..ejs..a nisi vidio one na poljinama?? Kad rode slažu ih u školjke od "jajcad"..JoseMujica wrote:pa....nije to baš to to ono ko što bi Sinan otpjevao:
Hteo je ženu ko svaki čovek
pa kupi zemlju kraj planinskog vrela
i šljivik mali za rakiju
i kućicu na kraju sela
nešto nam ni šljive zadnjih godina ne uspjevaju najbolje.... ima desetljeće nisam se na šljivu popeo....počinjem sumnjati u zavjeru SDA protiv šljiva
SDA-All about
- Paranoid
- Posts: 3788
- Joined: 21/12/2011 11:14
- Location: Život uz granicu je opasan i tvrd...
#7976 Re: SDA-All about
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#7977 Re: SDA-All about
ah pa to je na brdu međ vlastlom i velikašima, a ja san ampak ostal u dolini su sirotinja
- Paranoid
- Posts: 3788
- Joined: 21/12/2011 11:14
- Location: Život uz granicu je opasan i tvrd...
#7978 Re: SDA-All about
Pusti ba šljive...nego reci mi za ovo:JoseMujica wrote:ah pa to je na brdu međ vlastlom i velikašima, a ja san ampak ostal u dolini su sirotinja

Koliko treba godina da peticija dodje do izražaja...nije valjda da je ovaj broj potpisnika pokazatelj rezultata SDP-ovog glasačkog tijela na narednim izborima...
PS: koliko sam mogao primjetiti 50% potpisnika je dijaspora...
...i ovo:

Skupljajte vi potpise, a SDA će kvadrate...
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#7979 Re: SDA-All about
uvjek i jeste bilo pitanje međa i kvadratura...a ovo što se šupljira po novinama i TV-u, nakim vrijednostima, moralu, politikama, ideologijama, idejama to je za sirotinju priča da se navuku i brane zauzete međe i kvadrate.
A ako su i u čemu uspjeli ovi hajduci onda je to ideološka impregnacija poretka
A ako su i u čemu uspjeli ovi hajduci onda je to ideološka impregnacija poretka
Last edited by JoseMujica on 18/03/2013 15:38, edited 1 time in total.
- ultima_palabra
- Posts: 59311
- Joined: 15/12/2008 16:53
#7980 Re: SDA-All about
Ako se promjeni odnos snaga u skupštini kantona, predviđam spektakularni transfer Nakaša u SDP...
-
muzicar_iz_parka
- Posts: 3949
- Joined: 02/06/2012 18:59
#7981 Re: SDA-All about
Šljivik asocira na rakiju, a to je vrijeđanje moralnih vrijednosti koje SDA propagira.zoom66 wrote: shljivik?
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#7982 Re: SDA-All about
Zar Tihicev nadimak nije Vilijamovka? 
-
muzicar_iz_parka
- Posts: 3949
- Joined: 02/06/2012 18:59
#7983 Re: SDA-All about
On je ubačeni KOSov element.madner wrote:Zar Tihicev nadimak nije Vilijamovka?
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#7984 Re: SDA-All about
kad ste vidili nekog Vilijama na džumi?
- novi.dan.nova.nafaka
- Posts: 3028
- Joined: 28/08/2010 11:17
#7985 Re: SDA-All about
Dakle, ne obra se bostan dok šljive ne popadaju...zoom66 wrote:shljivik?JoseMujica wrote:kako nazvati banana državu u kojoj ni banane ne uspjevaju?
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#7986 Re: SDA-All about
Paradigma višedecenijske vladavine SDA:
Jučerašnja slika na Stupu: Ispred zgrade izgrađene za borce, razvaljeno sportsko igralište, nana čuva dvoje unuka koji se igraju na smećem zatrpanom šljunku, u smradu magistralne petlje i ... nova džamija.
Jučerašnja slika na Stupu: Ispred zgrade izgrađene za borce, razvaljeno sportsko igralište, nana čuva dvoje unuka koji se igraju na smećem zatrpanom šljunku, u smradu magistralne petlje i ... nova džamija.
- novi.dan.nova.nafaka
- Posts: 3028
- Joined: 28/08/2010 11:17
#7987 Re: SDA-All about
Ako je za neku utjehu, nana čuva unuke čiji roditelji možda makar imaju riješeno stambeno pitanje.VjecitiStudent wrote:Paradigma višedecenijske vladavine SDA:
Jučerašnja slika na Stupu: Ispred zgrade izgrađene za borce, razvaljeno sportsko igralište, nana čuva dvoje unuka koji se igraju na smećem zatrpanom šljunku, u smradu magistralne petlje i ... nova džamija.
No, za lijekova trebalo svakom onome ko se usudio da pruži ruku prema imetku jetima, supruga šehida/poginulih boraca i sličnih kategorija, i koji je bogatstvo čitavo stekao. A takvih nije malo. Pa onda oni jadni muhadžiri što se godinama skitali po prihvatilištima, živeći u krajnje nehumanim uslovima. Dolazile pare i pare, a njima nit' obezbijediše rekonstrukciju kuće nit' dadoše kravu/ovcu/kozu da od nečega krenu. Da ne pričam o organizovanju projekata poput ovog:
http://www.prosvjetitelj-muallim.org/ak ... rnost.html
Čisto sumnjam da će na ovom svijetu velika većina takvih ikada biti procesuirana, a rado bi im se napio krvi i gledao ih bez barem jedne ruke...
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#7988 Re: SDA-All about
Jučerašnja slika na Stupu: Ispred zgrade izgrađene za borce, razvaljeno sportsko igralište, nana čuva dvoje unuka koji se igraju na smećem zatrpanom šljunku, u smradu magistralne petlje i ... nova džamija.
- MuaDib
- Posts: 4056
- Joined: 28/10/2006 23:25
- Location: Sarajevo
#7989 Re: SDA-All about
To je to, što bi rekli, a ja bi da dodam:JoseMujica wrote:uvjek i jeste bilo pitanje međa i kvadratura...a ovo što se šupljira po novinama i TV-u, nakim vrijednostima, moralu, politikama, ideologijama, idejama to je za sirotinju priča da se navuku i brane zauzete međe i kvadrate.
A ako su i u čemu uspjeli ovi hajduci onda je to ideološka impregnacija poretka
Domet vladavine SDA jeste potpuno sluđivanje naroda, demagogijom ušminkanom rječnikom islamskog civilizacijskog kruga i raznim ublehama o "brizi za Bošnjake", iza koje se krije bezočna pljačka naroda. Biću slobodan pa reči da je SDA očito narod žrtvovala kao topovsko meso, da bi sebi stvorila prostor za samovoljno vladanje i bogaćenje.
-
udrch
- Posts: 8472
- Joined: 14/10/2008 10:08
#7990 Re: SDA-All about
kad ovako napadate SDA koja je i pored brojnih neprijatelja ove zemlje obnovila zemlju, vratila mnoge nadležnosti državi, zanima me šta će tek pričati o vašim bivšim pulenima kojih se danas stidite i tražite alternative u NS-u, a sad već u Demokratskoj fronti..
s obzirom da sam ja siguran da će nakon 2014. godine SDA i Komšićevci u kolaiciju baš me zuanima u kakvu će te se rupu sakriti nakon toga..
a neki Komšićevci će pomoći SDA i u nekim kantonima da zbace SDP-ovce još prije izbora..
s obzirom da sam ja siguran da će nakon 2014. godine SDA i Komšićevci u kolaiciju baš me zuanima u kakvu će te se rupu sakriti nakon toga..
a neki Komšićevci će pomoći SDA i u nekim kantonima da zbace SDP-ovce još prije izbora..
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52750
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#7991 Re: SDA-All about
SDA obnovila zemlju?
gdje je SDA zaradila te pare pa obnovila zemlju?
gdje je SDA zaradila te pare pa obnovila zemlju?
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#7992 Re: SDA-All about
Juče mi je Adil Osmanović popravio dan, smijala sam se pola sata. Kaže , gostujući na TV1.. "Mi smo spremni da pomognemo SDP-u da ode u opoziciju"

- sabina1
- Posts: 8203
- Joined: 24/11/2010 20:44
- Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
- Contact:
#7993 Re: SDA-All about
Ne znamo gdje ali znamo kako.Chmoljo wrote:SDA obnovila zemlju?
gdje je SDA zaradila te pare pa obnovila zemlju?
Po zakonu.
Kako?
Po zakonu.
-
mikasa
- Posts: 536
- Joined: 15/12/2008 22:35
#7994 Re: SDA-All about
E moja kraljice... Mi stari forumasi se sjecamo kako si se slatko smijala prije 2-3 godine kada je taj isti gospodin poslao neku drugu stranku u vjecna lovista...KatarinaKosaca wrote:Juče mi je Adil Osmanović popravio dan, smijala sam se pola sata. Kaže , gostujući na TV1.. "Mi smo spremni da pomognemo SDP-u da ode u opoziciju"![]()
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#7995 Re: SDA-All about
SAd, pored sistemske korupcije kao načina bitisanja u samoj SDA, neke se stvari ne mogu osporiti... a to je da je bila glavna stranka u RBIH u ratnom periodu, kao takva i reprezentant vanjske politike, i kao takva nositelj naklonosti MZ koja jeste dala pare za obnovu. Može se reći sve što jeste, ali se ne može "podmetati kopile". Ko je izlobirao lovu za obnovu? Naša stranka, maybe? 
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#7996 Re: SDA-All about
Ti se sjećaš , ja se ne sjećam.. biće da je do moje memorijemikasa wrote:E moja kraljice... Mi stari forumasi se sjecamo kako si se slatko smijala prije 2-3 godine kada je taj isti gospodin poslao neku drugu stranku u vjecna lovista...KatarinaKosaca wrote:Juče mi je Adil Osmanović popravio dan, smijala sam se pola sata. Kaže , gostujući na TV1.. "Mi smo spremni da pomognemo SDP-u da ode u opoziciju"![]()
Ne likujem ja što će umjesto SDP zasjesti SDA nego mi je bila smiješna sama formulacija.. Niti ne tugujem, da se razumijemo, ali ne aplaudiram dolasku SDA, ako si na to mislio , stariji forumašu.
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52750
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#7997 Re: SDA-All about
izlobirala su ih raskomadana tijela na TV ekranima. a uglavnom kroz guzicu protjerala svita iz SDA.KatarinaKosaca wrote:SAd, pored sistemske korupcije kao načina bitisanja u samoj SDA, neke se stvari ne mogu osporiti... a to je da je bila glavna stranka u RBIH u ratnom periodu, kao takva i reprezentant vanjske politike, i kao takva nositelj naklonosti MZ koja jeste dala pare za obnovu. Može se reći sve što jeste, ali se ne može "podmetati kopile". Ko je izlobirao lovu za obnovu? Naša stranka, maybe?
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#7998 Re: SDA-All about
"Izlobirali" su naši mrtvi, krv i suze.KatarinaKosaca wrote:SAd, pored sistemske korupcije kao načina bitisanja u samoj SDA, neke se stvari ne mogu osporiti... a to je da je bila glavna stranka u RBIH u ratnom periodu, kao takva i reprezentant vanjske politike, i kao takva nositelj naklonosti MZ koja jeste dala pare za obnovu. Može se reći sve što jeste, ali se ne može "podmetati kopile". Ko je izlobirao lovu za obnovu? Naša stranka, maybe?
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79560
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#7999 Re: SDA-All about
ja jedem zlatnim kašikama pa vi vi'te
- %tacno*
- Posts: 806
- Joined: 13/05/2012 21:48
#8000 Re: SDA-All about
pa vidis da ni to neznaju uraditi...KatarinaKosaca wrote:Juče mi je Adil Osmanović popravio dan, smijala sam se pola sata. Kaže , gostujući na TV1.. "Mi smo spremni da pomognemo SDP-u da ode u opoziciju"![]()
ja sam mislio da je opanak najjace ljepilo a sada vidim da je to fotelja...
