Sarajevo Construction

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#7951 Re: Sarajevo Construction

Post by JThomas »

meni bi falila i to žestoko. onako čisto sentimentalno. šta sam tu i kafe i alkohola popio.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39555
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#7952 Re: Sarajevo Construction

Post by bitanga_sa_otesa »

Thorgerson wrote: Nebitno...katolicko.

Pa jesi li ti vidio ono? Jel mozes s 100% sigursncu tvrditi da dijelovi kostiju nisu mogli dospjeti metar dalje od mjesta gdju su pokopani?
cuj nebitno..veze s vezom nema...
a vidio sam sve,svaki dan bar 3 kruga petljom provrtim i nije bas metar ,ima malo vise...
ja jutros usao u podrum ,kad nema podruma ,prodjem s druge strane kad pomakao se 2 metra :lol: de ne lupetaj svasta ,ima djece ovdje citaju...
izvrsni direktor
Posts: 14711
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#7953 Re: Sarajevo Construction

Post by izvrsni direktor »

bitanga_sa_otesa wrote:
Thorgerson wrote: Nebitno...katolicko.

Pa jesi li ti vidio ono? Jel mozes s 100% sigursncu tvrditi da dijelovi kostiju nisu mogli dospjeti metar dalje od mjesta gdju su pokopani?
cuj nebitno..veze s vezom nema...
a vidio sam sve,svaki dan bar 3 kruga petljom provrtim i nije bas metar ,ima malo vise...
ja jutros usao u podrum ,kad nema podruma ,prodjem s druge strane kad pomakao se 2 metra :lol: de ne lupetaj svasta ,ima djece ovdje citaju...
Ja htio jednom da iskopam rupu za sljive, kad ja hasom ubi ribu koja je plivala u podzemnim vodama. :shock: ma nema ni metar ispod povrsine zemlje vode nose sve pred sobom, jedva sam hasov spasio
User avatar
Porodice Foht
Posts: 3714
Joined: 14/01/2019 04:56

#7954 Re: Sarajevo Construction

Post by Porodice Foht »

izvrsni direktor wrote:
bitanga_sa_otesa wrote:
Thorgerson wrote: Nebitno...katolicko.

Pa jesi li ti vidio ono? Jel mozes s 100% sigursncu tvrditi da dijelovi kostiju nisu mogli dospjeti metar dalje od mjesta gdju su pokopani?
cuj nebitno..veze s vezom nema...
a vidio sam sve,svaki dan bar 3 kruga petljom provrtim i nije bas metar ,ima malo vise...
ja jutros usao u podrum ,kad nema podruma ,prodjem s druge strane kad pomakao se 2 metra :lol: de ne lupetaj svasta ,ima djece ovdje citaju...
Ja htio jednom da iskopam rupu za sljive, kad ja hasom ubi ribu koja je plivala u podzemnim vodama. :shock: ma nema ni metar ispod povrsine zemlje vode nose sve pred sobom, jedva sam hasov spasio
Jao direktore. :lol: :lol:
User avatar
sime_cipol
Posts: 23405
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#7955 Re: Sarajevo Construction

Post by sime_cipol »

Jedna od boljih lokacija za salon automobila. Ne znam kako se neko prije nije sjetio i kako je Peugeot to uspio izganjati. :D
Jbg, ljudi prave kuce uz groblje, svako ima svoju parcelu i svako gradi ono za sta dobije dozvolu.
User avatar
van Basten
Posts: 7959
Joined: 21/09/2006 02:59

#7956 Re: Sarajevo Construction

Post by van Basten »

Al realno samo kod don Meme se moze srediti dozvola za gradnju bilo cega na onom mjestu. I nije tu toliko sporno groblje koliko sama petlja
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#7957 Re: Sarajevo Construction

Post by JThomas »

koliko god da je haos i drugdje, mema je uvijek klasu ispred. sve može. i kad se dogovorio - dogovorio se, ni kanton ne može ništa, ukinu oni ali on sve opet donese i uradi, koliko god puta treba. tu je stvarno "pošten". mafijaš starog kova, nije kao koldžo i ajnadžić :mrgreen:
User avatar
sime_cipol
Posts: 23405
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#7958 Re: Sarajevo Construction

Post by sime_cipol »

Hadzija covjek, kad nešto obeca onda to i ispuni. :bih: :D
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#7959 Re: Sarajevo Construction

Post by JThomas »

i u kriminalu se može držati riječ i gaziti riječ.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#7960 Re: Sarajevo Construction

Post by _BataZiv_0809 »

JThomas wrote:meni bi falila i to žestoko. onako čisto sentimentalno. šta sam tu i kafe i alkohola popio.
Cugas na benzinskoj?
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#7961 Re: Sarajevo Construction

Post by JThomas »

nekad se tamo "zaoprave" cugalo. prije kamera i sranja, odnosno prije nego što su stvarno počeli gledati snimke sa kamere :mrgreen: ljeti se spoji paragraf, rich i sve ono. i nije prije sto godina, nego prije pet-šest. sad je to svakako ofalilo, ali popije se nekad jedna usput kad se naiđe prije deset.
User avatar
thekupus
Posts: 7387
Joined: 25/06/2011 22:38

#7962 Re: Sarajevo Construction

Post by thekupus »

Image

:bih: :bih:
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#7963 Re: Sarajevo Construction

Post by alibaba_i_30_godina »

Bravo kupuse! :bih:
User avatar
mayab
Posts: 30839
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#7964 Re: Sarajevo Construction

Post by mayab »

Porodice Foht wrote:Koliko razumijem ovdje, s novim parkom ona Energopetrolova pumpa ce dobiti nogu. I red je kako se ugurala medju zgrade.
Pumpa (crvena strelica) nema veze sa planiranim trgom , ali to znači da se zgrada pod zelenom strelicom sklanja! :shock: :?:
Hoće li to moći tek tako, zar i ta zgrada nije neka starina?

Image
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#7965 Re: Sarajevo Construction

Post by JThomas »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/ostecen ... /190301007

https://www.klix.ba/vijesti/bih/dramati ... /190301028

sve ima osim kozmetičkog nebitnog detalja - ko kopa? :mrgreen: možda je suprotno zakonu o zaštiti kriminala, ovaj ličnih podataka da se objavi...
User avatar
SmokingMan
Posts: 22527
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#7966 Re: Sarajevo Construction

Post by SmokingMan »

Ono kada Roka ne zna pravilno čitati mapu/šemu,davati instrukcije radnicima na gradilištu. :-)
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#7967 Re: Sarajevo Construction

Post by JThomas »

roki roka ročko od gazde :mrgreen:
User avatar
SmokingMan
Posts: 22527
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#7968 Re: Sarajevo Construction

Post by SmokingMan »

JThomas wrote:roki roka ročko od gazde :mrgreen:
Ako bude imao još jednog roćka u VIK.u.Dobro će proći za ovu štetu koju su prouzrokovali. :D
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25472
Joined: 12/08/2013 12:51

#7969 Re: Sarajevo Construction

Post by insaneinthebrain »

ma samo kopaj, rusi, busi. nek tece voda na sve strane :run:
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#7970 Re: Sarajevo Construction

Post by nosara »

Nije namjerno, sta sad...
User avatar
oldtajmer
Posts: 5439
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda

#7971 Re: Sarajevo Construction

Post by oldtajmer »

"Izvođač radova nije tačno prenio instalacije na katastar instalacija. Našli smo po našpj cijevi i cijevi od plina, struje, TT kablove... Pokazalo se, kao i u drugim slučajevima, da se katastri podzemnih instalacija lažiraju od strane izvođača radova i da se takvi predaju u Zavod aza izgradnju KS", rekla je Muzur.
ko nas ne bi volio :bih: :bih: :bih:
User avatar
SmokingMan
Posts: 22527
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#7972 Re: Sarajevo Construction

Post by SmokingMan »

Ma pustit neka nastave sa radovima dok šta ne sruše.... :D
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#7973 Re: Sarajevo Construction

Post by JThomas »

i treći članak u kojem ne piše ko je investitor :mrgreen:
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 21032
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#7974 Re: Sarajevo Construction

Post by Bullet Tooth Tony »

JThomas wrote:i treći članak u kojem ne pjiše ko je investitor :mrgreen:
Dali su ti hint na zadnjoj sliKi.. Jel tako.. Naselje bulevar :D :D

naseljebulevar.ba

BULEVAR d.o.o.

Josipa Bana Jelačića bb., Kiseljak

MBS: 51-01-0186-18 (stari broj 65-01-0474-18)

JIB: 4 202 533 120 004

PDV: 202 533 120 004
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#7975 Re: Sarajevo Construction

Post by JThomas »

znam ja svakako. ali očito je šta se radi...
Post Reply