Sarajevo Construction
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#7951 Re: Sarajevo Construction
meni bi falila i to žestoko. onako čisto sentimentalno. šta sam tu i kafe i alkohola popio.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#7952 Re: Sarajevo Construction
cuj nebitno..veze s vezom nema...Thorgerson wrote: Nebitno...katolicko.
Pa jesi li ti vidio ono? Jel mozes s 100% sigursncu tvrditi da dijelovi kostiju nisu mogli dospjeti metar dalje od mjesta gdju su pokopani?
a vidio sam sve,svaki dan bar 3 kruga petljom provrtim i nije bas metar ,ima malo vise...
ja jutros usao u podrum ,kad nema podruma ,prodjem s druge strane kad pomakao se 2 metra
-
izvrsni direktor
- Posts: 14712
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#7953 Re: Sarajevo Construction
Ja htio jednom da iskopam rupu za sljive, kad ja hasom ubi ribu koja je plivala u podzemnim vodama.bitanga_sa_otesa wrote:cuj nebitno..veze s vezom nema...Thorgerson wrote: Nebitno...katolicko.
Pa jesi li ti vidio ono? Jel mozes s 100% sigursncu tvrditi da dijelovi kostiju nisu mogli dospjeti metar dalje od mjesta gdju su pokopani?
a vidio sam sve,svaki dan bar 3 kruga petljom provrtim i nije bas metar ,ima malo vise...
ja jutros usao u podrum ,kad nema podruma ,prodjem s druge strane kad pomakao se 2 metrade ne lupetaj svasta ,ima djece ovdje citaju...
- Porodice Foht
- Posts: 3714
- Joined: 14/01/2019 04:56
#7954 Re: Sarajevo Construction
Jao direktore.izvrsni direktor wrote:Ja htio jednom da iskopam rupu za sljive, kad ja hasom ubi ribu koja je plivala u podzemnim vodama.bitanga_sa_otesa wrote:cuj nebitno..veze s vezom nema...Thorgerson wrote: Nebitno...katolicko.
Pa jesi li ti vidio ono? Jel mozes s 100% sigursncu tvrditi da dijelovi kostiju nisu mogli dospjeti metar dalje od mjesta gdju su pokopani?
a vidio sam sve,svaki dan bar 3 kruga petljom provrtim i nije bas metar ,ima malo vise...
ja jutros usao u podrum ,kad nema podruma ,prodjem s druge strane kad pomakao se 2 metrade ne lupetaj svasta ,ima djece ovdje citaju...
ma nema ni metar ispod povrsine zemlje vode nose sve pred sobom, jedva sam hasov spasio
- sime_cipol
- Posts: 23405
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#7955 Re: Sarajevo Construction
Jedna od boljih lokacija za salon automobila. Ne znam kako se neko prije nije sjetio i kako je Peugeot to uspio izganjati.
Jbg, ljudi prave kuce uz groblje, svako ima svoju parcelu i svako gradi ono za sta dobije dozvolu.
Jbg, ljudi prave kuce uz groblje, svako ima svoju parcelu i svako gradi ono za sta dobije dozvolu.
- van Basten
- Posts: 7962
- Joined: 21/09/2006 02:59
#7956 Re: Sarajevo Construction
Al realno samo kod don Meme se moze srediti dozvola za gradnju bilo cega na onom mjestu. I nije tu toliko sporno groblje koliko sama petlja
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#7957 Re: Sarajevo Construction
koliko god da je haos i drugdje, mema je uvijek klasu ispred. sve može. i kad se dogovorio - dogovorio se, ni kanton ne može ništa, ukinu oni ali on sve opet donese i uradi, koliko god puta treba. tu je stvarno "pošten". mafijaš starog kova, nije kao koldžo i ajnadžić 
- sime_cipol
- Posts: 23405
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#7958 Re: Sarajevo Construction
Hadzija covjek, kad nešto obeca onda to i ispuni.

- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#7959 Re: Sarajevo Construction
i u kriminalu se može držati riječ i gaziti riječ.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#7960 Re: Sarajevo Construction
Cugas na benzinskoj?JThomas wrote:meni bi falila i to žestoko. onako čisto sentimentalno. šta sam tu i kafe i alkohola popio.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#7961 Re: Sarajevo Construction
nekad se tamo "zaoprave" cugalo. prije kamera i sranja, odnosno prije nego što su stvarno počeli gledati snimke sa kamere
ljeti se spoji paragraf, rich i sve ono. i nije prije sto godina, nego prije pet-šest. sad je to svakako ofalilo, ali popije se nekad jedna usput kad se naiđe prije deset.
- alibaba_i_30_godina
- Posts: 16995
- Joined: 16/01/2010 19:15
#7963 Re: Sarajevo Construction
Bravo kupuse! 
- mayab
- Posts: 30839
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#7964 Re: Sarajevo Construction
Pumpa (crvena strelica) nema veze sa planiranim trgom , ali to znači da se zgrada pod zelenom strelicom sklanja!Porodice Foht wrote:Koliko razumijem ovdje, s novim parkom ona Energopetrolova pumpa ce dobiti nogu. I red je kako se ugurala medju zgrade.
Hoće li to moći tek tako, zar i ta zgrada nije neka starina?

- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#7965 Re: Sarajevo Construction
https://www.klix.ba/vijesti/bih/ostecen ... /190301007
https://www.klix.ba/vijesti/bih/dramati ... /190301028
sve ima osim kozmetičkog nebitnog detalja - ko kopa?
možda je suprotno zakonu o zaštiti kriminala, ovaj ličnih podataka da se objavi...
https://www.klix.ba/vijesti/bih/dramati ... /190301028
sve ima osim kozmetičkog nebitnog detalja - ko kopa?
- SmokingMan
- Posts: 22527
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#7966 Re: Sarajevo Construction
Ono kada Roka ne zna pravilno čitati mapu/šemu,davati instrukcije radnicima na gradilištu. 
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#7967 Re: Sarajevo Construction
roki roka ročko od gazde 
- SmokingMan
- Posts: 22527
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#7968 Re: Sarajevo Construction
Ako bude imao još jednog roćka u VIK.u.Dobro će proći za ovu štetu koju su prouzrokovali.JThomas wrote:roki roka ročko od gazde
- insaneinthebrain
- Posts: 25479
- Joined: 12/08/2013 12:51
#7969 Re: Sarajevo Construction
ma samo kopaj, rusi, busi. nek tece voda na sve strane 
- nosara
- Posts: 22696
- Joined: 30/03/2005 12:10
- Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija
#7970 Re: Sarajevo Construction
Nije namjerno, sta sad...
- oldtajmer
- Posts: 5439
- Joined: 13/04/2013 09:43
- Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda
#7971 Re: Sarajevo Construction
ko nas ne bi volio"Izvođač radova nije tačno prenio instalacije na katastar instalacija. Našli smo po našpj cijevi i cijevi od plina, struje, TT kablove... Pokazalo se, kao i u drugim slučajevima, da se katastri podzemnih instalacija lažiraju od strane izvođača radova i da se takvi predaju u Zavod aza izgradnju KS", rekla je Muzur.
- SmokingMan
- Posts: 22527
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#7972 Re: Sarajevo Construction
Ma pustit neka nastave sa radovima dok šta ne sruše.... 
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#7973 Re: Sarajevo Construction
i treći članak u kojem ne piše ko je investitor 
- Bullet Tooth Tony
- Posts: 21032
- Joined: 06/09/2007 12:15
- Location: Carsija at naJt
#7974 Re: Sarajevo Construction
Dali su ti hint na zadnjoj sliKi.. Jel tako.. Naselje bulevarJThomas wrote:i treći članak u kojem ne pjiše ko je investitor
naseljebulevar.ba
BULEVAR d.o.o.
Josipa Bana Jelačića bb., Kiseljak
MBS: 51-01-0186-18 (stari broj 65-01-0474-18)
JIB: 4 202 533 120 004
PDV: 202 533 120 004
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#7975 Re: Sarajevo Construction
znam ja svakako. ali očito je šta se radi...

