2018. godinu?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83420
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#8178 Re: Sarajevo Construction

Post by _BataZiv_0809 »

Juce prolazim kraj standarda i vidim da je dosta toga polupano, znaci tu ce Miskovic graditi...
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#8179 Re: Sarajevo Construction

Post by bitanga_sa_otesa »

_BataZiv_0809 wrote:Juce prolazim kraj standarda i vidim da je dosta toga polupano, znaci tu ce Miskovic graditi...
pripremili su mu teren ,ta firma je rasturena u zadnjoj godini dana do neprepoznatljivosti,pokradeno sve sto se moglo pokrasti...vjerovatno da se jeftinije kupi...
neki
Posts: 7952
Joined: 17/02/2005 07:57

#8180 Re: Sarajevo Construction

Post by neki »

bitanga_sa_otesa wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Juce prolazim kraj standarda i vidim da je dosta toga polupano, znaci tu ce Miskovic graditi...
pripremili su mu teren ,ta firma je rasturena u zadnjoj godini dana do neprepoznatljivosti,pokradeno sve sto se moglo pokrasti...vjerovatno da se jeftinije kupi...
Mišković je kupio standard ima skoro deset godina..
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#8181 Re: Sarajevo Construction

Post by bitanga_sa_otesa »

neki wrote: Mišković je kupio standard ima skoro deset godina..
sto je onda pustio da pokradu sav bakar,zeljezo,da razvale trafostanicu ?
neki
Posts: 7952
Joined: 17/02/2005 07:57

#8182 Re: Sarajevo Construction

Post by neki »

bitanga_sa_otesa wrote:
neki wrote: Mišković je kupio standard ima skoro deset godina..
sto je onda pustio da pokradu sav bakar,zeljezo,da razvale trafostanicu ?
Valjda da on ne bi morao to raditi, čovjeku odgovara ravna livada a ne fabrika
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#8183 Re: Sarajevo Construction

Post by bitanga_sa_otesa »

neki wrote: Valjda da on ne bi morao to raditi, čovjeku odgovara ravna livada a ne fabrika
ma da...neko se dobro opario na tim stvarima,al ne ostade ravna livada ,zgrade su jos tu...
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#8184 Re: Sarajevo Construction

Post by mk ultra »

Kad se kupi plac, plac se i premjeri i ogradi :mrgreen:
User avatar
biggrin
Posts: 3459
Joined: 23/11/2010 09:47

#8185 Re: Sarajevo Construction

Post by biggrin »

alibaba_i_30_godina wrote:biggrin nisi loš momak pa ćemo ti samo zaboraviti nonsense što si piskarao. :)

btw. jesil' vidio finansijske izvještaje za 2018. godinu?
ok, kad napišeš tako potkrjepljeno argumentima....aaa što se to persiraš?
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#8186 Re: Sarajevo Construction

Post by amar1994 »

Sta bi sa parka :? ,kad vidim dzekos ospem se,ovo ce bit gotovo za jedno 3god :-)

https://www.klix.ba/biznis/poceli-radov ... /190322029


Image

Image

Image

Image

Image


sad su nasli pred pocetak sezone :lol: :bih:
User avatar
Mišo_Kovač
Posts: 2708
Joined: 22/06/2011 11:00
Location: Sarajevo

#8187 Re: Sarajevo Construction

Post by Mišo_Kovač »

Sa parkom
User avatar
Porodice Foht
Posts: 3714
Joined: 14/01/2019 04:56

#8188 Re: Sarajevo Construction

Post by Porodice Foht »

Zar ovo nisu oni dugo najavljivani Hadzibajricevi radovi na podzemnoj garazi preko puta Vijecnice?
A i meni nesto hoce biti kad procitam Dzekos. Oni jos ni zicaru nisu zavrsili a kobajagi dosli na drugi posao :|
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#8189 Re: Sarajevo Construction

Post by amar1994 »

sve je jasno ko dan :run:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25483
Joined: 12/08/2013 12:51

#8190 Re: Sarajevo Construction

Post by insaneinthebrain »

User avatar
Logovan
Posts: 102765
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#8191 Re: Sarajevo Construction

Post by Logovan »

Konačno da krenu sa radovima. :thumbup: Samo je belaj što ćemo se načekati da završe više nego što bi trebalo. :skoljka:

Jebo te Bingo. :facepalm: Onako dobra lokacija, šteta.
User avatar
saibaba
Posts: 1963
Joined: 07/02/2008 13:47

#8192 Re: Sarajevo Construction

Post by saibaba »

bitanga_sa_otesa wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Juce prolazim kraj standarda i vidim da je dosta toga polupano, znaci tu ce Miskovic graditi...
pripremili su mu teren ,ta firma je rasturena u zadnjoj godini dana do neprepoznatljivosti,pokradeno sve sto se moglo pokrasti...vjerovatno da se jeftinije kupi...

On je tu lokaciju kupio i prije nego sto je bila "rasturena". Nije pokradeno nista nego je jednostano napustena zgrada kad se radila petlja i cesta pored vize a firma standard je iseljena u semizovac i radi vrlo dobro.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83420
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#8193 Re: Sarajevo Construction

Post by _BataZiv_0809 »

Logovan wrote:Konačno da krenu sa radovima. :thumbup: Samo je belaj što ćemo se načekati da završe više nego što bi trebalo. :skoljka:

Jebo te Bingo. :facepalm: Onako dobra lokacija, šteta.
Sta bi ti ondje umjesto Binga? Puno se zgrada napravilo, treba ljudima sadrzaja, bar granap da imaju kako bog zapovjeda.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#8194 Re: Sarajevo Construction

Post by amar1994 »

_BataZiv_0809 wrote:
Logovan wrote:Konačno da krenu sa radovima. :thumbup: Samo je belaj što ćemo se načekati da završe više nego što bi trebalo. :skoljka:

Jebo te Bingo. :facepalm: Onako dobra lokacija, šteta.
Sta bi ti ondje umjesto Binga? Puno se zgrada napravilo, treba ljudima sadrzaja, bar granap da imaju kako bog zapovjeda.
LIDL :D :skoljka:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83420
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#8195 Re: Sarajevo Construction

Post by _BataZiv_0809 »

amar1994 wrote:
_BataZiv_0809 wrote:
Logovan wrote:Konačno da krenu sa radovima. :thumbup: Samo je belaj što ćemo se načekati da završe više nego što bi trebalo. :skoljka:

Jebo te Bingo. :facepalm: Onako dobra lokacija, šteta.
Sta bi ti ondje umjesto Binga? Puno se zgrada napravilo, treba ljudima sadrzaja, bar granap da imaju kako bog zapovjeda.
LIDL :D :skoljka:
Bjezi goni to smece.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#8196 Re: Sarajevo Construction

Post by amar1994 »

_BataZiv_0809 wrote:
Bjezi goni to smece.
:D

sto se mene tice volio bi nesto poput autozonea/pepboysa i slicno 8-) i inace nesto novo,ovo sve ista roba se vrti,svi trzni centri sve isto :-)

Image

Image
User avatar
Thorgerson
Posts: 9900
Joined: 15/04/2015 11:26

#8197 Re: Sarajevo Construction

Post by Thorgerson »

saibaba wrote:
bitanga_sa_otesa wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Juce prolazim kraj standarda i vidim da je dosta toga polupano, znaci tu ce Miskovic graditi...
pripremili su mu teren ,ta firma je rasturena u zadnjoj godini dana do neprepoznatljivosti,pokradeno sve sto se moglo pokrasti...vjerovatno da se jeftinije kupi...
On je tu lokaciju kupio i prije nego sto je bila "rasturena". Nije pokradeno nista nego je jednostano napustena zgrada kad se radila petlja i cesta pored vize a firma standard je iseljena u semizovac i radi vrlo dobro.
Pa Miskovic kupio standard 2008. godine? Ako je iko rasturio tu firmu, onda je to on. Niko mu nije nista pripremao.
Naravno, kupovinom firme dobio je i lokaciju.

Uostalom, ondje i jeste potreban neki veci shopping centar.

Bolje i to nego da stoji sada ono ruglo na samom ulazu u grad.
Gray
Posts: 4037
Joined: 14/06/2005 02:47

#8198 Re: Sarajevo Construction

Post by Gray »

Logovan wrote:Konačno da krenu sa radovima. :thumbup: Samo je belaj što ćemo se načekati da završe više nego što bi trebalo. :skoljka:

Jebo te Bingo. :facepalm: Onako dobra lokacija, šteta.

Mislim da na onoj lokaciji neće ići neki bezveze hipermarket, nego da će ići veliki shopping centar, a la Delta City u Banja Luci, jer nema smisla uzimati onakvu lokaciju za bilo šta drugo.
User avatar
Thorgerson
Posts: 9900
Joined: 15/04/2015 11:26

#8199 Re: Sarajevo Construction

Post by Thorgerson »

_BataZiv_0809 wrote:
Logovan wrote:Konačno da krenu sa radovima. :thumbup: Samo je belaj što ćemo se načekati da završe više nego što bi trebalo. :skoljka:

Jebo te Bingo. :facepalm: Onako dobra lokacija, šteta.
Sta bi ti ondje umjesto Binga? Puno se zgrada napravilo, treba ljudima sadrzaja, bar granap da imaju kako bog zapovjeda.
Ako ce biti nesto kao Bingo City Center u Tuzli to je super stvar. A s obzirom na povrsinu mislim da im je to i u planu.

A samo praviti obicnu limenu skalameriju, kakve vec imaju po gradu - e to bi bio promasaj na onakvoj lokaciji. Jer na onom tamo dijelu je planirano jos x3 stambenih zgrada.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#8200 Re: Sarajevo Construction

Post by amar1994 »

kakve svrhe kad je sve ista roba :lol:
Post Reply