Sarajevo Construction
- biggrin
- Posts: 3459
- Joined: 23/11/2010 09:47
#8176 Re: Sarajevo Construction
"....ubjedljivo najbolje stojeći fakultet po svakom parametru na UNSA..." 
- alibaba_i_30_godina
- Posts: 16995
- Joined: 16/01/2010 19:15
#8177 Re: Sarajevo Construction
biggrin nisi loš momak pa ćemo ti samo zaboraviti nonsense što si piskarao.
btw. jesil' vidio finansijske izvještaje za 2018. godinu?
btw. jesil' vidio finansijske izvještaje za 2018. godinu?
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83431
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#8178 Re: Sarajevo Construction
Juce prolazim kraj standarda i vidim da je dosta toga polupano, znaci tu ce Miskovic graditi...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#8179 Re: Sarajevo Construction
pripremili su mu teren ,ta firma je rasturena u zadnjoj godini dana do neprepoznatljivosti,pokradeno sve sto se moglo pokrasti...vjerovatno da se jeftinije kupi..._BataZiv_0809 wrote:Juce prolazim kraj standarda i vidim da je dosta toga polupano, znaci tu ce Miskovic graditi...
-
neki
- Posts: 7952
- Joined: 17/02/2005 07:57
#8180 Re: Sarajevo Construction
Mišković je kupio standard ima skoro deset godina..bitanga_sa_otesa wrote:pripremili su mu teren ,ta firma je rasturena u zadnjoj godini dana do neprepoznatljivosti,pokradeno sve sto se moglo pokrasti...vjerovatno da se jeftinije kupi..._BataZiv_0809 wrote:Juce prolazim kraj standarda i vidim da je dosta toga polupano, znaci tu ce Miskovic graditi...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#8181 Re: Sarajevo Construction
sto je onda pustio da pokradu sav bakar,zeljezo,da razvale trafostanicu ?neki wrote: Mišković je kupio standard ima skoro deset godina..
-
neki
- Posts: 7952
- Joined: 17/02/2005 07:57
#8182 Re: Sarajevo Construction
Valjda da on ne bi morao to raditi, čovjeku odgovara ravna livada a ne fabrikabitanga_sa_otesa wrote:sto je onda pustio da pokradu sav bakar,zeljezo,da razvale trafostanicu ?neki wrote: Mišković je kupio standard ima skoro deset godina..
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#8183 Re: Sarajevo Construction
ma da...neko se dobro opario na tim stvarima,al ne ostade ravna livada ,zgrade su jos tu...neki wrote: Valjda da on ne bi morao to raditi, čovjeku odgovara ravna livada a ne fabrika
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#8184 Re: Sarajevo Construction
Kad se kupi plac, plac se i premjeri i ogradi 
- biggrin
- Posts: 3459
- Joined: 23/11/2010 09:47
#8185 Re: Sarajevo Construction
ok, kad napišeš tako potkrjepljeno argumentima....aaa što se to persiraš?alibaba_i_30_godina wrote:biggrin nisi loš momak pa ćemo ti samo zaboraviti nonsense što si piskarao.![]()
btw. jesil' vidio finansijske izvještaje za 2018. godinu?
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#8186 Re: Sarajevo Construction
Sta bi sa parka
,kad vidim dzekos ospem se,ovo ce bit gotovo za jedno 3god
https://www.klix.ba/biznis/poceli-radov ... /190322029





sad su nasli pred pocetak sezone

https://www.klix.ba/biznis/poceli-radov ... /190322029





sad su nasli pred pocetak sezone
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#8187 Re: Sarajevo Construction
Sa parkom
- Porodice Foht
- Posts: 3715
- Joined: 14/01/2019 04:56
#8188 Re: Sarajevo Construction
Zar ovo nisu oni dugo najavljivani Hadzibajricevi radovi na podzemnoj garazi preko puta Vijecnice?
A i meni nesto hoce biti kad procitam Dzekos. Oni jos ni zicaru nisu zavrsili a kobajagi dosli na drugi posao
A i meni nesto hoce biti kad procitam Dzekos. Oni jos ni zicaru nisu zavrsili a kobajagi dosli na drugi posao
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#8189 Re: Sarajevo Construction
sve je jasno ko dan 
- insaneinthebrain
- Posts: 25483
- Joined: 12/08/2013 12:51
- Logovan
- Posts: 102772
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#8191 Re: Sarajevo Construction
Konačno da krenu sa radovima.
Samo je belaj što ćemo se načekati da završe više nego što bi trebalo. 
Jebo te Bingo.
Onako dobra lokacija, šteta.
Jebo te Bingo.
- saibaba
- Posts: 1963
- Joined: 07/02/2008 13:47
#8192 Re: Sarajevo Construction
bitanga_sa_otesa wrote:pripremili su mu teren ,ta firma je rasturena u zadnjoj godini dana do neprepoznatljivosti,pokradeno sve sto se moglo pokrasti...vjerovatno da se jeftinije kupi..._BataZiv_0809 wrote:Juce prolazim kraj standarda i vidim da je dosta toga polupano, znaci tu ce Miskovic graditi...
On je tu lokaciju kupio i prije nego sto je bila "rasturena". Nije pokradeno nista nego je jednostano napustena zgrada kad se radila petlja i cesta pored vize a firma standard je iseljena u semizovac i radi vrlo dobro.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83431
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#8193 Re: Sarajevo Construction
Sta bi ti ondje umjesto Binga? Puno se zgrada napravilo, treba ljudima sadrzaja, bar granap da imaju kako bog zapovjeda.Logovan wrote:Konačno da krenu sa radovima.Samo je belaj što ćemo se načekati da završe više nego što bi trebalo.
Jebo te Bingo.Onako dobra lokacija, šteta.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#8194 Re: Sarajevo Construction
LIDL_BataZiv_0809 wrote:Sta bi ti ondje umjesto Binga? Puno se zgrada napravilo, treba ljudima sadrzaja, bar granap da imaju kako bog zapovjeda.Logovan wrote:Konačno da krenu sa radovima.Samo je belaj što ćemo se načekati da završe više nego što bi trebalo.
Jebo te Bingo.Onako dobra lokacija, šteta.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83431
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#8195 Re: Sarajevo Construction
Bjezi goni to smece.amar1994 wrote:LIDL_BataZiv_0809 wrote:Sta bi ti ondje umjesto Binga? Puno se zgrada napravilo, treba ljudima sadrzaja, bar granap da imaju kako bog zapovjeda.Logovan wrote:Konačno da krenu sa radovima.Samo je belaj što ćemo se načekati da završe više nego što bi trebalo.
Jebo te Bingo.Onako dobra lokacija, šteta.
![]()
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#8196 Re: Sarajevo Construction
_BataZiv_0809 wrote:
Bjezi goni to smece.
sto se mene tice volio bi nesto poput autozonea/pepboysa i slicno

- Thorgerson
- Posts: 9904
- Joined: 15/04/2015 11:26
#8197 Re: Sarajevo Construction
Pa Miskovic kupio standard 2008. godine? Ako je iko rasturio tu firmu, onda je to on. Niko mu nije nista pripremao.saibaba wrote:On je tu lokaciju kupio i prije nego sto je bila "rasturena". Nije pokradeno nista nego je jednostano napustena zgrada kad se radila petlja i cesta pored vize a firma standard je iseljena u semizovac i radi vrlo dobro.bitanga_sa_otesa wrote:pripremili su mu teren ,ta firma je rasturena u zadnjoj godini dana do neprepoznatljivosti,pokradeno sve sto se moglo pokrasti...vjerovatno da se jeftinije kupi..._BataZiv_0809 wrote:Juce prolazim kraj standarda i vidim da je dosta toga polupano, znaci tu ce Miskovic graditi...
Naravno, kupovinom firme dobio je i lokaciju.
Uostalom, ondje i jeste potreban neki veci shopping centar.
Bolje i to nego da stoji sada ono ruglo na samom ulazu u grad.
-
Gray
- Posts: 4037
- Joined: 14/06/2005 02:47
#8198 Re: Sarajevo Construction
Logovan wrote:Konačno da krenu sa radovima.Samo je belaj što ćemo se načekati da završe više nego što bi trebalo.
Jebo te Bingo.Onako dobra lokacija, šteta.
Mislim da na onoj lokaciji neće ići neki bezveze hipermarket, nego da će ići veliki shopping centar, a la Delta City u Banja Luci, jer nema smisla uzimati onakvu lokaciju za bilo šta drugo.
- Thorgerson
- Posts: 9904
- Joined: 15/04/2015 11:26
#8199 Re: Sarajevo Construction
Ako ce biti nesto kao Bingo City Center u Tuzli to je super stvar. A s obzirom na povrsinu mislim da im je to i u planu._BataZiv_0809 wrote:Sta bi ti ondje umjesto Binga? Puno se zgrada napravilo, treba ljudima sadrzaja, bar granap da imaju kako bog zapovjeda.Logovan wrote:Konačno da krenu sa radovima.Samo je belaj što ćemo se načekati da završe više nego što bi trebalo.
Jebo te Bingo.Onako dobra lokacija, šteta.
A samo praviti obicnu limenu skalameriju, kakve vec imaju po gradu - e to bi bio promasaj na onakvoj lokaciji. Jer na onom tamo dijelu je planirano jos x3 stambenih zgrada.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#8200 Re: Sarajevo Construction
kakve svrhe kad je sve ista roba 
